home
Kluk od vedle

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Spíš to vidím jako drobný náznak moderní internetové seznamky, která dnes funguje přes celý průřez generací. Jinak je to asi fakt klasika - romantika. Hodnocení trochu rozpačité, vzhledem k tomu, že to nebyla až tak dojímavé.

23. října 2007
avatar uživatele
50 %

Naprosto klasická americká "romantická komedie", která je tak klasická, až to bolí. Děj byl pro mě velmi nudný, herci nezáživní a vtip otřepaný. Podívala jsem se na to výslovně z nudy a musím říct, že jsem byla ještě unuděnější, když jsem to vypnula.

19. března 2007
avatar uživatele
80 %

Tia Carrere

Podobných romantických komedií je celá řada. Dva zoufalci Tia Carrere a David Charvet potkávají spoustu podivínů až se najdou. Film má humor, sympatické hrdiny a hlavně nenudí.

4. března 2007
avatar uživatele
30 %

Toto je klasický film, kdy üž na začátku víte, jak to dopadne a děj si stačí domyslet a stejně nebudete daleko od pravdy. Myslim si, že toto je klasickej ukázkovej romantickej film, kterých už tu bylo nespočet. Žádná zvláštní zpestření v tomto filmu rozhodně nehlejdejte, jsou zde už několikrát ohraná klišé, která ale na určitou skupinu diváků stále zabírají. Mně osobně tento film téměř vůbec neuzal, stačilo od něj na půl hodiny odejít a vůbec o nic jsem přesto nepřišla...

4. března 2007
avatar uživatele
60 %

Tak asi jsem čekala něco trochu lepšího, ale nakonec to tak strašný zase nebylo. Jako není zde žádný exclusivní scéna, ale je to takovej fakt nedělní filmeček na uklidněnou. Rozhodně vás nenudí, ale nějaký napětí taky nepřinese.

4. března 2007
avatar uživatele
100 %

Film jsem viděla dvakrát a pokaždé se mi líbil. Teď se na něho těším taky. Mám ráda herečku Tiu Carrere. Líbil se mi totiž seriál Lovci pokladů. Tento film se jim opravdu vydařil. Je totiž o lááásce. No prostě super. Budu si ho vždy pamatovat a budu se na něj kukat pokaždé, když budu o něm vědět :-D

18. února 2007
avatar uživatele
80 %

:)

Typická romantická komedie kdy se do sebe zamilujou dva lidi co se nesnašej...už to zní dost ohraně, ale je to celkem vtipnej a pěknej filmeček..

7. června 2006
avatar uživatele
100 %

...

Další z mnoha romantických komedii,které já mám samozřejmě ani nevím proč nejradši ......Tenhle film mě osobně zaujal z neznámého důvodu.Líbí se mi například jak se hádali jako sousedé a jak si dělali naschváli a tak.Přišlo mi to jako hezká pohádka o hledání lásky která je vlastně hned za dveřmi.Ze skutečného života to sice není,ale za shlédnutí to opradvu stojí!!!

6. června 2006
avatar uživatele
70 %

Tenhle film nebyl špatný. Líbilo se mi, že ti dva si jako sousedi vůbec nerozuměli, ale když si posílali ty e-maily, tak si rozuměli...

5. června 2006
avatar uživatele
50 %

*

Uf! tak toto je fakt podpriemený film ak by sme odhliadli od toho že takmer presne kopíruje Lásku cez internet /len tu nie sú príčinou probémov podnikatelské zámery ale susedské problémy/ tak je tu dosť hluchých miest a herci no nič moc možno ak by bol vybraný iný pár pretože týto dvaja sa k sebe absolútne nehodili

5. června 2006
avatar uživatele
80 %

Tenhle film jsem viděla už dávno, tak mě pochopitelně potěšilo, že se zase ukázal na televizní obrazovce. Je to sice takový nějaký klasický americký film, ale mě se prostě líbil. I když mě tam některé scény už pěkně štvaly. Ale nevadí. I tak se na něj zase ráda podívám.

4. června 2006