NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Aj ja som tento film videla ešte ako dieťa vtedy ma dojal aj keď som niečomu ešte nerozumela. Práve preto som sa nedávno rozhodla opäť si ho pozrieť.Súhlasím,že námet filmu bol výborný,ale niekedy som mala problém uveriť Robinovi,že je naozaj 10-ročný chlapec aj keď je vinikajúci herec.Čo ukázal už vo viacerých filmoch.

3. května 2010
avatar uživatele
90 %

Jack je sice komedie, ale strašně smutná. Viděla jsem to jako malá a vím, že mě to šíleně rozplakalo. Vážně povedený film a Robin se zase jednou předvedl jako dost dobrý herec. Moc pěkné.

8. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Poprvé jsem ten film viděla, když mi bylo asi 8. Nechápu proč, ale celé jsem to probrečela. Včera jsem si na Jacka vzpomněla a zrovna nikdo nebyl doma, tak jsem si ho pustila. Sice jsem neprobulela celý večer, ale na konci něco ukáplo (štěstí, že nikdo nebyl doma). Už bych jenom opakovala to, co bylo napsáno níže, tak kvůli tomu šoku z dětství dávávm 100%.

11. února 2008
avatar uživatele
70 %

Nazvat Jacka komedií by bylo asi hodně nadsazené, komedie to je tak možná pro lidi bez citu a porozumění, pro mě to bylo drama a to s jakým jiným, než tragickým koncem. Williamsův výkon byl na velmi slušné úrovni, ač jsem byl u něj do té doby zvyklý spíše právě na ty komediální role. Takové filmy člověka nutí k zamyšlení, i když je u nich pár věcí možno ještě zlepšit.

5. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Wow, taktohle jsem už dlouho neviděla, ale pamatuju si na to moc dobře. Byl to velmi ctilivý film, který se mi moc líbil, už jen kvůli tomu, že tam hraje Robin. Bylo to velmi smutné, pamatuju si, že když na konci pronášel maturitní řeč, vždycky jsem brečela. Bylo to moc hezké, bylo to lásce, povrchnosti a podpoře.

22. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Úžasný film se skvělým hereckým obsazením.Tenhle film mám moc ráda.Zasmějete se a ti citlivější z vás si i trochu popláčou.Prostě moc hezký film,který vás prostě dostane.

6. září 2006
avatar uživatele
80 %

Ve filmu je velmi dobře zobrazeno, jak se děti staví k někomu, kdo se odlišuje. Tohle si určitě Robbin už jen tak nezahraje-přerostlé dítě.

10. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Robin Williams

Tento film ma dostal už po prvej pol hodinke.Je to velmi dobrá komedia až na pár smutných okamžikov ktore človeka naozaj dostali.Som velmi rád že sa tejto úlohy zhostil Robin Williams.

3. dubna 2006