home
Junior

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Na mém seznamu se film objevil jen kvůli Arnoldu Schwarzeneggerovi. A po shlédnutí zase rychle zmizel.

17. září 2010
avatar uživatele
60 %

Arnold v jedné ze svých mála komediálních rolích. Myslím tím úmyslně komediální. Nápad je docela originální a zábavný. Snad nejlepší scéna je manželská hádka mezi Arnoldem a jeho partnerem :). Na druhou stranu, takhle kvalitních scének mohlo být víc...

28. března 2009
avatar uživatele
konz
...
0 %

...

Jen je škoda že se tady nemůže napsat názor jedním slovem. Zněl by asi takto: Solidní hov**ina která pro mě neměla hlavu ani patu.

12. listopadu 2008

Ale jo, docela v poho film. Jednoduchá komedie s Arniem a De Vitem. Žádný za břicho popadač ale v klidu.

30. srpna 2008
avatar uživatele
10 %

Děs a hrůza, jediná scéna, která mě za celej tenhle film pobavila, když se Arnoldovi zálo o porodu a donesli mu toho malýho arnolda.

6. května 2008
avatar uživatele
10 %

Totální kravina. Nereálné a ani vtipné. Prostě celkem ztráta času ale Danny je celkem v poho takže za něj aspoň těch 10 procent :)

8. dubna 2008
avatar uživatele
40 %

Dost blbej nápad natočit film o těhotnym chlapovi... podle mě to je dost ... ehm.. takový divný :-/ .. nevim no nelíbilo se mi to... Schwarzeneger měl radši zůstat u Terminátora apod..

25. května 2007
avatar uživatele
30 %

Tak tenhle filmek se teda moc nepovedl! Vubec se mi nelibi dej ani vykony hercu a ani Arnold se moc nepredvedl...Proste zadnej zazrak...

27. ledna 2007

to je hrůza...Arnold Schwarzenegger se v tomto filmu totálně ztrapnil,nikomu to nedoporučuju,koukat na takový film je ztráta času.kdyby to šlo tak bych tento film hodnotil známkou nižší než 0%.

25. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

tak propadakem bych to nenazyvala, ale vydařeným bezkonkurečním filmem taky ne. Takový horší průměr, který nějaké světlé chvilky měl u kterých se dalo zasmát...ale jinak docela blbost..

10. prosince 2006
avatar uživatele
0 %

Těhotný Schwarzenegger ?

To je snad vtip? Ale vůbec ne! Teda tohle je snad ta největší hovadina kterou jsem viděla :D To, jak je vše neuvěřitelně stupidním způsobem podáno je fantastické! Anold předstírající porodní bolesti by si "zasloužil" oscara. Byl to teda porod, to vám řeknu. Doufám že Ivan Reitman neporodí znovu takovou blbost.

25. listopadu 2006
avatar uživatele
20 %

:-/

Jak tady zaznělo v několika názorech...ani mi se Arnold Schwarzenegger absolutně nehodí do "komedií" a vůbec filmů tohoto typu. Role těhotného otce je absolutně nereálná a hloupá (ale dobře, je to film!!!). Nevím, prostě mě to neoslovilo vůbec ničím!!! Ale opravdu vůbec!

1. října 2006
avatar uživatele
50 %

pro mě je to takový clasik film a trochu komedie. tenhle film mě vůbec nezaujal, viděla jsem ho dvakrát a to mi úplně stačilo. :)

3. září 2006
avatar uživatele
10 %

hrůza...

tak tenhle film se mi fakt nelíbil,je to dost nerealný.Jak může mýt chlap dítě?to fakt nechápu.Tento film je nesmysl.

26. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Komedie?

Tohle je film, kterému musím strhnout body za více věcí. A to za prvé: hraje tu Arnold Schwarzeneger a jeho role je docela pitomá. Za druhé: celý námět filmu nemá moc inteligentního ducha a i když se sem tam pousmějete nebo máte při útoku hollywoodských filmařů na vaše citové buňky slzy na krajíčku, pořád to prostě nezachrání přitroblý film.

28. května 2006
avatar uživatele
60 %

I když se Arnold hodí do akčních filmů, ale tohle je jako komedie dobrý, sice trochu přepísklý, ale dobrý... Arnoldovi ta role moc nesedla.

12. dubna 2006
avatar uživatele
20 %

Arnie fuj...!

Nenávidím Arnolda S. v těchto trapných a hrozných filmech.......jsou už taková klasická dvojka s danym, ale toto je hrozný film, strašná blbost a srandy tam extra moc není, tyto filmy jako dvojčata, Junior atd., jsou rozhodně Arnoldovy nejhorší filmy, když vidím Juniora v televizi, tak ji projistotu vypnu.......například v trilogii Terminátorů mám pana Guvernéra Kalifornie rád, ale v těchto filmech, je strašně trapný a myslím, že strašně mos lidí má podobný názor jako já.....junior je trapárnička...!

3. dubna 2006

No, jednoznačně jeden z nejhorších Arnoldových filmů, i když si taky nevzpomínám, že by měl nějaký dobrý filmy... Zápletka je divná a celý je to taková blbost, že nechápu že se to někdo namáhal natočit...

13. března 2006

sranda

No, myslím, že námět téhleté trošku ujeté komedie, je senzační. docela by mě zajímalo, koho napadlo oplodnit chlapa .... Arny se toho zhostil opravdu báječně, i když ho pořád vidím jako terminátora... Chápu, že pro někoho může být shlédnutí tohoto filmečku znova téměř absurdní, ale mě se vážně líbí.

20. února 2006
avatar uživatele
90 %

Peeknee

Dobry film o tom ze aj chlapy mozu byt tehotny, sa tvorcom podaril. Arni sa na tu ulohu celkom hodil aj ked od neho sme zvyknuty skor na akcaky... Ale film je dobry wrelo odporucujem!!! :)

20. února 2006
avatar uživatele
100 %

Podarene

Velmi podarena komedia otmo ze aj muzi mozu byt tehotny.Musim uznat ze aj ked Arnold je skor akcny herec tato rola mu padla ako usita

18. února 2006
avatar uživatele
50 %

Tak tohle byl pěkně ujetej film. Vážně děsná blbost...i když to občas mělo pěkný hlášky..ale stejně..

18. února 2006
avatar uživatele
50 %

...

mno dřív se mi to celkem líbilo... .ale dneska si nejsem jistej jeslti reitman chtěl tímhle pobavit nebo znechutit.. .jako scéna kdy guvernér arni převlečenej za ženskou prchá z "útulku" pro těhotné za porodních bolestí.. to je fakt síla... .ale hraje tam emma thompson a tu můžu kdekoli :)

18. února 2006