home
Jízda do pekel

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Film velmi dobrý, napínavý, tajomný s dosť velkým množstvom prekvapivých scén. Chvílami to bolo síce dosť prehnané ale dá sa to prekusnúť.

8. prosince 2010
avatar uživatele
80 %

Joy Ride!

Tenhle film mám strašně ráda, hlavně kvůli jeho žánru. Není to horor, na který bych se musela dívat z poza prstů, ale taky to není nudný obyčejný thriller. Prostě je tam toho napětí a hororových námětů tak akorát. Paul Walker sice hraje takového klasického hezouna, který zachrání situaci, ale zahrál to dobře a to se musí nechat. Leelee Sobieski je moje velká favoritka a i když tohle nebyl žádný oscarový trhák, tak podala super výkon! Celý film se mi prostě líbil, byl napínavý tak jak má být a baví mě se na něj dívat pořád a pořád!

3. září 2009
avatar uživatele
60 %

Joy Ride

Filmy tohohle typu nejsou a nebyli nikdy nějakými trháky. Mají své místo pro ty, co chtějí zabít nudné odpoledne napínavým bijákem. Tohle tenhle film splňuje. Navíc na takový béčkový film docela dobré obsazení a zajímavý děj. Paula Walkera mám jako herce rád. Je takový simpatický a docela v klidu. Filmy s ním jsou vždycky zábava a akce, takže když je v nějakém filmu on, vždycky se na něho rád kouknu. Z výkonu Stevea Zahna jsem měl trošku strach, protože jsem ho vždycky pokládal za komediálního herce, ale zvládl to docela obstojně a jako starší problémovej brácha byl dobrej. Leelee Sobeski zde byla taky dobrá a předvedla tady i nějaké to hraní, takže po herecké stránce si na film nemůžu stěžovat. Taky se mi líbila postava psychopata. Uměl vystrašit a uměl překvapit. Navíc jste nikdy nevěděli, kde se objeví a co provede. Nejvíc se mi líbilo to, že to byl hlavně psychopat a né jenom vrah, co všechny zabije. Jeho postava hlavně psychicky deptala a lekala, než aby se zakládala na obětech. Ve filmu prakticky nikoho nezabila a i to, že jsme nevěděli jak vypadá i když bylo jasné, že to je nějaká zrůda mě potěšilo. Člověk si pak mohl všechno domyslet a scénáristé i režisér nechali divákovi volnou ruku. To je největší plus filmu. Největší mínus tohohle filmu a vůbec všech filmů tohoto typu je, že si ho pořádně užijete jenom na první podívání. Potom už víte kde budou lekací scény, kde bude nějaký zvrat a tak si filmu už moc neužijete. Na to, že film táhnou tři herci a jeden maniak, který jenom mluví přes visílačku nebo telefon, je tento film dobře natočen a podán. Režiser se toho ujmul dobře a splnil všechny kritéria, které tento typ filmu požaduje. Co mě ještě naštvalo je to, že jsem nepochopil konec, ale to jen tak mimochodem. Asi mi během filmu něco uniklo. Rád bych, aby mi to někdo vysvětlil. A jak bych to okomentoval celkově? Velice napínavý film na jedno podívání, s dobrým tempem, s dobrými herci a dobrou režií, avšak podruhé už Vás to bavit nebude. Dávám 60 %.

20. ledna 2009
avatar uživatele
joda
...
60 %

Docela zajímavý nápad. Ale postupně to přestává bavit. Ještě, že to nebylo delší.

12. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Povedlo se!

Tenhle film se mi moc líbil, nejen kvůli Paula Walkera, který si umí dobře vybrat filmy, kde bude hrát!

12. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

skvělej filmeček,Paul Walker byl výbornej...ten konec byl dost zajmavej...trocha napětí...moc se mi to líbilo...

12. srpna 2007

Zběsilá jízda...

Šílená jízda, ve stylu legendární Spielbergovi prvotiny Duelu. Víceméně akcí prošpikovaný děj, s napínavými místy. Avšak, se to vše postupně vytrácí a vám z filmu nezbyde nic.

31. prosince 2006