home
Lepší už to nebude

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

Nechápem ošiaľ z tohto filmu. Áno, bol veľmi dobrý, vlastne nadpriemerný. No neprišiel mi práve ako najinteligentnejšia komédia a väčšinou si na to potrpím.

13. července 2013
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Po hodině to bylo za jasných 90%, ale pak film začne ztrácet a konec to úplně "podrtil" svojí cukrkandlovostí. Věděl jsem, že to k němu spěje - ale tak moc? Škoda... Nicholson má vážně velké charisma, ale i jeho herecká kolegyně se činí, Skutečně mě mrzí, že se film neudržel pohromadě a nakonec se sesypal jako domeček z karet... 70% dám, ale mohlo to být zásadně víc...

17. října 2010
avatar uživatele
60 %

Dobrý film s bezchybnými hereckými výkony, ale ta délka je stejně neúnosná. Poprvé jsem to zvládl do půlky, podruhé se zatnutými zuby od začátku celé. Film dokáže skvěle rozesmát, zahraje na vážnější notu, ale nuda je zákeřná věc a když začne Melvin pronášet svoje komplimenty na sto variací a ta ženská pořád neví, co chce a pak do toho ten gay, jehož příběh vlastně ani nijak pořádně neskončil, má to k vysokému hodnocení prostě daleko. I tak, pokud už nevíte co by, určitě se u toho dá strávit příjemný večer. Tutovka to ale není a nějaký hlubší dopad nečekejte. I když z některých reakcí na internetu by člověk očekával nejsilnější romantickou komedii vůbec. Já tu svojí budu hledat jinde.

3. září 2010
avatar uživatele
90 %

Můj názor....

Po zhruba roce a půl jsem si opět pustila tento smínek a musím říct, že na něj mám trochu jiný názor, než když jsem ho viděla naposledy. Dříve jsem ho považovala za záležitost patřící do mé TOP5 NEJ filmů, nyní už bych ho odsunula na 6.místo. Začnu tím, co mě nepřestane bavit a to je Jack Nicholson, který zde podal - podle mě - svůj nejlepší výkon. Jeho charisma přímo teče z obrazovky a to obzvlášť, když se k tomu přidá jeho "ďábelský pohled", tak jdu do kolen. Zkrátka bez Jacka by ten film nebyl tím, čím je. On mu dal něco víc a díky němu má tento smínek - stejně jako Jack - charisma a to pověstně "něco". Ostatně, toto je věc předvídatelná, protože natočit film s Jackem Nicholsonem, kde má volné pole působnosti a navíc "nesleze" z obrazovky už je klíč k úspěchu. Lepší už to nebude není film party lidí nebo souhra hereckého osazenstva, tohle je koncert Jacka Nicholsona. Toto je věc, která mě nepřestane bavit a není to věc, na kterou změním názor. Na to ostatní už mám názor jiný. Celkově děj, nepočítám do něj hlášky Jacka N., mě od půlky přestane bavit. První půlka má spád, ale od druhé půlky už je film zdlouhavý, potácí se v podstatě na jednom místě a jaksi vázne. A bohužel jde o obvyklé klišé, kdy se bručoun, nemajícího nikoho rád, zamiluje a svůj postoj změní. Tím pro mě ztrácí Jackova postava to kouzlo, které měla na začátku, ale tak dobře, jde o romantickou komedii.... Ale jediný důvod, který mi sráží celý dojem z filmu je prostě Helen Hunt... opravdu ona je pro mě rušivým elementem, vadí mi její moudrost - až přemoudřelost, pevné zásady a tak nějak i její obličej... o hlase v originále nemluvě. Nějak jsem si na ní vypěstovala určitou alergii a ona je důvod, proč se k filmu vracím už je zřídka. Upřímně nemám ponětí, jak mohla za tuto roli získat Oscara. Nebýt jí, film se drží v mé TOP5. Jinak Greg Kinnear a Cuba Gooding jr. - ti jsou bez debat, perfektní ztvárnění jejich rolí... Film mám ráda, Jacka zbožňuju, ale pustím si ho asi zase za delší dobu - bohužel, díky Helen, kterou nemám ráda - což už dozajisté - lepší nebude.

18. listopadu 2009
avatar uživatele
80 %

Přísahám, že jsem nevěděl, že film je také romantický, ale jakmile jsem film zapnul a viděl Jacka Nicholsona v té jeho komické roli a jak dělá hned první volovinu, už mi to bylo jedno a vypnout film hned bych nechtěl. Navíc tento film je také uznávaný rodiči, a doufal jsem, že díky tomu bude mít film „Lepší už to nebude“ úspěch. Mám já to ale štěstí. Dramata mě přitahují čím dál víc a po tomto zážitku totéž platí o hereckých výkonech ještě zdaleka nevysloužilého herce J. Nicholsona. Hned na začátku se mi začal líbit. Už jsem si povšiml toho jeho stylu, který předvádí snad úplně ve všech filmech. Téměř vždycky je to člověk klidné a spontání povahy. Nevyvedou ho z míry a jeho hlášky vždy stojí za to, je zkrátka vtipný k popukání (také díky Bohu za dabing A. Švehlíka). Je zvláštní, že mi tento fakt neshledávám stereotypním. Ba naopak, díky tomu je tak dobrý, a kdyby ho byl někdy změnil, nebyl by to on. Jeho role zde měla velmi reálný nádech, jen jako třešnička na dortu byl polo autismus. Právě proto, že měl ke všemu svá pravidla a nastala romantická zápletka, přišlo mi jako kýč, že takhle mrzutý chlápek si začne užívat svých ztracených let. Jenže nic se tu nepřehání, ani jako romanťák film nevyzní, kvůli vlastnostem postavy, a místo dojemných, jsou tu scény s vtipným kontextem. Děj je nepředvídatelný, vůbec nikam nemá namířeno. Mně se to moc líbilo. Bez záměru jsem si užíval skvělých anekdot, které se neměly na odchod ani na chvíli. Hlavní idea se mi líbí, a ještě zvyšuje reputaci rozvětvení, díky němuž nikdy nevíte, jak by mohl film skončit. Dokonce ani ten Nicholson není neustále na obrazovce. Ač krátké, tak scény dalších dvou hlavních postav se od sebe tak lišily, a přece měly potom něco společného. První tři čtvrtiny se mi líbily víc. Ta poslední se vyvarovala jednoho naprostého kýče, který by svrhl celý film, ale už to nebylo ono. Kupodivu ten čas přesahující úmorné dvě hodiny vůbec není k zahození. Já se bavil perfektně (nejen smál), protože Jack je dobrý jak na horrory, tak na dramata, kde se nikdy nevyvaruje prvního dojmu největšího komika v jeho filmu.

4. září 2009
avatar uživatele
90 %

Romantickým inscenacím se ve valné většině případů vyhýbám, protože předem vím, o čem budou a jak se budou vyvíjet, což za vinu kladu nenápaditým scénářům parazitujících na úplně stejných s tím, že se liší jen maličkostmi. Ale do „Lepší už to nebude“ jsem se moc dlouho odhodlávat nemusel, přinejmenším se stačí podívat na hodnocení všech filmových webů, které s chválou nešetří. A konečně i já můžu jen poslušně souhlasit s davem, vymykat se totiž nemá cenu. Pan režisér, známý jako jeden ze scénáristů „žluté rodinky“ vsadil na jistotu. Jen tak pro pořádek, díky jeho zkušenostem ze Simpsonových bylo patrné, odkud bral inspiraci. Prostě jen hodně rozvedl nahozená témata z několika dílů, zkombinoval je, a udělat z nich tuhle krásnou podívanou. Za což jsem mu vděčný nejen já, ale jak se tak dívám, i štědrá oscarová porota. Jen si zkuste neoblíbit J. Nicholsona coby podivného staříka. Jakožto hlavní protagonista splňuje veškeré mé požadavky. Už jenom svým chováním vybočuje, což mu zajišťuje dostatek pozornosti, ale jako mnohem důležitější se jeví jeho vnitřní vývoj. Zdánlivé postavy hajzlů měnící se k lepšímu, totiž nemám za příliš zidealizované. On samotný akt napravení nelze brát za laciný, jelikož se v reálném světě děje často. A že nechtěli hold Jacka nechat tím špatným? Není se co divit, Jack Nicholson si být špatný ani nezaslouží. Jako jeden z mála herců bych mu nikdy nepřál roli se nedobrým koncem, jelikož mě pokaždé naprosto uhrane svým pohledem a tím si mě absolutně získá. A i výborná Helen Hunt nadprůměrně sehrávala nezávidihodné scény. Byla taková bezedná studnu emocí, z kterých jsem jí věřil snad úplně každou. A aby toho nebylo málo, prozměnu stránka zvratů a zápletek zapříčinila, že jsem z toho doslova nemohl odtrhnout oči, ani kdybych chtěl. Taky podpora hudby byl značná. Krásně náladová, nic nezkazila, jen umocňovala zážitek, tak to má přesně být… Dá se vlastně něco vytknout? Možná mírně delší stopáž nebyla to pravé ořechové, chtěla by zkrátit a oprostit se od rozvleklých momentů. Tak či onak, lepší už to asi nebude...

31. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Pět!

Přesně tolik bych rozdala Oskarů v rámci tohoto filmu - prostě rekord! Samozřejmě Jackovi, to bezesporu, stejně jako Helen (uronila jsem poctivou slzu při jejích peripetiích s filmovým synem). Potom je tu jeden Oskar za scénář a jeden hodně nadšený Gregovi Kinnearovi, jako homosexuál byl neuvěřitelný! A toho posledního Oskara bych dala Verdelovi. Tomu říkám psí herecký výkon! :)))

26. května 2009
avatar uživatele
Meky
...
100 %

*****

Velmi neobvyklá, romantická komedie! Ale bravůrní, já nemám slov! Snad jedna z nejlepších vůbec! Scénář je výborný! Žádné kýče a všelijaké vykrádačky! Tohle je originální každým coulem! Scénář je oscarový! Velmi důležitou hudbu složil Hans Zimmer a opět se nemýlil! Ale největším dílem přispěli jednoznačně Jack Nicholson a Helen Hunt! No jak ti byli úžasní to nelze ani popsat! Obsadit roli starého, zatrpklého, nesnášenlivého důchodce Jackem bylo klíčové! On je úplně vynikající, svými hláškami "kosil" jednoho protivníka za druhým a ja se bavil jako nikdy! Zaznamenávat průběh jeho změny z morouse na člověka s novým elánem do života je možná normální, ale v jeho podání je to zažitek!! Scény se škaredým, ale roztomilým psíkem, boje se sousedy, trapné chvilky a nenápadné náklonnosti ke Carol, přeťapávání na chodníků, prostě všechno jsem si užil! Jacku obdivuji tě! Oscar jak vyšitý! Helen byla taky bezvadná a Carol ztvárnila jedinečným způsobem! Stejně tak Greg Kinnear (Simon)! Opravdu velmi neobvyklé, ale úspěšné herecké obsazení! To se nepovede každý den! Tohle určitě zkoukněte, nemůžete litovat...

10. prosince 2008
avatar uživatele
joda
...
70 %

Jack

Film je to pěkný, to nepopírám, ale nadšená fakt nejsem. Neubráním se srovnání s Lepší pozdě nežli později, které se mi rozhodně líbilo víc. V obojím výborný Jack Nicholson, na toho bych se mohla snad koukat pořád. Ale hlavní důvod, proč mě to tak nechytlo, bude asi v herečce - Helen Hunt mi narozdíl od Diane Keaton nesedí, a tady mi byla hodně nesympatická. Postava Melvina mě zaujala tím, jak otevíral dveře u taxíku bundou, nosil si své plastové příbory,... Soused Simon byl také supr. A délka filmu byla také přehnaná, chvílemi jsem se dost nudila, takže zkrátit by neškodilo..

17. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

As Good As It Gets

po prvé jsem TO viděl dávno, až by jsem řekl že jsem si možná myslel, že se na TO už ani nepodívám, pak ne celej někde v autobuse, no a naposled tenhle týden... musím přiznat, že fakt s přibývajícím věkem člověku takové Ty malé radosti (procházka se psem, povídání si se známymi, jíst v pravidelnou hodinu ve stejné restauraci) až by se dalo říct prkotinky, přijdou ze začátku malicherné až zbytečné, pak se člověk na ně začíná čím dál víc těšit a v posledním stadiu, kdy už mu nezbývá moc možností, na nich člověk skončí závislý a dělá různe rituály... Ve filmu, který je vlastně postaven na dvoch hodně hlavních postavách a pak všech ostatních hlavních, se každou minutou prokousáváme (a hlavně kličkujeme ze sympatií do antipatie a Z5) k čím dál víc zamotanějšímu a hlavně nečekanému konci... Už na začátku je vykreslen Nick jako Niktoš, který nic a nikoho nesnáší, no vývinem okolností se z něho stává celkem hustej týpek, který nám vysvětlí nejen TO proč je takovej a makovej, ale hlavně jak fungujeme jako lidi ve společnosti a co by sme vlastně měli od života chtít... a možná nám TO bude i dopřáno.....

15. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Inteligentní romantika

Tak pokud má tohle být romantická komedie, pak je nesrovnatelná s ostatními. Protože ty herecké kvality, které nám jsou předvedeny, nás natolik zaujmou, že si ani neuvědomíme, že jde o romantický žánr - většinou ne tak inteligentně zpracovaný. Lepší už to nebude mám stále radši s přibývajícícm věkem. Proto doporučuji zhlédnout několikrát (s originál dabingem, ovšem). Je to ten typ filmu, který je napodruhé lepší než na první pohled. No a navíc je na co se koukat... Jedna z inteligentních a příjemných hereček už od pohledu - Helen, jeden mrzutý chlap s pořádnou aurou - Jack a můj oblíbený Greg...

31. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Jack Nicholson je skvělej herec,tenhle filmik mám docela dost ráda...dobre děj...takže takovej nadprůměr,no

5. září 2007
avatar uživatele
100 %

Miluji Jacka Nicholsona a považuji ho za jednoho z nejlepších herců mojí doby. (I když to "mojí doby" je relativní... řekněme, že jsem ho ještě zastihla živého.) Tenhle film je navíc neuvěřitelně půvabně hořkosladký. A mně sympatický, jelikož jistojistě trpím mírnější formou hrdinova problému. (úsměv)
Nejde nedat 100%.

28. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Každý človek sa môže zmeniť, stačí len chcieť. To by som dal ako motto k tomuto filmu. Nie som nejaký vyznávač rodinných romantických filmov ale tento mám obzvlášť rád. Dokáže vo mne nabudiť dobrú náladu a ak film niečo také dokáže, tak je pre mňa kvalitný. Dokonca ma raz podnietil snažiť sa byť lepším v určitých veciach len aby som sa nepodobal správaním na hlavnú postavu. Dobré nie? :-)

3. července 2007
avatar uživatele
90 %

Ja obvzlast neznasam romanticke filmi! Ci su to komedie, drami, rodinne filmi, proste ziadne!Ale par sa mozno najde ktore si velmi rad pozrem :D a tento filmik medzi ne urcite patri :) Riadne som sa nasmial ako dokazal cloveka znechutit aj ked nechcel :D
A Simpsonovci ktorych bol tvorcom tento reziser som si tiez vzdy rad pozrel a mam doma vsetky serie :D
Davam 90%

3. července 2007
avatar uživatele
80 %

Tahle komedie mě hodně pobavila, Jack Nicholson se v té roli evidentně přímo vyžil. Je to fakt pohodovej a oddechovej film, kterej stojí za podívání.

14. května 2007

Jack Nicholson, geniální herec. A mě stačí jen tři filmy, aby se stal mým neoblíbenějším hercem (Přelet nad..., Osvícení a Lepší už to nebude). Film má i skvělý příběh. Jak se změnit v lepšího člověka, najít tu pravou a udělat něco pro homosexuála (když je nemáte zrovna rádi). Vtipný, romantický a krásný film. A výkony Helen Hunt a Grega Kinneara nijak nezaostávají za Mistrem Nicholsonem.

29. března 2007
avatar uživatele
90 %

Tato romantická komedie byla pro mě opravdu velkým překvapením, od filmů podobného žánru obvykle příliš nečekám - divák se pobaví, občas zasměje, je zde přímá dějová linie, kdy už předem víte, kdo s kým skončí a jak to nakonec všechno dopadne. Přesto podle mě právě tento film toho přináší daleko více, hlavním stavebním kamenem je bezesporu skvělé herecké obsazení, kdy můžeme sledovat opravdu skvostný herecký koncert hlavních představitelů - a to: Jacka Nicholsna a Helen Hunt (ale také určitě stojí za povšimnutí výkon Grega Kinneara). Tento film mohu jedině doporučit, troufám si říci, že určitě nebudete zklamáni, když mu věnujete nějaký ten čas, i když se jeho délka natáhla přes 2 hodiny, ale myslím si, že i skvělý scénář vám to bohatě vynahradí...

27. března 2007
avatar uživatele
90 %

Lepší už to je!

Vynikající komedie s nápaditým příběhem, chyrými vtipy a bezkonkurečnými hereckými výkony Jacka Nicholsona a Helen Huntové. Klenot mezi komediemi poslední doby.

21. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Zamyšlení

Hodně zajímavý snímek. Jack Nicholson podává výjimečný výkon, klobouk dolů. Hodně mě překvapila Helen Hunt, která mě dříve nezajímala. Myslím, že by tenhle snímek mělo vidět hodně lidí a poté se nad sebou aspoň trošku zamyslet ;)

18. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělý Jack Nicholson, skvělá Helen Hunt, skvělý příběh o trhlém starci :) Je to prostě bomba, která se hned tak nevidí. Točí se hodně filmů, ale jen málo z nich přetrvá - a tenhle přetrvá určitě :)

11. listopadu 2006

hezký

Tenhle filmík se mi veeelice líbil. Hrála tam moje oblíbena Helen Hunt a hlavně Jack Nicholson, který skoro v kžadém filmu perlí. O tomhle fimu jsme slyšel,a že to byl jediný film, kde hrál Jack a zároven v nem hrál nekdo líp než právě on. Tím kdo prý hrál lépe byl ten pejsek...ovšem podle mě byl Jack nejjj...filmík má všechno co mám mít..supeeer prostředí, romantiku a halvně Jackovi hlášky

22. října 2006
avatar uživatele
90 %

Helen Hunt

U filmu jsem se pobavil hlavně díky Jacku Nicholsonovi a Helen Hunt. Prostě další Nicholsonem dobře zahraný podivín.

21. října 2006
avatar uživatele
20 %

Od tohoto filmu jsem čekal úplně něco jiného a proto mě při prvním sledování zklamal. Ani jsem se myslím nedodíval. Možná se budu muset kouknout ještě jednou, ale zatím musím dát jen 20 procent. Snad se to časem zlepší, jedná se asi opravdu o nepochopení z mé strany, koukám že zde většina dala skoro nejvyšší hodnocení... Ale já mám zatím názor takový jaký tu vidíte.

7. října 2006
avatar uživatele
100 %

Vynikající film. Jacka Nicholsona miluju, jeho herecký výkon je skvělý, jedna z jeho nejpovedenějších rolí. Takhle komedie je vážně povedená. Helen Hunt se mi taky líbila. Role Simona taky bezvadná. Skvělé hlášky v celém filmu, no prostě 100%.

24. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Výborná komedie, ve které i můj neoblíbený Nicholson ukázal, že něco zahrát umí. Je fakt, že mi humor ve filmu moc neseděl a musel jsem si na něj zvyknout, ale pak už jsem se skvěle bavil. Jedním slovem: doporučuji

22. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Lepší...

Už jen množství nominací a dvě proměněné v sošku Oscara svědčí o tom, že tohle asi nebude jen tak ledajaká připitomělá americká romantická a ještě bůhvíjaká komedie. Jacka mám docela ráda, tady nezklamal, takové role mu nevím proč sednou. Že by byl taky takový morous? :-) No s Helen Hunt je to u mě horší, tu přilíš nemiluju, ale dokázala jsem ji překousnout. Takže tenhle film se mi docela líbil a oceňuju u něj především to, že dokázal být trochu jinačí, alespoň trochu se vymanit ze škatulky americká romantická komedie...

2. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Lepší už to být nemohlo

Taky co jim nestačí? Oscary v hlavní roli si odnesl jak J. Nicholson tak i H. Hunt. Podle mě naprosto skvěle vymyšlený příběh s přispěním G. Kinneara a C. Goodinga, Jr. Ale především a hlavně klobouk dolů s velkou poklonou pro J. Nicholsona. Tak vynikajcně se zhostit své role jsem viděl jenom pár dalších herců. Způsobem, jakým hrál spisovatele fanaticky lpícího na čistotě a hygieně....myslím, že Oscar je pěkná odměna. Film je absolutně jedinečný.

27. července 2006
avatar uživatele
80 %

...

Typ filmu,který kombinuje humor a vážný téma..Jack Nicholson hraje skvěle, ale sem ráda, že nikoho takové doopravdy neznám.super film,stojí za to se na něj podívat

20. května 2006
avatar uživatele
80 %

dobrá podívaná

Jack Nicholson je v téhle komedii skutečně skvělý a této role se zhostil skutečně na výbornou.I v komedii se občas objeví téma, nad kterým pak člověk dlouho přemýšlí.

16. května 2006

jj

Hmmm..... tak na tenhle film se mohu dívat pořát a stále! Viděla jsem ho snad už po 50x! J. Nicholson a J. L. Brooks jsou dobře sehraná dvojka!! Takle komedie je prostě fajn, plná humoru, ale také vážných scének. Ale přesto nejlepší z celého filmu je ten psík!!

15. května 2006
avatar uživatele
80 %

Dobrý

Podle mě dobrý film, kde nejsou samí hezouni a krasavice, ale lidé , kteří jsou obyčejní a mají spoustu problémů jak se sebou, tak i s okolím. Na pobavení, zasmání i zamyšlení.

19. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Joo lepší už to nikdy nebude.

Tak takový film se taky zatím už dlouho neobjevil, je to jeden z těch jak zlouna dobráci převedou na tu lepší stranu, neboli v tomto filmu krásná a hodná žena polepší sobeckého a svět nenávidícího důchodce.Prostě skvělý film, při kterém se i nasmějete.

10. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Příjemný film, ale...

Viděla jsem jej asi čtyřikrát. Poprvé v kině jsem jím byla nadšená, podruhé jsme jej viděla v televizi s dabingem, a tím se mi film asi už nadobro zprotivil. Myslím, že Simona mluvil Ivan Trojan - tohohle herce mám fakt ráda, stejně i jeho hlas, ale myslím, že postavě dodal zbytečnou sentimentalitu, která na plátně moc vidět nebyla. Stejně tak Vilmu Cibulkovou vysoce uznávám a jako herečku ji zbožňuju - za dabing dostala Cenu F. Filipovského, ale já se ptám, jak to? V jejím podání mi Helen Huntová opravdu dost lezla na nervy - protože jak známo, Vilma se někdy neumí krotit, a na plátně či v dabingu přehrává - tedy spíš používá expresivní divadelní prostředky. Přesně tady to bylo vidět - opravdu se mi díky ní (bohužel) postava Carol velmi zprotivila. A stejně tak skoro celý film - protože na plátně je Carol pořád. Kde je ale Jack sám, to je skvost, o scénách s Verdellem nemluvě... Celkově se mi tedy ale více líbilo příbuzné (a méně uznávané) Lepší pozdě nežli později

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

pohoda

Taky jsem tenhle film viděl čtyřikrát:o) No prostě skvělá zábava, hlavně Nicholson nezklame- a Trojanův dabing mi náhodou přišel docela příjemnej- i když jsem vlastně film viděl jen v televizi. I když se děj trochu vleče, nudit se rozhodně nebudete- nejen díky skvělým hercům, ale i dílem vydařených fórů- například Jackovo soužití se sousedovic psem je celkem humorné. Devadesát!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Já jen dvakrát...

... a pokaždé nadabované jsem viděl tohle dílko. Jak už tu píšete v mnohém je to podobné filmu Lepší pozdě nežli později a musím uznat, že právě ten druhý je lepší. To ale nic nemění na jeho originalitě a trošku zvláštním humoru, který si mě časem podmanil. Byla to fajn podívaná a nechápu jak někomu může film zhnusit dabing, který mi přijde docela normální... buďte rádi že to není jak ty staré polské (nebo jaké filmy) které daboval jen jeden hlas a to tak monotónně až vám bylo zle. Ale jak říkám, něco tomu přeci jen chybělo a ke konci už mě to začínalo nudit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

dobra komedia

Keď som si pozrel tento film tak som si povedal, konečne po dlhom čase dobrá komédia, nie len nejaké hlúpe gagy, grimasy, alebo nechutnosti. Komédia s dobrým príbehom. Jack Nicholson je skvelí ako vždy. Helen Hunt je okúzľujúca, no a ten psík je strašne zlatý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super...

Nicholson se zase vytáhl.Takhle role mu sedla jako ušitá.Přesně takhle si ho představuji i jako člověka.Všechna čest i sláva Jackovi. V tomhle filmu bylo krasne obsazeni a vsichni herci se tam vazne skvele hodily.Nejlepsi byl ovsem pejsek, takova mala potvora.Ta se tam skvele hodila!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Kdysi dávno

Morous Nickolson

Bohatý spisovatel románků je velmi zvláštní. Je to šílenec. Když nemůže jít po chodníku jako normální chodec velmi ho lituju.Ale muj názor na film je že jsem viděl Nickolsna i v lepších rolích jako čarodějky z Eastwicku

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nejlepší z nejlepších

Tady je to prostě daný - nejlepší romantická komedie, kterou jsem kdy viděl. Famozní Jack Nicholson, který předvádí svůj brilantní herecký konzert.

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Jsem jiný..

Nemůžu si pomoc, ale film mě tolik nezaujal jako vetšinu lidi. O tom že Jack Nicholson je dobrý herec dávno vím, a nepotřebují k tomu jako důkaz dalších filmů. Tento film asi není moje krevní skupina.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
100 %

Na zamyšlení

Byl to krásnej film. Úžasně na mě do hloubky zapůsobyl a to se povede jen velmi velmi zřídka. Plynou z něj mnohá "poučení" a moc doporučuju vidět.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

pejsánek

spojení tří lidí. gaye, zoufalé a strhané matky a nevyléčitelnýho .... . ta cesta je ale spojila. opravdu vtioný chvilky

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

...

tenhle typ filmů naprosto zbožňuju - výborný ústřední dvojice, skvěle obsazená (helen hunt prostě miluju:)), zajímavý vedlejší postavy, příběh plnej vtipu, dojetí zakončenej hepáčem.. .moh bych se na to koukat pořád:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

ušel

Celkem zdařilý film. Takového mrzouta jakého hraje Nicholson bych snad ani nechtěla potkat. Neroztomilejší na tom film byl ten malý psík.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

*****

Tenhle film mě doslova dostal. Příběh člověka, který se vyžívá ve své maniodepresi a za žádnou cenu se nechce léčit až tehdy, kdy zjistí, že mu taky asi záleží na lidech, i když z počátku jen z vypočítavosti? No ono je to trochu složité. V tomto filmu režisér James L. Brooks ukázal, že i nemocní lidé, kteří jsou svým chováním ostatním naobtíž, jsou také lidé. Proč mám tenhle film ráda opravdu nevím, ale vím, že jsem do něj zamilovaná. Možná proto že se setkávám s takovýma servírkama jako je Carol a teploušema jako je Simon, ale znám i takoví, co se velmi podobají Melvinovi. A vím, že tito lidé jsou stejní jako já. Mají své problémy, které se snaží řešit, třeba po svém a nemusí se nám to zrovna dvakrát líbit. Ten kdo je bez předsudků a uvidí tenhle film, pochopí, co jsem vlastně těma kecama chtěla říct. Dávám 100

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Vtip

Mrzoutský samotář, který srší suchým humorem a nakonec pozná, že kolem něj žijí i jiní lidé, to je romantické, ale hlavně vtipné dílo, které stojí zato shlédnout.

Kdysi dávno