home
Loupež po italsku

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

Také jednodielne zhrnutie Ocean Elven (Dannyho parťáci či ako je preklad). Inteligentné, vtipné, s kúskom duśe.

14. července 2013
avatar uživatele
100 %

You'll never shut down the real nap

Jeden z mých nejoblíbenějších akčních filmů. Co na filmu velice oceňuji a co ho vynáší nahoru, je, že zde není zakomponováno příliš násilí. Dle mého názoru snímek tímto poukazuje na to, že když máme velmi detailně promyšlený plán, jde to i beze zbraní a úspěch je mnohdy mnohem více zaručen.
Seth Rogen je v tomto filmu naprosto bezkonkurenční v roli počítačového napstera a po celou dobu hází výbornými vtipy, u kterých jsem se opravdu dobře pobavila.
Na tomhle filmu je skvělé také to, že i přes napjatou atmosféru plnou akce, nepostrádá vtip, což si myslím, že je moc dobrá kombinace.
Ať se na to dívám z jakkéhokoliv úhlu pohledu, nemohu zde najít žádnou chybu a proto mi nezbývá nic jiného, než dát to nejvyšší hodnocení. ;)

29. června 2011
avatar uživatele
100 %

Zajímavá zápletka, dobré herecké výkony, ještě lepší obsazení. Doporučuji všem a dávám hodnocení 100%.

17. září 2010
avatar uživatele
90 %

Skvělá práce filmařů, ale hlavně scénáristů. Nechybí napětí, akčnost a svou rychlostí děje si film získává diváka na svou stranu. Velmi mi to připomíná Dannyho parťáky. V podstatě nevidím rozdíl - pár chyb by se tu našlo, ale jinak skvělá podívaná.

31. ledna 2010
avatar uživatele
100 %

No hrál jsem hru, takže na film jsem byl zvědav. Pár lidí mě od něj odrazovalo, ale stejně jsem to musel vidět. Mě se líbil. Bylo to zajímavém, napínavé, akční a hlavně dobré hlášky. Děj byl celkem slušný, dobře promyšlený.

17. ledna 2010
avatar uživatele
50 %

Italian Job

Tak od toho filmu jsem kdysi moc neočekával. Do kina jsem na něj šel jen z povinnosti se dá říct ( naléhala na mě jedna osoba). Den předtím jsem zkouknul nějaký ten trailer a říkal si, že to asi zase tak špatné nebude. A to byla taky pravda. Opravdu to zase tak špatné není, ale vynikající taky ne, prostě klasika.

8. ledna 2010
avatar uživatele
70 %

The Italian Job

Zase pro změnu jednou klasický akčňák. No, klasický, tak jinak. Zase jednou akční film, kde se nestřílí, spíš se sází na dojem. A že ten dojem tedy umí ti filmaři udělat. Asi viděli "Dannyho parťáci" a řekli si: "To je dobrý. Uděláme to podobně." A když už tedy námět není tak originální jak by mohl, alespoň vytáhli slušné herecké esa. Když tedy někoho nepřitáhne k televizi účast Jasona Stathama nebo Marka Wahlberga, určitě by ho měla přitáhnout jména jako Edward Norton nebo Charlize Theron. Nicméně, aby toho ještě nebylo málo. Ve vedlejších rolích se objevují ještě Seth Green a Mos Def a ti mají za úkol nahodit lehkou komediální linku, což se jim povedlo. A i když je film svým způsobem chytrý a hezky se na něho kouká, jedna skutečnost ho stahuje dolů. Nebyl tu první. Ano, určitě nejenom mě se při pozorování tohoto filmu vybavila jistá podobnost s "Dannyho parťáci". Tenhle film prostě není lepší než Dannyho parťáci. I když tvůrci vymysleli nové a určitě dobré způsoby loupeže, F.Gary Gray není Steven Soderbergh a Mark Wahlberg není George Clooney, a i když si myslím, že není dobré srovnávat tyto dva filmy společně, prostě je to tak a je dobré, když se ujasní, že právě tohle je největší mínus tohoto filmu. Jinak děj je prostý, typická pomstychtivá zápletka a na konci samozřejmě happyend, ale komu to vadí? Tohle je odpočinkový film, jež nesází na nějaké své kvality (i když nějaké má), ale sází na pohled a na dojem z filmu. Teď k hercům. Mark Wahlberg nikdy nebyl nějaký extra herec, ale má charisma a vizáž a to je na něm to, co přitahuje jak slečny, tak lidi z Hollywoodu. Abych to zkrátil, Mark Wahlberg zahrál svůj standart. Jason Statham to samé jako Wahlberg. Dokonce na mě zapůsobil líp, než v jeho novějších filmech, kde si hraje na moc velkého hrdinu a tahle role frajera mu prostě sedla a měl tady asi nejlepší hlášky. Nejlepší byl pro mě Edward Norton. Ten prostě umí zahrát všechno. Má tvář klaďase, ale jakmile příjde na slizkého, zbabělého zbohatlické podrazáka, nevyjde ze cviku a dá divákovi to, co chce. Charlize Theron i když nemusela nějak moc hrát (její postava to nevyžadovala), dokázala že umí už ve spoustě filmů a tak tady vlastně předvedla svůj standart též. Seth Green a Mos Def už zde byli něco jako třešnička na dortu a zpříjemňovali divákovi tenhle film. Herci to vlastně neměli ani nejak těžké. Jak už jsem říkal, tenhle film vsází hlavně na pohled a navíc každá postava má svou úlohu, takže to neměli nějak moc těžké. Jedním dechem: "Takový nenáročný, nápaditý film, který připomíná Dannyho parťáky, ale na ně nedosáhl. Pořád je to ale film, který si užijete." Dávám 70 %.

5. června 2009
avatar uživatele
100 %

Uplne super film na urovni, super scenar aj herci, to ako medzi seba prizvali babu a akym sposobom sa mi hodne lubilo. Najlepsie vykony odviedli Mini Coopre :)

11. března 2009
avatar uživatele
70 %

Nebylo zbytečné promarnit hodinu a 45 minut u dalšího zlodějského filmu. Ve zlodějském oboru si filmaři většinou dokážou vymyslet spoustu nových metod, ale jedna věc je naprosto jistá. Na Dannyho parťáky film neměl a ani si nedokážu představit lepší zlodějský film. Budu tady hodně srovnávat s Parťáky, protože ti byli na plátně dřív... Role postav ve filmu byly v podstatě stejné. Všichni měli na práci to samé, takže kurýr, počítačovej machr, bombař i ten, co si nakonec poradí s trezorem. Velmi podstatná věc, která filmu ubírá na originalitě, ale ať to mělo podobností jak chtělo, celou dobu jsem cítil napětí a fandil hrdinům jak se dalo, takže jsem se celou dobu bavil a to je to hlavní. Jedna věc se ale musí Loupeži po italsku nechat. Stejně jako Parťáci si vybrala spoustu skvělých a známých herců. V Parťácích, kde jsme mohli vidět Brada Pitta a Georgeho Cloonyho, bylo tedy obsazení lepší, ale hereckou úroveň si tento film nasadil taky velmi vysoko. Nejviditelnější hrdina bez pochyby Mark Wahlberg, ale jeho herecký výkon mě tolik nepřesvědčil, prostě to není ta pravá charakteristická postava. Další super herec "kurýr" Jason Statham... mě jenom překvapilo to, že je zde na 100% kladná vedlejší postava a to samé platí o Edwardu Nortonovi, který tu od svých obvyklých rolí měl zápornou vedlejší. Narozdíl od Parťáků tu byla mnohem důležitější dámská role, kterou skvěle zvládla Charlize Theron. Film mi za to určitě stál po té, co jsem shlédl mnou né moc dobře hodnocenou Noční můru v Elm Street, takže hodnocení bude vyšší, ale film nemá tak vysokou úroveň, abych se na něj koukal víckrát.

9. ledna 2009
avatar uživatele
Meky
...
80 %

****

Konečně jsem shlédl ten pravý Italian Job a musím říct, že ten z roku 1969 mu nesahá ani po kotníky. To byl jen slabý, hooodně slabý odvar téhlé Loupeže po italsku! Nejsilnější stránkou tohohle filmu je poutavost, film prostě baví od začátku do konce. Nenašel jsem snad ani jednu slabší chvilku. Tento akční nářez nasadil velmi zběsilé tempo a polevil až u závěrečných titulků. Nejvíce se mi líbilo detailní provedení obou přepadení! Už úvodní "předkrm" (krádež v Benátkách) mě svým provedením nadchla a "hlavní chod" byl ještě chutnější! Jasně, hraničí to s trochu nereálnosti a absurditou, ale příjemně se na to kouká! Pro mě sice neznámý režisér, ale klobouk dolů, ukočíroval to s nadhledem! Herecké obsazení je dalším velkým lákadlem: mozek týmu Mark Wahlberg, záporák Edward Norton, neodolatelná Charlize Theron, tvrďák Jason Statham, Mos Def i Seth Green byli mistři ve svém oboru a působili naprosto profesionálně! Nelze hodnotit jedince, všichni byli vynikající! Loupež po italsku je takové nenápadné dílko, které ale stojí za to shlédnout, ať už kvůli akcí nabitým scénám nebo dokonale promyšleným krádežím...

12. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Nad očekávání, opravdu mě to překvapilo. Už při názvu se mi vybavili Dannyho Parťáci a myslela jsem že to bude podobné, né li to samé. Jistá podoba tam sice je, ale rozhodně to nebyla ubohá kopie. Mělo to vlastní nápad, vlastní hlášky, honičky, děj, skvělé obsazení(hlavně Mark Wahlberg, neříkám že byl na 100% nejlepší, všichni byli úžasní, ale Wahlberka prostě můžu v jakémkoli filmu). Mám ráda takovéhle "akční komedie" a tuhle určitě nevidím naposled. Vřele všem doporučuji.

9. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Strašně fajn film s úžasnou partou lidí, která krade kradený a má supr hlášky:D je to hezky propracovaný jak jim to tak všecko vychází

28. září 2008
avatar uživatele
80 %

Strašně mě to bavilo. Dobrý herci, vloupačky, minicoopři, ovládání semaforů...to by mě bavilo. Takhle na to smíte jen koukat, ale stojí to za to!!!

13. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Film se mi hodně líbil. Mám rád filmy typu "Dannyho parťáci". A proto mě tento film nezklamal. Nejvíce se mi líbil promyšlený plán, akční scény a nasazení "Morisků", které byly skvěle vytuněné. Prostě taková lepší napodobenina Dp.

11. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Mám ráda akční filmy s kapkou humoru. Líbilo semi to. Obsazení skvělý, loupeže promyšlený, honičky efektivní, zrada očekávatelná a dobrej konec zaručenej. Nemám co vytknout.

9. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Plán byl sice promyšlen do detailů, ale přišlo mi, že to bylo zdařilé (ve smyslu pěkný film) opisování od Dannyho parťáků, které jsem viděla dřív než Loupež. Narozdíl od nich se ale tady nemusí moc myslet, protože jak to chce skupinka "kladných zlodějů" udělat, je zřejmé, či přímo rovnou vysvětlené, což je filmu jen k dobru. Moc se mi líbila Charlize Theron a vůbec i všichni ostatní. Doporučuji.

3. srpna 2008

Jo, tak i když jsem tenhle filmík neviděla od začátku, tak se mi líbil. Sice tento typ filmů nemůžu moc často, ale jednou za čas se na ně ráda kouknu a tento je opravdu povedený. Ty honičky byly fakt super, autíčka teda uplně nádherný, strategie loupeží byla taky bombová...no prostě god film. A ta ženská je fakt týpek! :D Film fakt suprovej, ale bohužel mu nemůžu dát stovku, jelikož to prostě neni uplně můj šálek kávy....ale zas se na něj někdy ráda kouknu. ;)

1. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Jojo,zrovna včera sem se zase dívala na tento film.Velmi mě pobavil,co se týče vloupaček a vzájemného kradení zlata.Super herecké obsazení a hlavně výkony.Prostě jedním sloveem-BOMBA!!!!!=)

7. července 2008
avatar uživatele
100 %

Italina Job

Tenhle filmík je můj nejoblíbenější co se týče vloupaček a tajných akcí tohoto typu. Prostě děj je dostatečně akční a pohotový, nemáte prakticky čas se nudit. Je zapojeno i trochu humoru a taky trochu romance, která se projeví až na konec ale je takovou sladkou tečkou na závěr. Vážně schvaluju výběr autíček, protože mini kúpry jsou parádní auta a hlavně silné. Do filmu skvěle padnou. Herecké obsazení nemohlo být lepší, všichni herci sedí do svých rolí a hrajou bezvadně. Takže všem radím juknou se na toto a určo neprohloupíte.

10. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

the italian job

Teď jsem se na film dodíval a musím říct, že se mi líbil. Pohodový děj, sympatické herecké obsazení, moooooooooc šikovné autíčka. Sice to nejsou Dannyho parťáci, ale je to moc příjemný relaxační zážitek. Mám rád tento druh filmu a kdybyste se nudili, určitě zkoukněte tento filmek. dobrá hudba;)

3. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Skvelý film. Milujem najmä tú scénu s MiniCooprami. Proste sú to očarujúce autíčka. Aj tento film sa mi veľmi páčil pre zvláštny typ humoru, ktorú prezentujú jednotlivý herci dosť svojrázne.

8. března 2008
avatar uživatele
80 %

Pekný film, hoci som čakala viacej, toto bolo také, že všetci mohli vyveštiť, čo sa stane a ako to skončí... Viac sa mi páčila Posledná lúpež, to bolo také nepredvídateľné.... Ale inak fajn

26. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Loupež

Jojo,tenhle film se fakt poved-ve vsech smerech.Je to uz delsi dobu co jsem ho videla,ale rada se na nej podivam zas.Perfektne vymyslena loupez a pokracovani....taky obsazeni bylo prijemne.Jen jsem si tak rikala,jak se asi libilo pamatkarum filmovani v Benatkach-podle mne to bylo tam.Tomuhle filmu dam rada 100% oproti Am.gangsterovi,ktery mne vubec nenadhl.Dnes bezi v TV film s R.Crowem-Neni cesty zpet,snad prebije neprijemny zatitek z Am.gang.

26. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Na tenhle film sem se těšila, páč tam hrajou =) moje oblíbený autíčka - MiniCoopeři. Líbilo se mi obsazení Greena - coby počítačového experta, pak Nortona, v roli záporáka a nakonec i Wahlberg.

21. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je super. Vyčistil mi mozek a ještě jsem se skvěle pobavila. Nejlepší byl Seth Green s tou motorkou, málem jsem se počůrala smíchy (já toho prďolu žeru) a Edward Norton v roli záporáka byl úžasnej. Nedívala jsem se na něj naposledy. :-)

27. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Loupež...

Dobrý herci, dobrá muzika a dobrý scénář. Co víc si přát? A k tomu ještě dokonale provedená loupež. Svižný, vtipný a...no prostě pohodový film.

1. září 2007
avatar uživatele
80 %

Loupež po italsku je skvělej oddechovej filmeček. Má výbornou partou herců, dobrou hudbou a zápletkou.

24. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Film, kterej můžu vidět častějc... Líbí se mi, že je to akční, a vtipný. Možná trochu nereálný, ale to je fuk... celkově se mo to líbí.... Hlavně postava Laleho (webstera)... Ten byl squelej.

14. července 2007
avatar uživatele
100 %

Loupež po italsku

Hezký film- líbil se mi ale třeba Dannyho parťáci jsou lepčí...Určitě se na něj kouknu ještě víckrát...

4. července 2007
avatar uživatele
100 %

Krasny filmik. Malo to vsetko co ma takyto film mat, super herecky vykon najma charlize theron. nemozem dat nic ine ako 100%.

23. března 2007
avatar uživatele
W0RM
...
100 %

Dobré, velice dobré....herci v tomhle filmu na mě působili mnohem více sympaticky, než herci ve filmu Dannyho Parťáci. Film už jsem videl hodněkrát a ještě hodněkrát to videt chci :-).

19. března 2007
avatar uživatele
100 %

Job

Nevěděl jsem co, ale něco mi na tomhle filmu nesedělo...teď už vím že mi tam chyběl sex. Krásná hrdinka, šikovná blondýnka, plno chlapů a nic, TO nebylo TO pravé ořechové. Potěšilo by každého chlapa alespoň trochu málo (jeden náznak-scéna v posteli tam byla s Fešákem Robem ale myslím, že na téměř 2 hodinový film málo) snad bude ještě Italian Job 2 a tam TO bude už lepší jako po Italsku. Ale jinak super nápad s těma mini po metru a i ta výbuchová metoda, děj má spád, nápaditost a hlavně dobrý konec. Nechybí zlato ani UK

14. března 2007

Dobrý

Tenhle film, jako jeden z mála, je výborný od začátku do konce. Docela se i zasmějete....je tam nějaké to menší dobrosružství, i láska...vše v jednom, a to ten film dělá zajímavý...proto těch 90%

16. února 2007
avatar uživatele
80 %

Pohodový film, který se obejde bez většího počtu obětí nebo více litrů krve. Nic proti. Jako dítě odkojené na Skále nebo Con Air (já na to fakt koukala v 10 letech) jsem sice zvyklá na brutálnější zločince, než je kníratý Norton, celkově jsem ale spokojená, jak s zápletkou, tak hereckým obsazením.

11. února 2007
avatar uživatele
100 %

jeeeej...brasko mi tento film odporucil velmi dobre :) ako moj nazor- Mark Wahlberg nema chybu... =)) ale teraz vazne: naozaj skvely film so skvelym hereckym obsadenim, dokonale premyslenym planom, skvelymi autickami a navyse aj s obcas vtipnymi dialogmi. jeden z mojich THE BEST

27. ledna 2007

Blbost po amerikánsku.

F. Gary Gray natočil oplizloui leč simpatickou směsku akčních filmů a dokumentu o minicooprech. Herecký amsábl je poměrně vyvážený ale scénář je mdlý a režie není v ničem originální. Průmeřná akční honička s minicooprem za zády.

22. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden z nej filmů, který jsem v poslední roce viděla :))) ..... No a musím říct, že jsem ho viděla opravdu hodněkrát. Na HBO byl minimálně jednou za 2 týdny :D .... Sice se spíše dívám na hudební filmy nebo na filmy typu drama, ale tenhle film nemá chybu. Podle mě neomrzí i když jej vidíte tak desetkrát a to musím říct, že jsem ho viděla myslím že i více jak desetkrát :)) ..... no možná se musím přiznat, asi mi z něj trošku hrabe - ale co už :))

19. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Tenhle film je jedním z mých nejoblíbenějších snad i díky té minicooperové honičce v metru! Nebudu zde jmenovat herce, kteří zde podle mne vydali ze sebe to nejlepší (už se těším na dvojku :o) ) - mno snad jen Charlize místy trochu pokulhávala, ale dle mého názoru jde o zcela výjimečný akční film, který vřele doporučuji naprosto všem! .o)

31. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Moc pěkný filmeček se zajímavým dějem a dobrý hereckým obsazením. Já jsem byla velmi potěšená, čekala jsem nějakou hovadinu a ono ne

28. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

pěknej fimeček

Z tohoto filmu jsem moooc nadšená..naprosto úžasný plány loupeží..jsem docela koukala jak se propadlo to auto, atd. Navíc skvělý a pěkní herci a hudba...prostě super akční film s dobrou zápletkou a koncem :)

26. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

celkem dobrý

tenhle filmbyl celkem dobrý ale čekala sem něco lepšího.nejlepší herecký výkon tam měl edward norton bez kterého by to byl propadák.

28. listopadu 2006
avatar uživatele
60 %

Normal

Slušný obsazení a film byl taky docela fajn, jen mě zklamalo, že dneska maj všechny nákladnější zlodějský filmy stejnej scénář.... A že maj vždycky happy end .....

23. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Pomsta

Neávno jsem četla knihu o pomstě jao takové a tenhle film mi ji připoměl,připoměl mi,že pomsta je na denním pořádku každého z nás a že je vlastně všude.Tenhle film je jen o pomstě a je tam dobře zakomponovaný.Na film se dá nejen koukat,ale člověk si ho i užije...

21. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Nic moc sem si od toho neslibovala ale nakonec sem byla mile prekvapena. Super honicky, sem tam i vtipny, dobry herecky vykony. Proste se mi to libilo a urco na to kouknu nekdy znova.

20. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Moc dobrej filmek. Uz jsem ho pred casem videla ale jakmile jsem slysela ze to bude na nove okamzite jsem sedla pred telku. Moc se mi to libi!

20. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Loupež po Italsku

Tak filmy, kde se loupí a má to dokonalý promyšlený plán, mě vždycky dostanou. A ani Loupež po italsku nebyla výjimkou. Sešla se tu docela pěkná kaskáda herců a film měl pořádný náboj, takže já s tímhle filmem problémy nemám a klidně se na něj podívám i znovu:))

20. listopadu 2006
avatar uživatele
joda
...
70 %

Dobrý

Ukázky mě zaujaly, mám totiž ráda tyhle filmy o velkých krádežích, a tak jsem se koukala. Je to fakt dobrej film, vtipnej, akční, akorát ten konec se dal čekat.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Tenhle film jsem viděla už dřív a moc se mě líbil, hlavně ta promyšlenost první loupěže:) Jsou tam super akční scény, vtipný věty, a herci. Fakt super film.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Skvělý!

Skvělej film, hodně akce, napětí a skvělí herci. Vcelku nevím co bych vytkla, asi jen to, že mi to až moc připomínalo Dannyho parťáky.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Což o to, tento film je opravdu dobrá zábava a děj je napínavý a plný akcí. Ale musel jsem to většinou brát s velkou rezervou, protože se odehrávaly moc neuvěřitelné věci. Bral jsem to spíše jako komedii, až na těch pár mrtvol. Některé věci tam spíše připomínaly sci-fi. Ale jinak jsem se nenudil a jako odreagování na sobotní večer to nebylo špatné.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Tak tenhle film se mi moc líbil. A ty krásný autíčka, co s nima jezdili v metru :), taky bych takový chtěla. A ten herec, co hrál Charlieho byl teda vážně sympaťák :) a určitě se k sobě se Stelou hodí :). Sice jsou tam věci, které ve skutečném životě určitě nejdou udělat, ale to mi ani tak nevadí. Prostě super podívaná!!

19. listopadu 2006

..

No ale že sem si u toho vzpoměla na Dannyho parťáky! :) Ne fakt, film byl dobrej. Velmi pozitivní bylo, že se neodehrával v Americe. Ikdyž je to americkej film. No Charlize je dobrá herečka, a určitě má na víc než aby hrála v takovejch komediích, ale jinak ok.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Mos Def

Vynikající film, který je sice podobný spoustě jiných filmů, ale je zajímavý, má rychlé tempo, napětí i skvělé herecké obsazení.

19. listopadu 2006

HUKOOOOT

Je to praádně promyšlený film se skvělým hereckým obsazením. Srandovní, smutné i napínavé a hlavně jsou tam Minicoopry, které já zbožnuju. Ten film podle mě nemá chybu a je prostě skvělý : )

18. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Super...

Super skvělá jízda, loupeže, trezory, muzika a herci. Loupež po italsku je skvělý film, takovej trochu napínavej a moc se mi líbil i ten škodolibej humor, o který tam nebylo nouze, takže dávám 100% a všem kteří ho ještě neviděli, tak doporučuji se na něj podívat, protože stojí za to...

9. září 2006
avatar uživatele
80 %

To byla jízda

To byla jízda,tak by se dal nazvat tenhle film.Skvělé herecké obsazení.Líbilo se mi jak to měli pěkně vymyšlené a vše jim vyšlo.Pěkné.nepatří mezi moje špičkové filmy, ale hodnocení si určitě zaslouží za akční scény a dobrý děj.

12. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Větší ohlas

Film Italian job si zasloužil větší ohlas. Nikde jsem o něm nečetla, neslyšela. Až mě jednou ve videopůjčovně zaujal obal a herecké spojení Charlize a Donalda. Je to znovu opakované téma loupeží (viz Dannyho parťáci atd.), ale vtipné, zábavné, napínavé. Dokonce jsem si koupila originálku a film jsem shlédla několikrát. Pokud vím, na scénu vstoupila už i dvojka, tak na to jsem opravdu zvědavá...

17. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Špička

Naprosto špičkovej a skvělej film, strašně mě zaujal na to že to neni až tolik známý, tak to u mě vede.

3. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Akcia

Ak máte radi akciu a dobre naplánovanú lúpež je toto niečo pre vás. Dobrý film, ktorý má rýchli spád a okamžite vás vtiahne do deja.

30. března 2006
avatar uživatele
100 %

Parádně zpracované téma přípravy loupeže, které už samo o sobě je zajímavé. Špičkoví herci, napětí a hlavně způsob loupeže je geniální a díky tomu jsem se moc bavil.

30. března 2006
avatar uživatele
90 %

Je to rozhodně vynikající film. Spousta akce a napětí. Jediné co mě na filmu štve je překlad originálního názvu. Neměli ho překládat. Italian Job zní mnohem líp...

27. února 2006
avatar uživatele
90 %

Pěkné

Opravdu pěkná komedie o tom jak se dá(nedá) ukrást pár zlatých cihel. :) Pěkné natočené a herecké vykony byly výborné. Každému se asi film nelíbí ale mě určitě ano. Tento film rozhodně patří mezi tu lepší část filmů, které sem kdy viděl. Myslím, že každy, kdo má alespoň trochu smysl pro humor se u toho snímku zasměje.

1. února 2006
avatar uživatele
60 %

Radši si puste film z roku 1963

Film hrající si na akční, a promyšlený nakonec zklame a pokud očekávate parádní představení moderní techniky, spojené s inteligenci hlavních hrdinů, budete bohužel zklamáni. Je zde vidě původní záměr, a to vytvořit skvělou loupež, která je dech beroucí,ale bohužel jedinné co je dech beroucí, je fakt, že se tvůrci pustili do tak rozsáhlejšího projektu, který nakonec nemuěli ukočírovat. Daleko lepší je LOUPEŽ PO ITALSKU z roku 1969 s Michaelem Cainem.

24. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

Miluju Mini Cooper. Moje nejoblíbenější auto. A když tohle auto dostane hlavní roli a navíc ho řídí Charlize Theron, není o čem přemýšlet. Skvělý plán a dialogy jsou už jen třešničkou.

3. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

VELMI DOBRÝ

Už dlouho si klasifikuji filmy podobně jako ve škole následující stupnicí: 1 - výborné, opravdu jen ty špičkové, 2 - velmi dobré, chci ještě jednou vidět, 3 - dobré, viděl jsem, víckrát už nemusím, 4 - dostatečné, vlastně dost špatné, vůbec jsem nemusel vidět, 5 - nedostatečné, totální propadák.
***** Tento film řadím mezi VELMI DOBRÉ. Napínavý děj s překvapivými momenty, určitě jsem se nenudil, jeho shlédnutí určitě není ztrátou času. *****

30. listopadu 2005

komedie

vcelku sa mi pacil ale moc mne neohuril. ale boli tam aj celkom vtipné sceny. takže sa to dalo pozerat

27. listopadu 2005
avatar uživatele
keps
...
70 %

nebolo to zle ale..

No ked citam tie nazory som dost prekvapeny, pretoze som necakal take pozitiva. Nebol to zly film, ale ze by ma najak prilis bavil povedat nemozem. Bol to klasicky americky akcnak, dejovo to nebolo zle ale miestami ma nudil. Urcite to vsak nieje prepadak a nemozem ani povedat ze by som lutoval.

14. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

super

Tak tenhle film mě fakt dostal. Musim říct, že mě bavil od začátku až do konce. A ty Mini byly fakt super. Prostě skvěle svižnej film od začátku až do konce. Ještě bych se koukla na tu originální verzi.

7. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Bomba!

Naprosto bombastickej filmeček o kradení zlata a zrazení...Před zkouknutím sem vůbec netušil o co jde, ale ten film mě naprosto dostal. Perfektní herecký výkony - věřim jim jejich filmové povolání, skvělý akční scény (honička na lodích v Benátkách a hlavně ty v těch Mini Cooperech S) a vůbec celej film fantasticky šlapal... :o)

26. října 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Tenhle film je fakt skvelej porad se neco deje a ty MINI ty sou fakt libový no proste hodne hustej film

24. října 2005
avatar uživatele
100 %

Dobrý

Od tohoto filmu jsem nic nečekal. Dostal jsem ho na DVD, ať se podívám a nic jsem o něm nevěděl. A velice mě překvapil. Je zde akce za akcí a film má dobrej nápad. Ani na vteřinu jsem se nenudil a to se od filmu očekává.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Perfektny

Tento film nemal jedinu chybicku vtipne komentare dost vela akcie a skvely dej ktory bol zakomponovany do tohoto film my fakt vyrazil dych

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Najlepší

Je to jeden z najlepších filmov aký som videla v poslednom čase. Celý film mal niaky dej a spestrenie originálnymi poznámkami mu len pridalo na kvalite.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super

Je to jednoznačně perfektní film. Má upoutavej děj a je i akční. A minicoopery jsou dobry auta a konečně se uplatnily ve filmu

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

perfecto

Myslím si že tento film je fakt dosť super... tie ich finty nemajú jednoducho chybu...

Kdysi dávno