home
Karate tiger 1: Neustupuj, nevzdávej se

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Jean-Claude Van Damme

Americký film o karate má nedotaženou zápletku a slabší děj, ale samotné bojové umění je ve filmu zachycené dobře.

23. prosince 2013
avatar uživatele
60 %

Po spoustě letech jsem měl tu možnost kouknout na tento film v televizi. S odstupem času musím říct, že: film je příběhově hezký, bojová choreografie také dobrá, ale ty herecké výkony.., jsou umělé, předstírané emoce, to mi kazilo celkový dojem z filmu.

23. srpna 2012
avatar uživatele
Meky
...
80 %

Tento film jsem si vyhlédl, nejen díky tomu, že tam hraje J. C. Van Damme, ale taky díky tomu, že jej spousta lidí považuje za film, který dělá čest bojovému umění, na Krvavý sport to sice nemá, ale nebylo to špatné.....Natočeno to bylo ve starém stylu (však je to taky z roku 1986, takže je to staré jako ja :-D), ale dalo se na to koukat...samozřejmě každý divák ví co bude vyvrcholením filmu a v průběhu už na to myslí, ano závěrečný souboj mezi Ivanem a Jasonem ....Van Damme (Ivan) byl hodně namachrovaný, ale jinak to ani nešlo, když byl "záporák"...Řekl bych, že to byla spíše role na "rozjezd" jeho slavné kariéry, takže tam nijak nezářil, ostatně, hrál take "vedlejší" roli, takže není divu...McKinney jako ctižádostivý mladík do role zapadl, takže dávám slušných 80%...

28. července 2008
avatar uživatele
80 %

Karate tiger

Občas se ptám známích, jestli ví alespoň o jednom filmu, kde Jean-Claude van Damme dostane nakládačku. Jen málo však zná tento film, i když je to snad jediný, kde prohraje. Je to sice dlouho, co jsem jej viděl, avšak ho mám v živé paměti stejně jako 3. a 4. díl. Jde hodně poznat, že bojové scény mají na svědomí Hongkongští spoluautoré a Američani tu známou klasiku dostaneš-zatrénuješ-pomstíš se.

22. července 2008
avatar uživatele
100 %

Super

Tak tenhle film uz jsem videl mnoho x sice v tv byl snad jem jednou ale nahral jsem si ho tak ze na neho koukam furt je skvely proste musim davat 100%

29. srpna 2007

NÁÁÁÁDHERA

Tento film jsem viděla pouze v němčině ani mi nevadilo že jsem tomu nerozuměla, hlavně mi šlo o Bruce leeho a bojové umění..prostě super co se úplný začátečník dokáže naučit a bojovat s mocným Ivanem který je nejlepší z nejlepších...Prostě ten kdo rozumí bojovému u mění tak tenhle film musí vidět je to naprosto úžasný ;o)

17. června 2007