home
Kleopatra

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Skvělá Taylor a velkolepá výprava nezachrání rozvleklý příběh, jenž ke konci ostudně nestačí s dechem. Čtyři hodiny jsou moc silné sousto a mít velkou hvězdu a spoustu peněz nemusí stačit.

29. března 2011
avatar uživatele
100 %

Osobitý pohled a nádherná Liz, co do všech kleopater rozhodně nejzajímavější a každopádně nejdražší...Jeden z mých oblíbených historických filmů.

12. listopadu 2008
avatar uživatele
80 %

Martin Landau

Je to ještě jeden z těch velikých historických velkofilmů a určitě si zaslouží pozornost. Některé scény s Kleopatrou mi připomněly filmy o Angelice, ale ty mám raději.

24. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Mam strasne rada Egyptskou kulturu a celkem se o to zajimam, a tenhle filmek me totalne dostal. Je to uzasne zpracovane a herecke vykony jsou skvele...Nemuzu jinak nez 100%!

16. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Bomba

Myslím, že tohle zpracování Kleopatry je skutečná filmová lahůdka. Byl jsem unešen nejen skvělým hereckým obsazením, ale i výpravou.

4. července 2006
avatar uživatele
100 %

Kleopatra

Film docela respektuje historické skutečnosti, což u filmové produkce USA je řídká výjimka. Spíš mi připadá, že (evropská) historie je pro americké filmaře spíš námět k vlastním fabulacím (Souboj titánů, Herkules...) No a samozřejmě kostýmy a výprava, to je něco. Tehdy se ještě dbalo na detaily...
pralinka

25. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Egypt

i kdyby byl film naprostým propadákem, dala bych 100% už jenom pro ty nádherné kostýmy a celkové egyptské prostředí. Liz zahrála úžasně, Kleopatra v jejím podání působila neuvěřitelně přesvědčívě:) nádherný klasický příběh, který by měl znát každý...

10. dubna 2006