home
Jesus Christ Superstar

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Dejte hippíkům do rukou pár milionů, bibli a radši utíkejte... To, co vznikne, je totiž bomba, jejíž výbuch se nedá ignorovat. Tenhle muzikál je vážně naprosto unikátní dílo, kdy Ježíš chodí a zpívá po Israeli a honí ho římští vojáci v tílkách, Herodes se slunečními brýlemi, stíhačky, tanky a bůhví co ještě. Tenhle film má vážně neuvěřitelný náboj a buď vás bude přitahovat nebo odpuzovat. Tak i tak je to ale jedinečný film, který bych se asi bál jen tak doporučit. Kdo neviděl, nepochopí... 80%-90%

4. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Rozhodně nadčasová věc, skvělá hudba a opravdu,od první chvíle vás vezme jidáš za srdce. Spolu s Cats a Hair patří mezi moje nejoblíbenější muzikály.

22. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Miluju Jidáše

Tohle není jen muzikál, tohle je filosofie. Počinaje první arií se každý musí ztotožnit s jidášovou pravdou. Jinak hudba - Jidaš-Excelentní a Ježíš - k pomilování! Nádherne kulisy...Kaifáš a Annáš sladce odporní! Simon Zelotes akční borec a krásná a "nevinná" Máří! A nejlepší árie? Heaven on their minds!!!!! Když jsme tak u toho: ,,You will rice and the greater power! We will win ourselves come home"...:-)

14. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Jesus Christ Superstar

Podle mého názoru dost drsně zpracovaná téma, ale jestli bereme v potaz dobu vzniku, zemi původu a že je TO muziklál, tak jenom smekám kloboukem co za dílo se jim povedlo... doslova velkolepý unikát, dílo hodné obdivu! něco na zamyšlení a určitě nadčasové, TO bude určitě taky tím námětem (((; a místem...

15. dubna 2008

Naprosto úžasnej muzikál. Už jako malá jsem ho měla strašně ráda a tohle filmový zpracování mě fakt dostalo.Žádný zbytečný kulisy či kostými, prostě holý děj, který chytne za srdce snad každýho.

8. července 2007
avatar uživatele
Woow
...
100 %

Tak tohle je můj nejoblíbenější muzikál!!!!!!
Poprvé jsem ho viděla v sedmi letech a nějak mě to vzalo.........hudba nemá chybu!!!

8. června 2007
avatar uživatele
100 %

To je moje srdcová záležitost. Na ten film jsem koukala už jako batole a milovala jsem ho. Je sice hodně ovlivněný dobou hippies, což sice někomu vadí, ale mě rozhodně ne! Miluju celej tenhle muzikál - písničky, herce, jejich oblečení, všechny ty kontrasty. Ted Neeley v hlavní roli Ježíše má naprosto fantastický rozsah hlasu, to mě úplně uchvacuje. A vůbec - všichni zpívají skvěle.

4. března 2007