home
Kameňák

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Pro mě nic moc. Pravda je, že poslepovat film z vtipů a aby to mělo jakž takž děj je kus kumštu. Nicméně vymlátit z diváka smích za každou cenu - to já osobně moc rád nemám. Ale pan Troška to určitě netočil s tím, že za tento film bude sbírat vavříny, ale s tím, aby se lidé pobavili, což se mu zřejmě povedlo. Nicméně - dle mého názoru a pocitů z filmu - 30%. A určitě to podruhé vidět nemusím.

8. července 2014
avatar uživatele
E Š
...
50 %

No kameňák ťažko hodnotiť, lebo v ňom skutočne ide len o pozliepanie dohromady rôznych kameňákov, teda mix vtipov.

29. prosince 2012
avatar uživatele
100 %

Komedie od Trošky mám rád a tahle se mu povedl. Většinu těch vtipů, co tam použil jsem již znal, ale to nijak nemělo na nic vliv.

16. listopadu 2011
avatar uživatele
50 %

Typické kameňácké vtipy... Brzo omrzí. Když jsem se dívala poprvé tak budiž, ale teď -nic moc. Od pana Zdeňka Trošky mě baví rozhodně víc Slunce, seno... Tohle je docela absurdní komedie. Pro jedno, možná dvě zhlédnutí dobré...

25. července 2011
avatar uživatele
0 %

Prosím, pokud si chcete udržet zdraví rozum a netrpět u tak příšerně trapného, nelogického a vesměs ubohého filmu vyhněte se Kameňáku. Snad ještě nikdy, se nikomu nepovedlo natočit tak vyloženě ŠPATNÝ film... děkujeme, pane Troška, vám se to zde povedlo... Humor( pokud tomu tak chceme říkat) je tak na úrovni tříletého dítěte. To si filmaři doopravdy mysleli, že tohle někoho zaujme? Vdyť je to tak stupidní. Tohle přece nemůže nikoho bavit, to akorát uráží lidskou inteligenci... jestli si mysleli, že se nám to bude líbit, tak se teda spletli.Lidi nejsou tak hloupí aby jim na tohle skočili... TRAPAS VŠECH ZÚČASTNĚNÝCH!!!!!

6. června 2011
avatar uživatele
80 %

Je vidět, že tento film má své odpůrce a také ty kteří se na něj rádi podívají. Vidím to tak 50:50. Pan Troška jasně řekl že to není film ve kterém by byl nějaký děj a mohl za to dostat Oskara. Je to film nebo spíše jsou to filmy natočené na téma jeden vtip za druhým. Komu se to napoprvé nelíbilo, tak proč se na to dívá znovu. Je vidět, že mu to stejně nedá a koukne se protože tam je pořád nějakej skrytej fórek, který mu při prvním sledování unikl. Nebo to dělejte jako já. Když už koukám na nějakej film po několikáté, tak se tam snažím najít filmové chyby. Mě osobně se filmy od pana Trošky velice líbí.

6. června 2011
avatar uživatele
0 %

fuuj

Pan Troška tuhle komedie natáčet ani neměl.Je to strašný podprůměr a děj byl o ničem !!Podle mě NEJHORŠÍ česká komedie století!!! A to myslím vážně !!

5. března 2011
avatar uživatele
90 %

Film velmi dobrý, polícia v takýchto filmoch ako zábavná nesmie chýbať. Vela kvalitných vtipov, potešil som sa aj ked už dávno že film bude mať pokračovanie. Jeden vtip by som dal odtial velmi rád preč.

16. listopadu 2010
avatar uživatele
k1k1
...
80 %

Prohlížela jsem si právě sto nejhorších filmů. Překvapilo mě, že je mezi nimi i Kameňák 1. To že se předtím vyskytla pokračování filmu mě ani tak neudivilo, ale tohle...První díl této trilogie není špatný. Sestavit film pomocí vtipů, to je umění. Podle mě trošku uhozené všechno to dění kolem modrého pramene, ale tenhle film patří mezi ty lepší. Ve srovnání s těmi novými americkými komediemi, romantickými komediemi, akčními filmy, horory, je tohle rozhodně lepší. A rozhodně si zaslouží alespoň 70%. Ovšem že jste mě naštvali tak nízkým hodnocením, dávám 80!

2. května 2010
avatar uživatele
90 %

a mě se to líbí :D

Mě se tento film líbí, jako že by tam byl nějak děj, něco málo ano - modrej pramen, převlečená učitelka apod., ale založeno to je na vtipech a film složenej z vtipů a dávající smysl si myslím, že je kumšt udělat. Ten první je asi nejpovedenější a dvojku mám taky ráda :)

9. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

Vtipy

Mně se líbí všechny díly Kameňáku. Hodně tu lidi píšou, že to nemá žádný děj. Ale já si naopak myslím, že na to, že film je složený z vtipů, tak děj to má úžasný. Chtěla bych vidět ty lidi, co tu film kritizují, jak by napsali film s dějem, a přitom aby se to zkládalo z vtipů.

18. prosince 2009
avatar uživatele
10 %

Blbost

Totální, dechberoucí blbost která nezná mezí... Nevím co jiného k tomu napsat. Postrádá to jakýkoliv smysluplný děj a logiku... Jednou za hodně dlouhou dobu, když je nuda se na něj dá podívat... ale to je tak všechno, fanoušek tohoto filmu nejsem...

30. září 2009

debilita

Když jsem poprvé viděla všechny 3.díly líbily se mi, byly srandovní, ale teď je to s prominutim strašná pičovina.Nevím proč Troška natočil takovou kravinu.Vůbec nechápu, že to ještě dávají do televize.Opravdu KRAVINA.

20. srpna 2009
avatar uživatele
70 %

Já se docela divím, když tady čtu většinu názorů, které dávaji palec dolů. Tenhel film si nehraje na žádné obrovské dílo, ale účel plní. Lidé se u něj smějí a Troška snad nic jiného nechtěl, ne?

7. března 2009
avatar uživatele
10 %

Tak Trošku Vedle...

... nebo spíše hodně vedle. Nedokážu si vysvětlit proč pan Troška něco takového vůbec natočil... snad kvůli hypotéce nebo co. Bohužel, tímto výtvorem asi docela klesl v mých očích a očich většiny národa. Úspěšně nás přesvědčil o svém příšerném vkusu a o tom, že již není schopen přijít s originálním nápadem na kvalitní FILM. Kameňák totiž považuju za FRAŠKU a tuším, že oprávněně. Nedokážu pochopit řidiče dálkových autobusů, kteří tento film s oblibou pouštějí cestujícím a být po mém, tak by jim za promítání této zrůdnosti měly být odebrány alespoň dva body.

8. února 2009

Tak musim říct že mě tenhle film fakt sklamal... Když sem viděla filmy od Zdenka Trošky vždycky se mi líbili, ale tohle to je příšerný...Nechápu jak mohli udělat ještě pokračování...

31. ledna 2009
avatar uživatele
0 %

NE!!!!!!!!!!

Sedm minut mi stačilo na utvrzení mého názoru že je to absolutní blbost.Nemám ten filmy ráda, je špatný (I když jsem ho nikdy neviděla ani do půlky, ani do čtvrtky a ani nechci). Teď to možná vypadá že nevím a čem píšu když jsem to neviděla...ale myslím že se bez shlédnutí kameňáku v pohodě obejdu.

20. prosince 2008
avatar uživatele
40 %

Kromě některých vtipných pasáží je to dost slátanina. Je to i dost vulgární a přisprostlé a podruhé to už ani není vtipné.

27. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Vůbec nechápu, proč hodně lidí z vás kritizuje tento film. Je pravda, že každý může mít svůj názor, ale aby několik lidí dalo dokonce 0%, to opravdu nechápu. Mě se tento film ohromě líbí. Je to zkombinování všech skvělý vtipů ze života, které jednoznačně stojí za to. Velmi se mi líbilo obsazení hlavních dvou postav, tj. V. Vydra a J. Paulová byly skvělí a parádně to zahráli, hlavně Vašek, který byl pro tutu roli snad předurčený. Tento film patří mezi mojí pleádu "božských filmů" a nedám na něj dopustit.

18. září 2008
avatar uživatele
100 %

skvelý film... skvelé hlášky... od začiatku do konca som sa mala na čo pozerať... jednoznačne to porazí aj mnohé komédia zo zahraničia...

9. srpna 2008
avatar uživatele
0 %

Ubohé........

Ne!!!!Tak tohle vážně neeee!!!! Troška točí celkem roztomilé a jednoduché pohádky a není ani špatné Slunce, seno..., ale tohle!!!!???? Ne!!!!!!!Ne!!!!!!!!Ne!!!!!!Je to ta největší churovina na světě!!!!!!!!Nikoho nechci urazit, mám smysl pro humor, ale toto je vážně mooooc! Podle mě to je největší Troškův přehmat v jeho kariéře!!!!Tohle vůbec není k zasmání, ale spíše k pláči!!!!!!!....fuj!!!!!

13. června 2008
avatar uživatele
80 %

Kameňák

Jednoduché, originální, ale kravina nebo blbost určitě ne. První díl se mi moc líbil, není to žádné dílo, je to jen na pobavení, odreagování a to splňuje. Žádný silný příběh, pomalu žádný děj, jen tak slepené vtipy a docela povedeně.

21. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

dědeček měl pravdu

Můj dědeček mi na tenhle film vždycky zakazoval dívat :) Nevím jestli kvůli tomu, že tam některé scény byly trošku odvážnější a nebo protože to je absolutní blbovina. Ať už to nebo ono, měl pravdu. Byla to absolutní ztráta času, možná jsem se občas zasmála, ale to bylo zřejmě spíš nucené. Jako tohle se fakt moc nepovedlo. Je to divné.

9. dubna 2008
avatar uživatele
0 %

Jedním slovem patlanina, pan Troška prostě sáhl vedle. Jediné co se mi od něj líbilo byla trilogie Slunce seno a pak docela ušla i Princezna ze mlejna, ale zbytek tedy nic moc. V Kameňáku prostě spatlal dohromady nějaké vtipy s tím, že to bude děsně vtipný. Ale chvílemi mi to přišlo docela oplzlý a dost nechutný. Herecké výkony taky nic moc, nikomu jsem to jeho hraní nevěřila a opět mě překvapilo, že celkem dobří herci šli do takovéhoto propadáku, přece si nemohli myslet, že to bude nějaká bomba. Pro mě je jasná nula.

6. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Nasmál sem se u toho teda víc než dost. Super film a ať už je složený z vtipů nebo ne, je o dost lepší, než některé "komedie či parodie" ze zahraničí.

23. března 2008
avatar uživatele
100 %

Je to úžasný český film, vtipy seskládat do filmu. Je to super a vždycky se u toho pobavím. Co ještě říci? Nic, je to super...

13. března 2008
avatar uživatele
0 %

A to měl být film? Pokud ano, tak nejhorší, co jsem kdy viděla. Byla to ta největší k*avina ze všech. Vlastně všechno složeno jenom z rádoby vtipných scén a to, že je to český film, tomu na hodnotě fakt nepřidá. Pokračování jsou ještě horší (pokud to ještě jde)...

8. března 2008
avatar uživatele
0 %

ee

Takovej blábol, to filmový svět snad nikdy nezažil. Kdyby se u nás udělovaly maliny, tak by tohle dostalo asi celý malinový keř; neuvěřitelné, jak se mohl k tomuto někdo propůjčit...

18. února 2008
avatar uživatele
40 %

Já vím, že minimálně půlce lidem připadá Troškův humor buranský, já ho taky nemiluju, ale zase bych lhala, kdybych tvrdila, že jsem se vůbec nepobavila. Méně než 40 mi svědomí nedovolí dát

30. prosince 2007
avatar uživatele
20 %

První pokus

Pane jo koho by napadlo natočit film z vtipu.Pravda mě by to po 16 pivech taky napadlo.Jednu hvezdičku dávám jen proto že to je první pokus o tokový druh filmu.

19. listopadu 2007
avatar uživatele
30 %

Sbírka vtipů nejrůznějšího druhů narvaná do "celovečerního filmu". Naneštěstí pro diváky, některé jsou staré pomalu jak lidstvo samo.
Ale jako zvuková kulisa pro mírně opitou společnost? A proč ne

24. října 2007
avatar uživatele
100 %

BEZVA

První český film, u kterého jsem se zasmál. Beze srandy. Vtipy a ironie od začátku dokonce, občas jsou sice vtipy staré a znám je jako své boty, ale jinak bezva bezva a ještě jednou bezva. Za to, že se zmohli na Kameňák Češi, dám 100%.

19. října 2007
avatar uživatele
0 %

STRAŠNÉ

Snad nejhorší film, který jsem viděl. Takhle vyrobený "humor" naprosto nesnáším. Prostě sranda za každou cenu, však oni se najdou lidi, kterým se to bude líbit. Nemůžu si pomoct, ale je to trapárna č.1, nevadí mi crazy, ale tohle je crazy minimálně na desátou, a tohle je výsledek.

19. října 2007
avatar uživatele
40 %

Od Zdeňka trošky se tohle čekat dá. Scénář je stupidní a děravý až se mi z toho točí hlava. Některé scény jsou sice vtipné, ale je jich málo a ty ostatní jsou neuvěřitelně trapné. Troška je opravdu příšerný režiser, jehož filmy ocení snad jen "nejmenovana televize" a jeji nejtupější diváci.

18. října 2007
avatar uživatele
60 %

Je to spíš pokus o složení mnoha vtipných odkoukaných gagů do jednoho celku. Je to klasická odpočinkovka a celkové hodnocení snad jen díky Vydrovi bude lehce průměrné.

17. října 2007
avatar uživatele
70 %

Dobrý nebo špatný?

Podle mě je tento film spíš jen takovým průměrných ,,slepencem". Dá se u toho zasmát, gagy jsou většinou zábavné. Je to takový film, na který se dá koukat prakticky kdykoliv. Buď na nějaké domácí akci nebo jen tak když v TV není nic kloudnějšího :)

14. září 2007
avatar uživatele
100 %

:)

Film je podla mna super. Zostaveny zo znamych i neznamych vtipov dobre nasadenych do deja, a z xichtov niektorych hercov, ktore su nezabudnutelne.

13. září 2007
avatar uživatele
100 %

Kameňák

Další film Zdeňka Trošky nezklamal, neboť nadchnul...Skvělá Jihočeská komedie a hafo skvělých hlášek a vtipů...
100%

31. července 2007
avatar uživatele
10 %

totální blbost

Říkala jsem si, že když to všichni kolem mě vychvalují, tak to musím taky vidět...krutě mě to zklamalo. Scénář je sestaven převážně z vtipů (a to dost ohraných). Mě se to prostě nelíbilo. Za celý film jsem se zasmála tak dvakrát třikrát a to bylo všechno :-(.

20. července 2007
avatar uživatele
10 %

Tento film je český a samozřejmě je obecně hodně vychvalovaný. Když jsem se však přece jenom odhodlal a mrknul se na to v TV, nevěřil jsem. Absolutně mě to nebavilo a až na 1-2 dobré vtipy jsem se vůbec nesmál. Tento typ humoru mi prostě nejde a to se bavím rád.

20. července 2007
avatar uživatele
80 %

Jednička Kameňáku se mi docela líbila.Hlavně pro milého policajta Pepu a jeho rodinku,taky pro celou nemocnici a hlavně proto že to bylo docela vtipné.Dobré bylo jak se ten zločinec ukrýval v klášteře a to odhalení na konci že ten klášter vlastně ne.......... .No prostě jednička Kameňáku je dobrá.

8. července 2007

Shrnout všechny známý vtipy do jednoho filmu byl skvělej nápad. I když už je znám nazpamět, vždycky se řežu smíchy. Výkony herců jsou průměrné a děj je v pohodě. Rozhodně je to ale nejlepší díl ze všech, ostatní klesají hluboko dolů, což je škoda.

8. července 2007

kamenak

me se tahle komedie velmi libi...je plná zajimavych vtipku a i kdyz jsou starsi tak se vzdycky zasmeju...

7. července 2007
avatar uživatele
20 %

Tak to vidím já...

Je to velmi trapná hovadina. Oproti ostatním dílům ale září jako diamant v písku. Herecké výkony zde nejsou a použité vtipy jsou staré a známé, anebo trapné a nepovedené. Už to nechci nikdy vidět! Radši budu dělat, že se to nikdy nestalo. Komu se to líbí... no... obvykle názor druhých beru, ale u téhle trilogie je to, bez prominutí, znak nevkusu.

5. července 2007

Na poprvé jsem se zasmála, člověk si prostě zopakuje starý vtípky. Ale vidět to víckrát než jednou...je mi z toho na blití.

30. května 2007
avatar uživatele
60 %

Nejlepší kameňák je podle mě trojka... ale možná je to kvůli tomu že tam hrajou fotbal... ale jinak nejblbější je dvojka :)

25. května 2007
avatar uživatele
40 %

Dost netradiční

Nejprve jsem ho odsuzovala, ale člověk si zvykne na všechno. Některé vtipy jsou dobré, ale jiné zase neuvěřitelně trapné, stejně tak jako různé situace.

23. května 2007
avatar uživatele
0 %

Propadák

Kameňák bych nenazvala filmem. Měla jsem tu smůlu vidět jen jeden díl, ale to mi stačilo a na další díly bych se ani nedívala. Jeden z nejhorších českých filmů, který jsem viděla.

14. května 2007
avatar uživatele
30 %

Tenhle film asi můžu vystihnout jedním slovem - hovadina...některý scény jsou sice ftipný, ale celkově myslím, že je snímek dost o ničem...ale přesto se na něj čas od času podívám...

6. května 2007
avatar uživatele
Opal
...
0 %

Hrůza

Nemám ráda tyhle typy filmů, které mi přijdou na té nejnižší úrovni, na jakou se vůbec mohly dostat. kdo se chce nudit a znechuceně sledovat obrazovku, ať se koukne na tenhle film.

22. března 2007
avatar uživatele
80 %

...

Mohlo to být horší... jelikož mám smysl pro humor, tak se mito i líbilo, i když to nebyl zrovna Hollywoodskej trhák. Ale ty vtipy byly celkem ohhraný.

9. března 2007
avatar uživatele
60 %

aj keď to má slabé hodnotenie ide o môj názor, že je to celkom fajnová komédia, ale treba dať za pravdu, že viac než 2 krát sa to už nedá pozerať a preto dávam 60%. to bohate stačí.

5. března 2007
avatar uživatele
50 %

Když tady vidím tu záplavu hodně negativně orientovaných názorů, trochu se bojím napsat názor alespoň trochu kladný. Mně se to zdá jako lehce nadprůměrně vydařené dílo. Stačí když si vzpomenu na scény v hospodě, s tchýní, s jeptiškama a musím se prostě smát a o to v tom filmu asi hlavně jde, ne? Film mohl být určitě kratší, je tam spousta slabších scén, ale 0% si to snad nezaslouží.

5. března 2007
avatar uživatele
0 %

Věděla jsem, že je to největší nesmysl, který kdy mohl vzniknout a proto jsem se nesnažila ani jeden z dílů zkouknout. Bohužel se shodou náhod stalo, že jsem viděla první díl a můj názor se jen zhoršil. Proč ještě koukat na další asi stejně hrozné díly? Děs a hrůza.

3. března 2007

Asi nejlepsi z cele serie!

Kamenak je docela dobry film pro ty, kteri maji nizsi "kriteria" na smysl pro humor... Avsak nektere gagy v tomto filmu jsou opravd dobry! Ale na kamenak 2 a 3 se nedivejte - je to ztrata casu! Jestli jste videli jednicku, videli jste prakticky ostatni dily z cele serie!!!

1. března 2007
avatar uživatele
100 %

...

Ale jo tak jde to podle toho, kdo má jaký smysl pro humor. Když ho někdo nemá tak nemůžete čekat, že se mu tenhle film bude líbit. Pokud tenhle typ humoru chápete tak by se vám tenhle film líbit měl. Mě se teda líbil a myslím že takové odsuzování si nezaslouží, protože se podle mě pan Troška a zbytek týmu(filmového) snažili a úspěch byl:)

23. ledna 2007

tenhle díl je oproti 2 a 3 dost hovadina,je tam malo vtipnych scen a proto me 1 dost nezaujala.dávám 50%

2. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

No dejme tomu, že to nebylo to nejhorší co jsem kdy viděla, ale hovadina to teda byla. Pár scén ušlo, ale některé pokusy o vtipný děj fakt nevyšly.

28. prosince 2006
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

O tomhle filmu jsem slyšel kde jakou chválu a podobné věci. Jenže jak sem se na něj podíval, tak mi až tak super nepřišel. Film nebyl o ničem jinem než že byl složenej jen z vtipu a děj byl až na druhém místě což si myslím že je chyba. Ale jinak sem se u filmu chlámal jak ......!!

25. prosince 2006
avatar uživatele
40 %

Je škoda, že nemám rád české filmy, ale kameňák1(2)(3) je toho důkazem. Roky staré vtipy se snažili dát do komedie a pak takový jako: pes řídí auto a spolujezdec vyděšeně kouká | strážník: Jak jste si mohl dovolit nechat psa řídit? |spolujezdec: Mš se neptejte já sem stopař. || Se nedivte že s tímto ten film neprorazí do mladší generace, je to spíš pro 50+ (snad sem tim nikoho tady neurazil)

15. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

no toto chce trochu nadhled a poradnou davku humoru, jinak to clovek nema sanci pochopit. Pro me je to genialni komedie a z triologie ta nejlepsi..

10. prosince 2006
avatar uživatele
40 %

šlo to

z kameňáku bude možná spousta lidí nadšenejch ale já mezi ně asi moc nepatřim, nevidim v tomto filmu nic tak zajímavýho, ale některý hlášky jsou docela dobrý...

9. listopadu 2006
avatar uživatele
10 %

Jen tak...

No tak jo no...je tam občas nějaký ten vtip...ale mě, a myslím, že všem lidem, co mají rádi opravdu dobré filmy tohle nic neřekne...

9. října 2006
avatar uživatele
30 %

Tak toto nemohu hodnotit jako film, protože je to vlastně série legračních hlášek, spojená to jakžtakž navazujícího děje. Určitě to dalo práci všechny hlášky dokumentovat a udělat z toho film, ale jinak je to na můj vkus slabé. Ale jako opravdu nenáročná zábava se to dá tolerovat.

4. října 2006
avatar uživatele
100 %

Film je naprosto kultovní, už z toho důvodu že tu nikdy nic podobného nevzniklo. proto se na něj musí brát trochu jiný pohled, ne jako na jiné tuctové komedie.

4. října 2006
avatar uživatele
0 %

Odpad českého filmu!

Já vůbec nechápu, jak mohl takový film spatřit světlo světa. podle mě možná nejhorší český film, který tu kdy vznikl, kromě Kameňáku 2 a 3. Sou to naprostý slátaniny a nechápu, jak se k tomu mohli propůjčit přední čeští herci. Byli tam použity vtipy, které sem před tím slyšel už milionkrát. Tanhle film prostě patří na filmové smetiště.

11. září 2006

...

Rozhodně jeden z nejhorších českých filmů. Doslova všechny fóry co zazněly každý zná a nemá důvod se jim zasmát. Tohle Troška po svých úspěchách v minulosti dost zkazil.

9. září 2006
avatar uživatele
0 %

Naprostý vrchol Troškovy stupidity... Slátanina nad slátaniny. Pokud máte rádi život, nemarněte ho koukáním na tenhle film. Pokud ne, pusťte si ho.

8. září 2006

Blbost

Sice mám vtipy ráda hodně, ale splácat je dohromady nebyl zrovna nejlepší nápad. Neříkám, že by film nebyl směšný, ale myslím, že přečíst si ty vtipy každý zvlášť by vyšlo nastejno a ještě bych tím neztratila tolik času, který jsem mohla využít líp.

27. srpna 2006
avatar uživatele
10 %

26. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

lepši

Jednička je podle mě nejlepši z te triologie.Jsou tam dobré hlašky ,ale má to nějakě ty mouchy ,které by se měli vyladit.

26. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

kamenák semi líbil,protože byl humorný a vtipný,o zábavu tam bylo fakt postaráno.Filmů na takovýhle úrovni je fakt málo.Rozhodně by jste se na to měli podívat.

26. srpna 2006

Já myslím, že nejvíc se povedl první díl. U toho jsem se zasmála asi nejvíce. Druhý a třetí, byly už takové, že podle mne chtěli vymíšlet další díly docela úspěšného filmu napodobujícímu komedii. První byl nejlepší!!!

22. srpna 2006
avatar uživatele
tese
...
70 %

Podle mě, je jednička nejpovedenější. Další díly se jí chtěly vyrovnat, ale moc se jim to podle mě nepovedlo. Ale zasmát se u nich můžem furt.

19. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

U tohoto dílu jsem se aspoň několikrát zasmál, i když to byla celkově děsná blbost. Ovšem u následujících dílů už chyběla i ta vtipná stránka

13. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Kameňák 1 byl v něčem originální..asi v tom, že je celý poskládaný z vtipů, což až do té doby nikoho nenapadlo. Z toho důvodu se mi po prvním zhlédnutí docela líbil. Když jsem ho ale viděla asi popáté už mě to vůbec nebavilo.

8. srpna 2006
avatar uživatele
0 %

Nevim, jestli bych tomuhle říkala film... Jasný, určitě je umění naházet hodně vtipů tak, aby z toho byl příběh, ale prostě se mi to nelíbilo. Většinu vtipů už jsem stejně znala...

7. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Kamenákov 1,2,3

Paulová, Vydra a jejich syn s nečekaným jménem Pepíček jako ústřední postavy? Moc fajn sestava. Na tohle ještě Amerika nedošla, dát do filmu tolik vtipů, až je celý jen a jen o nich. Dobrý nápad, fak že jo. Proto se nikdo nedivil, že po úspěšné jedničce přišla dvojka a pak i trojka. U dvojky se taky dobře nasmějete, ale ta trojka........jako vždy nic moc. Někomu tahle série vtipofilmů může dokonce přijít až trapná, ale já si myslím, že s trochou nadsázky se zasměje každý.

4. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Poprvé

si myslím, že se to moc povedlo. Trochu zvláštní postavit film na vtipech, ale jak jsme viděli, bylo to velmi účinné. Až na některé slabší chvíle to bylo fajn.

27. července 2006
avatar uživatele
100 %

Další z dobrejch českejch komedií, které se Troškovy povedly zaslouží si obdiv. Jsou vtipné zábavné a nikdy se u nich nenudíte to se vztahuje samozřejmě ke Kameňáku.

24. července 2006

komedoška

Docela vtipná komedie, kterou si můžu pouštet furt dokola. Tahle se Troškovy fakt povedla.... skvělý herecký obsazení....češi jsou češi..

21. července 2006
avatar uživatele
lsk
...
30 %

Tak nech sa na mňa nikto nehneva, ale toto od tak dobrého režiséra... Staré vtipy, umelý dej proste o ničom, možno pár trefných vtipov, ale dívim sa, že natočili 2 a 3

23. června 2006

Ostuda roku

Jako ostudu roku bychom mohli nazvat tento snímek a jako trapas veškeré jeho pokračování. Za něco natolik idiotského, jako je směsice vtipů a trapných situací by se měl pan Troška stydět a opravdu se tady nepodařilo lépe vystihnout blbost českého národa. Horší projevy hlavních herců a stupidnější hlášky snad filmový průmysl ani nezná. Natáčení dalších dílů nechápu a pevně věřím, že již nebude žádné další pokračování.

12. června 2006
avatar uživatele
100 %

Kameňák

No, newim jestli jsem jediná, ale to doufám že nejsem...Kameňák se mi velmi líbí, při každém shlédnutí se zasměju, nebudu doporučovat, protože si mslim, že ho viděla už spousta lidí...

7. června 2006
avatar uživatele
100 %

Je to celkem sranda, ale jsou to jen samé vtipy a nemá to vlastně ani žádný děj. Sice se u toho zasměju, ale přijde mi to jako blbost.

1. května 2006
avatar uživatele
20 %

Film ke kterému nelze nic dodat...Vkus Zdeňka Trošky zde není moc dobrý.Film je jen slátanina pár zajímavých a směšných vtipů a vše je poslepované chabým dějem a bohapustými postavami...Děs a hrůza...

28. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Zdeněk Troška zde zase ukázal svůj smysl pro humor. Vtipný obsah tohoto dílu mě dokáže pobavit a mnoho z vás. Čeští herci se ujali dobře svýyh rolích a ukázaly, že české komedie jen tak nezmizí.

26. dubna 2006
avatar uživatele
0 %

Konina

Asi hodně lidí naštvu, ale myslim si, že je o úplná blbost. Asi to bude tím, že mám uplně jiný druh humoru než většina lidí, kteří si tenhle film chválí a opakují známé repliky z filmu. Co se dá dělat, film už je natočen a změnit se to nedá. Ale doufám, že peníze na další filmy podobného druhu se nenajdou.

25. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Ak by som brala do úvahy celú triloógiu tak prvý diel je najlepší aj keď komédiám Slnko, seno... to nesiaha ani po päty. Film môže zaujať len ,,originalitou" že je scenár založený na vtipoch aj keď to už tu tiež bolo.

20. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Je pravda, že kameńák nemá žádný pořádný souvislý děj, ale to se přece dalo čekat, když je to složené z vtipů. I přes tenhle nedostatek tenhle film miluju. Jak jsem ho viděla poprvé hned se mi zalíbil a mnohé hlášky u nás i zlidověli.

18. dubna 2006
avatar uživatele
10 %

Nechápu

Absolutní slátanina založená na splácání vtipů do jednoho zdánlivě "chytře" zapadající ho děje.Jediné, co mi vrtá hlavou je, jak mohla být natočena dvojka a potom i trojka.Copak se to někomu líbí a je opravdu možné, že na to lidé chodili kina???Ukažte mi je.

16. dubna 2006
avatar uživatele
0 %

strata času

Toto má byť akože originálna komédia? Sorry ale zobrať všetky existujúce vtipy (ktoré sme už 300 krát počuli) a spraviť z nich o ničom dej viem aj ja. Zábava pre nenáročných.

15. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Souhrn všech vtipů dohromady a ještě k tomu udělaný souvislý děj, tak to se povedlo. Vždycky si u Kameňáku zlepším náladu.

12. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

takový film tu ješte nebyl. Zprvu jsem kameňák moc nemusela, ale jakmile jsem se na něj podívala jednou hned mi přirostl k srdci.

11. dubna 2006
avatar uživatele
0 %

Kničemu....

Naprosto zbytečný film o ničem....kravina, blbost...a další přesná hodnocení by se k tomuto filmu dala přiřadit....tento film jsem díkybohu nikdy neviděl až do konce (protože jsem z něj musel zvracet).Jednoduše řečeno nemám ten film rád, je ošklivý....

22. března 2006
avatar uživatele
70 %

Příběh nic moc, ale to se od tohoto filmu moc čekat nedalo. Nicméně spousta skvělých kameňáků dá zabrat silně vašich bránicím a tak nemohu souhlasit s těmi, kdo tento film kritizují. Co byste taky čekali od čistě bláznivé kameňákové komedie? Nicméně s "hereckými" výkony je to opravdu dost poslabší, naštěstí vše zachraňuje Lafer se svými super gagy a hláškami! Já se svkěle pobavil a vzhledem k obrovskému množství vtipů se na film podívám klidně znovu, abych si nějaké kameňáky zapamatoval a mohl použít např. v hospodě při posezení s přáteli.

21. března 2006
avatar uživatele
0 %

Slušně řečeno: Kravina

Slabší českej film jsem snad ještě neviděla. Hrozný, trapný, smíchanina všemožnejch vtipů. Ti herci, co tam hrají, to vážně museli natočit jen pro prachy...
Katastrofa!

16. února 2006
avatar uživatele
30 %

Děs běs. Na druhou stranu nejlepší z dosavadní trilogie. Nu co dodat - skloubení vtipu a filmu je určitě zajímavé, některým vtipům se dokonce zasmějete ale to by bylo asi tak vše - nic víc si z kina neodnesete.

10. února 2006
avatar uživatele
RQR
...
20 %

...

No nic moc. Vtipy jsou uplně stary a trapny. Když jsem to viděl prvně, tak to celkem šlo, ale pak se to zhoršovalo, a doufám, že nechystaj další díl. je to blbost

8. února 2006
avatar uživatele
50 %

:-)

Náhodou v jedničce jsou ješte docela dobrý vtipy, a řekl bych, že jenom na tenhle díl se dá normálně koukat

8. února 2006
avatar uživatele
20 %

Ó bóže!

Hrůza, vtipy, které zazněly jsem už předtím slyšela aspoň stokrát, takže to vůbec nebylo vtipné. Nemám ráda Trošku, takže zase body dolů. Jakoby by mu došel dech či co. Prostě trapárna, nevím, jak se to někomu může líbit. A dvojka, trojka...pořád jde kvalita dolů, takže za chvíli bude mínusová, snad se nebude točit ještě čtyřka, to by mě asi kleplo. Ani nevím, jestli se tam dá nalézt nějaká vtipná scéna, když už je to tak ohrané.

5. února 2006
avatar uživatele
100 %

bn

no to bolo docela to uslo ale nic moc ani dvojka a trojka neboli boh vie co ale ta jednotka bola aj tak lepsia ako ostatne. . .

1. února 2006
avatar uživatele
90 %

Dobrý výkon

Když jsem poprvé viděl film Kameňák mohl jsem se pothat smíchy. První díl filmu Kameňák byl dobrým startem celé trilogie.

28. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Ja mám na to iný...

názor...mne sa náhodou ten film páčil.Aj keď český tvorcovia vedia vykúzliť aj niečo lepšie.Dalo sa na tom dobre pobaviť a vydel som Kameňáka už viac krát.Moje hodnotenie pre tento film je 60% :D

24. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Je ze těch tří dílu skoro jedinej normální. Některé hlášky jsou ale fakt povedený..jinak je to celkem bez děje..

23. ledna 2006
avatar uživatele
40 %

..

Tak Kameňák jednička je ze všech těch dílů asi taková nejlepší. Byl to originální nápad a dalo se na to ještě dívat. Nyní už to ale nestojí za nic !

21. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Podle mě nejlepší a nejoriginálnější z celé (trilogie), to sem se fakt skoro válel po zemi ale i když to porvé bylo úžasný tak to fakt nejde vidět 2x pak už se mě to zdálo jako dost dobrá trapárna... ale nápad udělat něco takovýho byl fakt skvělej...

8. ledna 2006
avatar uživatele
20 %

=(

Natočit film, jehož děj se poskládaný z vtipů, nebyla špatná myšlenka, ale zpracování bylo nakonec víc než mazec. Hlavní problém spočíval v tom, že použité vtipy známe nazpaměť a proto situace ve filmu ztrácely na vtipnosti, jelikož jsme přesně věděli jak to dopadne. Ale alespoň 20% za ten nápad...

7. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

lol

Celý cyklus Kameňáků pokládám za brak:)) Jednička je tak zhruba o malinko lepší než její pokračovatelé, ale zasměje śe u filmu jen tehdy, pokud vás někdo polechtá na chodidle!

5. ledna 2006
avatar uživatele
50 %

nejlepší z kameňáků

Docela nudný film, avšak určitě nejlepší ze všech Kameňáků. Některé vtipy jsou dobré a film má i celkem vyšlapanou dějovou linii, narozdíl od nadcházejících dvou dílů...

3. ledna 2006
avatar uživatele
40 %

NO..

No, sice nektere momenty trochu prehnane, az trapne, ale jinak ty vtipy tam jeste docela dobry. Pravda, ze jsem cekala vic. Vickrat bych to uz ale videt urcite nechtela.

1. ledna 2006
avatar uživatele
10 %

Hrůza

Asi bych se úplně opakoval když jsem psal názor na Kameňák 2 takže to skrátím prostě HRŮZA a zase dávám z lítosti 10% a ne 0%

29. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

Cože?

Tak tenhle film jsem asi tak trošku nestihla. O čem to vůbec bylo? Proboha! Ano, párkát (asi dvakrát) mi některá scéna přišla úsměvná, ale jinak...Hrůza, děs,... a podobných přívlastků bych našla ještě moc. Jako nápad to asi neyl zas tak zlý, film složený z vtipů, lidi se budou smát a bude to fajn, ale to by tam musely být vtipy, které jsou vtipné...Tohle na mě bylo prostě moc.

29. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

16. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

super sranda byla jsem na tom v kině fakt bezva líbí se mi to moooooooooooc super vtipy u kterých se mlátim smíchy

14. prosince 2005
avatar uživatele
10 %

Koho kdy napadlo zfilmovat vtipy. I když se Troškovi podařilo docela dobře je tak nějak spojit. Tím, že zfilmoval opravdu známé fóry, mi ani jeden nepřipadal vtipný. Zbytečný film.

2. prosince 2005
avatar uživatele
20 %

Neuvěřitelné

Tady je nejjasněj vidět to, že filmování se u některých režisérů,
jakým je Zdeněk Troška,omezilo už jen na rýžování peněz.Jediné,co můžu přičíst k dobru je, že na to opravdu chodí lidi do kina,což mě připadá naprosto neuvěřitelné....

29. listopadu 2005

Sice je nejlepší ze všech tří kamenáků ale pořád to nebylo ono. Pár dobrejch chvílí tenhle film má ale je to prostě jenom průměr. 60%

21. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

Buranská komedie

Co říct? Pár dobrejch vtipů film dohromady nedá. Je to kravina a stejně na ni lidi zíraj, včetně mě!!

9. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Nejlepší!

První díl Kameňáku je podle mě nejlepší ze všech třech natočených dílů. Originální nápad a výborné vtipy. Prostě bezvadný!

8. listopadu 2005
avatar uživatele
10 %

No nic

Troška už asi neumí dát ani trochu své trošky do mlýna..po trochu lidovější přesto však úsměvné trilogii slunce,seno asi už vyčerpal veškerý svůj vkusný um.

6. listopadu 2005
avatar uživatele
hani
...
10 %

Jak tohle

někdo mohl vymyslet. To je tak ubohý film. Sem tam zazněly dobrý vtipy, ale kvůli tomu na to člověk přece do kina nepůjde. Děj byl absolutně o ničem. Na to jakou to mělo reklamu, to bylo pěkný zklamání.

6. listopadu 2005
avatar uživatele
40 %

nuda

Úplně nudný český film. Tenhle film zachraňuje trochu humor ale jinak je to hrozný! Nudný a taky tam není žádný děj! Takže dávám 40% a to sem ještě hodnej!

5. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

Nemůžu vymyslet ani nadpis...

Podle ukázek jsem se na Kameňák těšil do kina, nicméně
jsem se tam nedostal, tak jsem se podíval v televizi. A Bůh asi existuje, že nedopustil abych za to utratil stovku. Děj je až absurdně trapný, vtipy sice staré, ale jediný klad a o některých hercích radši nemluvě...Když ale uživatelé či diváci film považují za blbost, tak proč se točila pokračování, která návštěvností rozhodně netrpěla...?

5. listopadu 2005
avatar uživatele
20 %

Hovadina

Tak jestli tenhle film někdy někdo ohodnotil 100% tak musel být snad slepí nebo nevím jak je na tom s humorem protože taková trapárna jako je kameňák si prostě zaslouží max do 50%

28. října 2005
avatar uživatele
70 %

Kameňák

Kritici tenhle film naprosto odbourali. Ale mě se ten film líbí. Je pravda, že to nemá extra vynikající děj, ale je u toho sranda a spousta komedií pobavit neumí. Tenhle film podle mě jo:))

26. října 2005
avatar uživatele
20 %

Nic moc

I když je toto komedie, ke které se češi hrdě hlásí, mne nijak nenadchla, svým způsobem se mi zdála i trapná, takže je mi líto...

10. října 2005
avatar uživatele
0 %

...

Sice asi budu porušovat své vlastní pravidlo, aby se sem do názorů psaly vyloženě JEN NÁZORY na film, který jsme viděli, ale tady to nelze jinak: na tenhle film se nikdy nepovídám, ať mi to Nova klidně podstrčí za peníze na zlatém podnosu. Troška mi nevadí, kdysi toči skvělé pohádky a myslím, že i coby člověk (alespoň podle rozhovorů, co jsem četla) bude normální - narozdíl od jiných českých režisérů. Tenhle film je ale především produkcí TV Nova, srší to z něj každým pórem, a proto jej striktně odmítám. Amen.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Propad

Myslim ze timto filmem si Troska moc nepomohl, ano, je pravda, toci filmy ktere se libi... ale tohle je uz moc na silu, film slozeny z vtipu? No nevim, podival jsem se na nej az nedavno a ze bych byl nadsen? Prave naopak... jedine co se mi na nem libilo byla scena na konci s tou babickou... "Babicko, ale ja vas nechci znasilnit..." // "Ale budes muset :-)". Takze z milosti a proto ze nulu ode me sliznou druhy a treti dil davam deset...

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Odpad!

No... když hodně přivřu oko, tak se tam jeden dva ftípky povedly, ale i přesto je to totální odpad, protože - teď nebudu originální- doslovně zahranej vtip nestačí ani pro silvestrovskou scénkum natož pro celovečerní film. Drzý hnus.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Kameňáky pohromadě

Film vynikajícího režiséra je skvělým nápadem jak spojit humor s jakýmsi příběhem.Spád a rychlost děje nic neupře známým vtípkům a hláškám jež zná snad celý národ.I přes to všechno to docela ujde a na procentní hodnocení do 100 to bohužel z mého pohledu nevypadá.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Ach jo

Pan Troška už hezky dlouho nenatočil žádný solidní film. A Kameňák to jenom potvrdil. Musím naprosto negovat názor uživatele Dědek, který tvrdí, že film má spád. Film má jakousi rychlost (spád), ale to je způsobeno tím, že je to naprostý mišmaš vtipů. Je to něco jako Rychlého vtípky z Natočto roztažené do celovečerního filmu a i když se nechci nikoho dotknout, ani v tom Natočto to za moc nestojí a to to tam trvá jen pár minutek.

Kdysi dávno

Škoda mluvit

Největší producenti trapných filmů: USA, Německo, a kdopak ještě? Ano, je to ČR! No Troška by měl zůstat u pohádek. Ale neměl by dávat práva některým médiím, protože oni z těch pěkných pohádek udělali seriály. I když se člověk zasměje and tou hrůzu co vdidí, není to zrovna super film a Kameňák je toho příkladem. A musím zdůraznit, že mé hodnocení je příliš optimistické. Bohužel hodnoty v mínusech jsem nenašla.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kaměňák je kameňák

Jelikož se rád řehtám, tak jsem na tento film čekal i ve frontě a nezklamal jsem se. Od začátku do konce se člověk nepřestane smát. Teda za předpokledu, že vás rozesměje naprosto každý "kameňák". Inteligentního humoru je tam poskromnu. Mě vyhuvují oba typy humoru a tak jsem se velice bavil. Film režisérské eso "Troška" obsadil hereckými perlami. Díky diváckému úspěchu bylo natočeno volného pokračování...

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Troška humor

Pokud mám vyjádřit svůj vlastní názor na sérii Troškových "Kameňáků", musím se přiznat, že jsem ani první díl z této série nevydržel sledovat až do konce. Většinu vtipů, které na mě protagonisté tohoto filmu přes hodinu a půl nepřetržitě sypou stylem "novácké" Zlaté mříže, bohužel znám :(

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Kameňák

Nejtrapnější, nejstupidnější film, který jsem v poslední době viděl. Něco neuvěřitelného. Jakoby tvůrci chtěli uspět v soutěži o nejhorší film všech dob. Prý to měla být komedie. Ale jediné, co na tomto megadementním filmovém opusu bylo směšné, byl fakt, že se našly osoby ochotné za takovou zhovadilost zaplatit vstupné do kina. Mimořádně špatně investované peníze.

Kdysi dávno
avatar uživatele
vejr
...
70 %

Velmi jednoduchý humor.

Pan Troška v podstatě dostal geniální nápad. Fórů je všude přehršel a vymyslet jednoduchou zápletku, pro režiséra jeho tipu, není také žádný problém. Tím chci říci, že takovejch Kameňáků (jak je vidět), bude přibývat a pan Troška bude mít práce až až. Hlavně díky hereckému obsazení jsem tento film viděl vícekrát a pokaždé jsem se zasmál. Jistě si své diváky najde.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Komerce

Ze sledovaní tohoto filmu mi není ani zima ani teplo. Je to velice vtipný film, to je ale patrné již z názvu. Prostě je to oddechovka a to se od takových filmů očekává.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

kameňák

Troška by se měl vrátit ke svým pohádkách jako Z pekla štěstí, protože toto mu moc nevyšlo ... Všechny vtipy z tohoto filmu jsou tak známe a omleté, že se mi povedlo zasmát se tak jednou nebo dvakrát, protože ostatní už znám nazpamět.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Kameňákov

Ačkoli bydlím v Kameňákově a mohla bych se tedy podívat na film už jen ze sentimentality, rozhodně o to nestojím. Sestavit film víceméně jen z vtipů, navíc většinou ne moc slušných, mi tedy nepřipadá jako umění. A už vůbec nechápu, že to může mít ještě dvě pokračování...

Kdysi dávno
avatar uživatele
vpin
...
20 %

Novácký film

Film jsem viděla, ale nijak mne nenadchnul, je to film, který se drží hesla své produkce - za málo peněz hodně muziky :-( Objeví se pár okamžiků, kdy se můžete zasmát, ale to jsou jen záblesky, nic víc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Kameňák ...

je kopa vtipov, ktoré sú pozliepané do jedného príbehu. Myslím si, že nápad to bol dobrý a niektoré hrané vtipy sa mi celkom páčili ale len preto, že som ich pred tým nepočul no a ten zvyšok som poznal. Pozrel som si to na odporúčanie môjho suseda, ktorý povedal, že sa budem smiať od začiatku do konca, žial asi nemáme rovnaký štýl. Ľudia však na to chodia ... ale malo ostať len pri jednotke a radšej mala vzniknúť nejaká Troškova rozprávka.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Oddych

Tento film je filmem k oddychu. Nemusí se u něj přemýšlet nad hloubkou děje, nad tím, kdo je vrah, nad tím, co se stane za chvíli, nad tím, kdo komu závidí, nad tím kdo je komu s kým nevěrný. Je to film pro odpočinek, je to komedie. Myslím si, že stojí za to někdy na chvíli vypnout a nechat se bavit...

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Znám i tragičtější filmy

Film jsem viděl v TV (do kina bych na něj nešel) a to zejména ze "studijních" důvodů. Prostě si myslím, že každý má dostat šanci (pomněte, že jsem kdysi viděl i film "Lenin v říjnu" - tak potom už člověk zvládne cokoli :o) ). A priori bych měl asi stejnou reakci jako Veronika, ale musím upřímně přiznat, že se na to dalo koukat. Film jistě nemá smysl hodnotit ve směru jakýchkoli uměleckých hodnot - ty tady prostě absentují. Dílo samotné je vlastně vizuální ztvárnění desítek a stovek vtipů a fórů, které více či méně známe. A poměrně slušný komerční úspěch filmu říká, že si i takovýto typ filmového díla svého diváka u nás našel. Já mezi ně nepatřím a ták dávám aspoň 30% za snahu...

Kdysi dávno
avatar uživatele
mys
...
40 %

U mne nic moc...

Někomu prijde nápad udělat film ze samých kameňáků možná skvělý, ale pro mne to znamená, že vlastně už předem znám všechny poznámky a rozhovory ve filmu. Probíhá nějaká scénka a je mi už předem jasné, jaký vtip to bude komentovat. A jelikož žádnou další přínosnou rovinu jsem v tomto snímku nenašel, tak více takovýchto Kameňáků vidět nemusím.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Pěkné

Nevím jak komu ale mě se Kameňák Z.Trošky líbil. Řekl bvych že jsou tam vtipné scény, ale ten film je sám o sobě vtip, teda spíše kameňák :) 80% je podle mě zsloužených

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

---------

Sice tenhle film měl moc a moc vtipných kameňáku ale musím uznet že jinak nestál za nic moc.Troska by se měl vrátit k Princezne ze mlejna a nemýchat se do věcí kterým nerozumní

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

..no fuj

Hodnotím sice jen asi prvních deset minut, takže jestli film poté nabral na obrátkách a změnil se v něco čemu i film můžeme říkat ,tak se velice omlouvám.No chtít vtipný film a dát tam jen vtipy někde z Trky-brky á la Zlatá mříž..to je jek chtít udělat horor a celým filmem hlava nehlava příběh nepříběh prolévat krev.Co mě ale překvapilo byla návštěvnost... no děs.Tohohle režiséra jsem nikdy neměla ráda..jsem z vesnice a jeho předchozí filmy á la na vesnici je všechno jako za středověku a jediná inovace je smradlavý kravín..to je teda urážka....

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Hrůza

Nesnáším kameňák a pomalu začínám nesnášet i Trošku, Vydru, Paulovou a půlku těch herců kteří tam hráli.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Nic moc

Troska me fakt dost zklamal. ne ze by to byl uplne strasnej film, obcas se tam dalo i zasmat, ale urcite to neni film na vic zkouknuti...

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

šílená blbost

Tak tohle je opravdu strašná blbost!!!!!! Troška se teda hodně seknul, ale i jeho předchozí filmy se mu nějak nepovedly. ALE TOHLE JE VRCHOL!!!! Vůbec jsem se tomu nesmála.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jiro
...
0 %

:( Hrůza...

Protentokráte asi poruším i své pravidlo solidního názoru, ale tady si to nemohu odpustit... Jednička je sice pořád jestě lepší, než následující díly, ale přesto je to HROZNÁ SLÁTANINA!!! Totálně nedoporučuji.. Sice také nemám nic proti Troškovi (viz 1. příspěvek), ale tohle fakt už silný kafe. Některý vtipy újdou, ale to jak jsou slepený dohromady je otřesný. Tomuto filmu 3x FUJ: FUJ! FUJ! FUJ! !!! 0%

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Nuda

Název filmu celke vystihuje celý film. Tak suchý vtipy se jen tak po hromadě nenajdou. No prostě ostuda české kinematografie.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

šlo to.

Docela to ušlo vtipný známí herci čekala jsem že to bude horší když na to je takový reklami ale bylo to dobrý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
100 %

Super komedie.

Jedná se o jeden z posledních filmů v Českém stylu. Nové české filmy a seriály jsou ve stylu Ameriky. Neni to prostě naše. Kameňák je skvělá komedie, ve které se člověk pořád mlátí smíchy. Je složen z klasických vtipů spojených v děj. Hrajou zde naši nejlepší filmoví herci, čímž se film stává v podstatě dokonalím. Jak říkám skoro vždy, dávám 100% jen nejlepším filmům (komediím) a tenhle si je rozhodně zaslouží.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:-))

Tohle je jeden z mála filmů, u kterého jsem se fakt smála celou dobu...výběr vtipů i jejich zpracování je hodně dobré.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Děs

No to je hrůza. Jak se mohlo něco takového dostat do kina?Doma bych si to pustila tak jednou a to když bych se už moc nudila.

Kdysi dávno

...

Jenom hromada sterejch vtipů nacpanejch do jednoho filmu člověk kterej zná dobře vtipy ví už při prvních snímcích scény jak en okamžik dopadne,jedička ale je nejlepší z trilogie,pak už to stojí za bačkoru.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Originálně špatné

Jako pokus o natočení celého filmu, složeného z vtipů, je velmi originální. Zpracování není až tolik špatné,ale celkový výsledek je přímo děsivý. Místo dobrých filmů, jsou použity staré a velmi trapné.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

...

na tenhle film jsem šel do kina především proto, že v něm hraje kámoš.. .ale připadal jsem si tam jak alenka v říši divů.. zatímco se celé kino chlámalo smíchy, mě se na tváři čas od času objevil jemný náznak úsměvu..asi to bylo tim že většinu vtipů jsem znal a už mi prostě nepřišli moc vtipný.. .no a taky jse msi dal předsevzetí že za dvojku nadám ani těch 40 korun ve videopůjčovně a počkám až bude v telce...

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
100 %

Komedie

Konečně první klasická česká komedie. Jen nevím co proti ní všichni pořád maj. pokud jste spíše na horory tak se nedívejte a pak ho nekritizujte, ale pokud rádi komedie tak pak klidně kritizujte.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Mě se to líbilo

Mě se Kameňák líbí. Je to super česká komedie. Člověk se u ní zasměje a ani není moc dlouhá, takže jsem se u ní nestihl nudit. Dobrý

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

ňo

tento film je zajímavý tím že je poskládaný z vtipů tím je vtipný ale stejně se mi moc nelíbí připadá mi to ubohé ale stejně se u toho můžu zasmát

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

krize

Tak a je tu film od Trošky - troškovina jak bejk - ty vtipy jsou občas vtipné, ale bohužle pouze když nejsou splácané v 90 minutách filmu, pak je to spíše trapně než vtipně, .....skutečně bych to nazvala krizovým filmem

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kameňák

Kameňák se nedá popsat jenom 1000 znaky je to sranda a výsměch zároveň.Všechny tři díly kameňáků se povedli.Je to prostě pravý český film hlavně sranda.Zaslouží si 100% protože je to český film a VYNIKAJÍCÍ.

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Stalo se to,

že jsem napřed hodnotil dvojku. To samé platí pro jedničku, jen s tím rozdílem, že tu jsem viděl - nebo spíš slyšel v nemocnici na pokoji připoután k lůžku. Beru to jako součást očistce. Chcete-li mít názor kompletní, přečtěte si hodnocení dvojky. Té jsem dal 10 % skrz papouška :) , tak tady dávám nulu a s klidným srdcem.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

-

Ještě jsem neměl tu čest vidět horší českou komedii, možná že jen druhý díl může konkurovat. Film je úplně z cesty. No pane Troška...

Kdysi dávno
avatar uživatele
Mike
...
70 %

Kamenák

Jak jsem se dozvěděl Kamenák je sestaven z vtipů.Takže jsem asi čekal že nebude mít nějaký děj!Jestli je tu otázka o tom jestli jsem se zasmál řeknu vám že někdy ano ale přeci už z toho názvu je jasné že je to Kamenák a kamenáky jsou takové vtipy kterým se zasmějem jen tak v duchu.Prostě žádný výbuchy smíchu jak někdo čekal.Takže se mi docela líbil.Nejde o žádný román jenom o takový kratší film u kterého se můžete uvolnit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Josef Laufer

Film Zdeňka Trošky je poskládaný z tzv. kameňáků. Občas jsou tyto vtipy i zábavné, ale celkově to moc vydařená komedie není.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Sranda

Pěkná česká prča. Od začátku do konce jsem nevycházel z údivu co se dá vymyslet. Ale jinak paráda papa

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

No

Tomu, by se asi nesmál ani tučňak ve smokingu. Připadalo mi, že poslouchám hlášky, které poslouchal už celý svět, a to před dávnými a dávnými lety. Scény mi připadaly tak nějak umělé. Vtip čekal na vtip.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Hm

Tak tenhle snímek všude propagovali jako jednu z nejvíce očekávanějších komedií.Ale.Všechna slova zde použita jsou vlastne seskupením nekolika vtipu.Autoři sem strčili všechny možný prostředí,až to človeka nudí.Opravdu bych tento film dopručila...no vlastne nedoporučila......určite si snímek našel svá příznivce,ale já se označuji jako za odpurce.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Celkem fajn

Je to docela sranda. Některé seky mě fakt dostali. Nepatří mezi nejepší co jsem viděla, ale mezi nejhorší je taky nemůžu zařadit. Prostě takový slušný průměr.

Kdysi dávno
avatar uživatele
ondy
...
40 %

nie

tym ktory tento film nevideli zavidim taku blbost som este nevidel o nic ste neprisli vsetko stare vtipy a nevie s coho vznikol ten nazov lebo ziaden "KAMENAK" som nezaregistroval asi som nedaval pozor...

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Nic moc

Všichni kolem mě řikaj, že první díl Kameňáku byl ze všech nejlepší.Já si myslim, že je to právě naopak.Podle mě se v prvnim Zdeněk Troška teprve rozjížděl aby to pak vyvrcholilo Kameňákem 3.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Jen troška nestačí...

Základní problém tohoto filmu je, že skoro všechny vtipy, které byly použity, jsou až nezdravě známé. Kd\yby Troška vybral ty méně známé, dopadlo by to líp. A ještě líp by to dopadlo, kdyby vyměnil alespoň polovinu herců, protože chvílemi jsou až extrémně špatní.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Pohroma

Starý vtipy který už každý slyšel nejméně stokrát nemohli nikoho pobavit v Kameňáku. Možná tak malý dětska které ty vtipy zaslechly poprvé.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Kameňák

Někdo si asi myslel, že když natočí film se samích lidových vtipů, tak vznikne dobrý film. Jenže to byl omyl. Nevtipný až trapný

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Pro někoho dobrý

Na film jsem se nedívala moc dlouho, protože mě nijak nezaujal a čekala jsem že ve škole mě budou chápat a sdrbeme ten film, jenže OUHA!!! Jim se ten film líbil, byli z něho nadšení!!!Já osobně si myslím, že vtipy tam použité byly před uveřejněním ve filmu vtipnější. Ve srovnání třeba se seriálem Přátelé, který se snaží být vtipný a přitom není přehnaný, to bylo hluboce pod průměrem, ale uznávám, že pro někoho to mohl být Nejlepší Film České I Zahraniční Kinematografie

Kdysi dávno

Umění

Na tomto a dalších pokračováních projevili chytré české hlavy své dokonalé umění (ironie). Vtipy, které jsou tak staré a už taky dosti trapné...udělat z nich film? To byla nanejvýš povznesená kravina. Tato trilogie je ostudou národa!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

WAU!!!!!

Keď som kukala tento film, išla som puknúť smiechom. To, že sa im podarilo oprášiť staré vtipy a zahrnúť ich do filmu, no super. Perfektný film, ktorý môžem, len a len odporúčať.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

nic moc

Nejake části této "komedie"nebyly zas až tak hrozné,ale ten zbytek byl vysloveně strašný,hrozny,děsný...prostě česka komedie,co byste čekali?

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

...

Dobrá polovina "ftipů" si prozradí pointu, protože jsou určený na to aby se vyprávěly a ne točili úchylama jako nesourodej pokus o film. Na druhou stranu chápu, že na těch buranech co na to jdou vydělá obrovský peníze. Ale jako film to prostě u soudnýho člověka neobstojí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

ach jo

Ac mam filmy od Trosky rad (no, jen serii Slunce seno - ac je zatracvana, ja jsem z vesnice a kdo neni asi nepochopi), tak tohle je omyl. uz od prvniho dilu. Troska by mel zase radeji zjusit nejakou pohadku pro deti, to se mu s princeznou ze mlejna imho povedlo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
10 %

Shit

Ja neviem ale natocit takyto film by vedel aj uplny laik. Staci poskladat par otrepanych vtipov a dat zahtat hercami...Akoze nic moc, fakt sa o tom rozpravalo aka to bude pecka a totalne onicom.Preco su az 3 taketo onicom filmy?????

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

achjo

...vtipy, hlášky, trapasy....ale jinak je to na nic...zase jednou šlápl někdo vedle...:)...a co teprv další pokračování???:)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

:0)

Rozhodně nejlepší snímek z celé zatímní Troškovy trilogie obyvatel Kameňákova...přesto musím říct, že až na některé vtípky (které ale většinou všichni znají) mě moc nezaujal...čekala jsem lepší!!!Mnohem lepší

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Ne

Tak tohle já osobně považuju za největší hrůzu a zbytečnost mezi českými filmy.. Mizerné po všech stránkách..

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Absolutní nula

Jestli si nějaký film zaslouží 0% tak je to právě Kameňák. Pan Troška by měl zůstat u pohádek a ne se pouštět na tenké ledy a ještě točit jejich pokračování... Nechápu herce Vydru, kterého mám jinak docela rád, že se nechal upsat na takový snímek. Na tomto filmu prostě nenacházím nic pozitivního...

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Celkem o ničem...

Nějaký vtipy byly povedený, ale jelikož většina z nich byla známá už před premiérou...nic moc! Žádnej děj, o hereckých výkonech by se taky dalo polemizovat...:-/ Musim uznat, že jsem se několikrát zasmála a mám ráda Vaška Vydru...:) Ale film jako celek byl velkým zklámáním

Kdysi dávno
avatar uživatele
0 %

Naprostá blbost

Doufám, že už to nikdy nebudou v televizi dávat nebo jí rozmlátim. Snad Troška nenatočí čtyrku to už bych se zbláznil!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Kačka

Občas jsem se zasmála, ale to je tak všechno.Je to komedie založená na kamenných vtipech,ale většinou tam byly špatně nebo moc nápadně vloženy(navíc už jsem polovinu znala).Viděla jsem to jednou a to mi fakt stačí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

šiš mariááá!!!!

To su teda filmy v dněšní době...Sice je tento díl z ,,hvězdné´´ trilogie nejlepší,ale i tak je to pěkná hovadina!Za 1. některé vtipy už sou dávno oposlouchané takže se přitom nezasměje ani králík,za 2.výkony některých méně známých herců jsou umělé a za3. nemá to žádný děj!

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Trapas

Tento film dělá české kinematografii ostudu, stejně tak další pokračování.Div jsem u toho neusnul.Nejhorší na tom je, že lidi na to furt lezou do kin i když vědí,jaká je to kravina.A ještě k tomu bez děje.A tvůrci berou moře a moře prachů a na všechny se přiblble usmívají, co že to zase udělali za skvělou ''komedii''.

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

Neuvěřitelně stupidní

Kdyby se mě někdo zeptal, za jaký český film se jako Češka opravdu stydím, neváhala bych...: ,,Kameňák!" Tento film je postaven na starých profláknutých vtipech, z nichž všechny kromě všeho všudy asi dvou jsou brutálně trapné. Tenhle film (jestli se TOMU tak dá říkat) měl původně své diváky ASI rozesmát, mě ale bohužel spíš rozbrečel!

Kdysi dávno
avatar uživatele
10 %

děs

tak to se Troška opravdu přehmátl. Do kina jsem šla s očekáváním kvalitní komedie a vyjdu ven znechucená nějakou slátaninou, poskládanou z omletých vtipů, kterým se člověk naposté už nezasměje. Některé herecké výkony byly tak ubohé, že musím přemýšlet nad tím, kde ty lidi sebrali. Jakýsi děj to sice má, ale dialogy jsou nudné a trapné. Prostě ostuda.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kamenakovo 1

Podla mna najvtipnejsi film s trilogie Kamenak dost dobre srandy hlavne neotrpane a perverzne supeer..

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Bolo to super

Myslím si, že táto časť Kameňákovske trilógie je najlepšia. Ako u väčšiny filmov, aj tu platí osvedčené, prvý film je najlepší. Plno vtipov, zábavy. Človek sa musí smiať, či chce, alebo nechce, od začiatku až po koniec.

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
80 %

zfilmovaný vtipy...

U tohoto filmu jsem se docela zasmál, spousta známých i méně známých vtipů zapracovaná do jednoduchého děje. Skvělý film na jedno shlédnutí, podruhé už to ztrácí na zajímavosti.

Kdysi dávno