home
Konec starých časů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Konec starých časů

Barón Prášil (((; v podání Josefa jakoby ruského důstojníka změní zámek a jeho časy z poklidné nudy na akční vteřinu každou minutu (; perfektní dialogy melodramatického příběhu po válce a před tvrdou érou komunismu ... Doba kdy se ještě vůbec nevědělo co bude, ale už se vědělo, že bude jinak a TO určitě nebude dobře ); Jeho příchode se věc dějí tak jak by se dít vlastně měli

15. srpna 2009
avatar uživatele
60 %

Jaromír Hanzlík

Je to zajímavý československý film se spoustou dobrých herců, ale ani oni neudělali z tohoto příběhu výjimečný film, nebo alespoň zábavnou komedii.

1. března 2009
avatar uživatele
90 %

Jiří Menzel

Typická komedie pod taktovkou Jiřího Menzela. Je to příjemný film, ale ne pro každého. Chvílemi je děj předvídatelný(plukovník a ženy) a vadilo mi, jak tam pořád jedli. Abrahám si roli dostatečně užil, to je vidět na každém záběru. Ze začátku jsem vůbec nevěděl co mám očekávat, dle názorů jsem čekal stopro zážitek a ten já dostal. Nechtíc však dávám méně, to právě kvůli těm 'žranícím'.

28. srpna 2007
avatar uživatele
psml
...
100 %

Hartl a Abrhám za 1*

Film jsem viděl snad stokrát,a pokaždé v něm najdu něco nového.Pan Hartl s panem Abrhámem jsou stoprocentní a perfektní.Myslím že i kamerově je tento film výjmečný,a kdo ho neviděl,neměl by váhat,a hned si ho pustit.

30. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Nádherný nostalgický film. ten prostě musím vidět vždy. Sice mě plukovník dost štve, ale je to paráda. Navíc to působí dost přesvědčivě.

16. prosince 2006