home
Kdo najde přítele, najde poklad

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Proč ne. Spencera a Hilla mám rád. Jejich filmy vždy stojí za to. A tenhle není vyjímkou. Dobře jsem se pobavil a nasmál. Vřele doporučuju.

3. srpna 2008

Hledání pokladu... trochu jinak!

Tohle je jeden z mých oblíbených filmů s Budem a Terencem. Znám ho už od dětství a viděl jsem ho už nejméně dvacetkrát. Přesto se mi pořád líbí, a i když ho znám prakticky nazpaměť, tak si ho jednou za čas musím znovu pustit. Když se teď kouknete na závěr názoru, bude vám asi připadat těch 90% jako příliš vysoké hodnocení. Já si ale nemůžu pomoct. U mne tenhle film vítězí a ta procenta si plně zaslouží. Pokaždé, co tento film zhlédnu, mě okouzlí nádherná tropická příroda, moře a slunce… Kam se hrabou Piráti z Karibiku! Navíc, jako ve všech filmech této ztřeštěné dvojice, je tu spousta zábavných scén a dialogů. Rvačky jsou pochopitelně nedílnou součástí tohoto filmu, bez nich by to ani nebylo ono! Za zmínku stojí i hudba, která svou veselou náladou šikovně dokresluje takovou tu bezstarostnou atmosféru. Děj není možná tak náročný, ani plný zvratů a kráčí normálním pěším tempem. To ale nemusí být mínus, že? Takže abych to shrnul… Máte-li zájem o nenáročnou komedii s prvky dobrodružného filmu a trochou akce a nebude-li vám vadit, že je film jednoduchý a místy až dementní, tak si ho rozhodně pusťte! [Dodatek: Zkuste marmeládu Puffin!]

5. dubna 2008

Spencera a Hilla jsem si zamiloval, byť sám nevím proč a tenhle film považuji za jeden nejlepších. Můžou za to především oba herci a spousta dokonalých hlášek, které svojí absurditou působí geniálně. Děj opravdu není nic moc, ale prostředí a humor je na jedničku. Obvzláště scéna při přepadení domorodé vesnice stojí za to. Suma sumárum, každému se to líbit nemusí, ale pro mě je to komedie velice vydařená...

16. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Pro mě celkem klasická "Hillo-Specerovská komedie. Pravda, děj je tady trochu chudší než jinde, ale když se to vezme kolem a dokola a ještě jednou, vznikl nám další jejich film, kde se liská, mlátí, mele a pere.

27. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Jedna z nejlepších ztřeštěných komedií s Budem Spencerem a Terencem Hillem. Opět jejich neúnavné kočkování, které pomalu připomína Toma a Jerryho a spousta gagů. Domorodé obyvatelstvo ostrova, hlavně Japonský voják a Anulu, také stojí za to. Pro zasmání a relax je to milá a fajn volba.

23. listopadu 2006