home
Já, robot

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Veľmi dobre sci-fi nehovoriac o Willovi Smithovi jeho herecké schopnosti sú skratka užasne ani si nespomínam že by ma v nejakom filme sklamal film som videl asi tri krát a vždy ma bavil až do konca môžem len odporučiť

14. března 2014
avatar uživatele
90 %

Mně se tenhle film líbil. Výborná akce, rozuzlení, konečná bitva nebo třeba souboj NS5 a starších robotů, kterých je člověku, přestože jsou to jen roboti celkem líto. Na druhou stranu, film měl chybu která mi brání dát mu 100%. A to tu, že člověk se až do bitky Spoonera a robotů v tunelu celkem nudí. Ale nejzajímavější je, příběh všemi nenáviděného robota, který se stále víc a víc stává člověkem a postaví se na stranu lidí proti svému vlastnímu druhu. Jednoduše : Film byl akční, zajímavý s vynikajícím příběhem.

6. července 2013
avatar uživatele
90 %

Jeden ze skvělých sci-fi, při kterém celou dobu nemáte tušení jak to všechno dopadne. Já osobně mohu tento film všem, kteří mají rádi sci-fi jen a jen doporučit a vím, že se na tento film podívají i naše dítka doma, takže cirka od 10ti let jim tento snímeček můžete pustit, aby jste se nebáli, že ho třeba nepochopí.

28. února 2013
avatar uživatele
E Š
...
90 %

Možno trochu otrepaný námet, no predsa len krásne spracovanie. Will patrí medzi mojich obľúbených a tento film mu len prilepšil.

14. prosince 2011
avatar uživatele
100 %

Moje nejoblíbenější SCI-FI. Mám ho tak rád, že o něm nebudu ani psát. Bylo by mi po něm smutno. Pro mě bez jediné chybičky.

8. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

Já, robot

Naprostá bomba!!! Není co dodat, parádní děj, skvělém Will Smith prostě sci-fi jak má být doufám že v tom roce 2012 bude to pokračování!!!!!!

10. srpna 2010
avatar uživatele
100 %

Ze začátku trochu nuda. Když však začíná pomalu zjištovat, jak to je a jak se rozplétá ten příběh tak je to hned o něčem jiném. Hlavně nejlepší je ke konci kdy dojde k té vzpouře. Ten byl fakt krasně udělaný. Asimov to vymyslel dobře.

27. února 2010
avatar uživatele
90 %

Já, robot. Naprosto perfektní film plný akce. Až do konce filmu jsem seděl na židly jako zařezaný, protože mě to naprosto bavilo. K tomuto filmu nemám co dál dotak, prostě super.

9. prosince 2009
avatar uživatele
80 %

Film má svoje chyby ale dajú sa prehliadnuť. Dej je pútavy ale nie až tak ako očakáva. Will Smith je dobrý herec ale v tomto filme ma moc nezaujal. Akčné scény sú až moc pretechnizované.

11. června 2009
avatar uživatele
90 %

Tři zákony..

Stačí si nazout botky z roku 2004, ručně řídit auto a nemít v lásce roboty a hned vás považují za pošuka. To jsou teda vyhlídky. Jestli to bude v roce 2035 takhle vypadat, tak osobně vymyslím stroj, abych se vrátila zpátky do současnosti, v roce 2035 vlastně minulosti,ve které jsem v současnosti kupodivu spokojený člověk... :-) Na Já, robot jsem se těšila, jednak kvůli lákavé recenzi a hlavně kvůli megasympaťákovi Willovi, kterému role cool zachránců čehokoliv fakt sedí. A zklamaná jsem nebyla. Ani v nejmenším.

15. května 2009
avatar uživatele
100 %

dobré

Ja som už veľmmi dlho fanúšik I. Asimova a bola som zvedavá ako si s jeho výtvorom poradia. Zaujímavé je že americký filmári to napodiv zvládli vcelku dobre a zachovali ten zvláštny nádych z jeho kníh. Samozrejme film oživil Will , ktorý je v takých to úlohách proste super.

13. května 2009
avatar uživatele
100 %

No jo filmy s Willem Smithem proste žeru! jeho filmy jsou filmovým zážitkem. Tenhle film je dost dobrej, zajímavej dej a "šokujíci" konec. No jo Smith je pan Herec!

10. května 2009
avatar uživatele
80 %

Tak k tomuto snímku nemám co dodat, snad jen : "Super podívaná, u které jsem si odpočinula a pobavila se zároveň!". Není tajemstvím, že je pro mě Will Smith něco jako herecká modla. Je sice pravda to, že není příliš senzační herec, který vám utkví v paměti díky nějakému dramatickému filmovému výtvoru u kterého brečíte dojetím, ale je to herec, který svým komickým stylem hraní a svým vzezřením je nezapomenutelný tak jak tak. A dokonce jsem se přesvědčila o tom, že ani "dramatické" role mu nejsou cizí !! Dívat se na něj když hraje je něco jako závan čerstvého větru uprostřed parného léta! Will forever !!! :o) Já, robot je akční film a díky Willovi i s komediálními prvky. Roboti byli neuvěřitelně vytvoření a svým způsobem měli "lidské" rysy !! To že jeden z nich se vymykal bylo velkým zpestřením a skvělým námětem...Ve výsledku mě film opravdu nenudil, skvěle jsem se pobavila a že má film skoro dvě hodiny vůbec nevadí, protože díky tomu, že se tam pokaždé něco děje, tak ztratíte přehled o čase. Vřele doporučuji obdivovatelům Willa Smithe a samozřejmě obdivovatelům akčních filmů s tématikou budoucnosti, nebudete zklamaní !!

28. února 2009

Další Americká pohádka.... i když skóre vylepšil hlavní hrdina jako Will Smith, stejně tento film budu mít v paměti jako nepodařený snímek čehosi o něčem. Děj se přesouvá stylem, hop sem, hop tam, jednou jste tady, a pak někde jinde... divák pak musí uvažovat co se tam vlastně stalo, děje apod. I když není to špatný nápad, robot, co umí snít, i cítit bolest, strach, ale je to nereálné,,, i když, co my víme jaké to bude v budoucnosti?

20. února 2009
avatar uživatele
100 %

chcem sa vyjadriť k chybe

Chcel by som podotnkúť k chybe č. 4 že ak si všimnete, keď Del vstane, vkuse si ruku šúcha lebo ho bolí a nehýbe s ňou. preto ju posiluje, on si ju vlastne precvičuje aby ju rozhýbal...

14. prosince 2008
avatar uživatele
Meky
...
80 %

No nebylo to špatné, jsem čekal jak já říkám klasickou "báchorku" ale ne. Nebylo to takové přehnané...Hodně mě zajímalo, jak si vlastně tvůrci poradí s tímto námětem a hlavně jak bude vypadat svět o několik desítek let dopředu. A něco podobného nás určitě čeka....Až na ty roboty no :-D. Ale byly pěkně udělaní, stejně jako auta, a vůbec celé prostředí, ale narovinu, nechtěl bych takhle žít...Asi největším plusem ve filmu je Will Smith. Už si jej ani nedovedu představit v něčem jiném, on prostě patří do takových akčních snímků a díky svým vtipným hláškám si dokáže poradit i s kdejakou komedií. Ke scénám a efektům, nebylo jich zase tak moc a nebyly tak moc mega, jako u jiných filmů, ale svoje tempo si to udrželo...Takže průměrná akční podívaná s originálním Willem Smithem :-)

16. září 2008
avatar uživatele
80 %

Já osobně jsem myslel, že tento film bude ůplná blbost, ale když jsem ho skouknul, tak jsem změnil názor! Film mě docela nadchl a příjemně sem se pobavil.
Jestly i jednou bude takto vypadat naše budoucnost tak se máme opravdu na co těšit

13. září 2008
avatar uživatele
100 %

RUR

Parádní film o zatím vzdálené budoucnosti. Nádherné provedení, roztomilí robotci a Will Smith opět v roli hrdiny, myslím, že Karel Čapek by mohl být pyšný. Tvůrcům se poměrně podařilo vystihnout jeho myšlenku. Bylo to dost napínavé, mělo to myšlenku a zároveň energii a šmrnc. Určitě se na tenhle snímek zase ráda někdy podívám. Retrospektiva použitá v průběhu filmu tomu dodala tajemnost.
Nevšimla jsem si nějakých velkých nedostatků, takže můžu hodnotit pouze kladně.
Jedině snad: Nebylo Willa Smitha už dost?
Nápověda: Ne!

5. září 2008

Super film...

Asimov je králem sci-fi literatury, obzvláště té o robotech :o)
Will Smith je jedním z nejlepších herců současnosti (podle mě vůbec nejlepší)
Když jsem se dozvěděl o filmu Já, robot natočeném na základě povídek Isaaca Asimova, ve kterémžto měl hrát Will Smith, bylo mi hned jasné, že to zas jednou bude něco. Pokud ovšem bude stát režisér a scénář stát za to. Mé obavy se však rozplynuly hned po porvních několika minutách. Skutečně výborný, napínavý a místy i vtipný film. Will Smith opět zazářil. Jedinou drobnou chybkou je nejasnost s kybernetickou rukou detektiva Spoonera. V jednu chvíli tam sice vypráví o nějaké topící se holčičce atd... ale jak to bylo s jeho rukou se opravdu nedozvíme... Škoda, jinak perfektní :o)

21. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Roboty nenávidím a netěším se až se dočkáme takových vymožeností jako v tomto filmu, ale i přesto se mi film celkem líbil. Will jej oživoval už jen tím, že tam hrál. A i když by film mohl být místy dojemný, kvůli robotům v hlavní roli, mě nedojal. Ale za shlédnutí to stojí.

20. srpna 2008

Will Smith a svět, který potřebuje zachránit? Naprosto perfektní kombinace. Film má dobrý námět a dobrý obsazení. A co si budeme povídat, Sunny je roztomiloučkej!!! :)

18. srpna 2008

Myslím, že tenhle film se číňanům moc líbit nebude. Chudáci, tak dlouho se snaží vyrobit umělou inteligenci a pak příde příde nějakej Smith a zmaří jim jejich sen...: ) Film dobrý, i když s předvídatalným koncem. Už od začátku je všem jasný, že roboti kujou ňákou levárnu. Na druhou stranu vidina vlastního posluhovače je fajn.... ale kafe si radši budu dělat sama : )

10. července 2008
avatar uživatele
90 %

I, robot

Je krásný sledovat Willa, jak v každým filmu ukazuje rychlost v běhu a od doby Ali-ho i jeho 'našlapaný' tělo. Pro mě je Will jedním z nej herců už od malička-kdo by si nepamatoval Fresh Prince? Ale k filmu, tady mě kromě efektů zarazila jedna myšlenka, která je spíš hluboká pravda než myšlenka: Člověk ubližuje pouze sám sobě, proto je nezbytné pro jeho přežití, mu některá práva odepřít. Viki

5. července 2008
avatar uživatele
Pony
...
80 %

Narozdíl od ostatních filmů s Willem Smithem se mi tenhle líbí. Není špatný. Je to hezký film o robotech, sice s pointou, která se vyskytuje i jinde, ale narozdíl od toho "jinde", je to dobré.

28. června 2008
avatar uživatele
100 %

Sice tohle není typ filmu, který je mi blízký, ale přesto se mi moc líbil. Will Smith se začíná stávat mým oblíbeným hercem. Co ale musím opravdu pochválit jsou efekty, ty nemají chybu, především Sonny se povedl.

20. června 2008
avatar uživatele
80 %

Film se mi velmi líbil. Měl zajímavý příběh a byla v něm skvělá akce. Také se mi velmi líbil futuristický svět a ztvárnění robotů. Proto dávám zasloužených 80%.

15. června 2008
avatar uživatele
50 %

Robot Will

Není to zase až tak špatný film.....Sci-fi zase není moje až tak dobrá parketa, ale děj je zajímavý a je to trochu i na to přemýšlení, což v dnešní době ráda uvítám......:-D.....Každopádně se mi tam nezamlová Will Smith....Nikdy jsem ho neměla ráda.....Možná že je hezký( fuj!!!fuj!!!fuj!!!!!), ale mě jako herec vážně nic neříká....Film se prostě celkem vyvedl.....Možná kdyby byl někdo jiný v hlavní roli, tak by to bylo o něčem jiném......

13. června 2008
avatar uživatele
100 %

Že by naše budoucnost ?

Sci-fi je prostě můj "obor" , ale nesmí to být příliš přetechnizováno, musí tam zůstat lidský rozměr. Tenhle film je určitě i varováním pro budoucnost, kdy by se určité věci mohly lidstvu vymknout z rukou . Člověk , přestože je pánem tvorstva, musí dodržovat určité mantinely při svém snažení.

4. června 2008
avatar uživatele
80 %

Sci-fi je jedným z mojich obľúbených žánrov práve kvôli takýmto dobrým filmom aký je aj tento. Možno sa niekomu už môže zdať otrepaná téma ako "umelá inteligencia bojuje proti ľuďom"....filmov s podobnou tématikou je naozaj viacero no mne príde dosť zaujímavý. Má dobrý, napínavý dej a čo sa mi tiež na ňom páči je, že nie je tak ľahko predvídateľný ako mnohé iné filmy. Tiež obsadenie je fajn a efekty sú tiež celkom slušné. Takže kto má rád sci-fi tak vrele odporúčam.

28. května 2008
avatar uživatele
100 %

Ked som videl tento film po druhy krat tak sa my zdal lepšši ani neviem prečo.Je skvely film ktory ma pointu a vyzera tak realno možno to raz bude podobne v buducnosty.Inač skvele herecke vikony hlavne bola perfekne zahrata hlavna postav a dokonale efekty no proste bomba.

22. května 2008
avatar uživatele
Elik
...
90 %

Překvapil mě, čekala jsem spíše něco méně rozvinutého, spíše průměr, ale film se mi líbil, až na některé grafické části, náměť skvělý, Will Smith skvělý...

22. května 2008
avatar uživatele
60 %

Já, robot není špatný film. Z hlediska formy je velice kvalitní. Alex Proyas ho natočil zábavný, akční s kroužící kamerou a zábavným Willem Smithem. Scénář se zdá zajímavý, ale když si odeberete ty roboty, zbyde vám tisíckrát viděný schematický snímek, kdy vás po chvilce přestane bavit hádat děj dopředu. Zaměřte se raději na toho Willa.

22. května 2008
avatar uživatele
80 %

Ale toš dobree

Myslela jsem si původně, že tento film bude dobrá blbost... Ale po přečtení recezne a některých vašich názorů jsem si řekla, že se na něj přecejen podívám... a určitě toho teď nelituju. Film byl pro mě stoprocentní zhruba do konce první poloviny... to byl opředen tajemnstvím... když se ale schylovalo ke vzpouře robotů, už se mi to tak nelíbilo... už to byl prostě jen boj roboti X lidi... každopádně je to dost dobrý akční film...

21. května 2008
avatar uživatele
100 %

skvělý efekty, Will Smith je skvělej herec, navíc James Cromvell a Shia Labeouf...dobrá hudba, roboti byli docela hezký a pár dobrých hlášek k tomu...prostě supr

18. května 2008
avatar uživatele
80 %

zaujímavý sci - fi snímok, to je pravda, aj keď osobne si myslím že pôvodná verzia Isaaca Asimova je omnoho lepšia /veď práve on vymyslel 3 zákony robotiky, ktoré sa aj reálne používajú/. Fantastické efekty len umocňujú zážitok z filmu.

15. května 2008
avatar uživatele
100 %

Já, robot

je vynikající akční sci-fi snímek ve kterém doslova zazářil Will Smith.Jeho filmy mám ráda je hodně skvělý herec.Ale tady v tom snímku a v této roli je bez konkurenční.Tato role mu podle mě sedla snad nejvíc ze všech rolí vůbec.Film je nadupaný událostmi.A také k tomu připočtěme skvělé triky,efekty,a scénář.To všechno dělá z obyčejného filmu super film.Tomu to filmu nemám co vytknout aspon tedy o ničem nevím co by se dalo vytknout.Tak po právu dávám filmu 100% a to i za skvělého Willa Smitha

13. května 2008
avatar uživatele
90 %

Výbroný akční film

Tento film jsem si úplně užíval. Není to žádná ulejvárna, ale hned od začátku má film šťávu a spád!!! Výborný scénář, který nedává tušit nic dopředu a divák, který si myslí, že ví, co bude následovat je velice rychle vyveden z omylu;) prostě opravdová smršť akčích záběrů podpořených vynikajícími efekty a to vše za doprovodu výborné role Willa Smithse, který mě ještě v žádném filmu nezklamal a tak to doufám zůstane ;) Doporučuji !!!

5. května 2008
avatar uživatele
T!mo
...
90 %

Tak nevím, ale v poslední době mám pocit, že Will Smith buď hraje čím dál líp, nebo bere samé dobré scénáře. Já, robot je strhující, napínavý a hodně akční film, u kterého nečekejte, že se budete nudit nebo doufat v brzký konec.

1. května 2008
avatar uživatele
70 %

Stejně jako spoustu dalších filmů, se dívám na film Já, Robot už po několikáté. Důvod je opět prostý. Prostě mi za to stojí. Viděl jsem ho poprvé, a líbil se mi. Takto je tomu i nyní, jen mám pár menších změn, které se týkají autentického dojmu. Námět o robotech tak trochu připomíná jednu velice známou sérii. Terminátora. Jenže roboti jsou fenomén, který nemůže využívat jen jeden film, tak proč ukrádat představivost jiných tvůrců… Každopádně tento fakt nepovažuji za negativní, jen mám i přes to takovou upomínku, že je očividné počínání animátorů a jejich snaha o nekopírování. Terminátor je exoskeletoní robot, zatímco roboti zde jsou vlastně endo tím jak vypadají. Příběh se velmi liší. Řekl bych, že oba případy jsou v blízké budoucnosti možné, jen nápad v tomto filmu mi přijde daleko více uvolněnější. Nápad o příběhu týkajícího se přímočarého vyvíjení se robotů spojené s krimi zápletkou je prostě skvělý. Na jedné straně si užíváte výborných vizuálních efektů ve všech možných formách a na druhé se odvíjí vyšetřování smrti, které má někam vyvrcholit. Will Smith, jako hlavní postava, neměl zrovna přiléhavý český dabing, ale roli měl celkem slušnou. I přes fakt, že je zde policista s příšerným egem, má ke svému počínání motiv, který shledávám více než dostačujícím. Odvíjení se příběhu má další dobrou stránku. Máme tu více významnějších postav, a každá má něco do sebe. S klidem řeknu, že jednou z nich je také robot a hned si vzpomenu na hodného Terminátora. Nicméně pořád je č1 W. Smith, jehož obličej zabírá většinu obrazovky. Příběh jde výhradně s ním, avšak nebýt toho, nedočkal bych se takové řady super akčních scén. V těchto chvílích zářily vizuální efekty, no já jen zíral. Neustále se také pohybujeme v zatím neznámých končinách budoucnosti. Těžko vůbec říct, jestli se film nenatáčel jen před zelenými plátny. Jediné, co bych k tomu vytknul, je závěrečná akce, která nepostrádala dobrých efektů, nýbrž probíhala příliš rychle a přímočaře. I přes to bych se docela rád dočkal nějakých přídavných scén. Film má pár much, ale rozhodně jsem se nenudil. Herců jsme se dočkali více, třeba S. LaBeuf v té době pokračoval s vedlejšími rolemi. Je vtipné ho takto vidět po filmech, kde má role hlavní… Terminátor je lepší, ale dalších lepších robotů se zatím nedočkáte.

29. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Když jsem tenhle film viděla poprvé, uvědomila sem si jak celý svět závisí na počítačích a jiných technických vymoženostech. Jinak film je podle mě velmi kvalitní s dobrými počítačovými triky a výbornými hereckými výkony.

22. března 2008
avatar uživatele
60 %

No

No podle mě Will mohl předvézt možná i lepší výkon a neuražte se ale ani samotny film se my moc nelibil.

16. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Filmy s Willem Smithem mě nikdy nesklamaly, jsou zajímavé, akční a vtipné. Tenhle film je i "poučný" že nikdy nemáme plně důvěřovat strojům-robotům.

13. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Přesně takhle si představuju blockbuster. Jako vždycky skvělej Smith, dobrej příběh a výborný triky. Tenhle film mě zkrátka bavil.

12. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Film je to dobrý, škoda, že je to zase knižní tahanice. A taky se může řadit do složky filmy o zrušení lidstva...ale je to dobrý:)

12. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Podle mě celkem povedený snímek, který svou pointou zaujme hodně lidí. Přesně vybrané obsazení, moc pěkné efekty a vše co k tomu patří.

27. října 2007
avatar uživatele
90 %

Jeden z mých oblíbených sci-fi filmů a "akčňáků", které jinak moc ráda nemám. Napínavý děj, sem tam nějaký ten vtip. W. Smith, na kterého je radost pohledět. Co více si přát?

21. září 2007

Možná

Možná, že to je tím, že jsem od tohoto filmu mnoho nečekal. Možná jsem čekal jen další akční film. Možná proto mě tenhle film dostal. Pokorně se přiznávám, že předlohu jsem nečetl, ale už jí scháním. Výborný příběh, výborné zpracování a ty efekty. Na ně si ve filmu moc nepotrpím, ale když se povedou, totálně mě okouzlí. Teď si drbu hlavu, proč jsem já nerozuma na to nešel do kina...

12. září 2007
avatar uživatele
100 %

I, robot

Sci-fi jaxe patří nic přehnané a i když se tam objevují prvky jako v každém podobném filmu (na konci se roboti "přerobotují" na diktátory ) ve spojení s typickýma znaky Willa ( policajt, který rozmlátí - a TADY TO platí doslova - nejen všechny padouchy, ale taky všechny policejní technické vymoženosti, auta atd ) spolu vytvářejí nádhernou podívanou. Hlavní postavy jsou vybrány moc trefně, neumím si v roli policajta tak přesvědčivě nenávidějícího roboty představit nikoho jiného a hlavně šikovná vědkyně, která svojí nedůvěrou v selhání robotů jenom perfektně dotváří atmosféru. Jako vždy i tady konec vyřeší všechny pochybnosti a dohady o policii jako o jediném řešení situace. heheheh

15. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Je to fajn film sci-fi ako sa patry pripomenul my aj zakladu ked sme čitali aj R.U.R.Dobre obsadeny dej bol super s rôznimy zapletkamy.

12. srpna 2007
avatar uživatele
40 %

Nepamatuji si otho mnoho, přece jen, je to už dva roky. Jen vím, že mi ten film strašně připomínal Matrix a strašně mi lezl na nervy. Už jen ta hollywoodská hláška "On jediný to tušil" mi dává tušit, že tohle nebude to pravé ... snad body navrch (resp. procenta) za ty efekty.

12. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Film se mi moc líbil. Zápletka je vcelku originální a triky povedené. Nejvíc mi vadí detektiv, který je přesně ten týpek, co mu všechno projde, a kterého hraje můj neoblíbený herec Will Smith (ten ani jinou roli neumí). Zápletka Isaaka Asimova zaručuje úroveň děje a film krásně odsýpá. Příjemné pokoukání.

5. července 2007
avatar uživatele
90 %

Já, robot

Jeden z nejlepších sci-fi filmů současnosti...Will Smith hrál dost dobře a roboti vypadají jako živý..Příběh je taky dobře zamotaný takže paráda..

4. července 2007
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Film jsem viděla sice už před delší dobou, ale podle toho, co si pamatuju, se mi líbil. Nadchl dokonce i moji kamarádku, která takové filmy nesnáší, a to už je co říct, takže je opravdu dobrý :-)

26. května 2007
avatar uživatele
100 %

I, robot

Perfektní film. Skvělé obsazení rolí a robotů. Will to tam vede nádherně. Moc se mi tento film líbil.

5. května 2007
avatar uživatele
90 %

Já robot je opravdu povedený film, který jsem si opravdu oblíbila. Má skvělý námět, děj i obsazení - Will Smith se vážně předvedl. Trochu mě děsí, že by to mohlo být v budoucnosti reálné. Zápletka s V.I.K.I. mě dost vzala, vůbec celý film je jedno překvapení za druhým. Sice jsem očekávala trochu lepší konec - myslím si, že klasický happy-end mohli vynechat a závěr pozměnit.

26. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Na Isaca prostě nemá...:)

Výborný film, dobré obsazení, brilantní výkon Willa Smitha! To je to, co mohu říct. Jeden z mých oblíbených filmů. S předlohou nesrovnávám, nemohu přeci srovnávat nesrovnatelné. (Nejde o kvalitu, spíš o celkové zpracování a to, jak odlišně tyhle dva počiny působí.) Dávám 90%, tento film si mne získal!)

8. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Výborná scifi táhnutá vynikajícím Willem Smithem. Na jedničku zvládnutá režie, skvělé triky, příběh podle povídky Isaaca Asimova, dobrá hudba, atd. všechno dohromady z tohohle filmu dělá možná nejlepší scifi za posledních 5-6 let.

31. března 2007
avatar uživatele
80 %

A co na to Karel Čapek?

Karel Čapek, v jehož ústech vzniklo slovo robot, by byl jistě mile překvapen tímto filmem. Zajímavé, že ve své divadelní hře o robotech (kde toto slovo přímo vytvořil), se roboti nakonec taky vzbouří a začnou ovládat zemi. Osobně doufám, že v roce 2035 svět nebude vypadat ani podle tohoto filmu, ani podle knihy Karla Čapka. Film však sám o sobě byl velkolepá podívaná se skvělým akčním hrdinou, který bojoval za dobro proti zlu. Celý film byl nádherně udělán, až na ten typicky americký konec, kde ve snaze zničit mozek systému a zabít co nejvíc robotů se Will proměnil v nadpřirozeného hrdinu, který střílel jednoho robota za druhým a skákal nad propastí jako Superman. A konečně, když do ní spadl, zbrzdil pád svou rukou, takže vše až na pár škrábanců přežil. Nezlobte se, ale konec zkazil naprosto dokonalý snímek, kterému přesto dávám vysokých 80%.

23. března 2007
avatar uživatele
70 %

Je to zajímavý film, ale nebýt toho konce, který trochu připomínal nějaké hvězdné války, byl by ještě zajímavější a lepší. Hledání a vyšetřování vraždícího robota, dálniční scéna byly super. To, že rok 2035 není v tomto případě namístě je asi jasné, i když spousta technických vymožeností použitých ve filmu by se dala použít už dnes a nic nebrání rozšíření. Někde měli tvůrci filmu až moc bujnou představivost a trochu to přeháněli, ale člověka to alespoň dovede k přemýšlení. Jinak perfektní.

18. března 2007
avatar uživatele
90 %

Will Smith si vždycky střihne pár akčňáků, pak nějakou komedii zas něco čím by zaútočil na zlatého plešouna. Tady je ten akčňák, teda spíš sci-fi. Smith má opravdu požehnaně hlášek a jeho hrdina je víc cool než spojení Ramba a Terminátora :) Děj filmu je velice zajímavý, ale nějak to přehnali s tím datumem. Pochybuju že za dvacet let, nebo kolik tam bylo, by to mohlo takhle dopadnout. Vize je to pěkná a umístit to někdy do roku 2200, i celkem uvěřitelná. Parádní odreagovačka s krásnou hlavní hrdinkou a chlapáckým Willem Smithem.

4. března 2007

Will Smith

Will Smith je báječný, Sonny je taky báječný a vůbec, celý tenhle film je vážně povedený. Efektní podívaná podepřená výbornými hláškami, výkony i stylem zpracování. Ráda bych dala devadesát pět procent, ale tady se zaokrouhluje nahoru, takže ode mne rovná stovka :o)

28. února 2007
avatar uživatele
100 %

parádne akčné sci-fi, mám rád Willa Smitha a toto je konečne niečo, na čo sa dá pozerať stále. nemám čo dodať k tomu. efekty sú spravené nenormálne, aj hudba je dobrá. Will sa ukázal na jedničku...

8. února 2007

Na Willa Smitha se neměl nic moc názor,ale po tomhle filmu sem změnil názor-super výkon.Nápad ne moc orginální,ale speciální efekty to kompenzujou na celý čáře.Vřele doporučuju.

12. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Willa Smithe jako herce mám moc rád. Ve všech filmech (kromě jednoho) mě nezklamal a pořád zůstává v mojí Top 5 nejoblíbenějších herců. Dlouho jsem se rozhodoval jestli tento film zařádím do béčkových filmů, ale Will Smith to zachránil. Klasický akční film na který bych se mohl kdykoliv kouknout. A líbí se mi jak je tvůrci tohoto filmu zobrazená blízká budoucnost. Z pohledu diváka 70 %.

1. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

:.)

Will opěd nesklamal...Je to vážně úžasnej herec a zahraje každou roli....Tento film by mohl mít pokračování!!!

2. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Příběh docela ujde, herecké obsazení je taky celkem podařený, ale i když je to sci-fi, přišlo mi to celkem přehnaný... To je můj názor, ale jinak film celkově ušel...

26. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

3 zákony Asimova a Willa Smithe

Četl jsem knihu od Isaaca Asimova ale film se mi líbí mnohem víc! Na knize se mi moc nelíbilo, že byla rozdělena do několika povídek. Já mám radši normální příběh než několik povídek! Co se týče filmu - je prostě úžasně promyšlený a doopravdy se mi líbil. Will Smith se mi do role hlavního hrdiny opravdu hodil. Co dál říct? Asi jenom - skvělý děj, bezvadné animace a hodně dobré výkony herců se skvělou atmosférou z tohoto filmu dělají opravdu nevšední podívanou s občasným humorným okamžikem!! "Ta kr*va po tobě střílela se zavřenýma očima..."

29. října 2006
avatar uživatele
80 %

future

docela zaujimava predstava o existencii v buducnosti.
Plne akcnych scen, dobre prepracovanych efektov, na sci-fi ma ten film dobry, zaujimavy dej... Co dodat, milovnici akcnych sci-fi si to musia pozriet.

27. září 2006
avatar uživatele
100 %

výborný

Podle mě dost dobrý film ,který se opravdu poved,jeden z nejlepších filmů mezi filmama z budoucnosti,Will Smith opět zahrál výborně,a někdy si dovolil i nějakej ten vtípek,co víc si přát od filmu tohoto typu ,akce byla,budoucnost byla pravděpodobná ,prostě supr film!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17. září 2006
avatar uživatele
90 %

Nejlepší film s Willem Smithem ze všech! Skvělý příběh, zpracování, efekty, spousta akce a nápadů. Navíc je tam hodně vtipných scén. Jenom pochybuju, že už v roce 2035 budou ulicemi pochodovat takovýhle roboti :) Jinak je taky zajímavý budoucí Audi.

7. září 2006
avatar uživatele
100 %

Vyborna podivana. tohle je nejlepsi sci-fi poslednich let neuveritelne propracovany dej vyborne herecke vykony.
Jen doufam ze ve skutecnosti se tohle nikdy nestane :]

6. září 2006
avatar uživatele
80 %

Takhle dopadneme. Na každým rohu robota, ty pak udělaj vzpouru a lidstvo zanikne, protože se tam neobjevi Will:)

4. září 2006
avatar uživatele
80 %

Akční sci-fi s trochou filozofie. Akční sekvence jsou zatraceně povedené. Smith hraje senzačně jako vždy a je cool. Vyzdvihnout by se dala ještě hudba a fantastický střih.

20. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Tento film mě poněkud zklamal. Čekal jsem od něj víc, víc akce, větší zápletku... Ale děj, děj byl promyšlený do detailů.

18. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Pěkně!

Temný futuristický thriller s úžasnou atmosférou.Inteligentiní děj,který velice zaujme,sympatický hlavní hrdina a dobré akční scény.Můžu vřele doporučit.

17. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Příliš mnoho robotů

Film nebyl špatný, ale myslím že tam bylo až mnoho robotů.Vlastně,kdyby tam nehrál Will Smith tak bych na to ani nekoukala.Děj nic moc.Některé scény byly dobré, ale jinak nic moc.

14. srpna 2006
avatar uživatele
lsk
...
70 %

Osobne som čakal, že to bude väčšia "akčná bomba" ale inak sa dalo na to pozrieť, efekty v pohode a zaujímavý príbeh.

10. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Pomoc... technika!!! :-0

Jestli se bude naše budoucnost vyvíjet podle tohohle filmu, tak se máme na co těšit!!! Docela slušný film o naší budoucnosti, ve kterém je jakési zkryté varování. Varování před technikou... Já osobně myslím, že se tenhle film může klidně za pár let odehrát do opravdy, ale s tím rozdílem, že nám žádný detektiv Spooner ne-po-mu-ze!!! :-0

6. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Nahradí nás?

Těžko uvěřit, že se člověk může stát "nepotřebným zbožím".....ale co když se to někdy stane? Stále aktuálnější modernizace může vést skutečně k tomu, že každá domácnost bude mít svého robota a i když je tahle umělá inteligence jen výplod člověka (tudíž jsme mu nadřazení), vždycky se něco může zvrtnout..... Dokážete si to představit? Zapomocí tohohle snímku vám tvůrci společně se skvělým výkonem Willa Smithe vše dokonale zprostředkují. Fantastická podívaná, hlavně v kině, kde vypadají roboti opravdu živě a vy se začnete bát i kamery za vámy :-) Určitě stojí za shlédnutí

1. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

NS 5

Geniální dílo Isaaca Asimova, který si již ve své době představoval geniálně propracované roboty se dočkal zfilmování. A ne ledajakého. S pomocí dokonalé počítačové techniky a Willem Smithem v hlavní roli se povedl velký trhák. Za hudebního doprovodu Steveho Wondera a jiné elektrické hudby se dostáváme do nepohodlného a akcí nabitého života samotáře W. Smithe. Jak říká podtitul k filmu....On jediný to věděl.

24. července 2006

Čekal jsem pěknou...

Já osobně jsem myslel, že tento film bude ůplná blbost, ale když jsem ho skouknul, tak jsem změnil názor! Film mě docela nadchl a příjemně sem se pobavil. Pěkné efekty a docela dobrá vize tvůrců filmu, jak to bude asi vypadat za pár desítek let. Mě osobně by se líbilo, kdyby robot za mě všechno dělal a mohl bych se projíždět v krásných automobilech, které mají autopilola. U filmu sem se skoro nenudil a nechal jsem se unášet zdařilými počítačovými efekty. I Will Smith docela ušel. Bohužel některé akční scény se mi zdály přehnané až trapné, ale jinak docela slušné sci-fi.

20. července 2006
avatar uživatele
90 %

no tak tenhle film bych shrla jako přesahující očekávání, připravovala jsem se na neuvěřitelně nudnou, zdlouhavou a primitivní "hovadinu", ale naštěstí se z toho vyklubal povedený film...

16. července 2006

sonny

Tento film nás zavádí do nepříliš vzdálené budoucnosti, která je plná robotů. Film zaujme už od prvních minut, a to hlavně díky poměrně realisticky vyvedenému městu. Will Smith zde svoji roli zvládá bravurně (v akčních scénách je stejně dobrý jako v těch "komornějších", a navíc všechny svoje repliky stíhá prokládat proklatě vtipnými hláškami) - touto rolí prostě opět dokazuje, že je nejlepším černošským hercem současnosti... Teď se ale dostáváme ke skutečné hvězdě filmu: k robotu Sonnymu. Ten zde občas hraje lépe než ostatní lidští herci - a navíc u něj místy nevíte, jestli to, co říká, myslí skutečně vážně. A to ho činí zajímavým. U tohoto filmu překvapí skvělé efekty, při nichž se vám místy bude tajit dech (např. přepadovka v tunelu)... Po dlouhých letech je tu opět jeden velmi povedený sci-fi film.

22. června 2006
avatar uživatele
100 %

I když Willa Smitha mám vcelku ráda, na tento film jsem se nijak nehrnula, ale teď toho rozhodně nelituji! Podle mě jde rozhodně o jeden z nejlepších sci-fi snímků poslední doby!

15. června 2006
avatar uživatele
100 %

COOL

Na to že Will Smith není nijak moc žadaný herec tak tenhle film je vynikající. Nečekal jsem od toho nic nevěděl jsem o čem to je a původně jsem na to ani nedchtěl jít, ale jsem rád že jsem šel.

25. května 2006
avatar uživatele
80 %

Will

Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu, když jsem se chystala dívat na tenhle film. Ale opravdu hodně mile mě překvapil. Nenudila jsem se ani chvilinku. Spíše jsem obdivovala herectví Willa Smithe, příběh, dějové zvraty. Tehdy jsem byla nadšená a dlouho mě žádný film takhle nepřekvapil. Prostě dobrý!

12. května 2006
avatar uživatele
MMX
...
100 %

Výborný film

Je to perfektný film. Aj to obsadenie je dobré (Will Smith). Efektovo vinikájúco spracovaný, čo sa mi na celom filme páčilo a veľmi sa mi ráta ako si Spooner nechce pripustiť, že je moderná doba roku 2035 a žije ako keby bol rok 2004 - CD prehrávač, tenisky... . Proste výborné sci-fi s podareným hercom. Mohla by byť aj dvojka.

P.s.: Vedeli ste, že existuje model robota z tohoto filmu? Konkrétne model Sannyho. (treba hľadať na wikipédii) ;-)

11. května 2006
avatar uživatele
100 %

Chválím...

Skvělý film odehrávající se v budoucnosti. Vynikající efekty Chicaga v roce 2035 plného robotů mě dokázaly k filmu doslova přilepit. U filmu taky musíte občas zapojit mozek, vyšetřování případu dokáže zamotat hlavu. Do konce jsem se nenudil a Will Smith, který střílí jednu hlášku za druhou, to ještě vylepšuje.

20. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Další sci-fi, ketré mě přesvědčilo

Jak už jsem kdesi uvedla, nikdy jsem nebyla přílišnou fanynkou žánru sci-fi. Prostě nejsem typ, který to vyhledává. Proto mě ke shlédnutí tohoto filmu musela dlouho nutit moje sestra - milovnice sci-fi. A jsem jí vděčná, mrzelo by mě, kdybych o to přišla. Nejen, že je to skvělý nápad, samozřejmě, zase roboti, kteří nás ovládnou, ale námět se přece jenom vyjímá mezi ostatními. Je to citlivé a dojemné, zároveň drsné - to i díky opavdu vypracované postavě Willa. Akční, napínavé, dojemné a jak to u sci-fi chodí - fantastické. A to auto, kterým se hlavní hrdina přepravuje - tak to bych si přála k Vánocům.

17. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Tenhle film je fakt skvělý. Příběh je dobře zamotaný a líbí se mi, jak se člověk na konci dozví, kdo je hlavní padouch. Dost mě dostalo s jakou pečlivostí byl vytvořený Sonny. Byl tak přesvědčívý až jsem si někdy myslela, že to není jen počítač, ale opravdový stroj nové generace.

15. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Will Smith a další sci-fi ... další sci-fi? Ani náhodou, vynikající příběh, parádní efekty, komplikovaná detektivní zápletka, geniální rozuzlení a hlavně závěr, to je prostě paráda. Moc se mi film líbil a kdykoliv se na něj opět kouknu. Jedním slovem: digitální detektivní paráda

12. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Pecka...

Nemám moc ráda scifi,ale tohle byla pecka.Will Smith jako vždy úžasný...Líbila se mi pointa filmu,že né vždy máme kontrolu nad vědou.

9. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

super sci-fi

Super sci-fi z vynikajícim příběhem a zajímavou myšlenkou skrytou v deji. Will Smith zde zahrál svou najlepší hlavní roly jaku hrál.

6. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Dobrý

Tenhle film se mi líbí. Je to z budoucnosti a jsou tam dobré efekty. Je tam taky pěkné zpracování robotů. Je to fakt dobrý sci-fi.

5. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Roboti

Film je velmi postaven na efektech, které jsou v tomto případě perfektí. Hlavní robot je udělám opravdu pravdivě, stejně jako ostatní roboti. Děj je svižný a nevázne a konec je taky dobrý.

1. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Pěkný....

Dobrý science fiction....dobrej příběh....herec, kterýho nemám rád, ale v tomto filmu předvedl také dobrý výkon....sony je ůžasný....sranda tam taky někdy je ! ale přece jen tomu něco chybí.....!

25. března 2006
avatar uživatele
knak
...
100 %

Hrozně moc se mi líbí filmy o budoucnosti a tenhle byl fakt dělo! potvrdilo se to, že se to s tou vědou nemá nikdy přehánět... snad si z toho vezmou ponaučení...prostě sqělý!!!

21. března 2006
avatar uživatele
90 %

I,robot

Já Willa Smithe sice příliš nemusím, ale Já robot je skutečně zajímavý a co se efektů týče vizuálně působivý film. Dávám lepších 90%.

16. března 2006
avatar uživatele
100 %

Super!!!

Výborný film, který je osazen skvělou hvězdou a to Will Smithem, podle mně jeden z nejlepších herců na světě. Výborný, strhující děj, který nastavil vysokou laťku vědeckofantastickým snímkům.

28. února 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělý

O cool efektech se snad ani nemá cenu zmiňovat. Tenhle film nepostrádá ani bezvaděj, ani super herce, kteří hrají ještě suprovější postavy - prakticky mu neschází vůbec nic, co by měl takový pětuhvězdičkový film mít. Sonnyho si zamilujete. Jestli jste to ještě neviděli tak upalujte do pujčovny.

9. února 2006
avatar uživatele
RQR
...
100 %

Sci-fi přímo žeru, a když je dobře zahraný, tak dvojnásob. Já,robot je hodně dobře pojatej filma jsou tam suprový efekty

8. února 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Tak to je hodně dobrej film. mám sci-fi docela rád, a tohle je přesně pro mě, budoucnost, vyspělá technologie...Bomba

7. února 2006
avatar uživatele
100 %

Já, robot

Na to, že já scifi moc nesleduji, tak tehle film se mi moc líbil. Bezvadné efekty a napínavé až do konce. Skvělý byl i herec Will Smith a robot Sonny:)

5. února 2006
avatar uživatele
90 %

Tady se mi moc líbily efekty, filmaři to zvládli na výbornou. Možná je to film i trochu na zamyšlení. Ale jinak je to i bezva oddychovka.

31. ledna 2006

Filmeček

má originální nápad a zpracování nemá chybu. Efekty jsou super a role pro Willa Smithe je napsaná přímo na tělo. Mohla by bejt dvojka.

20. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Dory

Moc se mi to libilo efekty byly suprovy a celkove to bylo dobry(taky tam hraje Will Smith),film se poved mozna by bodlo pokracovani.

19. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Jo

Toto je výborný sci-fi film a hlavně s výborným hercem Willem Smithem. Hodně se mi líbilo zpracování futuristických robotů , ale také třeba dopravních prostředků (viz. scéna na dálnici). I když Will má radši staré věci... Kdo jste neviděl, určitě si to splašte, je to výborný

12. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Já, robot

Dobrej film sic jsou tam nějaké chybky, ale co nikdo není dokonalý!! =) Mě se snímek dosti zamlouvá a mohla bych na něj non-stop, no ale to nejde jelikož nejsem robot, ale člověk!! =)

7. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Na tenhle film jsem se musela dívat tak nějak povinně, ale musím uznat, že to nebylo tak hrozný, jak jsem čekala. Má zajímavý obsazení, celkem originální děj, pár smutných a pár vtipných scén, dobrou hudbu - skoro všechno, co by měl dobrý film obsahovat, ale něco tomu stejně chybí...

30. prosince 2005
avatar uživatele
4dd4
...
20 %

Děs

Další sci-fi které jen dokazuje co dokáže vymislet pár skopových hlav když se sejdou dohromady. Will Smith se sice snažil ale napravil tukle hrůzu nemohl.

29. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

fayn....

To bol fakt super film na ktory sa dalo pozerat.Po efektovej stranke to bolo SUPER spravene.Viac nemam co dodat

29. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Sci-fi docela můžu,všechno animovaný taky(a pokud je to nějakej trik,tak mi to vůbec nevadí) a když se přidá dobrej hereckej výkon,tak je to úplně nejlepší.A tady všechno bylo...

25. prosince 2005

...

No, já moc takovýhle sci-fi filmy kde se chodí do budoucnosti nemusim, protože jseou děsně přeplácaný, ale tenhle byl fuckt dobrej!!A když si ktomu přidáta ještě Willa Smithe...!Je to vážně dobrý, a doporučuju!

18. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Moc zajímavě provedený film. Velice solidně natočený a Will Smith vůbec není špatný. Přiznávám, že bych ho do téhle role nikdy neobsadila. Detektivní scifi z budoucnosti je velice zajímavé téma a v téhle podobě...

3. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

OK

Skvělé efekty, výborný výkon Willa! Sci-fi prostě můžu a tento film je výborně natočený a není nudný. Téma filmu je dobře zvolené! Bavil jsem se!

1. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Bridget Moynahan

Tento film je zajímavě počítačově udělaný s napínavým příběhem a celkově je to dobrá detektivka z budoucnosti.

26. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

i, robot

Dobrý film trochu mně překvapil, protože moc nemám rád filmy o robotech, ale tenhle mě fakt chytnul. Takový scénář tu ještě opravdu nebyl a v hlavní roli Will Smith, který se lepší v hereckém výkonu film od filmu. Opravdu jeden z mála filmů u kterých jsem ztratil pojem o čase a nevyhlížel jsem nedočkavě konec, jako u některých béček

15. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Já, robot

Film mě hrozně natchl, myslel jsem že to bude film jako každý jiný ale tento byl lepší, mnohem lepší. rozhodně 100% :)

31. října 2005
avatar uživatele
90 %

Jó, roboti

Tak tenhle film se mi opravdu líbil. Willa moc nemusím, ale tady nemá chybu. Dobře udělaný fakt líbivý film. jen když jsem si přečetla ty chyby na těchto stránkách, přišlo mi to na úkor kvality filmu (ty chyby). Ale jinak fajn podívaná.

31. října 2005
avatar uživatele
80 %

Já robot

Já bych řek že je to dost povedené sci-fi s Willem Smithem. Není zase dokonalí ale dost akční a určitě ne nudný, takže dávám 80%

26. října 2005
avatar uživatele
100 %

100%

Vážně vážně skvělé sci-fi a Will Smith to hraje přesvědčivě a věřím mu, že to s lidmi myslí dobře a proti robotům je zaujatý jen trochu.A navíc má boty jako já...
Nechyběla tomu akce a nuda se také nedostavila.

23. října 2005
avatar uživatele
80 %

Tohle jde

Pěkně udělanej film o naší možný budoucnosti. Will Smith zahrál taky hodně dobře. Vlastně ani žádný výtky nemám, ale je pravda, že na tenhleten film asi dlouho vzpomínat nebudu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pocta pohledět...

Myslel jsem, že Alex Proyas nebude schopen s takovou spoustou peněz udělat dobrý film. Jeho Smrtihlav (Dark City) mne naprosto dostalo, ale jelikož se nejednalo o trhák, nevěděl jsem, co si myslet před shlédnutím Já, robot. Ještě k tomu jsem byl zděšen, když jsem poprvé zaslechl, že Spoonera bude hrát Will Smith. NIC PROTI NĚMU! ale jeho role jsou všechny stejné a já nedoufal, že tato bude výjimkou. Ale poštěstilo se! Smith je ve filmu vynikající a stal se pro mne hrdinou roku.

Film mne opravdu velmi nadchl, přestože je to (sic neklasický) blockbuster...

Kdysi dávno

Milé překvapení

Nedávno jsem shlédla tento filmíka docela mě překvapil. Čekala jsem nějaký typický americký komerční film, ale ono se na to dalo i koukat. Zásadový klaďák proti sebrance robotů, to se osvědčilo a výsledek je opravdu dobrý. Já neumím najít chyby, pokud nejsou doslova cítit a v tomto případě jsem nic nezaznamenala. Velice oceňuji kapku humoru, kterou vnesl Will Smith do takto neveselé budoucnosti a celkově to vypadá elegantně. Jednoduše: opravdu se na to koukněte, stojí to za to.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Wau:))

Podle mně geniální sci-fi- přijdou si tu na své ti, co zbožnují akční scény, protože ty jsou fakt fantastický (hlavně ta honička na dálnici), a i ti, co chtějí spíše zajímavý příběh. Ten je opravdu originální a propracovaný, a jednoduše vás chytne a nepustí. A Will Smith v týhle roli zářil. Jednoznačně stovka!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Robot, který mě dostal

I když sci-fi knihy miluju, jejich přepisy na filmové plátno až na vyjímky nemusím. Režisér dal ději nový rozměr, čímž mu vůbec neuškodil a mě mile překvapil a potěšil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Já, robot

Docela dlouho jsem nebyla v kině na filmu z budoucnosti, ale tenhle se mi fakt líbil. Will Smith hraje jak jinak než úžasně a i děj filmu je propracovaný. Sice je na každém políčku filmu vidět práci počítačů, ale proč ne, když je to film z budoucnosti?

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

3 základné zákony ..

.. na nich je vlastne založený celý príbeh filmu. Sú to zákony, ktoré musia roboti dodržiavať, pričom všetky tri majú v sebe zahrntú jednu vec, robot nikdy nesmie zraniť ľudskú bytosť. Ako takmer každý film má aj Ja, robot svoje ALE. Nebudem viac prezrádzať z deja, film sa mi skutočne páčil, ako aj vysvetlenie toho prečo sa deje to čo sa deje. Alex Proyas po temnej Vrane a pre mňa úplne perfektom Dark City (ktorý ma v češtine aj slovečine nezmyselne doslovný preklad Smrtihlav :) načrel do komerčných vôd ale napriek tomu vytvoril veľmi pekné dieľo. Samozrejme najzaujímavejšie sú efekty, ide predsa o komerčák ;) Osobne pre mňa to bolo cestovanie autom .. a hľavne parkovanie .. a tiež fakt že Sonyho (robot, ktorý je "iný" ako tí ostatní) vlastne hral skutočmý herec a na jeho pohyboch a výrazoch bol vybudovaný Sony, čo mu dalo ludský charakter.Smith si úlohu zaslúžil.Hudba neruší a vhodne dopĺňa film, je počúvateľná aj bez filmu. Ja,robot bude patriť medzi najlepšie tohtoročné filmy

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Strach ze strachu :o)

Byla jsem na tomto filmu ale o tom příspěvek není. Detaily i přiběh filmu se mi líbil (a stále líbí) Jediná malinká nevýhoda byla, že jsem se bála, že se budu bát :) Je to nepochopitelné ale z úryvků např. v televizi tam byly části kterých jsem se lekla a v kině je zvuk mnohonásobně větší. Film ale je opravdu vyvedený. Hezký i když s trochu zamotaným přiběhem - ale to ho dělá krásným. Film si 100% zaslouží :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

sci-fi

Asi to bude tim, ze sci-fi zanr mam strasne rada, ale Ja robot- me fascinoval! Dokonce sem se vydala do knihovny a pucila si knihy od Isac Amise

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Will Smith

Odvažuji si říct že tento film byl životním výkonem W.S., jinak celkvoě film pěkný a větu NS-4 "You are in danger" nevím proč ale nemůžu dostat z hlavy :) Ta ženská je tam jen tak navíc :)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

hmmmm

A tak jsem se na něj těšila:-)) Nebýt těch milých triků, tak bych to asi nedokoukala.......
Smith byl sice super, ale co nadělám....

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Dobrý

Film byj prostě a jednoduše dobrý ,,, graficky dokonalý .... vše bylo hezké a dobře udělané , téma ,,, rpostě vše , jediné co mi k filmu nesedělo byl styl oblékání W.Smitha, hlavně ta jeho čepice či co to bylo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Fakt super

Willa Smitha považuju za hodně dobrýho herce. Tenhle film se fakt povedl. Není nejlepší ale patří mezi ty hodně dobrý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Já robot

Tento film se mi velice líbil . Will Smith v roli robota byl fakt dobrej . No co tomu filmu vytknout . Skvěly film od Asimova .

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Will Smith

Tím že Smithse řadím mezi moje nejoblíbeněkší herce tak se mi ten film velice líbil dobrý roboti a vůbec všechno bylo Gooood!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Já robot

Film je dobře natočený.Nejlepší scéna byla jak se roboti vzbouřili . Will Smith je fakt dobrej v roli robota.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

překvapení

na film sem šla s tím, že to bude nějaka scifi blbost,ale byla jsem velice mile překvapena.dokonce jsem si u něj i zaplakala...pěknej film!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Nic nového,bohužel

No ,film mě teda vůbec nenadchl..klasický americký děj..blíží se zkáza a příjde na to jeden vyvolený(jak jinak než Američan) ostatní mu nevěří , ale po tom co zachrání scět ho poplácají po ramenou nebo ho nějak vyznamenají..no jestli toho nemáte ještě dost,tak to je film pro Vás a bude se Vám možná i líbit.Role mladé vědkyně mi přišla nedotažená..a ani tam neměla nijak zásadní roli, nato jak často se tam vyskytovala.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

SUper

Tímhle slovem ten film zaručeně vystihnu. Díval jsem se na něho včera večer a byla to fakt paráda, hned na začátku mně chytl a pak už prostě ne a ne, nemohl jsem se od něho odtrhnout. FIlm, kde nechybí humor, akce a napětí vážně stojí za to vidět. Originální příběh a skvělý Will SMith v hlavní roli. A co mně hodně pobavilo byli jeho tenisky, psal se rok 2035 a jeho mama či kdo to byl mu řekla co to máš zase za boty a on to je model 2004 :-))) to bylo fakt good. Skvělý film

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

bomba

je to perfektný film a myslím si že obsadenie Willa Smitha do hlavnej úlohy ho len a len zlepšuje je to výborná voľba. pekné efekty a bombové autá. 100 percent!

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jiro
...
100 %

Dobry, ale..

Film byl fakt good a i role Smithe se mi líbila. Ale zajímalo by mě, jak to bylo s tím námětem a zákony robotiky, protože co jsem slyšel, tak 3 zákony jsou sice Asimovy, ale o námět se tuším i soudilo (čapek - RUR myslim..).. Takže u tohoto filmu můžeme říkat:"Ten námět měl už dávno ve své knize čech!!" Film se vážně vyvedl, až teda na ty chybky (skriptky by musely mit hlavu jak balony :) ) Doporučuju!! Pokud je tu teda ještě vůbec někdo, kdo to neviděl ;)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Dobrý...

...film. Will Smith v roli agenta, který má svou (mimochodem pravdivou) teorii a nikdo mu nevěří, je skvělý, roboti jsou dobře udělaní , příběh dobrý a napínavý, co dodat, je to skvělý film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Mám rád Willa Smithe

Will Smith je dobrej herec, někdy to vypadá, že je i víc než to, to co dokáže tomu filmu dodat, tu směšnou atmosféru, by vám dokázal z nejvíc nudnýho filmu udělat trhák, ale zpět k filmu, mám taky rád Isaaca Asimova, podle jeho knížky byl film natočen, tu knihu jsem četl a vůbec se jí nedržely, ale to je detail.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Ok

No nejdřív sem to nechtěla vidět,ale pak jsem to přece jen zkoukla a docela mě to překvapilo.Není to nic světovýho, ale film ušel.Pokud bude takováto budouctnost máme se "na co těšit".Roboti - mé oblíbené téma.Počítače, kteří ovládají něco za mě.tak to bych fat nechtěla a jsemtaky proti tomu.konec se mi nezdál nelepší, ale byla jsem velice překvapena, že to neskončilo sexem, láskou či polibkem Smitha a té herečky :) Fakt dobrý!

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
100 %

Konečně!

Konečně dobré sci-fi kde nelítají auta jak se jim chce!Ty kydy od Willa jsou fakt super!Dát do budoudnosti policajta který stále žije v roce 2004 nemá chybu!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Bomba

Jedním slovem BOMBA.Tak tenhle film je asi nejlepší film jaký jsem minulý rok viděl.Will Smith je naprostá jednička a ty speciální efekty jsou naprosto dokonalé.Akční scény nemají chybu.No prostě super.

Kdysi dávno

Kvalitní sci-fi

Konečně se našlo sci-fi co je i v téhle době opravdu KVALITNÍ..dodíval jsem se s kamarády a všechny nás to nutilo přemýšlet a to by správné science fiction mělo!

Má to děj, má to vše co správný film má mít.. ikdyž jsou tam i kixi, ale to ostatně všude..:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Já Robot

Skvělá sci-fi,příběh je propracovany ,Will zahrál svou roli na jedničku a hlavně skvělí pohled do budoucnosti.To co jsem cekal od tohohle akcniho filmu jsem dostal na 100%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

robot

Film je docela dobre udelany.Podle me je to ale Willem,je to dobry herec.Dokaze toho hodne a dobre zahrat.

Kdysi dávno

Celkom ujde

Aj ked tam je moc veci robenych cez pocitac, ale ked som sa na to dival nebolo to take zle!! Celkom obstojne. Co som videl den po zajtrajsku tam ties bolo pouzite Pc ale az prehnane na to sa nedlo divat!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

azrael

asi uz som totalne snechuteny americkymi filmami, alebo skor tym, ze sa snazia vsetko servirovat ako na tanieriku pre primitivne americke publikoum..cital som na tento film recenzie, preto som si ho pozical na DVD...

bieda prebieda...ak niekto pisal, ze su tam odkazy na asimova, tak okrem troch zakonov robotiky, a psychologicky susan som tam teda ziadne nenasiel...teda ziadne take, ktore by neboli aj v skoro vsetkych inych SF...


podla mna bol ten film dooost slaby, a dooost dopredu predvidatelny, koniec bol jasny skoro od zaciatk, rovnakoa ako aj, ze sunny asi nevrazdil :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

určitě to stojí za to

Moc hezky udělaný film. Počítačově je film na dobré úrovni. Ale jak to tak bývá ten konec je prostě tradiční americký film. Ale vážně stojí za podívání. Doporučuju

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

I bez Smithe

Myslým že by tento film uspěl i kdyby tam will smith nehrál, bylo to hezky napsané a dobře se na to dívá, ale asi tak jednou.Nevím zda bych se díval i podruhé.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Spooner je skvělej!

Děj mě připadl docela napínavej. Rozuzlení bylo taky dobrý. Akční scény vypadaly přesvědčivě a roboti byli udělaný věrohodně a ještě s Willem Smithem- hodně akce a napětí! V dvd kvalitě film doporučuje všem!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

pro velkou skupinu diváků

Film u kterého se zamyslíte a zároveň pobavíte - myšleno v akci.Přesně tak je to i rozvrženo v samotném filmu tedy, nejdříve přemýšlíte zda něco takového bude v běžné životě A ke konci se film natolik rozběhne, že se měni v tzv. blockbuster - aby film měl své "popcornové diváky"

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

75%

(Takže zaokrouhleně na 80%.) Konečně jsem se donutil na to podívat, ale nemůžu říct, že by to bylo něco extra. Četl jsem tu názor, že by to bez Smithe nebylo ono, já myslím, že právě naopak. Právě Will pro mě byl (k mému vlastnímu překvapení) ten rušivý element - jeho rádoby drsňácké vystupování, ta nemožná chůze, no prostě tohle mu nesedlo. Dál bych asi vytkl celkem plitké dialogy, které vlastně nic neříkaly. Naopak se mi moc líbil Sony a vlastně celá grafická stránka byla naprosto senzační a precizní. To u mě film hodně zvedlo, rychlá (opravdu rychlá) akce a u počítačových scén ohromný spád. A asi nejvíce mě dostaly záběry kolem horizontální osy o 360 stupňů, třeba na té plošině. Takže celkově jemně nadprůměrné sci-fi.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

ňo

tak velmi jsem se na tento film těšila ale jakmile jsem se na něj dodívala pocítila jsem spíše zklamání než je to byl to dobrý film jako líbilo se mi to že jeden robot měl cit jinak nic moc

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
80 %

No, čekal jsem, že to bude alespoň trochu podle knížky, takže mě to trochu zklamalo. Ale vlastní zápletka taky nebyla špatná, ovšem víckrát bych se na to nepodival. Jinak já sice chápu, že by byl rači, kdyby zachránil ten robot tu holčičku, ale nemyslim si, že by byl takhle nevděčnej. I když by považoval roboty za něco nelidského, neměl kvůli tomuhle důvod si o nich myslet, že jsou ZLÍ, jen že nemyslej jako člověk. Dávám 80-90%

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Akční pohádka

Celkem dobrá pohádka s Willem Smithem. Ale nenudil jsem se, ani jsem nespal a dokonce se mi to líbilo :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Já robot

Tohle se nesmí nikdy stát, že by ovládla svět počítačová technika roboti.Jsou silnější než člověk a hlavně země k tomu že si podmaňuje techniku spíš technika člověka spěje.A to je špatné ale film je vynikající.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

I.robot

Nádhernej a suprovej film....strašně se mi to líbilo a pořád líbí......Will Smith se na tuto roli hodí..jen by mě zajímalo jak a co by dělal kdyby se to stalo....no ale popravdě řečeno já bych taky nevěděla co dělat................................mimochodem předlohou filmu Já,robot byla kniha od Isaaca Asimova....mám ji i doma

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Will Smith, Robot

Smith podal opět jeden z jeho cool výkonů. "Já, Robot" se může pochlubit dobrým řešením robotů a dojemným Sonnym, kterýho mně bylo tak nějak líto (v tom dobrém). Naopak nesympatická mně byla Bridget Moyahan.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

velmi good

Tak tento film je very very good..jak zhlediska děje tak i z hlediska efektů.....je vinikající jak dokázali tak přesvědčivě rozpohybovat roboty..fakt supl....

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

To se povedlo

Will opět zářil se skvělém sci-fi. Dobrý efekty a ještě lepší herci. Děj je zajímavej a není chvíle kdy by se člověk nudil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

NR-5 útočí

Proyas svojou Vranou odštartoval filmy s velmi temnou atmosférou a zložitým dejom. Nevyhol sa tomu ani v prípade Ja, robot. Isaac Assimov napísal poviedku z prostredia robotiky a nemu sa podarilo ju brilantne prepracovať do jedného z najlepších sci-fi vôbec.Nevídané efekty, výborný Will Smith a ako som už povedal, temný a zložitý dej priam gradujú v samotnom finále. Po Star Wars jedno z naj sci-fi!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Celkem dobrý!

Docela dobrej film, dobrý herci, dobrý hlášky... A tvůrcům se dokonce poved i trochu zajímavej příběh, to se musí nechat!

Kdysi dávno
avatar uživatele
abbe
...
80 %

:)

když jsem na to šla do kina,myslela jsem si,že to bude nic moc,ale pak mě to docela překvapilo.byly tam dobrý efekty,zápletka taky docela dobrá a i pár vtipných scén.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Pohoda

Díky za každé nové sci-fi. A díky za každé u kterého se nenudím a které má alespoň nějaký příběh. Takže celkem 80.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

průměr

Je to dobrá oddychovka se zajímavým dějem a dobrým koncem.Vážně by mě nenapadlo,že za všechno může VIKI.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Bomba

Perfektně zvládnutý jak řemeslně tak co do hereckejch výkonů. Šel sem na to s tím, že bude nějaká existenční utahávka na téma uvědomění si sama sebe, ale je to fakt chytře natočenej film s perfektníma zápletkama a maximálně dotaženejma akčníma scénama. Jo a závěr - ty Converzy sou báječný.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

...

ačkoliv název odkazuje na issaca asimova, film se jeho povídkou inspiroval skutečně jen volně... .ale co na tom, když je to fakt výborná a akcí nadupaná sci-fi s pár fakt nezapomenutelnejma scénama..triky jsou taky na vysoký úrovni, prostě skvělej film:)

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

docela dobrý fim

Popravdě řečeno jsem se na tento film dívala s takovou smířeností s tím, že tento film bude blbost. Ale musím říct, že mě dost přakvapil. Není to jen taková akční blbost v budoucnosti.

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
80 %

prekvapenie

Pocul som o tom filme ze je to strasna blbost atd ale po zhliadnuti som zistil ze sa to celkom da.Neviem ale ci by svet za 25 rokov vyzeral hentak,asi by tam viac sedel rok 2065 alebo tak nejak.Celkom pekne prekvapenie

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Cool

Když jsem četl recenzi a různé články na tento film, moc mě to nelákalo...dlouho jsem zvažoval půjčení tohoto filmu...nakonec jsem neodolal a půjčil jsem si ho. Sedl jsem si a už jsem se od toho filmu nezved. Skvělý Will Smith jako vždy...jedna z jeho nejlepších rolí!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Hustý

Dřív než jsem film viděl, tak jsem o něm četl v různých časopisech, takže jsem věděl, o čem by to asi tak mohlo být, ale i přesto jsem byl překvapen. Spousta triků, dobrý hlášky a taky výkon Willa Smithe to vše dává filmu něco extra.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

:o

Tenhle film mě dost překvapil a musím říct, že mile. Moc sci-fi nesleduju, ale tenhle film se fakt povedl. Super triky, animace a hlavně Will Smith :).

Kdysi dávno

goood

Skvělá sci-fi,příběh je propracovany ,Will zahrál svou roli na jedničku a hlavně skvělí pohled do budoucnosti.To co jsem cekal od tohohle akcniho filmu jsem dostal na 100%.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

jo good!!!

jo opravdu dobré, zábavné sci-fi dobrý děj ale myslím si že to možná v budoucnosti může dopadnou velice podobně!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobrý.

I když už je to dlouho, filmík se mi líbil ato je co říct, bcs takovejhle žánr moc nemusím..Tohle ale bylo podle mě docela originální..takže doporčuju=).

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
90 %

zajímavý film

Docela zajímavý film z budoucnosti, kdy se roboti vzbouří proti lidem. Námět nijak originální, ale zase skvěle ztvárněný. Will Smith se mi docela líbit, ale už předvedl i lepší výkony.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Zajímavý

Film má zajímavej namět i zpracování. Will tady podal dobrej výkon.. Ta holka je ale nějaká divná, nějak mi tam nesedí...Tý bych přepsala scénář, přeobsadila to někým jiným nebo ještě líp bych ji vyškrtla úplně...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Will Smith

Celkom dobry Sci-fi film s hlavnim hrdinom Willom Smithom trosku blbo to skonci ale inac v pohode tak to bude 80%

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

vzhůru do budoucnosti!

tak tohle je teda nářez! film plnej nečekanejch zvratů a vede vás to furt dál a dál a ten závěr prostě namá chybu!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

robot

Senzace. Nejdříve jsem si myslela, že to bude další sci- fi, které bude závislé jen na efektech, ale to je chyba.Ten film má dobrý příběh, svižnost a také W.Smitha.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Zaujalo

Protože jsem čekal spíše obyčejnou sci-fi akci, jak mají američané ve zvyku, byl jsem překvapen. Film je nejen dobře zvládnutý po stránce trikové či herecké, ale má i vnitřní myšlenku. Která navíc není schovaná, ale přímo září. Holt to bude asi tím, že je to podle knihy, která je sama o sobě dost dobrá.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Lee
...
90 %

Uznání

Jo musim uznat že film se mi líbil. Nechyběla akce a napětí. I když tenhle druh filmu nemusim, budoucnost vypadala velice přirozeně. Děj byl napínavý, konec ještě lepší a inteligentní. Vydařený film.

Kdysi dávno