home
Johnny English se vrací

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %


Tento díl mne poravdě zklamal... Není špatný, ale není to ono... Očekávala jsem více té Englishovské srandy... Ale i přesto Atkinsonovi k narozeninám 60%. Všechno nejj. :-)

6. ledna 2013
avatar uživatele
60 %

No, popravdě první díl byl určitě lepší. Nebylo tam tolik vtíravého a očekávatelného humoru. Nadruhou stranu jsem se ale dobře pobavila. Na to že Rowan Atkinson už není nejmladší, tak jeho výkony jsou úžasné. Scéna, kdy ujíždí na vozíku je prostě nezapomenutelná. Trochu přehnané už ale bylo pronásledování té japonské vražedkyně. Poprvé, když si ji spetl s tou babčou tak to bylo vtipné. Když se vtip ale opakoval stále dokola, tak už to tak vtipné nebylo. Mlácení táckem po hlavě strou paní mi opravdu zábavné nepřipadne. Ale jinak to ušlo. Ja už jsem říkala. Předchozí film byl určitě lepší.

12. března 2012
avatar uživatele
40 %

Moc dobré to nebolo. Ale akosi som to očakával. Rolls-Royce Phantom, nájomný vrah v podobe upratovačky, kráľovnej, matky agentky a ešte pár vtipných momentov a postáv. Trocha pobaví, ale skôr asi sklame, zvlásť tých, ktorí od tohto filmu očakávajú viac.

10. února 2012
avatar uživatele
80 %

Podle očekávání povedený pohodový snímek. V kinosále jsme byli sice pouze 4, ale myslím, že tento film stojí za to vidět v kině. Dlouho jsem se takto nezasmála. Líbilo se mi to a vřele doporučuji na pobavení..

20. října 2011
avatar uživatele
60 %

Neviem, či vo mne prevláda sklamanie alebo ani nie. Ani z ďaleka som nečakal, že by sa dvojka mohla vyrovnať jednotke, pri ktorej som sa neskutočne zabavil. Neviem či to je kvôli tomu, že už som starší, ale množstvo scén mi už neprišlo tak smiešnych. Nevravím, že to bolo zlé. Určite si niektorí prídu na svoje a ja takisto som sa zasmial na pár scénach. Ale keď jednotke by som dal 80%, dvojke už len 60%...

19. října 2011
avatar uživatele
60 %

Tak to vidím já...

Ale proč ne. English se povedl o dost víc než minule. Chybí sice originalita, ale nějak tak se to vetře do přízně. 65%

29. září 2011