home
Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Tento film, nehledě na to jak letitý je, je stále skvělý. Když pomyslím například na Jak ukrást Dagmaru, což je český film parodující stejné téma, zaúpím a zaběduji, proč už se takové filmy netočí. Dokázali být zabavní a přitom nikoho vulgárně nezesměšňovat. Vše se dělalo s dávkou elegance a bylo to hezké na podívání. Věčná škoda, že takových filmů není víc.

11. dubna 2009

Tak tohle zase jo

Super komedie se super psem v (skoro) hlavní roli. Pro milovníky českých komedií povinost, pro ostatní fajn typ na dobré pokoukání...

8. října 2007
avatar uživatele
80 %

Český James Bond

Je to asi jedna z nejzdarilejsich komedií té doby! Od začátku do konce jsou slyšet samé vtipné hlášky, hodně se tu vyskytuje 'suchý' humor, který je ale podáván v krásném pořadí a donutí člověka se smát. Dle mého, určitě uspokojí vsechny příznivce české kinematografie!!

26. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

:-)

Velice zdařilá parodie, která snad dokáže oslovit i mladou generaci! Nebo alespoň obuvnické výrobce inpirují nezničitelné botky agenta Kačera?

23. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Jiří Sovák

Stará dobrá parodie na špionážní filmy. Je to zajímavý film, který mě bavilo sledovat, ale mám oblíbenější československé parodie.

22. dubna 2007