home
Kameňák 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
40 %

Slabśí pokračovateľ série, vtipy už nie sú také vtipné, no človek sa stále občas zachechce. Tak na uspatie večer.

29. prosince 2012
avatar uživatele
100 %

Pokračování dobré komedie se ještě celkem dalo. Dobře navazuje na konec prvního dílu, také tu jsou dobré vtípky i obsazení:) nemám, co bych vytknul

16. listopadu 2011
avatar uživatele
90 %

No stará Kropáčková to zabila :D ako mávala jedným za druhým. Scenár velmi podarený, škoda že na ňu prišli tak rýchlo :D Julča tiež super :)

16. listopadu 2010
avatar uživatele
90 %

Tak rozvíříme vody... I dvojka Kameňáku je povedená, ať mi nikdo netvrdí, že nemá děj - babka Kropáčková ukradla modrej pramen a znásilňuje chlapy, že je to stupidní zápletka, znám horší, mě to přijde jako fajn ulítlá komedie a tentokrát už s pěknou zápletkou, vtípky opět super, líbí se mi to :D.

9. dubna 2010
avatar uživatele
k1k1
...
70 %

Co říct?

Po docela dobrým prvním dílu Kameňáku mě Kameňák II. zklamal. Já vím, že od čehokoliv se začne natáčet druhý díl, už to není ono. Výjimka je možná Harry Potter, ale to je asi vedlejší. Tím chci jen říct, že jsem od dvojky ani tak moc nečekala, takže to zklamání sice bylo, ale ne až tak velké. Stejně však nemůžu filmu dát víc než sedmdesát procent, to si rozhodně nezaslouží...

4. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

Super film

Mně se tahle triologie líbí moc. Budu se opakovat z komentáře u jedničky, ale prostě si myslím, že je to velký umění, napsat scénář k filmu z vtipů tak, aby to dávalo smysl. Myslím, že nikdo z těch, co tu film kritizují by to nedokázal!

18. prosince 2009
avatar uživatele
10 %

Blbost na druhou

Jestliže první díl pro mě znamenal naprostou blbost tak druhý není výjímkou... tady vlastně podle pravidla filmů na pokračování kvalita ještě klesá... a klesá a klesá... nečekané...

30. září 2009

Nad průměr...

Myslím...ne,vím že by tento film strčil hravě do kapsy tu vyvrakovanou trilogii Slunce,seno.Na druhou stranu v tomto druhém dílu vidím zase první díl,takže mi to připadá jako trapné opakování.Nemohu ovšem opomenout ty dobré vtipy v celém filmu,takže podle mně je to 90% film.Doporučuji ho

14. září 2009
avatar uživatele
80 %

Taky nechápu co se vám na tom tak strašně nelíbí. Je to ulítlá komedie, která diváka určitě pobaví. Hlášky jsou super, herecké obsazení taky, scény jakbysmet. Že bych se pletl? Podle mě kdosi začal film kritizovat, pak ho následovala další většina lidí a teď se někteří bojí (není to ten správný výraz, ale něco v podobném smyslu tomu odpovídá) napsat kladné hodnocení. Určitě ste se dívali na některý z dílů a byli ste vysmátý jak kdybyste byli zkouřený... Kdyby to tak nebylo, tak se na to nebude dívat kolem 1 000 000 lidí. :-) Toť je můj názor

21. května 2009
avatar uživatele
0 %

Ne trošku, ale pořádně vedle

Troška se evidentně pokouší navázat na úspěch své série Slunce seno. No a moc mu to nejde. Vůbec. A film lze nejlépe vystihnout slovy ubohé, trapné, zoufalé. Cením si toho, že Troška našel odvahu natočit dvojku po tom, co kritika i diváci naprosto rozcupovali původní Kameňák. Ale v zájmu lidstva by bylo lepší, aby nápad na nadrženou Kropáčkovou nikdy nedostal.

8. května 2009
avatar uživatele
50 %

Mno Kropáčková byla fakt jako nenápadná s tim chlastáním toho blevajzu,Kameňák dva bych udávala jako : Nesmysl, ale,s nějakýma S U P E R hláškama jako :Babi ale já vás nechci znásilnit ...Ale budeš muset mladej :D !

25. února 2009

Jak už sem říkala u prvního dílu je to kravina... A to musim bohužel říkat i u tohodne dílu... Je možná o kapinku lepší ale vážně jen o kapku fakt hrůza..

31. ledna 2009
avatar uživatele
20 %

No je to ještě horší slátanina a pitomost než první díl. To je tak jednoduchej a umělej humor...až to bolí

27. listopadu 2008
avatar uživatele
40 %

To byla zase paráda. Znovu naprosto skvělé. Nejvíce mě nadchla Kropáčková, která neměla chybu, pak také V. Vydra se svou manželkou a to vše uzavíral J. Laufer. Byla to prostě stejná sranda jako v prvním díle a líbily se mi i nové příchozí postavy v čele s M. Maxou. Je to sice horší nežli první díl, ale i tak na solidní komediální úrovni. ** S přibývajícím časem i na mě po nějakém tom pátem zhlédnutí doléhá celková "přínosnost" a všechny špatné faktory spíše vystupují, takže teď 40%.

18. září 2008
avatar uživatele
0 %

Ach jo... Znovu trapárna, herci nijak neoslní, příběh taky ne, po VTIPNÝCH hláškách aby člověk pátral dalekohledem... Prostě zase jeden český film, který se vymkl kontrole.

16. září 2008
avatar uživatele
100 %

druhý diel je rovnako dobrý ako bol prvý diel... najsmiala som sa a po dlhej dobe videla poriadnu komédiu...

9. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

Kameňák 2

Nevím co vedlo Trošku k natočení druhého dílu, ale osobně jsem byl zvědavý. První díl se mi docela líbil, takže moje zvědavost byla namístě. Ale 2x to samé a pořád bez příběhu, to už není ono. Jediné co stojí za zmínku je, že tohle byla poslední filmová role Helenky Růžičkové a ta se mi líbila z celého ''komedie'' nejvíce. Díl druhý je tak na jedno podívání a dost.

21. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

dědeček měl pravdu....zase

Ach jo, už je tu další díl. Copak ta šílená jednička nebyla dost? Jakože tohle nebylo o nic lepší. Možná pár lepších vtipů se mi tam líbilo, ale to je tak vše. A Vondráčková s Maxou...pche, to byl páreček.

9. dubna 2008
avatar uživatele
0 %

Druhé pokračování Kameňáku je ještě horší než díl předchozí. Sice byl film "obohacen" o nové postavy jako třeba Martin Maxa a nebo Helena Vondráčková, ale ani oni filmu moc nepřidali. Nejvíc mi na celém filmu asi vadil Václav Glazar, nechápu jak ho sem mohl obsadit, je mi krajně nesympatický. A u pana Laufera mi nehorázně vadila ta jeho výslovnost, nevím jestli tak mluví pořád, ale tady mi opravdu lezl nehorázně na nervy. Kdybych mohla dala bych klidně alespoň -50%, protože tenhle film si to rozhodně zaslouží, ale bohužel se tady na mínusy nejede, takže se budu muset spokojit s další nulou.

6. dubna 2008
avatar uživatele
arar
...
100 %

Kameňák

Podle mého názoru je dvojka nejlepší ze všech třech...hodně vtipů, není to tak kýčovité a hlavně se u toho nemuselo ani přemýšlet...prostě 100%!

24. března 2008
avatar uživatele
70 %

Už to nebylo tak skvělé jako jednička. Možná hlavně proto, že vše se nyní soustředilo na babku Kropáčkovou, která mě tedy opravdu nezaujala.

23. března 2008
avatar uživatele
70 %

Dvojka

Dvojka se tedy vydařila méně, než jednička, ale stejně mi sedla. A není moc sérií, u kterých se všechny díly můžu pustit po sobě a nepřetržitě u toho vydržím. I když je jednotka nejslabší, dám tomu 70%.

19. října 2007
avatar uživatele
20 %

Zfilmovat vtipy, které zná každý druhý je vážně počin hodný mistra Zdeňka Trošky osobně. Lepit trapně natočené rádoby vtipné situace k sobě a vytvořit tak úchylný a otravný film. A oproti hrozné jedničce je to ještě mnohem horší!

18. října 2007
avatar uživatele
40 %

Dvoječka se moc nevydařila - jinak prakticky stejné hodnocení - viz první díl. Hodnocení je pod průměrem.

17. října 2007
avatar uživatele
60 %

Pohoda

Pohodový film na odreagování a na polechtání bránice. Podle mě je tento díl však o malinko horší než první. Proto dávám - 60%

14. září 2007
avatar uživatele
40 %

No tak dvojka je pro mě nejhorší díl ze všech. Prakticky žádná sranda a místama to bylo doslova nudný. Jednička i trojka se mi docela líbily ale tuto vůbec.

28. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Kameňák 2

Můj názor je, že dvojka po úspěchu jedničky upadá do jejího stínu = méně vtipných scén a vtipů...
Ale bohatě to stačí na 90%

31. července 2007
avatar uživatele
80 %

No dvojka moc jako jednička dobrá nebyla,ale šlo to.Ve dvojce se mi nelíbila Helena Vondráčková a Martin Maxa.No ale zase se mi líbilo jak babka Kropáčková pila modrý pramen.A taky se mi líbilo jak Rýša dělal s Kropáčkovou protokol a pak to zkončilo ,no trochu jinak než to Rýša plánoval .No a jinak to bylo dobrý.

8. července 2007
avatar uživatele
10 %

Tak to vidím já...

Tenhle film je odporný a já bych nejradši popřel, že sem ho kdy viděl. Vtipy jsou trapné a děj ubohý. A já nechápu, jak mohl někdo něco takového natočit. Tak tohle dělá české kinematografii vážně ostudu. Podobné výkřiky do tmy jsou zřejmě marné, protože vždy se najde někdo, kdo do toho kina zajde. Člověk se neustále diví, proč v české kinematografii vznikají jen samé ostudné a trapné filmy jako je tento? Odpověď je jednoduchá - v zemi, kde takovýhle film trhá rekordy v návštěvnosti se dobré filmy točit nemusí.

5. července 2007
avatar uživatele
30 %

Ujde, ale už mě trochu unavovalo, jak pořád pátrali po té modré vodě atd... Jinak je to skoro přesně jako první díl. Vím, že to byl asi záměr, ale mě tedy nepotěšil.

26. května 2007
avatar uživatele
40 %

Vdaná? Občas!!

Kdyby se odebrali příšerní "herci", typu Absolonová a Maxa (docela kazí ehm..filmový zážitek:-), tak bych byla celkem spokojený člověk. Jasně, na Oscara to není, ale zase nechápu ten zástup zarytých odpůrců. Vždyť se u Kameňáku dá slušně pobavit, už kvůli řádění báby Kropáčkový..

7. dubna 2007
avatar uživatele
10 %

Plyšový lev

Tak jsem poprvé viděla dvojku této české filmové odstrašující trojice celou. A nelituji. Protože nějhorší herecké výkony v historii filmu by přece každý filmový fanoušek vidět měl, ne? Nemluvím ale o všech hercích, na to pozor. Naopak si myslím, že někteří byli vlastně dobří. Třeba takovou Lauferovu tchýni bych vážně doma nechtěla. Buď je tak šílená nebo to tak dobře zahrála! :) Zvláštní mi přišlo, že ačkoliv některé vtipy byly opravdu vtipné, nezasmála jsem se ani jednou. A scénář? Znásilňující babička, které se neubrání mladé policisté? Ježiši, horší už to být nemůže. A proč do toho cpát Maxu a Vondráčkovou? Ten Troška po tom Plyšovém lvovi asi fakt toužil!

11. března 2007
avatar uživatele
50 %

Tak tenhle film se moc nepoved... ftipy byly ohraný a neoriginální... ale oceňuju herecký výkon babky Kropáčové... ta hrála super...

10. března 2007
avatar uživatele
0 %

Chtěla jsem tu napsat jen jednu větu, ale není to povoleno :-P ... takže děj to opravdu nemá žádný, a ani mě ten film nepobavil, opravdu nechápu, jak jsem se na to mohla dívat, je to nuda, a kameňákovský vtipy jsou v dnešní době oblíbený snad jenom pro důchodce (prosím neuražte se:) ) toť názor :)

10. února 2007
avatar uživatele
60 %

Vtip

Když jsem se díval na Kaméňáka 2 asi už popáte(časté opakování v televizi),tak jsem si všimnul,že ten film nemá žádný děj.Jsou to jenom všechno sfilmované vtipy.

27. ledna 2007
avatar uživatele
kin
...
0 %

(w)ow

Nevím, jestli je to jen můj pocit, ale podle mě jsou všechny Kameňáky absolutní PROPADÁK. Jde pouze o špatné poskládání starých, či hrozných vtipů za sebe... Je to opravdu SMUTNÉ, ale tento díl je dějově nejpropracovanější z celé série... Vůbec mi nejde do hlavy, jak mohli investovat do dalších filmů, když první skončil tak uboze....

11. ledna 2007
avatar uživatele
0 %

Katastrofa

Tak nevím, jestli Troška nezačal po natočení Princezny ze mlejna fetovat nebo pít, ale Kameňáky jsou to nejhorší co kdy česká kinematografie viděla.

3. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

nejlepší z celé trilogie docela me pobavila stará kropáčková která znásilňovala jednoho policajta za druhým

2. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

Pokus o velmi vtipnou českou komedii se zrovna dvakrát nepovedl. Dejme tomu, že některé scény byly vtipné, ale jinak nic moc.

28. prosince 2006
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Hmm! Dvojak už byla o dost jinačí než jednička. Těžko říct jestli byla lepší nebo horší než jednička. Vtipy už byly trochu horší, ale už měl film i děj. Ale opět sem se musel smát

25. prosince 2006
avatar uživatele
20 %

...

Je to jeden z těch filmů, který vám nic nedá. Nemá žádnou pointu. Když to vidíte poprvé možná se tomu v první chvíli a zasmějete, ale nevím jestli je nejlepší dávat do filmu stokrát omýlané vtipy. Už je to trochu nudné. České filmy mám ráda, ale Kameňák mezi ně rozhodně nepatří.

16. prosince 2006

..

Možná že to původně vypadalo jako dobrej nápad natočit film, jehož dialogy jsou sestavený jenom z vtipů, ale natočit k tomu pokračování (navíc dvě) fakt nebylo nutný.

15. prosince 2006
avatar uživatele
40 %

Je škoda, že nemám rád české filmy, ale kameňák1(2)(3) je toho důkazem. Roky staré vtipy se snažili dát do komedie a pak takový jako: pes řídí auto a spolujezdec vyděšeně kouká | strážník: Jak jste si mohl dovolit nechat psa řídit? |spolujezdec: Mš se neptejte já sem stopař. || Se nedivte že s tímto ten film neprorazí do mladší generace, je to spíš pro 50+ (snad sem tim nikoho tady neurazil)

15. prosince 2006
avatar uživatele
0 %

Fakt nevím, co tímto filmem chtěl Zdeněk Troška říct. Film sice obsadil mnoha oblíbenými herci, ale jinak to je o ničem.

12. prosince 2006
avatar uživatele
30 %

To je strašná blbost.! Film udělaný jen s pomocí vtipů. Je to vlastně jen jeden veliký a vůbec nepovedený vtip, na který nás televize pořád nutí se koukat protože to dávali snad už desetkrát. Ani moc se u toho nesmějete, jen trochu. Troška by měl zůstat u těch svých pohádek a do komedií by se vůbec neměl pouštět! Chápu, že se to někomu líbí ale já to opravdu nejsem!!!

17. listopadu 2006
avatar uživatele
40 %

nic moc

na dvojku jsem se chtěla podívat abych to mohla porovnat s jedničkou a je pravda že to bylo možná o malinko lepší ale že by se mi to líbilo to se říct nedá :(

9. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Kameňák nie je zlá trilógia, ale táto časť tvorcom moc nevyšla, bolo to dosť trápne a fádne, bez hlbšej myšlienky. Samozrejme, boli tam aj lepšie časti, ale celkovo sa vo filme stratili.

1. listopadu 2006
avatar uživatele
20 %

Opakuje se

Na kamenaku mi prijde trapne ze se temer ve 80% opakuje porad dokala to same dalsi dny uz jsou fakt nudne. Na druhou stranu ma kamenak i malo sveho skryteho humoru ten je obcas ale nepochopitelny

31. října 2006

Kameňák prostě Kameňák

Nejhorší film od Zdendy Trošky?? Určitě.
nezajímavý, tupý příběch, který nikoho nezajímá a ani nevim proč natočil trojku. Herci nereagujou na nic co se naučili na Damu, scénář sestavený z ,,kameňáků' tvoří základ něčemu tak ohavnému že se ani nedivim že dostal plyšového lva.

28. října 2006
avatar uživatele
60 %

Ušlo

Mno tak todlensto je takova dobra komedie , ale musim rict ze je tenhle dil rozhodne lepší než trojka :) ;) Jináč Zdanek troška tenhle film natočil fakt dobre az na nejake detailicky ale to se da odpustiti :) ..

23. října 2006
avatar uživatele
0 %

Jen tak...

Na dvojku sem se nejdřív vůbec dívat nechtěla, ale když už sem přežila jedničku tak i tohle. Kameňák dvojka je to samý co jednička. Film, který nemá žádný děj, jenom se v něm říkají vtipy. Kdybych je slyšela někde jen tak, aspoň bych se jim zasmála... Ale v tom filmu (pokud se to dá filmem vůbec nazvat) to jaksi nejde.

11. října 2006
avatar uživatele
20 %

Tak tady musím napsat a opakovat to co u prvního dílu - není to film v pravém slova smyslu ale série hlášek propojená do jakžtakž děje. Je to odvaha pustit se do druhého dílu, ale diváky, kteří to ocení veskrze kladně si to zřejmě opět našlo. Možná že i takové, kteří jsou nadšeni. Není to můj případ, ubírám oproti jedničce deset procent.

4. října 2006
avatar uživatele
90 %

není to film hlášek propojených do jakžtakž nějakého děje, ale film hlášek propojených do děje, což asi nějakou práci dát muselo, hlavně když dokázal propojit Troška všechny 3 díly. Trošku sice nemusím, ale jinak jeho filmy jakžtakž jdou---------Ještě musím reagovat na zdejší názory, propadák to určitě nebyl, kor když byl tak populární a je to něco nového, tak jako spouta dalších žánrů amerických blbostí. Jestliže má tento film u někoho hodnotu 0 procent, pak takové filmy (české,o amerických nemluvě) jako Jak ukrást dagmaru musí mít tak minus padesat.

4. října 2006
avatar uživatele
10 %

Slabota..hodne velka slabota..az na par dobrych foru / ktery uz to nezachrani / je to ztrata casu. A humor je az moc jednoduchy.

23. září 2006

...

Jednička byl absolutní propadák, tady ve dvojce už to bylo lepší, ale všechny ty fóry jsou starý a člověk se jim už nezasměje...a vůbec se nehodí do filmu. Jen ta trojka možná byla docela dobrá.

3. září 2006
avatar uživatele
20 %

děs

z těch tří kameňáku se mi tenhle nejmíň líbí. tenhle díl se jim moc nepovedl jedničku a trojku mám na stejno ale dvojka u mě propadák. :)

3. září 2006

Blbost na n-tou

Můj názor na první díl nebyl zrovna nejlepší, ale tento díl ho překonal a to nemyslím v dobrém slova smyslu. U jedničky jsem se ještě občas pobavila, dvojka je vrchol trapnosti.

27. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

tenhle díl se mi nelíbil tolik jako díl č.1.nebylo to tolik srandovní a vtipný jako už zmýněný první díl.fakt to nebylo ono.To si teda myslim já.

26. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Komedie

Super,kamenák je prostě komedie komedii.Vtipy,hlášky,děj to všecho je na jednom základě.Na základá humoru;-).

25. srpna 2006

Ve dvojce Kameňáka bylo asi až moc přehnané to s tím pokladem Lorda. Zezačátku to bylo trochu vtipné, ale postupně to začínalo být trapné. První díl byl lepší.

22. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Sranda

Kameňák, je komedie, která se zkládá z vtipů, někomu se to třeba nelíbí, ale když se chcete zasmát, tak to je celkem dobrá příležitost.

18. srpna 2006
avatar uživatele
10 %

slátanina

už je toho moc....nuda...nuda a ještě nuda, některý vtipy ještě ujdou ale jinak hrůza.....děj jak...no, nebudeme to radši komentovat!

7. srpna 2006
avatar uživatele
20 %

Achjo...

Kameňák jednička bylo něco nového. Sranda, prostě hromada vtipů vtipně jdoucí za sebou v jednom filmu... Super... Ale když se ve dvojce opakuje v podstatě totéž (ne že by se Troška opakoval, ale prostě to bylo jak se u nás říká "na jedno brdo"), už me to opravdu zklamalo. Pan režisér se asi nudí, i když by mohl vymyslet něco lepšího (alespoň dřív mu to šlo)...

31. července 2006

komedoška

další díl troškovy ,,serie,, , ne že by ho odflákl, ale proste už to nebylo vončo, sice se tam žadnej vtip neopkloval, ale proste nebylo ok...

21. července 2006
avatar uživatele
0 %

jak jsem viděl film tak sem hned poznal že Troška už neví jakou blbosts má natočit , kamenák 2 je propadák

17. července 2006

ubohé

myslím že títmo filmem a nejen jím....si kazí klasická česká komedie pověst...je to opravdu o ničem.....poslouchat vtipy které znám už několik let mě opravdu nezaujalo a zaplatit za to v kině peníze asi bych se pak šel oběsit :o)dokonce se mi zdá dvojka ještě horší než jednička...jedno nechápu...komu by se něco takového mohlo líbit...

3. července 2006
avatar uživatele
20 %

Stručně...

Většinou se v názorech ráda rozepisuji, ale tentokrát to shrnu jednou jedinou větou, která by měla vyjádřit to, jak mě film zaujal: Odešla jsem asi v polovině a nikdy jsem nebyla příliš zvědavá, o co jsem přišla...

23. května 2006
avatar uživatele
50 %

...

Nejlepší na celém filmu je prostředí, ve kterém se natáčelo. Třeba ten silniční most, škola nebo ta vilka Novákových obklopená zahradou. Navíc je super, jak jim tam stále svítí slunce a a ta modrá obloha... Dobře se na to kouká a i když ty vtipy všechny znám a skoro se nesměju, působí na mě ten film celkem pozitivně.

20. května 2006

No, tak Kameňáky se snad ani komentovat nedají, dokonce je ani nemůžu s ničím srovnat, protože je to taková "raritka" - i když to je slabý slovo... Vtipy v něm nejsou ani vtipný, což je docela smutný, když to má být komedie.

10. května 2006
avatar uživatele
10 %

Milostný pár Helena Vondráčková a Martin Maxa? To je vtip ne? Vždyť ani nehrajou, jen se snaží tvářit zamilovaně, sem tam nějaký ten úsměv. Jinak hlavní linie je tak hloupá... No jo, je to přece Kameňák, ale tohle je prostě tak blbý...

9. května 2006
avatar uživatele
100 %

Tenhle díl je rozhodně lepší než díl první. Je to větší sranda a je to i takový víc o něčem. Klidně bych se na ten film podívala ještě jednou.

1. května 2006
avatar uživatele
100 %

Druhej díl filmu Kameňák byl daleko lepší než první díl snat proto že vněm hrala skvěla Helena Ružčková pane jo i přes veškerou tu nemoc dokazalá rozesmat diváka na tolik že se při tomto filmu musel divak pořadně zasmát.

25. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Druhý díl se mi zdá ještě lepší než jednička, mnohem více jsem se u něj zasmála. Mnoho vtipů je u nás tak zaběhlých a na denním pořádku a to jen díky Kameňáku. Je jasné, že ti zase není řádný pořádný děj, ale mě to vůbec nevadí.

20. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

A zase sbírka kameňáků v jednom. Vždycky se u toho perfektně zasměju. Je to sice o něco horší než ten první díl, ale i tak se na to ráda dívám.

16. dubna 2006
avatar uživatele
0 %

nulová úroven

Myslela som si, že nič horšie ako 1 nemože byť ale oni natočili dvojku. Kto na to preboha chodí do kina? Videla som asi 15 minút a viem, že dalšie diely už pozerať nemusím.

15. dubna 2006

Kameňák 2

Stejné prvky jako u prvního dílu mi připadaly jako stereotyp. Některé ftípky a scény byly přehnané až trapné. Netvdím, že je film propadák určitě si také najde i své příznivce.

14. dubna 2006
avatar uživatele
10 %

?

Sice to není nic světovýho ale nechápu co se vám na tom tak nelíbí.Ty vtipy jsou sice okoukaný ale je to celkem povedený.Teda až na vyjímky.Ale stejně tam není originalita......

5. dubna 2006
avatar uživatele
0 %

Ubohost..!

Ubohé, ubožejší, nejubožejčí, trapné, trapnější, nejtrapnější atd. K tomuto filmu se tyto příd. jména určitě hodí......jéééžíííš co jsem to napsal, prej filmu, to jsem se troš...hodně spletl.....tento film nenávidím, nenávidím všechno s ním spojené, je to o ničem, další úplně zbytečný film.....!

30. března 2006
avatar uživatele
10 %

Ze všech kameňáků jsem viděl jen tento díl a musím říct, že nic trapnějšího a nudnějšího česká tvorba snad nezpatřila. Film složený z otřepaných vtipů, které nejsou většinou ani vtipně podané.

23. března 2006
avatar uživatele
80 %

Tak nevím. Na jednu stranu se mi zdá, že dvojka je o něco vtipnější než jednička, ale když se na to tak koukám, tak je to pouze a jedině díky osobnosti a hereckému výkonu Josefa Laufera, bez kterého by tento díl byl opravdu odpad. Zapracování zpěváků Maxy a Vondráčkové Troškovi vůbec nevyšlo, protože byli trapní a raději ať se drží od filmu dál, jen ho kazí. Nicméně znovu se na vás vyvalí velká spousta gagů a humorných kameňákových scén, což jsem rohodně kvitoval a obdobně jako u jedničky se skvěle pobavil.

21. března 2006
avatar uživatele
40 %

Čekal sem od dvojky více, ale Zdeněk Troška si asi myslí že, to někomu může připadat vtipné, mně teda ne.

2. března 2006
avatar uživatele
10 %

Kaměňák? :-(

Tenhle film byl ještě horší než jednička. Na to se skoro nedá dívat. Pořád jsou tam stokrát ohrané vtipy, zápletka nijaká... A vůbec se mi tam nelíbila trapná Helena Vondráčková. Ta by se měla držet toho svého jakoby zpívání a nelézt do filmu, protože takoví herci neherci pohnojí film ještě více než je...

21. února 2006
avatar uživatele
10 %

???

Noo, to si asi na dvojku vycucali peníze z prstu, ne? Vždyť je to stejnej propadák jako jednička (ne-li větší). Trojka mě nebude vůbec zajímat. byla by hodně velká naáhoda, kdybych se na ni někdy podívala.

16. února 2006
avatar uživatele
20 %

Krásný příklad toho kdy nedělat druhý díl. První Kaneňák se dal ještě skousnout i já jsem to na vlastní riziko podstoupil ale tenhle díl byl na mě moc. Málem sem v kino sále usnul. O hlubších charakterech jednotlivých postav se uvažovat nedá. Kameňáky mi osobně spíše než vtipné přišli tragické a v polovině filmu mi hrozilo že asi usnu. Bože kam ten Troška spěje...?

10. února 2006
avatar uživatele
50 %

:-)

Už je to trochu horší, než první díl a mám pocit, že už se tam pomalu začínají opakovat vtipy. Ale i tak bych ten film úplně neodsuzoval. Viděl jsem mnohem, mnohem horší...

8. února 2006
avatar uživatele
0 %

........

fakt hustá trapárnička..očekávala jsem toho více..ale je to u mě propadák,ikdyž to Toška myslel zřejmě dobře:-)

15. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Na tenhle díl sem se po jedničce těšil dost dlouho, ale někde to skřípalo už to nebylo ono... trochu to oživily nový postavy, ale čekal sem od toho víc...

8. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

take...

Jednotka bola o dost lepsia.Dvojka sa moc nepodarila.Boly tam scenky na ktorich sa dalo zasmiat.Dej ties nebol bohvy co.Zatial najhorsie pokracovanie zo všetkych.....

8. ledna 2006
avatar uživatele
40 %

AAAch joo

Tohle je horší než 1, takže žádné superlativy nečekejte.Stupidní děj střídaný stupidními hláškami...nic pro mě:-D

5. ledna 2006
avatar uživatele
0 %

Příšerné

Můj názor zní jasně : takovou stupiditu jsem fakt dlouho neviděla. Jestli se tomu někdo smál, tak je vážně kandidát na léčení. Jednička ještě jakž takž ušla, ale taky bych tam některé scénky vystřihla. Absolutní propadák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Prostě příšerné!!!!!!!!

1. ledna 2006
avatar uživatele
20 %

HROZNA TRAPARNA

Jednicka byla docela silena, ale to jsem jeste netusila, co prijde dal. Dvojka se nepovedla tedy vubec, zatim nejhorsi ze vsech, fakt!

1. ledna 2006
avatar uživatele
4dd4
...
40 %

Po schlednutí všech tři dílu je tenchle rozhodně nejlepší. Da se na něj divat narozdil od trojky.

30. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

Strašný

Co dodat tyhlety Kameňáky jsou fakt hrůza,jednička byla hrozná a dvojka taky díky bohu jsem neviděl trojku a nikdy radši neuvidím,vůbec to není vtipný, Z lítosti nedávám 0% ale 10% za tu snahu udělat z toho film!!!!

29. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

mám ráda filmy od Trošky jsou vážně bezva a kameňák 2 taky prostě super sranda od začátku až do konce.

14. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

Hrůza

Když jsem viděl první díl bylo mi hrozně, ale když jsem shlédl tenhle druhý bylo mi ještě hůř. Je to naprosto úděsný film. Nemá to žádnou pointu vůbec nic. Jen se tam opakujou starý vtipy který už každý slyšel tak 100*. a na třetí díl se radši dívat nebudu protože nechci aby mi bylo ještě hůř.

13. prosince 2005
avatar uživatele
60 %

Je to takový bez děje, ale jsou tam i pěkný vtipy a hustý scény, ale stejně nemůžu dát více procent, páč by to vůči jyným filmům bylo nefér.

11. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

sranda

je to docela sranda, ale dávám 10%, protože sou lepší filmy (Harry Potter and prisoner from Ascaban)

10. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Kamenný vtip

Skvelá komédia. Absolútne všetky Kameňákovské komédie sú úžasné. Avšak kto sa nerád zabáva a nepáčia sa mu, jeho problém. Ale musím uznať, že druhý diel je trošku horší ako prvý, ale aj o tom by sa dalo diskutovať.

27. listopadu 2005

Jedna z nejhorších komedií kterou jsem kdy viděl, kdo ví jestli to je vůbec komedie. Prostě běz a hrůza. K tomu neni co dodat hůř už to snad ani nejde. 40%

21. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Kameňák 2

Náhodou mě se ten film stejně líbí...Nevim, co proti němu máte....Samý hovadina, kravina, blbost, ale důvod skoro žádnej...je sice fakt, že nějaká větší zápletka tam trochu chybí, ale mě to jako největší propadák stejně nepřipadá.. Je to sranda a pro pobavení to docela ujde, tak jakej je problém? Třeba mě se vůbec nelíběj oskarový filmy jako je Pianista, Million Dollar Baby nebo Letec, protože to většinou končí špatně a smutně..a to se mi nelíbí...To se mi teda daleko víc líbí Kameňák, protože u toho se zasměju a vždy končí dobře:)

19. listopadu 2005
avatar uživatele
10 %

Jako nápad dobrý, ale film nic moc. Točí se to jen kolem strarých ohraných vtipech, který stejně všichni znaj.

15. listopadu 2005
avatar uživatele
0 %

Děs!!!

Příšerný, vůbec nechápu, jak v takovéhle kravině můžou hrát jedni z nejlepších českých herců?! Přísahám, že větší kravinu jsem neviděla a snad ani neuvidím. Fuj! Kdyby šlo dát méně než 0 procent neromýšlela bych se ani vteřinu!:(

6. listopadu 2005
avatar uživatele
0 %

CO?

Už ani nevim jak jsem se k tomu dostala,protože po shlédnutí jedničky jsem se zařekla že už nic podobnýho nechci už nikdy vidět....jo myslim že se na to dívala moje sestra a já jsem tak občas vzhlédla od novin...mimochodem sestře jsou 3 roky...

6. listopadu 2005
avatar uživatele
30 %

horší už to nebude

Jednička byla dost hrozná. Ale tohle je asi nejhorší film jakej sem kdy viděl! Ten děj byl úplně nudnej! Jako u minulího dílu to trochu zachraňoval humor, ale i tak se na to nedalo dívat. Takže dávám 30%!

5. listopadu 2005
avatar uživatele
10 %

Hovadina

Tak jestli tenhle film někdy někdo ohodnotil 100% tak musel být snad slepí nebo nevím jak je na tom s humorem protože taková trapárna jako je kameňák si prostě zaslouží max do 50% (ještě větší kravina než 1)

28. října 2005
avatar uživatele
100 %

BLBOST

podla mna je tento film urceny pre ludi na 50 rokov so snizenou inteligenciu lebo je tu uplna kravina

28. října 2005
avatar uživatele
40 %

Mizérie

Tohle je hodně špatnej film. Napřed jsem se na něj nechtěl vůbec podívat. Ale neodolal jsem kouknul jsem na jedničku a hned i na druhý díl. Tak mizernej film jako je tenhle jsem dlouho neviděl. Fakt špatný.

20. října 2005
avatar uživatele
0 %

Ach můj bože!!!!

To je ten nejubožejší film, jaký jsem kdy viděla.Vtipy jsou zde staré a herci nudní.Tenhle film mi stejně jako jeho předchůdce Kameňák absolutně vyrazil dech a zkazil náladu.Troška by se měl co nejrychleji ubrat do důchodu dřív, než zase natočí další propadák.

19. října 2005
avatar uživatele
0 %

Děs a hrůza

Jednička ještě šla, ale ta dvojka, ne díky. Vtipy profláknuté a ještě špatně zahrané. Nic horšího snad být nemůže...
...Může - viděl jsem i trojku :-(

8. října 2005
avatar uživatele
10 %

Nuda

Pokud jste viděli jedničku a líbila se vám bude vás bavit i dvojka ale pokud se vám zdála trapná jako mně tak u dvojy budete brečet protože co je moc to je moc a tohle už je až až.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

To ne!

Po strašné, super trapné a ubohé jedničce je tu ještě horší dvojka. Vim, že je Kameňák hodně oblíbenej,ale já ho nemůžu ani cejtit (sem asi postiženej co). Jak vůbec někdo moch z mizernejch vtipů sestavit film? Na takovýhle filmy by se měl vydat zákaz.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Nic moc

slabší odvar docela úspěšného i když ryze komerčního filmu.Jako v hodnocení jedničky je to sice úsměvné,ale už dost oposlouchané vtipy tentokrát nezabraly jako v prvním pokusu.Tak tedy jedno podívání stačí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

No bude hůř

Nevím jestli jsem byl v nějakém divném rozpoložení, ale nepřišlo mi to tak děsný jako jednička. Možná to bylo tím, že se tentokrát autoři nesnažili procpat do filmu co nejvíc vtipů, nebo je to tím, že všechny stupidní vtipy si už vyplýtvali v dílu prvním. Ale jak jsem řekl bude, nebo alespoň může být hůř, protože jak jistě víte, točí se Kameňák 3.

Kdysi dávno
avatar uživatele
vejr
...
80 %

Kameňácká dvojka

Když holt se vsadí na dobré herce a to pan Troška umí, tak se člověk i zasměje :) Vlastně celý život se skládá z malých i větších blbostí a pokud se zrovna nestanou nám, je to ta největší, byť někdy smutná legrace. Kameňák 2 není prostě film na nějaké velké přemýšlení a tak se to musí brát. Někdy je třeba vypnout na chvilku mozek a prostě se zasmát :) Takže co jsem od dvojky čekal, to tam bylo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Proč??????

Proč pokračovat v něčem tak trapném, hloupém, ubohém? Ale co je pro mě obrovská záhada, jak je možné, že se najde nemálo lidí, kteří jsou za něco podobného utratit prachy? To už je lépe ty prachy hodit z okna, to je užitečnější.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

propad2

Platí to stejné co u jedničky ... Troška by se měl vrátit ke svým pohádkám a uvědomit si, že komedie jako Slunce, seno, ... už nenatočí. Staré vtipy a obsazení známých tváří tomuto filmu nemá šanci pomoct.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Kameňákov na druhou

Nejpokleslejší zábava navíc ještě v natahovaném nic neříkajícím ději. Myslím, že by se Češi neměli chlubit tím, co dokážou "stvořit" a ještě se tím zřejmě bavit :-(

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Dvojka

Vždy se říká, že dvojka je horší než jednička. Myslím si, že tady to neplatí. Dvojka je minimálně stejně tak dobrá jako jednička. Ale opět se musím opakovat, je to oddychovka, ne červená knihovna, kriminálka či telenovela ...

Kdysi dávno
avatar uživatele
biz
...
10 %

Tak

U Kamenáku 2 jsem čekala, že ten zloděj, jak vyskočil k ty jeptišce, že jí teda zmláti a řekne "sem myslel, že si lepší batmane". A taky, když už tam naroubovali toho lorda a sluhu, tak jsem čekala trochu víc vtipu na tohle téma...taková go-go šou ve filmu jsou věci za které je škoda nejen peněz,ale i času

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

může být i hůř

Teď jsem zhlédla druhý díl v televizi, a byla jsem jednoduše zklamaná. Vtípky se opakovaly a pointa žádná. Jednička se mi při tom moc líbila. A přítomnost pěveckých hvězd mě zde moc nenadchla, přišlo mi to moc uměle zasazené do děje. Jaká bude trojka, lepší nebo horší? Nechám se překvapit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

no neviem

Musím povedať že som nebol nadšený z toho že sa natočila ešte aj dvojka, ale pozrel som si to, zasmial som sa trochu, ale nic moc to nebolo. Trochu otrepané ftipy, a tiež trochu nechutné. Trojku si už asi nepozriem :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

ale jo

I když si snad každý všiml , že se zde oapkuje velůké množství vtípků z Kameňáku 1 je i přes tuto malou chybku velmi vtipný. I když už snad po 10 minutách filmu víte kdo je " zločinec a zloděj " :) se na to dá dívat. Hlavně pokud jste smutní , určotě vám zvedne náladu. Troška se v této " trilogii " určitě vyžíval , jak už slunce seno tak i Kaměňák mám mít jen 3 díly , sdílím Troškův nízor , že tři je akorát a když se točí další , jsou o ničem.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

0 Bodov

Tak Takéto Filmy Vôbec Nemusím.Zdá sa že Troška už trožku stárne.Ak bude takto pokračovať tak skončí ako najtrápnejší režisér 21 storočia. Pri 3 mu bude stačiť ak natočí dve písané strany z nejakého časopisu s vtipmy.Ľudia si to prečítajú a bude po filme. Najviac sa mi vo filme páčil ten poslední citát a pochybujem že bol od Trošku. Mislím že tento úpadok začal filmom Slnce, Seno, Erotika už to bol brak. No darmo chce to novú krv.Takže uvidíme ako to skončí s tou trojkou.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

kamenak

ten film se mi moc libi!! nejlepsi je pani Kropačková to je ta stará dáma.Ale nejlepsi kamenak je jednička to je nejlepsi treba ty vtipy.no proste nejlepsi je jednička a staření je dvojka a nejhorší je trojka rad bych sel na kamenák 1 jěště jednou,ale oni ho už nikde nedávájí to je škoda,ale nejlepší je vidět všechny tři díly po sobě.no to je moje hodnoceni snad se vam bude libit!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Co dodat? Noční můra!!!!

Tak tohle už bylo moc, vážně strašný...ta jednička se dala snést ale ta dvojka.... teda kdo to vymejšlel? Soulad všech vtipů byl ale už to bylo přehnané..a když tam posadili i 60 -letou Vondráčkovou tak není co dodat!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

film

Kameňák 2 je oproti 1dílu povedenější,víc jsem se u toho zasmála.Je to oddychový film u kterého se nemusí přemýšlet.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Odpad

Slátanina vtipů, vůbec nechápu jak někdo todle může natočit. A ještě k tomu 3 díly. Navíc jsou to staré vtipy u kterých známe pointu. Tím pádem ztrácí film smysl.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

opravdu nic moc

Mně se ten film taky nelíbil, zklamalo mě, že ho natočil pan Troška, kterej UMÍ natočit super filmy, tohle se moc nepovedlo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

nic moc

jednička se mi líbila o hodně víc - bylo to něco nového, ale dvojka už je jenom náhražka něčeho originálního

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

No nevím...

Při shlednutí filmu pana Trošky mi bylo vždy příjemně,ale tentokrat mě zklamal.Vtipy které se oběvují ve filmu jsou staré a suché a děj nezachrání ani známé herecké obsazení.Musím uznat,že jsem se při této "komedii" docela nudila :o(

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
100 %

Ještě lepší než jednička

Jedná se o jeden z posledních filmů v Českém stylu. Nové české filmy a seriály jsou ve stylu Ameriky. Neni to prostě naše. Kameňák je skvělá komedie, ve které se člověk pořád mlátí smíchy. Je složen z klasických vtipů spojených v děj. Hrajou zde naši nejlepší filmoví herci, čímž se film stává v podstatě dokonalím. Jak říkám skoro vždy, dávám 100% jen nejlepším filmům (komediím) a tenhle si je rozhodně zaslouží.
-Ano, je to to samé, co jsem řekl o jedničce, ale je to tak. Jen jsou zde použity méně známé vtípy a děj je zajímavější, takže je to ještě mnohanásobně lepší než 1, ach kéž by šlo dát více než 100% ;).
-Doporučuji na uvolnn.ění a bobavení se. Sám se na to (stejně jako na Cimrmanovce, jestli znáte) mohu dívat pořád znovu a znovu!

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

...

Potom, co jsem viděla první díl tohohle filmu, který se mi dostl líbil jsem se na druhý díl i docela těšila, ale zklamal mě...nebyl už totiž tak dobrý

Kdysi dávno

...

NO tak tohle už je moc,mám to doma na DVD ale jenom na to padá prach občas se u filmu ušklíbnu ale to je asi tak všechno už docházejí kameňáky a vůbec ani 1. díly nebyl zázaračnej a tenhle se nepovedl o nic více na 3. díl už kašlu páč je to prej ještě horší a už mi to příde spíš jenom jako tahání peněz,snad ne z lidí,ale z ovcí který ty peníze za to jsou schopný ještě dát.Prostě prachy,prachy,prachy...

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

viva Baldýnský

Po domělém úspěchu prvního dílu, snaží se tvůrci vytěžit pokračováním druhého dílu. Jako nejtrapnější moment celého filmu, je použití postavy "Baldýnského" ve filmu považovaného za blázna. Tímto ohavným způsobem se snažil Zdeněk Troška nějak pomstit skvělému recenzantovi za to jak pravdivě ohodnotil jeho první film...

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Co je lidi?

Jakto, že se vám Kameňák 2 vůbec nelíbí?? Vždyť je to dobrý, viděl jsem to 3x a podíval bych se zas :-) líbí se mi Troškův humor a moc se těším na trojku!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

...

no u jedničky jsem si dal předsevzetí že na tenhle film se kouknu maximálně v telce, kdy platim jenom za elektriku:) a musim říct že jsem to splnil bez nejmenších problémů.. .ale stejně jsem po 40 minutách usnul, což je dost divný, páč by mi přišlo přirozenější kdybych hrůzou od tý televize utek..a to hlavně díky těm "erotickejm" scénám se starou kropáčkovou.. .ať se na mě nikdo nezlobí ale záběry na 80-ti letou babičku hladící se po svých vnadách říkajíce: "už to na mě zase jde" - to už je do nějakýho speciálně zaměřenýho pořadu...

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

De to

uz sem videl u lepsi filmy od Trosky. Cela serie Kamenaku je trosku nudna. mozna je to tim ze ty ftipy jsou uz pomerne stary.

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
100 %

Kam se hrabe

Kam se tenhle film hrabe na jedničku. Jednička je JEDNIČKA ale tenhle film taky stojí za to. Výborně se u něj odpočívá a navíc se u něj nemusí, ba dokonce ani nesmí, myslet.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

dvojka

Tak zase Kameňák, zase vtipy u kterých již známe pointu a tim se vtip stává jen trapnou hláškou, prostě se mi tyhle Troškovi filmy nelíbí....takže nulička

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Národ si zaslouží takové

filmy. Národ, který stále volí komunisty, kupuje si CD Maxim Turbulenc, sleduje NOVU každou sobotu večer a rád se znovu podívá na Copak je to za vojáka a Litanii filmů Slunce, seno, blbeček si plně zaslouží filmy tohoto typu. Film jsem byl nucen shlédnout na návštěvě u známých a tak vám mohu dnes přiblížit své dojmy. Hodně jsem pil různé nápoje (nealkoholické), abych často chodil na "malou". Prostata je potvora. :) Cestou jsem si rád popovídal s pejskem i papouškem a nahlížel v děcáku do knihovny, jestli tam třeba nemají Neználka ve Slunečním městě. Film byl děsivý. Ne tím, že byl o ničem, ale tím, že vůbec vznikl a národ ho přijal za svého. Dávam 10 %, protože ve štábu byli lidé, kteří museli tvrdě makat. Jinak nedoporučuji, škoda času.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

lllllllllllllll

No co dodat...Bylo to OK.. Málo který český film je dobrej..ale Kameňák se povedl..jak jednička tak i dvojka.. :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

ňo

první díl mě i přes svou nekvalitu rozesmál ale tento druhý je nudný jediné co mě rozesmálo byla akorát babka kropáčková jinak nic jiného

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Josef Laufer

I toto pokračování Kameňáku je opět poskládané ze spousty vtipů, které jsou propojené jednoduchým příběhem. Občas pobaví.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Chm....:(

No co říci k tomuto,podle mého je to ouplne to samý jako jednička,ani trochu to neni zlepšený ba prave naopak.Takže Z.Troškovi se opravdu nepovedlo mě nalakát :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Jen troška nestačí...

Stejný problém jako u jedničky-známé vtipy. Co se ale oproti jedničce opravdu nepodařilo, jsou hodně zhoršené herecké výkony (hlavně Jana Paulová) a ještě trapnější příběh než byl v jedničce.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Nic moc

tak tohle je tak trochu nemastný neslaný.Nějaká bába jak vojíždí mladý chlapíky.Tak to jako fakt ne.Připaddá mi, že troška tento díl vodflák.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

děs běs

Kameňák 2 je nejhorší ze všech tří dílů. Jeho dějová linie je chudá a nezábavná. Celej tento film bych zrhnula tak do deseti minut.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

kameňák

Zdeňku, copak nám to děláš? Jednička byla jseště v něčem originální. Poskládat film jen z vtipů ještě nikoho nenapadlo. Vtipy stály za nic a o ději ani nemluvím. Tohle jsem opravdu nečekala. Troška by měl radši zůstat u pohádek a do trojky se radši ani nepouštět.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

AAANnuda

U tohoto filmu( a to mi nestává) jsem po patnácti minutách usnula. Jednoduše to byla nuda sestavená s vtipů. Kámošky říkaly, že to byl ohromně super film, tak jsem si při jejich povídání zacpala uši. Nechápu je a asi ani nepochopím....

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

WAU 2!!!!!

To čo som písala pri hodnotení na Kameňák 1, tak to platí aj tu. Výborný český film a veľmi ma potešilo, že tam hrala aj Helenka Rúžičková.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Jednodušu......

...si myslim že si z nás Troška snad taky udělala vtip. Ale byl pěkně nepovedenej!!!! Byl to hroznaj film se starejma vtipama ale sem tam byly i světlý chvilky!!! No ale co se dá dělat dávám 10-20%

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

ach bože!

Zastavte už někdo Trošku, chystá se zničit českou kinematografii. A jde na to chytře. Nablblé komedie tohoto ty¨pu měly v čechách vždycky úspěch... Bože proč ????

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Záhada

Všichni ho kritizují, ale všichni ho viděli. Film je to strašný, ale Troška blbej není. Prostě dělá trpaslíky, když se furt dobře prodávají. 20 procent za tu cyklistku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
pepe
...
100 %

Co se nelíbí

Já nevim co se na tomhle filmu někomu nelíbí. Je hezkej, českej a hlavně srandovní. Nejlepší je Kropáčková.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Neodolal jsem...

Opět sem mu neunikl a zhlédl tu hrůzu na televizní obrazovce. Doufal jsem, předesílám, že marně, že "ftipy" budou alespoň o něco inteligentnější a lépe vypointované, ale smůla. Troška se striktně drží toho, že i největší dement musí všechno pochopit a film utápý v trapnejch situacích a pokusech o "ftip". Právě a jen dementům bych tanto film mohl doporučit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

njn

bylo to lepší než jednička, nezapomenutelný hlášky, vtipy a taky Kropáčková, ale moc se to nechytlo(aspoň teda u mě, jinak po tom lidi docela blázněj...nechápu)

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Nic moc

Není to už rozhodně ono.Opakovaný vtip už není vtipem,a u druhého Kameňáku to bohužel platí dvojnásob.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

:-(

Filmy tohoto typu mi nic neříkají.Jedničku jsem viděla u dvojky jsem už usínala.Ale Troška je mi sympatickej.....

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

...

Ani nevím, jak jsem se po šoku z jedničky vůbec mohla ocitnout v kině na dvojce.. jestli jsem na jedničku psala negativní komentář, co mám napsat na tohle? snad jen, že ještě horší..

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Bláznivé komedie nerad

Aby člověk mohl další pokračování Kameňáku ve zdraví překousnout, nesmí ho brát vážně a být uvědomělí, že je to bláznivá komedie. Pak by se hodnocení mohlo vyšplhat i na 70%. Naneštěstí pro mě, já mám rád kvalitní komedie, proto dávám 50%

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

oops...

Tak tendle českej film je fakt trapas...1.díl je ze všech asi nejlepší,ale celkově to stojí za prd...Absolutní nářeznastává,když ,,přiběhne´´ Vondráčková...to fakt člověku nezbývá nic jiného než protočit oči v sloup!

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

horší než jednička

Rozhodně byla nejlepší jednička.Ve dvojce a trojce už bylo trochu dost tech kameňáků.Všichni mí kamarádi říkají ,že je jednička lepší než dvojka a trojka.

Kdysi dávno

Strašný,fakt

Tenkrát mi bylo fakt líto těch doslova vyhozenejch peněz za kino.Od dvojky jsem čekala trošku víc ale byl to NUDA NUDA a zase jenom NUDA.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Blee

Škoda slov, budu stručný:
Dávno oposlouchané vtipy, žádný příběh ani zápletka, usmívající se Troška a Vondráčočková...Neni co dodat.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

noo neviem??

uz to nieje to co bola jednotka da sa natom posmiat ale uz su tam otrepane vyrazi takze to by malo byt 50%

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
50 %

Ach jo...

Troška měl zůstat u jedničky a netočit pokračování...tentokrát se mu to nepovedlo. Děj je daleko horší, vtipů je tam méně a jsou až moc násilně zapracovány do děje. Proto dávám skoro nezasloužených 50%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

NAPROSTÁ BLBOST!!!

JE TO TEN NEJHORŠÍ FILM JEKEJ JSEM KDY VIDĚLA.TRAPNÝ VTIPY,DĚJ O NIČEM A HERCI JSOU TOTÁLNĚ OUT A MIMO!!!!!

Kdysi dávno