home
Jay a mlčenlivý Bob vrací úder

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Názor

Film se mi líbil.Hlavně to ,,repování,,na začátku.Prostě některý hlášky si budu pamatovat a herci co hráli sami sebe a dělali si ze sebe srandu taky byli dobrý ale ostatní díli clerks se mi už nelíbili.Prostě tajten díl best off :o)

11. dubna 2009
avatar uživatele
10 %

U mna nic moc. Dost blba komedia, nepodarena, herci celkom dobri, niektore scenky boli sice vtipne ale velmi slabe

11. března 2009
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Přestože podobný humor obvykle nevyhledávám, u tohoto volné ho pokraování Clerks bych udělal výjimku. Nekonečná záplava cameo roli (v čele s Chris Rockem a Lukem Skywalkerem) spolu se skvělými parodiemi (Vřískot, Uprchlík + nezpočitatelným množstvím dalších) zaručuje zábavu prakticky po celou dobu filmu. Některé skvělé hlášky si budu určitě pamatovat. Jay a Tichej Bob jsou skvělá parta, kterou si můžete oblíbit, nebo ji nesnášet. Já si ji oblíbil. Narozdil od jejich přítomnosti v Clerks mi tady seděli.

8. března 2009
avatar uživatele
70 %

Typická záležitost Kevina Smitha

Opravdu se nejedná o tuctovou komedii, ale o komedii, kde vládne síla slova. Může to sice vypadat jako přehlídka Holywoodských hvězdiček, ale hlavně jde o to si ze sebe udělat srandu. Za ty roky se z filmu nestala žádná triumfující star, ale příznivci zmíněného režiséra si film nenechají ujít, tak jako já.

3. června 2008

This movie is mainly CRAP!

Ničím zvláštní „komedie“ (v uvozovkách). Jako u všech filmů tohoto druhu je slabý příběh obalen spoustou blbostí, kravin a hlavně sprostot. První sekvence filmu je vynikající, to jo. Smál jsem se, bavila mě. Od 15. minuty to však pomalu ale jistě jde skopce. Přehršel pitomostí a idiotských dialogů vás po chvíli omrzí a ke konci si už budete jenom přát, aby už bylo po všem. Ze scén, které by měly působit vtipně, vám bude spíše na blití nebo přinejmenším trapně. Tenhle film se nedá koukat najednou, aspoň já jsem to nedokázal. Je to minimálně nadvakrát nebo natřikrát s jednodenními přestávkami. JESTLI to chcete dokoukat. Celý film drží jakžtakž při životě pár vtipných okamžiků, které pojí dlouhé, trapné a absolutně hloupé sekvence. Nemohu říct, že je to úplně k zahození, ale já bych radši viděl komedii, která staví i na něčem jiném než jenom na slovu „Fuck“. Takže sorry Jay a Bobe, ale tenhle váš film stojí celkem za prd! Lepších komedii je mnoho. Horších opravdu málo. Proto dávám, kolik dávám.

3. května 2008
avatar uživatele
80 %

Toto parodické dielko sa nedá inak nazvať ako "haluz". Fakt skvelá komédia plná absurdných situácií a takých skvelých hlášok, že sa im nič nevyrovná.

17. dubna 2008

úder vrácím já!:-)

"Jsem alergická na buráky", řekla Marry. "Jedla si je vůbec někdy?", zeptal se John. Marry mlčela, přece ví, že buráky jíst nesmí. "Vyzkoušej burákové máslo", řekl s nadšením John. Marry si namazala chléb burákovým máslem a ještě ten večer se jí tvář osypala drobnými flíčky. "Říkala jsem ti to", rozčilovala se Marry. John na to nic neřekl. Věděl, že do druhého dne zmizí vyrážka z Marryina obličeje a že jeho družka konečně bude vědět, jak buráky chutnají.... ....chci říct, že se stačí podívat na poster a víte hned, jak buráky chutnají. Přiznám se, že tento film rozhodně není moje volba, nicméně burákové máslo jsem ochutnala. Ještě pořád mám na obličeji tu vyrážku, ale vlastně jsem ráda...proto těch 10%. Myslím, že o to víc, si budu cenit jiných filmů na nejrůznější témata. Nabízí se otázka, pro jakou skupinu diváků se natáčí takové filmy, jako je právě tento? Pro diváka jehož slovník je pevně přelepen páskou s nápisem "censured". Pro diváka, který nejenže nehledá nic hlubokého, ale dokonce vůbec nic, co by si mohl odnést. Pro diváka, který marně čeká na další díl Scary movie. Pro diváka, který chce jen trochu burákového másla.

15. března 2008
avatar uživatele
50 %

Nic moc

bolo pisane ze ten film je parodie na xyz filmov ..ale ani sa mi dvakrat nezdalo ..nebola to dobra parodia ... sem tam som sa zasmial ale inak som bol dost z toho sklamany

18. ledna 2008

Šluka, trávy, dát si koks dát pár p

Asi opravdu vskutku filmek pro ty kdo před tím vyhulí 2 jointy a vypijou pět piv, to se pak musí opravdu bavit tak že si ten film zamilujou! Jay a Bob jsou opravdu velmi oblíbení co se týče Ameriky (tam je oblíbený ale i šimpanz co umí kouřit)ale jakmile se do dostane do Evropy atd. tak už lidé moc nechápají kdo to proboha ty dva jsou atd. Co se týče filmu, no co k němu dodat opravdu pár momentům se v něm musíte zasmát i bez vykouřené "trávy" ale jinak je to opravdu kravina, která na druhou stranu nijak neublíží, takže pokud nemáte chuť na zbytečné, zdlouhavé thrillery nebo krimi kde Vás to nutí přemyšlet tak se tento film pusťte, opravdu u něj myslet nepotřebujete a buď usnete nebo si při tomto snímku trošku odpočinete a snad se i pobavíte, hlavně nikdo nečekejte to že se dočkáte kulturního zážitku, ovšem na druhou stranu Vás třeba překvapí známí herci co si tam vystřihli pár štěků a je fakt že ty mě opravdu pobavili, takže přátelé neurazí/nepobaví!

13. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

pohodička

Jo tak tenhle filmeček se mně moc líbí. Někdo může namítnout, že humornost nedosahuje nějak extra velké kvality. A jde zde pouze o laciné vtípky. Ale na mě zapůsobil - trefil se přesně do mého vkusu. Pokud se taky rádi zasmějete "feťáckým vtípům" - vřele doporučuji. Dal bych určitě tak 85% a to především proto, že se vždycky rád na film podívám znovu.

19. října 2007
avatar uživatele
80 %

Pro znalce Smithova vesmíru to bude určitě skvostný zážitek, jako pro mě. Smith vypustil do světa dvě z největších filmových bestií a poslal je za dobrodružstvím, které je doslova vykládáno neuvěřitelnými cameo rolemi. Smith nemá zábrany a trefuje se do všeho možného a je to fakt sranda. Jay s Bobem jsou na vrcholu sil. Stejně tak Will Farrell, který nikdy nebyl tak vtipný. Neuvěřitelně zábavný je Mark Hamill a Jason Biggs ("I´m the pie fucker.") a neuvěřitelně nádherná je Shannon Elizabeth (jinou takhle sexy ženskou neznam). Ben Affleck je tady ještě lepší než ve Fantomech :) a scéna s Willem Huntingem neměla chybu. No prostě paráda.

6. června 2007
avatar uživatele
80 %

Ale no tak...

Ano, byla to blbost. Ale pobavila a zaujala. Obsahovala spoustu vtipných hlášek a taky mnoho konexí parodující jiné filmy a herce. Rozhodně film nepovažuji za úplnou blbost a ztrátu času, jak zde někteří píší. Výkony herců se mi líbily, nikdo nezklamal a trošku se mi zsympatičtili Ben Affleck a Matt Dejmi, když si dokázali udělat legraci sami ze sebe. Navíc rep Jaye na začátku před obchodem je nezdolatelný a ještě dlouho na něj budu vzpomínat:) Takže pro ty, kdo se umí povznést nad opravdu ujetým filmem a brát ho jako srandu pro pobavení nízkým humorem, vřele doporučuji!

25. května 2007
avatar uživatele
60 %

Blbost?

Ne tak úplně. Pro někoho to asi bude kultovní film, mě zase tak moc nezaujal, ale přesto ho úplně neodsuzuju. Jasně, byly tam trapné scénky s trapným humorem, ale také se ve filmu objevily vtipné a povedené scénky plné vynikajících nápadů. Tohle je totiž mnohem lepší parodie než všechny ty Scary Movie (kromě jedničky - prostě ty uměle natahované s čísly 3 a výše), Děsné bijáky a dojáky... Příjemné osvěžení v podání herců, kteří hrají sami sebe... Taková ptákovina, ale zase se moc nenudíte.

24. května 2007

No tak ale...

Tenhle film se asi nebude líbit především holkám...na druhou stranu tu Jay ukáže tu jemnější a oduševnělejší část svého já...takže to trošičku zmírňuje jeho sexismus...kritiků tohoto filmu bych se rád zeptal, co se líbí jim...!

5. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Souhlasím tady naprosto s jedním názorem, jehož titulek je DOKONALÁ BLBOST, protože takhle jedině jde tenhle film o ničem a vlastně o všem charakterizovat! Postavy Jaye a mlčenlivého Boba fakt miluju!!! SUPER SUPER SUPER :D

30. září 2006
avatar uživatele
70 %

Dokonalá blbost!!!

Podle mne je tento film ve filmu, s filmem na konci, uprostřed filmu naprosto dokonalý, ať si každý říká, co chce. Má jak perfektní nápady, tak i osvěžující výkony - parodovat sám sebe, musí bát těžké, ale esa jako Ben Affleck :-)), či jiní herci jsou prostě "dobří"! Zábavu, ale neobstarávají jen filmové hvězdy, parodováním, ale například i opička, či neherci! Film prostě nepostrádá žádný nápad a co je překvapující - není zas tak přecpaný. Perfektní mafiánky, výborné hlášky, Jay a Bob jsou prostě hvězdy a v žádném případě se nenechají pomlouvat na internetu - mno vidíte, ohromně moc nápadů, které se podařilo skvěle natočit, já musím dát 75%...!Bomba!

12. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Pěkná kokotina

Asi nejsem ten typ, kterej snese úplně ulítlej film. Ale tohle opravdu hraničí s hranicí špatného vkusu. Je to právě ten případ parodie, kdy už přemýšlíte, kam ještě budou schopni tvůrci zajít. I když některé scénky jsou pěkně vypečené, obsazení je opravdu hvězdné a režisér dokázal zesměšnit i svoje díla a možná, že si i uvědomil, že právě jeho tvůrčí činnost nikdy za moc nestála, ale tímhle si, alespoň u mě ne, kredit opravdu nezvýšil. Matt Damon, Ben Affleck či Chris Rock musejí mít Kevina Smithe opravdu rádi, že byli ochotni v tomhle si zahrát. (i když Ben hraje v lecčem) Jinak většina scén právě s těmito i dalšími hvězdami byli docela povedené (např. ta s "Prcičkářem" a Dawsonem). Kamenem úrazu pak byla hrozná ústřední dvojka a jejich přílišný nudný prostor. Hlavně sám Kevin Smith, který to režíroval a zároveň hrál Boba, ukázal, že hrát by neměl a možná ani režírovat.

8. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

jay and bob

Naprosto bláznívá a nadupaná komedie, která snad povaví každého kdo neco moc přemíšlet. U mě snad nejlepší komedie jaka kdy byla, prostě Kevin Smith´s films BEST!!

21. května 2006
avatar uživatele
knak
...
20 %

Naprosto ujetá parodická komedie!Některé scény naprosto-super!Některé naprosto-blbost...Ale tak v celku je to docela fajn film zhruba o ničom...

13. dubna 2006
avatar uživatele
gt23
...
0 %

Hrůza

Já bych řekl, že to byla naprostá hovadina....trapas.Zbytečný čas investovaný do námahy si vůbec pouštět dálkovým ovladačem DVD....

30. března 2006
avatar uživatele
60 %

Oproti Dogmě naprostý pokles. Málo vtipných scén, které nárážky na Hollywood nenahradí. Je tam pár povedených vtipů, ale ja doporučuju Dogmu.

19. února 2006
avatar uživatele
90 %

Fakt krutá komedie! Nemá chybu. Obsahuje všechno, co má komedie obsahovat. Dávám o 10 % méně než je maximum, jelikož už je to docela doba, co sem to viděl a moc si z toho nepamatuju. Musim oprášit svojí sbírku a zkouknout to znovu.

4. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Haluska

Perfektna komedia na ktorej sa moze clovek kosit od zaciatku az do konca.Najlepsi a moj favorit Silent Bob.

3. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

hmm

Toto je fakt tak strašná blbost, až jsem se u toho naprosto dokonale bavila, takže mi to vlastně nakonec přišlo docela dobrý:)

24. listopadu 2005
avatar uživatele
Matt
...
100 %

PARADA

Všetky filmy v ktorých sa objavuju títo dvaja týpci sa mi móóóóc páčia, a toto je nejaké zhrnutie ich najlepších vtipov plus niečo naviac, fakt paráááááááda !!

11. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Hey ya!

Jay and the Silent Bob je fakt dobrá komedie... Poprvé jsem ji viděla, když mi bylo jedenáct a tehdy jsem tím byla naprosto ohromená... Teď už ovšem méně...;)

10. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Vyhulené

Zajímavá komedie, která využívá vtipných scén a parodií na vše možné, především pak na filmaře a herce. Jejím problémem je snad jen to, že postavy pomalu nemluví jinak než sprostě. Je to puberťácké a mírně vyhulené. Jelikož to ale k takovémuto typu filmu patří, musíme to vydržet. Kvalitní pokleslá zábava....dávám 70%.

12. října 2005