home
Kadetka Kelly (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
60 %

Ach jaj. Kam sa tento žáner ešte nedostane, čo? No rozhodne to nebol dáky umelecký zážitok, skôr tak "keď už som to pustila tak to dopozerám".

14. července 2013
avatar uživatele
70 %

Film byl... No, nebyl špatný, ale dabérka Hill to úplně nevychytala. Její hlas mi moc nesedl k postavě. Tím se mi hlavní postava nestala moc sympatickou. Ale film byl dobrý, protože nezapadal do typického amerického módu - dostanu se kam nechci, s každým se skamarádím, sbalím nejhezčího týpka v okolí a všechno vyhraju. V tom má plus body.

1. ledna 2013
avatar uživatele
100 %

Kadetka Kelly

Hilary Duff je nielen velmi dobrá herečka ale aj speváčka.Tento film som si pozrela len raz a už si to ani velmi napamatám ale páčil sa mi ako aj všetky filmy s Hilary ale aj s jej sestro Haylie.Dávam mu ako i všetkým ostatným 100%

29. prosince 2009
avatar uživatele
70 %

ty jo fakt nic moc

Tenhle film jsem viděla poprvé a nějak mi nesedl, Hilary má normálně dobrý filmy a to ani nejsem její fanynka. Prostě mi to nějak nesedlo no..

26. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Nezdá se, ale...

Od Hilary jsem nečekala moc, přece jen ve většině filmů je sice milá, ale o nějakých hereckých výkonech se mluvit nedá. Proto mě KK tak překvapila. Možná proto, že tehdy ještě madá Hil nestha poznat tu pravou slávu a nebyla to typická dětská hvězdička. Komedie, ač docela prostinká dějem, je velmi zábavná. Pokud byste tento film měli někdo na dvd, ozvěte se prosím...

25. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

pozoor

Tady v tomhle filmíku je Hilary ještě mlaďounká, ale přesto skvělá. Mě se její filmy líbí i když spousta lidí je odsuzuje jako hloupé puberťácké ztráty času. Ale to je právě to nejlepší - ta lehkost a ujetost!
Fakt dobrá komedie!

9. dubna 2008

Super film...Hilary mě opět nezklamala. Je opět dokonalá. Film je, jako většina jejích filmů, vtipný, pubertálně ujetý mno prostě pro mě jak dělaný!

7. března 2008