home
King Kong

NÁZORY K FILMU

Ačkoliv je natočen až po asi čtyřiceti letech od prvního, žádný posun kupředu tu nevidím. Nijak zvlášť mě nezaujal.

16. října 2010
avatar uživatele
50 %

Film mě nijak nenadchl. Možná je to tím, že dnes se filmy točí s pomocí počítačů,... a vypadají skutečněji.
A vžít se do děje, když je evidentní, že king kong je loutka zrovna moc nejde.

8. května 2010
avatar uživatele
90 %

76

Pamatuju si, že jako kluk sem tenhle film strašně zbožňoval. Pořád se mi líbí, ale už ne tolik. Je to hodně dobrý remake King konga z roku 1933, ale už je (bohužel) dán do současnosti. Podle mě v téhle době neexistuje mnoho "bílých míst na mapě", proto by udělali lépe, kdyby film zasadili do meziválečného období. Proto se mi také líbí spíš remake od Petera Jacksona z roku 2005. Ale i tak je tohle klasika žánru. Kdo viděl, tak se mnou souhlasí. Oproti Kongovi z roku 33 tady poprvé udělali jeho "zpřátelení" s hlavní hrdinkou, je už vidět, že je o čtyřicet let novější. Za to děkuji, protože kdyby to neudělali, tak i King Kong z roku 05 mohl vypadat jinak. Působilo to mnohem lépe než když ho nesnášela, i konec byl tím pádem smutnější. Takže dávám s úsměvem 90%

28. května 2007
avatar uživatele
60 %

Ty staré filmy jsou většinou nejlepší, a tento není výjmkou. Zápletka je zajímavá, ale už se na něj nemusím dívat. Obejdu se.

12. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Tahle verze se mi sice líbila asi nejvíc..ale neni to můj typ..který mam ráda. Jinak to bylo pěkně zpracované.

6. března 2006
avatar uživatele
90 %

...

tahle verze king konga, byla první kterou jsem jako dítě viděl a naprosto mě dostala.. filmu se leccos vytýká, ale pro mě to je a bude vždycky super film..

6. března 2006