home
Jako pavouk

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
60 %

Nebavilo ma to, nebola som ani napätá, celé mimo mňa. No, ani ten nemecký dabing celkom nepomohol, s ktorým som ho pozerala.

9. srpna 2012
avatar uživatele
80 %

Kriminálka,jak se patří

Věřil jsem tomuto filmu už proto,že v něm hrál Morgan Freeman.Perfekní thriller s neočekávaným rozuzlením zápletky.Pár divných věcí se našlo,ale zase rychle zapomnělo.Nelituji,že jsem ho shlédl.Kriminálka,jak se patří.

11. srpna 2011
avatar uživatele
70 %

Along Came a Spider!

Tenhle film byl na mém listu docela dlouhou dobu a jednou jsem si řekla, že už se na něho prostě podívám. A udělala jsem dobře! Je to dobrá detektivka, Morgan Freeman absolutně skvěle zase ukázal jeho talent na krimi thrillery. Dobrý děj se zajímavou zápletkou a nečekané rozzuzlení na konec jak se patří. Prostě dobrý film. Asi ne můj nejoblíbenější thriller, ale je hodně vysoko na seznamu.

3. září 2009
avatar uživatele
80 %

Along Came a Spider

James Patterson je autorem deseti detektivek v nichž vystupuje postava Alexe Crosse. Bohužel ale jen dvě z nich byly určeny divákům. Jak Sběratele polibků tak Pavouka mám ráda a myslím si, že je velká škoda, že podle předlohy byly natočeny jen tyhle dva příběhy. I zde se setkáváme s Morganem Freemanem, který se pouští, ač nerad, do dalšího zapeklitého případu – tentokrát se ale jedná o únos dítěte. Freeman je vynikající herec a do role psychologa se perfektně hodí. Jako pavouk je hodně dobrý psychothriller, kde do poslední chvíle nevíte kdo za tím vším vlastně stojí. Jelikož jsem tenhle film už viděla po několikáté a pokaždé se mi líbil (děj pro mě nebyl tedy ničím novým) tak i přesto jsem se na něj těšila a až ho budou dávat znova tak si ho (pokud nezasáhne vyšší moc) nenechám ujít.

16. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Total ne dobrej film....skvelej konec. To sem vázne necakala. Dobre zahranej film a skvela akce. Super thiller.

13. června 2007
avatar uživatele
zolo
...
100 %

UPLNE VYNIKAJUCE

Asi jeden z mojich najobľúbenejších filmov... Tak asi od tohto filmu som lepší film ešte ani nevidel, to napätie a zápletka patrí na dobrý film, ktorý nemá chybu. Ale najlepši bol Morgan Freeman, ktorý zvladol svoju úlohu na 100%.

21. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Velmi zajímavý film.Nejdříve si myslíte,že to bude zase ten film jak někoho unesou a správný policista ji najde a zachrání.A vše je jinak.Za prvé únosce už dobře znáte na začátku filmu a to vás překvapí.Takže si říkáte o čem to asi bude.Pak se příběh začíná vyvíjet.Nejlepší je konec,který vás překvapý.jediný dobrý herecký výkon byl Morgana freemana.Ale jinak dobré.

6. září 2006
avatar uživatele
gt23
...
90 %

Hodně dobrý

Nevím proč, ale i když všechny kritiky říkají, že film nebyl nic moc, mě se fakt hrozně líbil...Filmy s Freemanem mají takové zvláštní kouzlo.Co všechno ten člověk dokáže udělat???

30. března 2006
avatar uživatele
100 %

Perfektny

Veľmi dobý kriminálny film so skvelým Morganom Freemanom v hlavnej úlohe vo film s nečakanou zápletkou

28. února 2006