home
Koktejl

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Viděla jsem ho jednou a ráda se na něj kuknu zase, ale musej ho dávat v televizy. Cruis byl prostě jednička. Nikdy jsem neviděl tak krásný film, s tak mladým a krásným Cuisem. Prostě náádhera. Dávám 100 %.

5. března 2007
avatar uživatele
80 %

Super filmek!!! Cruise mam strasne rada a tady opravdu zaril!!! Libi se mi herecke obsazeni, dej i atmosfera. Fakt skvelej film.

13. února 2007
avatar uživatele
100 %

je fakt úžasnej film,hlavně Tom Cruise byl skvělý,super film,každýmu to doporučuju je opravdu bezvadný film

10. února 2007
avatar uživatele
100 %

Koktejly a sny...

Když film začal, myslela jsem si, co to bude zase za blbost. Ale když pokračoval, líbil se mi víc a víc. Tom Cruise vypadal naprosto úžasně a jako barmanovi mu to moc slušelo. Líbili se mi barmanské show, které předváděl se svým parťákem, později krásné prostředí Jamajky...je to fakt zajímavý film, který je potřeba shlédhout! Určitě!!!

8. února 2007
avatar uživatele
90 %

Ahhh já prostě miluju filmy, kde byl Tom Cruise ještě mladý. Navíc se mi strašně líbí freestyle za barem, takže pro mě tenhle film byl skvělý!!!

8. února 2007

Tom Cruise

je to vekmi dobrý a velkou zásluhu na tom má především Tom Cruise,svou roli zahrál naprosto skvěle,nikoho jiného bych si na jeho místě ani nedovedl představit,byl prostě úžasný,ale nebyl jediný Bryan Brown byl také skvělý,
muzika byla rovněž úžasná a triky za pultem,ty byly přímo fantastického,ty byly na celém filmu to nejlepší.

8. února 2007
avatar uživatele
70 %

Hej Tomíka prostě miluju... tady se mi zase strašně moc líbil, i když postupem času zjišťuju jak má stejný typy pohybů a různých mimik... prostě je to on, a je fakt že to má už od mládí. Tadyta doba, do který se dostal mi moc neříká, ale jako filmeček to stálo za to. Pěknej příběh i když možná trochu víc nereálnej, ale budiž. Tak nenudíte se!

8. února 2007
avatar uživatele
80 %

Coughlin

Je to průměrný romantický film. Šarm barmanů mě minul a nadšení navštěvníků jejich barů jsem nechápal. Ale na rok 1988 je to celkem zajímavý film s několika vtipnými momenty.

7. února 2007
avatar uživatele
mici
...
100 %

skvělý

Hodně dobrý film,Tomu Cruisovi to tam moc sluší:) je to dobře vymyšlený film,pěkná muzika a skvělí herci..moc doporučuju všem!!

12. prosince 2006