home
Jestli se rozzlobíme, budeme zlí

NÁZORY K FILMU

Je to snad nejlepší film téhle dvojice. Nejzajímavější mi přijdou pasáže v lunaparku, jinak jejich věčné bitky mě nezajímají.

16. října 2010
avatar uživatele
100 %

Terence Hill a Bud Spencer kariéru postavili na rvačkách. Tohle je jediný film, který se m líbí a kde mě jejich věčné rvačky nenudí.

18. května 2010
avatar uživatele
80 %

Nemůžu si u této komedie s Hillem a Spencerem říct, že patří mezi nejlepší. Je zde spousta zbytečných, přímo až trapných momentků, které ten film znehodnocují. Rozhodně mají tito dva výtečníci lepší filmy. Nicméně i tak je tento dívatelný, ať už jen díky svému "mlátičskému" oboru.

6. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

Levný,avšak komerčně úspěšný titul

Tenhle film je skvělý, a musím reagovat na to, že Bud Spencer ani Terrence Hill neprojevili v tomto filmu, kde se prý jen bezhlavě mlátí, ani kousek svého hereckého umění. Takových článků jsem četl již hodně. Bud Spencer umí vydat přímo fantastický výkon tlustého a líného Buda Spencera, zato Terrence Hill je vynikající vlezlík, kterého nikdo jen tak neodbyje. I když je to levný film a na některých záběrech jsou jasně vidět velice primitivní kulisy, mně jako by dodávali nějakou legrační součást filmu. Takže já hodnotím 100 procent.

3. července 2009
avatar uživatele
100 %

Pravděpodobně jedna z nejlepších komedií s Budem Spencerem a Terencem Hillem.Je to takový ten starší film,plný gagů,rvaček atd. Prostě klasika.

23. srpna 2008

Best of SpencerHill

Pro mě jedna z nej komedií vůbec. Nechce se mi ani věřit, že by se někomu chtělo hledat hlubší smysl tohoto filmu, protože prostě vůbec žádný nemá. Naprosto oddechová záležitost a pro mě úžasná.

25. června 2008
avatar uživatele
100 %

Samá rvačka

Film plný pořádné porce rvaček a skvělého humoru. Asi nejlepší film od dvojice Spencer a Hill v hlavní roli.

8. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Klasický "mlátičkový" film těchto dvou komiků. Děj je celkem nezajímavý a fim jsem viděl cca v patnácti letech, takže v té době by určitě dostal lepší hodnocení než po dnešní zralé úvaze. Takže těch 50 je myslím až dost.

17. října 2007
avatar uživatele
90 %

Výborné duo

Spencer a Hill je mé nejoblíbenější duo komiků. Tenhle film patří mezi jejich nejlepší. Rvačky jsou skvělé, plno humorných scén a skvělý Donald Pleasence v roli psychopatického doktora. 90%...

4. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Nejlepší filmy

Tenhle filmeček je opravnu super, ostatně jako ostatní s touhle parádní dvojkou :-) člověk se prostě u nich nenudí... i když to sou rváči, nikde žádná krev a to je good...kam se hrabou akční filmy

21. července 2007
avatar uživatele
70 %

Patrně nejlepší film s Budem Spencrem a Terence Hillem. Takové bitky se jen tak nevidí, možná by se někteří tvůrci akčních filmů mohli inspirovat, že? I když tady nejsou žádné pistole, samopaly a kulomety, akce rozhodně nechybí. No a samozřejmě nechybí ani ten jejich typický humor.. Prostě dvojka se kterou se člověk nikdy nenudí. Za 70%

9. července 2007
avatar uživatele
100 %

I když je to dost starý film je to prostě klasika...vtipný scény a parádní bitky :D ...dál nemam co dodat

20. května 2007
avatar uživatele
90 %

Jednoduché a vtipné

Nenáročná komedie u které se budete smát od začátku do konce. Je to řádka let, kdy jsem to viděl poprvé, ale i po mnoha letech krásné!! Bud a Terence jsou vynikající dvojka a všechny jejich filmy jsou good. Doporučuji

16. února 2007
avatar uživatele
70 %

Terence Hill

Nejlepší komedie dvojice Terence Hill a Bud Spencer. Je tam sice zas to jejich klasické mlácení, které mě nudilo už jako malého, ale děj okolo byl pro mě z těch jejich filmů nejzajímavější.

10. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Vyborny film, patrici k tomu nejelpsimu teto dvojice. Pamatuju casy, kdy jsem na tenhle film sel do kina. Jako maly kluk s tatikem, jo to byla doba. Podivam se na to i dnes a i kdyz to znam zpameti, je to proste moc a moc dobre :)

23. října 2006
avatar uživatele
90 %

Od tyhle dvojky mam rada vsechny filmy! Perfektne se k sobe hodej a doplnujou se. TAkze se neni cemu divit, ze se mi libi i tenhe filmek...Davam 90%

23. října 2006
avatar uživatele
100 %

Bud a Terence

Tak tenhle film se jim ohromě poved. Asi nejlepší film jejich společné kariéry. určitě moc a moc doporučuji. Prostě klasika.

11. září 2006
avatar uživatele
80 %

Tento film za mého mládí zanechal ve mně opravdu hluboký zážitek a považoval jsem jej za asi nejlepší komedii s Budem Spencerem a Terrence Hillem. Nicméně po jeho nedávném shlédnutí už toto tvrdit nemohu, přece jen se zub času na kvalitě a chápání komedie změnil a spíše než smích se nmi na tváři při některých situacích objevil na rtech škleb. I tak se jedná o skvělou komedii, na kterou vždy rád kouknu. Jedním slovem: klasika

22. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Zase spolu

Dobře vymyšlený děj kolem buginy, kterou chtějí oba hrdinové dostat. Ač jsou soupeři, musejí se spojit, aby dosáhli svého cíle. Terence Hill zase balí holky, Bud láme končetiny, a oba soutěží v pojídání párků a pití piva. Jak už jsem o nich uvedl, moje nejoblíbenější komediální dvojice.

1. srpna 2006