home
Jen blázni spěchají

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Salma Hayek

Je to veselá romantická komedie o vztahu Mexičanky a Američana. Zábavné je hlavně jejich seznamování se se svými rodinami.

25. dubna 2011
avatar uživatele
100 %

Fools Rush In

Super kombinace temperamentu a uhlazenosti v Salmě a Matthewovi, dalo by se říct oheň a voda se spojili :-D aby sme se pobavili :-D úsměvnýa srdcový romantický filmík na nedelní večer v pantoflích :-D

15. prosince 2010
avatar uživatele
70 %

Příjemná komedie s příjemnými herci a nějakou tou romantikou, která pobaví a na kterou brzy zapomenete, protože spadá spíše mezi průměr ve své kategorii. Opět se setkávají lidé pocházející ze dvou (poměrně) odlišných kultur, opět to způsobí několik zajímavých nedorozumění a střetů s rodiči. Ale opět se ukáže, že láska je víc než jakékoli rozdíly a je jí úplně jedno jestli jde o Perryho s Hayekovu nebo eskymáka a křovačku.

25. července 2009
avatar uživatele
60 %

Příběh obyčejný, předvídatelný děj..... prostě jak to tak u takovéhle velice průměrné romantické komedie bývá. Myslím si, že kdyby tam nehrál Mathew Perry, tak bych se na to ani nepodívala. Jen díky němu jsem se párkrát opravdu dobře zasmála.

5. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Goodec

Skvělej film,fakt hodně povedenej,strašně se mi tam líbily dvě hlavní role Salmy a Matthewa,dohromady byli prostě skvělí..a taky tam byly dost dobré,hlášky:)

5. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Dokonalá souhra dvou rozdílných lidí v krásném filmu, který byl napsán rozhodně pro ně. Perry v něm zase dokázal zahrát nestálého, pomateného komika a Hayek dokázala vytvořit pevnou postavu, která ví co chce, ale nedokáže si za tím pořádně jít a nebo to dělá úplně naopak. No prostě krásné spojení dvou veverek mezi Arizonou a Nevadou.

4. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Pěkná trochu romantická komedie s dobrým hereckým obsazením. Humor, který předvádí Matthew Perry je mi hodně blízký a proto dávám 90

3. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

...

Tento film se mi hrozně líbil. Líbilo se mi to zapojení španělštiny. Salma a Matthew byli skvělí. Šťastný konec byl samozřejmostí, ale tak to už se od romantických komedií očekavá. Dávám 90%.

3. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Zajímavá kombinace Selmy a Matta dala filmu nakonec pravý říz. I přesto že film není nějak extra vychvalovaný, mě se celkem líbil. Někdy je trošku zdlouhavý a možná i nudný, ale je to taková oddechovka a klasická romantická pohádka.

8. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Vůbec to nechápu, ale tenhle film se mi strašně moc líbí. Od té doby, co jsem ho viděla poprvé, nedám na něj dopustit. Vždycky si ho ráda pustím znovu a znovu...

24. února 2008
avatar uživatele
100 %

Tenhle film naprosto zbožňuju, je to taková ta pěkná romantická komedie kterou si hned zamilujete. :-)

20. července 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrej film...Salma Hayek je skvělá herečka..a v kombinaci s M.Perrym je výsledek absolutně skvělá komedie ;)...

12. července 2007

Celkem zajímavá romantická komedie. Docela mě chytla, i přes to, že Salmu jsem nikdy moc nemusela. Není to prostě taková tuctovka jako mnoho jiných.

8. července 2007
avatar uživatele
60 %

Tak tohle je jedna z lepších romantických komedií.Má docela uvěřitelný děj a především Salma Hayek dodává své postavě symapticky bezprostřední Mexický temparament.Trochu to kazí závěr,který je přespříliš klišovitý.Doporučuji vypnout 10 minut před koncem:-)

30. září 2006
avatar uživatele
80 %

Super

Tenhle film přímo miluju.Zde je ještě Matthew mladý, krásný a štíhlý.Role Alexe mu opravdu sedla.Tenhle film je prostě romantika.

12. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

juu

Tenhle film je naprosto krásnej.Už je to sice asi 2 roky co sem ho viděla, ale stále si na něj pamatuju a to jen díky tomu, že se mi tak moc líbil. Hrozně sem se u něj pobavila, především v Salmině rodině=) Je plnej supr scén, Matthew Perry stejně jako Salma Hayek sou oba skvělý herci a tak sem jim i jako párečku hodně přála.Mohli by to zkusit aj v reálným životě=D

16. července 2006
avatar uživatele
100 %

krása

tak tenhle film miluju!!!je hezkej, jsou tam krásný scény a Mattew Perry a Salma Hayek to hrubě zahráli....

17. května 2006
avatar uživatele
90 %

Vážně povedenej film. Salma a Matthew jsou sqělý a celou dobu se něco děje, takže nenastávaj ,nudný mezery´.

11. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Čekala jsem od tohoto filmu určitě víc, ale i tak se na něj dalo koukat. Ale musí se nechat, že děj byl opravdu zajímavý.

5. dubna 2006