home
Kocour

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Vynikajúce

Tak pre tých co vravia, že sa do nedá pozerať tak tý sa pekne mýlia. Nebudem Vá hovoriť, že máte setsakra malé IQ aby ste tomu pochopili a už vôbec nie zasmiali sa. Veď už len sama kniha bola najoblúbenejšia detská kniha. To má byť pre deti. Ale ak mate menšie IQ ako 7 rocné deti tak ptom sa Vám to asi nepáči. Podla mňa je to skvelý film a Mike može byť na seba hrdý aj s Kotou a Spencerom. A ak mi toto administratori nezmažú tak vrelo odporucam si to pozriet. Nerozmýšlať nad obsahom proste sa uvolniť a vychutnať si čaro a humor s tohto diela...

14. března 2008
avatar uživatele
0 %

K obrazovce vás může připoutat jedině ta nemožnost. Je to neuvěřitelná...to se nedá popsat. U televize mi snad ještě nikdy nebylo tak špatně. Pokud chcete někoho potrestat, svažte ho a pusťte mu tuto vymejvárnu.

12. ledna 2008
avatar uživatele
0 %

No, tak tohle byla nehorázná blbost. Nechápu lidi, který se na to dívají a ještě se jim to líbí. Já sem to v pulce musela vypnout, protože to se fakt nedalo.

25. prosince 2007

Tak to vážně ne! Moc mě to teda vážně nezaujalo! Podívala sem se na to a dokoukala to spíš, protože jsem se nudila, ale jinak mě to nějak moc nenadchlo! Vtip to teda rozhodně nemělo a vůbec to byla slátanina!

23. prosince 2007
avatar uživatele
0 %

blbost

toto je ta největší pitomost co sem kdy viděl.Fakt nekecám ale musel sem se přemát abych nezačal zvracet a dát pozor aby mě neselhalo srdce.Nejhorší film v dějinách lidstva:ztráta peněz,času,nervů no prostě všeho.Je to to prostě filmová katastrofa.Radím vám nejdívejte se na to nebo budete rači i mrtví než abyste se koukali do konce.Je to něco jak teletubies a ke všemu možná jeste otravnější.

5. dubna 2007