home
Jack Frost

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Pohodový film na pohodlné poobedie. Vhodné aj pre deti :) Lepšie povedané skôr pre deti. Ale poteší a zaujme aj starších.

8. června 2009
avatar uživatele
50 %

Nijak extra povedený film, ale nápad to je určitě originální a dobrý. Herecké obsazení podle mého názoru taky mohlo být lepší, ale tak za ten nápad dáme 50%.

8. prosince 2008
avatar uživatele
50 %

Tak to vidím já...

Průměrná vánoční pohádka pro malé děti. S tím námětem to ani nemohlo dopadnout jinat a nikdo se o nic jinýho ani nesnažil... Pro malé děti to je určitě moc pěkné. Mě se to ale nelíbilo. Hlavně mě otravoval ten vzhled sněhuláka, který vypadal na první pohled jako polystyrénová loutka nebo naopak počítačová postava.

11. května 2008
avatar uživatele
70 %

dobrá pitomina

Je to kýčovitě americký, ale furt je to menší zlo. Přišlo mi komický, když se ten otec začal rozpouštět, to bylo paniky. Stejně se tim nic nevyřešilo.

10. února 2008
avatar uživatele
20 %

Tak tenhle film se mi nelíbil, když sem byla malá a nelíbí se mi ani teď. Nedokázal mě ničím strhnout ani pobavit.

25. prosince 2007
avatar uživatele
50 %

Celkem tuctový americký rodinný film, který je určený převážně pro ty mladší. Mě nijak dvakrát nebavil ale taky nenedil. Je to spíše pohádka než-li komedie. Zlatý průměr 50%

24. prosince 2007
avatar uživatele
60 %

Michael Keaton

Je to pěkný dětský pohádkový příběh o vztahu chlapce s jeho otcem i po jeho smrti. I přes to je to celkem veselý film.

23. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

jeden z těch lepších "vánočních filmů" a Michael Keaton je navíc dobrej herec,...docela se mi to líbilo:)

23. prosince 2007

MOC PĚKNÉ

Tohle je prostě krásnej film u kterýho jsem si pobrečela, oživlý sněhulák to je něco úžasného a takto malý kluk co by si asi tak jiného mohl přát než to co se mu splní...vážně moc kráný příběh u kterého každý z nás uroní slzičky ;o)

10. června 2007
avatar uživatele
70 %

nojono...

vcelku pekný príbeh na vianočný čas, aj sa nasmejeme, aj si poplačeme, aj sa "zatvárime" :))...dobrý to filmík...treba trošku pochváliť...

7. června 2007
avatar uživatele
100 %

goood film !!

tak mě se ten film líbil není vůbec špatný !!!a taky v něm ty písničky jsou doré !!! Já sem si ji natáčela plotože už jsem ji někdky tento film viděla !!!

12. února 2007
avatar uživatele
20 %

Nevím proč jsem si tuhle blbost natáčela, ale už na to nechci myslet. Myslela jsem si, že to bude opravdu vánoční pohádka, ale že se táta promění v sněhuláka?! Kde to jsme? Jo jasně, netvrdím, někomu se to líbit může, mě ale ne.

22. listopadu 2006