home
Kašlu na lásku

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Velmi pekný film. Velmi sa mi páčila jeho farebnost a šmrnc...Ewan ako vždy dokonalý, Renee velmi nemusím ale celkom jej to sadlo.

28. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Awww

Ewan je tady absolutně roztomilý a skvělý (jako všude). Prostě tohle je tak parádní retno komedie! Je to jedinečné, žádná komedie není jako tahle a jako je to fakt směšné a neumělé. Všichni herci jsou fakticky přirození a prostě člověk se u toho může fakt od srdce zasmát - žádný nucený smích. Je to krásně barevné, krásně zpracované a děj je bez chybičky. Prostě fakt paráda!

9. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Renée a Ewan

Barevná komedie ve stylu šedesátých let, o tom že ženy by chtěly být respektovány muži a chtějí se jim vyrovnat. Komika těží hlavně ze situací mezi muži a ženami, ve kterých mají tyto pohlaví vyměněné role.

30. prosince 2007
avatar uživatele
30 %

Až na ten děj by to byl docela dobrej film. Super kostýmy atd., bohužel jinak dost nuda. Nápad to byl dobrej, škoda, že ho nikdo nedotáhl do konce.

29. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Absurdní ale pěkné

Dosti absurdní a naivní romantická komedie. Ale předpokládám, že přesně takhle to tvůrci mysleli. Já jsem se u filmu bavila, i když se od něj moc očekávat nedá. Je to spíš film k uvolnění, nebo na zahnání nudy.

28. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Good

Tahle komedie má jistojistě šmrnc. Je barevná, možná mi sem tam připadala i jako parodie. Reneé mi sice není sympatická (a v této roli také ne), ale třeba Evan to vynahradí. Ale když pominu herce, film má skvělý nápad, úžasně se strefuje do otázek feminismu a problémů mezi muži a ženami, jeho rozuzlení je snad ještě lepší, takže nevidím důvod, proč tady té ztřeštěné komedii nedát 70 %.

26. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Parádní retro, které jaksi paroduje filmy i možná sebe. René a Ewan byli báječní, 60. léta neměla chybu. Jo, a na DVD je lepší dabing.

26. prosince 2007
avatar uživatele
Pony
...
100 %

Výborná komedie. Hrozně jsem se nasmála a vřele doporučuji všem, kdo komedie rádi. Renée a Ewan jsou skvělí, děj je skvělí, není v něm místo, kde byste zaváhali a rozhlídli se kolem, že vás to nebaví, a vyvrcholení vás, nebo alespoň mě, překvapí. Už dlouho jsem neviděla tak hezkou, vtipnou a neumělou komedii.

26. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Úsměvná komedie, s roztomile přehrávající dvojkou Zellweger/McGregor. Prvních tak 40 minut je téměř geniálních a je škoda že nakonci trochu dochází dech, protože po sáhodlouhém monologu hlavní hrdinky, kdy se vyznává ze svého plánu jsem žil v přesvědčení, že i něčemu, na co jsem se vyloženě netěšil, budu moct střelit téměř kilo. Nakonec se pár chybiček vloudílo, ale i tak jsem se bavil.

26. prosince 2007
avatar uživatele
30 %

Nic moc. Viděla jsem to už docela dávno, ale že by mi z toho zůstal nějaký velmi pozitivní dojem... Připadalo mi to nepovedené, takové moc umělé. Nápad by byl i dobrý, ale asi bych už brala líp nějaké "aktuální americké" provedení, i když kdoví, jak by to dopadlo. Nemyslím si, že na to kouknu někdy znovu. Ale taktéž - kdo ví.

9. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

No, po prvním shlédnutí jsem z tohoto filmu byla docela v rozpacích, ale po delší době jsem se na to podívala znova a několikrát a teď jsem naopak nadšená. Perfektní retro komedie, Renée s Ewanem byli oba úžasní a předvedli vtipný souboj pohlaví. Tolik barev jsem snad ve filmu ještě neviděla :-) a taky úžasná hudba, to všechno dohromady dělá příjemný, odpočinkový film, který svou jedinčeností opravdu stojí za shlédnutí. Ale je třeba brát s nadhledem, parodie na 60-tky je v tom znát.
23. října 2007
avatar uživatele
80 %

Vtipná a opravdu roztomilá podívaná i poslouchaná, skvělé a inteligentní napsané dialogy, vynikající Ewan (hotový James Bond :-)). Stylizace do 60. let (včetně použité filmové "řeči" te doby) je povedená, s přesnou onou mírou nadsázky, která pobaví (zná- li člověk filmy z te doby a tohoto zařazení).

24. září 2007
avatar uživatele
80 %

Jo, dobrý filmík. Líbí se mi hlaví postavy a také námět. Místy mě děj sice trošičku unavoval, ale jinak ho hodnotím více méně kladně.

20. června 2007

---------

Nevím co si myslet o tomhle filmu.Viděla jsem ho jako mladší a nic moc.Děj tak trochu pokulhává a místy je nesmyslný.

20. června 2007
avatar uživatele
80 %

Fajn odpočinkovej film. Líbí se mi atmosféra filmu, ty barvy a hudba. Všude růžová =o) Ewana McGregora mám ráda, je to jeden z mých oblíbených herců, takže jeho výkon posuzovat nebudu. Reneé sice nepatří k mým oblíbeným herečkám, ale to je jedno. Myslím, že jí role celkem sedla. Takže dobrý - nic převratnýho, ale dobrý.

16. března 2007
avatar uživatele
60 %

nic moc

tak tenhle film mě ničím nezaujal..trapný dialogy,žádný smích a prostě celkově nudná atmosféra..pro mě ztráta času

16. září 2006
avatar uživatele
90 %

Skvělý film, který se s nadsázkou tak trochu obouvá do starých komedií. Je moc příjemný, je tam fajn hudba a krásně barevné kostýmy. Moje oblíbená je sekvence s rozděleným obrazem - skvělý nápad, dotažený k dokonalosti. Takže jednoznačně doporučuju.

15. září 2006
avatar uživatele
90 %

Úžasný

Tenhle film neměl chybu.Krásná romantická komedie.Renee a Ewan se k sobě moc hodily.i ostatní obsazení bylo dobré.Prostě tenhle film si zamilujete.

28. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Feministka?

O tom, že se R. Zellweger proslavila jako spisovatelka, která ve všech směrech zrovnoprávnuje ženy s muži a dokonce jim radí, aby se vzdaly lásky, zřejmě pramení z jejích neblahých životních zkušeností, tudíž se jejímu až dá se říct feministickému postoji nelze divit. Samozřejmě že na scénu musí přijít úžasný E. McGregor, který předstírá, že tuto úspěšnou ženu vůbec nezná a tak se ji snaží vyvrátit z omylu a dokázat jí, že nějakou tu lásku v sobě přece jen má a je jí schopna. Stačí se vzdát svého přesvědčení, že chlapi jsou zkrátka svině.... Tuhle knížku bych si chtěla přečíst. Nedivím se, že ji muži ve filmu tak nesnáší.....

4. srpna 2006
avatar uživatele
30 %

Kašlu na lásku

Nevim, nevim, ale tehle film považuju za "úlet" filmového nebe. Zpracování se mi vůbec nelíbilo a jestli jsem se dvakrát zasmála, tak je to moc... Asi jsem díky obsazení čekala větší pecku. Je to ovšem můj vlastní názor, tak mě za něj neukamenujte, stejně bych si i potom tvrdila svý. Těch 30% je za herce a možná ještě za zajímavou hudbu...

12. května 2006
avatar uživatele
4dd4
...
60 %

No čekala jsem něco víc ale jde to teda až na Ewanem McGregorem. Večna škoda je že divak muže předpovědět film skoro přesně.

30. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Tak tohle teda fakt můžu!=)

Bezvadnej filmík, úžasnej nápad...
Moc moc moc se mi to líbí!!
...Škoda jenom je, že když jsem ten film viděla, nebyl nikdo doma a tak mamka ani neví, o co přišla:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

6. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Zas jako první :)

Tak René i Jude se mi oba líbili. V téhle komedii jim to vážně seklo a i příběh byl vtipný a poutavý.Co dodat tyhle anglický romantický komedie prostě zbožňuju a tam kde je René ještě víc.Vážně to bylo OHROMNÉ!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Anemar:)...nepřeháněj to

Anemar:už zase první:) to je skvělý..ale možná by ses na ten film měla podívat než ho budeš hodnotit..Nehraje tam jude Law ale Ewan MCGrgor...což jsi asi ve zběsilém psaní názorů pozapomněla:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

down with love

nedovedla jsem přijit na to jak to u nás přeloží ale ač je to trochu kostrbate je to přesné. ewan je skvělý jako ovšem pokažde. rene to rozjela v komediálním stylu. trochu me nesedla ta pointa udelali z barbary až moc dobrou herečku myslim že jsme meli od půlky začít neco tušit že skrývá. ale jinak super, skvělá reklama na čokoládu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Brrr

Je to vážně zvláštní romantická komedie udělaná jako parodie na 60. léta, ale já jsem si na svoje tady nepřišel - pro mě to byla škoda času. Nemůžu si jinak pomoc, ale je to blbost.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Romatická komedie

Romantiko-komediální film, který je více komediální a méně romantiký. Na filmu je nejhečí dekorace, kostýmy a herecké výkony obou protagonistů. Námět je také vcelku originální, nezbývá než sledovat celý film,aby nám prozradil celý příběh. Dálo by se také nazvat filmemm pro pamětníky :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

příjemný retro ..a ke všemu v něm hraje můj oblíbenej herec ewan mcgragor.. co víc si přát:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

wow

naprosto úžasný film výborné herecké obsazení i když je to remake dřívějšího filmu tak se mi to líbí tak jak to je má to ten správný šmrnc a vtip a není k němu co dodat

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

slušný

Co k tomu říct, viděla jsem to jednou, stačilo mi to. Na mě trochu moc feminismu najednou. Jinak ale velice dobré herecké výkony.....

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Block vs. Novak

Na Ewana McGregora mám slabosť a tak som si tento film pozrel.WOW! Bolo to ohromné! Ustrednej dvojici to spolu Neuveritelne ladilo a iskrilo to medzi nimi tak, že by ste si mysleli, že su manželia. Keby boli všetky romantic comedy takéto, nič iné by som nepozeral.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Hravé...

Velmi hravé a krásně zpracované. Ta atmosféra oněch let na vás doslova dýchá. Oba hlavní představitelé jsou dostatečně sladcí a krásní. Nezapomenutelná je hlavně ta telefonovací scéna... ta je až geniální.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Ať žije růžová!=)

TEnhle filmík se mi líbil moc, a to je co říct, protože filmy z těhle dob zrovna moc nemusím...tohle se ale Reneé povedlo! supr.

Kdysi dávno