home
KOndoMEDIE / S barvou ven aneb Kondomedie

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Vtipný, i když místy nahořklý francouzský film. Rozhodně jsem se nenudil a při sledování jsme se pobavili, zasmáli. Není to film, na který by se dalo koukat moc často, ale za shlédnutí to stojí.

17. února 2012
avatar uživatele
100 %

Le Placard

(((; tak tohle jsem si sice nekoupil na stánku jako DVD i když jsem chtěl ale nelituji že jsem si TO sehnal a skouknul (((; úplně jednoduchá pointa bez zbytečných omáček rovnou k věci,,, obyčejný trik od zaměstnance a hned je všechno jinak ... paxe do toho zamíchají pomluvy s klebetami a už se vezeme ... super náhled na prsacoviště jednoho Kondomediálního podniku heheheh Nejvíc Sacrable scéna : vystupní kontrola pro Japonce (((;

15. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

VÝBORNÉ!!!

Jednoduchá zápletka a přesto fungující, hlavně díky ústřední herecké dvojici. Typicky francouzské. V mém hodnocení se odráží má slabost pro francouzské filmy.

21. června 2007
avatar uživatele
20 %

Totální propadák

No newím jestli tento film ma co dočinění z komedií. Vydržel jsem na to koukat zhruba něco málo přes hodinu a do té doby ani sebemenší náznak komedie i když jeden tam byl hláška myslím zněla ať se nezabíjí ať neskáče že by mu poničil auto jinak celý film neuvěřitelná nuda.

13. března 2007
avatar uživatele
60 %

No nevím

Z filmu mám smíšené pocity. Převládaly tam nudné až "spavé" pasáže a jen několikrát se objevily vtipné hlášky. Po druhé už bych ho vidět nemusela.

30. července 2006