home
Jsem agent

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Eddie Murphy mi tu vôbec nesedel a ten prehnaný humor už vôbec nie. Proste srandu uznávam ale tú jeho prehnanú nie. Owen Wilson v roli agenta, hmm tiež nič moc a vedel by som si tam predstaviť iných hercov, im pasujú skôr iné role. Čo sa deju týka hlavne ten koniec keď sa začala zápletka medzi agentami kto je dobrý a kto zlý, čakal som že to bude nejako lepšie prepracované, napínavejšie atď ale tu som mohol len vidieť o ničom prístup.

24. ledna 2011
avatar uživatele
40 %

Špionážní komedie, která má vše, co takový film má mít - napínavý příběh, akční scény, hvězdnou dvojici hlavních hrdinů. A přece jen je neuvěřitelně pitomá a na víc než jedno zhlédnutí rozhodně není. Potíž spočívá v toporných hereckých výkonech a skutečnosti, že Murphy chce z filmu mít dalšího Policajta z Beverly Hills, zatímco Wilson jen lehce parodovat Mission Impossible. Jejich humor je hodně rozdílný a místo aby se shodli na nějakém kompromisu a podle toho jeli dál, každý si mele tu svou. K tomu je třeba připočíst nepříliš zkušenou režisérku, která rovněž zmateně tápe mezi povedenými akčními pasážemi a příšerně pitomými scénami jako je například ta v letadle. Přesto bych film hodnotil kladně, kdybych se dočkal přijatelného závěru. Ten je však příšerně překombinovaný a nepřehledný jako celý film a nezachrání ho ani rádoby vtipné kecy o vznášecím želé.

15. října 2009
avatar uživatele
90 %

Bože bože

Další praštěná komedie Owena Wilsona!! On je prostě úžasný..co se dá jiného říct? Prostě vážně jeden z nejlepších komiků dnešní doby. Všechny jeho filmy jsou bez chybičky! A když k tomu všemu přidáte ukecaného Eddieho Murphyho, tak vám nemůže vzniknout nic jiného než pořádně praštěná, ale vtipná komedie. Mělo to originální spád, hodně překvapení a vtipy byly prostě skvělé. Zase jedna hodně povedená komedie.

19. srpna 2009
avatar uživatele
10 %

Tenhle film je jedna velká, jak to říct slušně.
Pokouší se být vtipní, ale nedaří se to. Nemožné sexistické narážky taky nebyly nic světoborného. Pokoušeli se to vykoupit obsazením, ale E. Murphy není žádný velký herec. Dny, kdy byl dobrým komikem jsou tytam. A ta bloňďatá "slečinka" s přeraženým nosem na mě taky dojem neudělala.

28. prosince 2008
avatar uživatele
70 %

Eddie Murphy

Eddie Murphy mě v roli boxera hodně pobavil a zpestřil opravdu výrazně, jinak celkem průměrnou, zápletku o agentech.

28. prosince 2008
avatar uživatele
konz
...
50 %

...

No co dodat. Na jednu stranu jsem se u filmu opravdu výborně bavil, ale na tu druhou mi film připadal jako totální americká naivní blbost. Jen tak jako k zamýšlení: Jak může boxer dělat tajného agenta bez nějakého výcviku? Nevím. Pade na pade

7. prosince 2008

Great

Dobrý...., vážně skvělý, jako Murphyho, mám dost ráda, Owena taky, no jsou jedničky. Samý vtípek, legrácka, i ta bouračka.. no samá lepší akcička... takže dávám 100% a b udu se těšit na reprízu tohoto senzačního filmu.

18. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Tenhle film byl celkem "v pohodě". Na to jak neuvěřitelně moc (a ještě víc) nemám rád Eddie Murphyho to nedopadlo tak katastrofálně. Příběh je jednoduchý, ale v klidu odsýpá kupředu a některé vtipy se povedly. Je to dobrá komedie na zaplácnutí jednoho večera. Víc nečekajte a budete spokojeni.

18. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

Docela mě to zklamalo. Myslel jsem, že to bude něco jako "Johnny English" ve dvou. Bohužel to dopadlo jinak. Já moc E. Murphyho nemusím, ale tady se mi docela líbil. Nejvíce se mi líbily ty vymakaný věci ve stilu "Jamese Bonda" a pár vtipných scén, třeba ta honička nebo zápas v ringu.

17. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Americká komedie v asi nejlepším smyslu slova. Žádné oplzlosti, pár skutečně vtipných chvílí. Owen Wilson se mi tu líbil, Eddie Murphy ani moc ne. Taková pohodička. Nejhezčí chvíle byla snad, kdy Owen vysvětloval že jsou agenti, doubleagenti a taky falešní doubleagenti. :-)

16. srpna 2008
avatar uživatele
Elik
...
60 %

Jedním slovem - kravina! druhým slovem - zábava, děj se mi sice nelíbil, ale Eddie Murphy tomu něco dal, takže i když se vám to líbit nebude, možná se u toho malinko pobavíte.

16. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Mě se to moc líbilo, i když to bude asi tím, že mě se líbí každej film, kde hraje Owen Wilson. Co se mi nelíbilo byl asi ten konec. Čekala sem něco jinačího.

12. března 2008
avatar uživatele
60 %

Bláznivá povedená komedie, vadil mi vsak moc jednoduchy a az prilis rychly dej. Kupodivu se tam nevyskytovalo ani moc trapných pokusů o vtip, většina se jich docela povedla. Stoji za zkouknuti

18. ledna 2008

Senzace

Tenhle film je skvělý od začátku do konce, hlavně když se Eddie zpovídá v kanále, to je super. Je to legrační pojetí tajné mise, což se mi líbí, dávám, sedm z deseti:)

6. června 2007

Jsem Magor.

To to byl film, akorát tak stavěný na sobotní večery, kdy si každý únavou ani nedokáže zapnout televizi.
Nechápu proč, zrovna v takovéto taškařici Edie hraje naplno a úplně tak zastiňuje Owena Wilsona nebo Malcolma McDowella (pan Záporák). Ovšem pár slušných vtípků tu bylo, to se musí uznat.

8. prosince 2006
avatar uživatele
30 %

Celkem vtipná komedie, Eddie byl zase 1. Ale víckrát bych to vidět nemusela =) bylo to pozdějc docela nezáživný a pak už nuda uplná. =)

16. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Skvely

Velmi vtipna komedia o ako by som to nazval agentoch ktory sa snazia splnit tajnu ulohu.Velmi som sa tu zasmial

5. února 2006