home
Kam orli nelétají

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Dokud se špionážuje, je to hodně příjemné. Jak to začne vybuchovat a lidi po sobě střílet, změní se to k obyčejnému akčňáku. Pokud chtěl Hutton explozivní finále, mohl ho mít. Ale ne v poměru půl napůl vzhledem k stopáži, to dělá z vynikajícího filmu jen film dobrý. 65 %

23. února 2013
avatar uživatele
90 %

ok

Jeden z vynikajúcich vojnových filmov, hviezdne obsadenie, napínajúce akcie, krimi zápletka...Azda v niektorých pasážach trochu rozvláčny ale rozhodne ho treba vidieť!

29. června 2008

Klasika!

Skvělý válečný film se špionážní tematikou. Film, který předešel svoji dobu - má co říci i dnes. Snímek, kterým rozhodně nepohrdnu. Impozantní herecké výkony - Clint Eastwood, Richard Burton ad. Příběh je napínavý, člověk se od začátku baví a nenudí...stále je udržován v očekávání, kdo že je ten zrádce a dvojí agent? Super scény na lanovce, není nouze ani o dobré hlášky. Diváka musí nadchnout i neuvěřitelný klid mjr. Smithe (R. Burton), obzvlášť při jeho výkladu v místnosti s krbem (a to nejen po příchodu mjr. Von Happena). Jeden z nejlepších válečných filmů všech dob !!!!

15. června 2008
avatar uživatele
100 %

Hezká akce

Pěkný, možná až moc akční film z konce šedesátých let na mě zapůsobil dobře. Možná až moc přehnaná akce a dobrodužství dodává filmu zábavu, takže jsem se u něj rozhodně nenudil. Navíc tam hraje geniální drsňák Clint Eastwood, takže vřele doporučuji...

6. května 2007
avatar uživatele
30 %

Chce se mi říct, že se jedná o "typický" válečný film 60. let s přebarveným obrazem a "neuvěřitelnými" triky. Bohužel, nejen chce, ale musím to říct. Vzhledem k délce filmu navíc o dost nudný "typický" válečný film 60. let, který byť nabitý tehdejšími hereckými megahvězdami, tak nepřináší to, co bych od filmu čekal a to uspokojení z dobře odvedené práce. Tohle je bohužel dlouhá slátanina se sci-fi výkony hlavních hrdinů. Jedním slovem: ztráta času (a že je ho požehnaně).

10. července 2006