home
John Tucker musí zemřít

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Hm, skvělý. Musím uznat, že na teen americkou komedii jsem se párkrát zasmála. A kupodivu ten konec nakonec nebyl tak hrozně průhledný, jak jsem čekala. A film měl pár překvapivých bodů (hlavně jak se John vždycky vymotal z léček holek). Ale připadá mi že postava Kate byla hrozně hrozně hrozně moc zmatená. Chvíli jakoby táhla za jeden provaz s holkama, pak se snažila být sama za sebe (což se moc nedařilo), pak zase byla sladká naivní blondýnka zamilovaná do Johna... Fakt, hlavně tahle Kate mi zkazila celý film, protože to byla hrozně zmatená postava, která sama neví, co chce.

10. ledna 2010
avatar uživatele
50 %

Překvapivě celkem příjemný a koukatelný film. Dialogy sice nejsou moc chytré, ale poměrně zábavné. Jeden z mnoha středoškolských filmů plný basketbalistů a roztleskávaček, tentokrát s příjemným obsazením (hl. Brittany Snow, Sophia Bush).

10. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Soph vede

Náhodou prímový film :) taková obyčejná skvělá teenagerovská komedie :) Já se příjemně bavila. Líbila se mi zápletka, nápad a mělo to šmrnc. Hezké holky a klucí :) Super komedie na večer.

9. ledna 2010
avatar uživatele
80 %

John Tucker Must Die

Myslela jsem si, že to bude taková ta americká středoškolská ptákovina. No ono to i byla. Ale lišila se od těch ostatních ptákovin. Bylo to srandovní. A taky poučné. Nikdy se nekoukat na učitelé, jak se zohýbaj.

21. března 2008
avatar uživatele
70 %

Ale jo, proč ne, sice to není nic úžasnýho, ale špatný to není, rozhodně jsem se při sledování tohoto filmu nenudila. Herci mi byli sympatičtí, ale od děje neočekávejte nic velkýho.

19. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Docela dobrá komedie, ale to středoškolské prostředí mě už začíná nudit. Je to pořád dokola, parta barbínek a outsiderů, ale pobavila jsem se.

26. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Jo?

Číst si u tohodle filmu názory mužů asi nemá cenu, protože je to spíš film pro holky. Myslím, že je to vydařená komedie, ty "tangáče" nemají chybu. Nejvíc se mi líbilo, jak z toho Johny pěkně vybruslil a ještě se to stalo hitem mužů. Dalo se na to koukat, ale nic světobornýho v tom nehledejte.

30. července 2007
avatar uživatele
30 %

Klasika

Americká klasika na kterou si už dávno všichni zvykli nic nového u filmu sem se ani jednou nepousmál no snad jednou možná půjčit jenom pokuď se hodně nudíte. 30%

17. května 2007
avatar uživatele
70 %

Vcelku jsem se pobavil. Teen komedie která si vystačila bez nechutností (na jednu drobnost). Příjemné obsazení. Mezi komediemi průměr, mezi těmi teen nadprůměr. Všecko tu už sice bylo, ale když není hoďku a půl co dělat, proč ne.

4. března 2007
avatar uživatele
80 %

Haha super film! Jesse Metcalfe je výborný herec, děj mě moc pobavil. Je to taková zábavná teenagerovská komedie, určitě se zalíbí hlavně náctiletým generacím :)

10. února 2007