home
Konec světa

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Arnieho moc nemusím ale v tomto filme moze byt. Aj ked už je ako herec u ludi dost nezaujímavy. Super výber hercov a efekty tiez. Podareny film.

8. června 2009
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Myslím že jeden z mála filmu s arnoldem ve kterém je také děj a ne jen arnie. Je pravda že je to více méně přitažené za vlasy ale dalo se na to koukat.

12. listopadu 2008
avatar uživatele
Lafi
...
80 %

End of day

Podle mého názoru jeden z lepších filmů Arnieho a to ho mám velmi rád. Pekelně dobrý Gabriel Byrne jako satan a vyjde nám z toho nadprůměrný celovečerní filmeček!

20. října 2007
avatar uživatele
70 %

Arnold Schwarzenegger opět ve své typicky akční roli, typicky průměrně. Co film získá na efektech, to ztratí na příběhu. Nic originálního to není, ale pěkná podívaná to je. Navíc skvělá zvuková kulisa a pekelná atmosféra je tu. Gabriel Byrne je dokonalé ztělesnění satana, takhle nějak bych si ho představoval. Když se to všechno vezme dohromady, tak to vlastně není tak špatné.

29. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

A je tu Arnold. Tentokrát trochu (ale opravdu jen trochu) upozaděný, takže zbylo místo na trochu toho děje, který je naprosto obyčejný, ale to neznamená že špatný. Jako většina filmů s Arnoldem je to skvělý film na jedno použití.

29. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

ne že bych Arnolda Schwarzenegera zbožňovala,ale to téma filmu mě zaujalo,tag sem se na to koukla...musim uznat,že je to gutovej filmik...líbil se mi

29. srpna 2007
avatar uživatele
30 %

Měl to být návrat Arnolda Schwarzeneggera na výsluní po propadáku jménem Batman a Robin. Ovšem ten se nekonal. Film sám o sobě není vyloženě špatný, Gabriel Byrne v roli samotného pána pekel je dobře démonický, ale pokud hlavním kladným hrdinou je akční ikona bez špetky hereckého umění, nelze se divit výsledku. Arnold se snaží zahrát ovdovělého manžela a zároveň otce, kterého mučí ztráta dítěte, utápějícího svůj život ve flašce alkoholu, ovšem jeho výkon mě nepřesvědčil. Každopádně se nemusíte bát, konec světa nenastal, protože to prostě Arnold nedovolil… :).

6. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Film jsem viděla jen jednou a znovu bych ho rozhodně divět nemusela. Děj se mi zdál sice dobrý a různé speciální efekty, ale herci mi do děje nějak neseděli. Arnold mi tam neseděl vůbec, hrát to tak nějak nemastně, neslaně, prostě nudně.

15. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

V pohode

Tento film bol dobry aj ked uz to neni taky stary dobry Arnie ale i tak musi mat velke zbrane a znicit zlo to mu fakt nikdo nevezme

13. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

:))

No musím se přiznat , že když jsem se dívala na tento film sem se dlouho nepobavila . Takovou pitomost sem už dlouho neviděla. Samozřejmě bych být Arnoldem nebrala tuto roli . vůbec se mi to nelíbilo .

5. listopadu 2005