home
Intimní detaily

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
40 %

Na to,že v tomhle filmu hrají takové dvě hvězdy je to nemastné,neslané a prostě průměrné.Nějaká přehnaně romantická duše si u toho možná zaslzí,ale mě to nevzalo.Velmi předvídatelné,člověk se musel až smát,jak přesně to šlo očekávanou cestou.Kdo neviděl,o nic nepřišel.

8. ledna 2008
avatar uživatele
50 %

Všehovšudy průměrná romance, která má několik tak pitomých dialogů, že to ani Redford a Pfeifferová nedokáží zachránit. Chtěl jsem dát 60 %, ale protože mi segra hned na začátku prozradila konec, nemůžu (i tak to bylo průhledný jak křišťál). A že by banda vězňů, která neměla ženskou už léta, neznásilnila reportérku jen kvůli tomu, že jedou naživo ??

6. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Řekl bych, že to nebylo zas až tak špatné. Je sice fakt, že některé scény bych vypustil, ale jinak byla ve filmu hezká hudba a Pfeiffer i Redford to zvládli moc dobře a dabing těchto dvou hlavních představitelů neměl chybu.

6. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

intimčo

melodramatický, perfektně načasovaný příběh, nemá chybu! štěstím jen obohacuje okolí... ideální může být jenom něco spontánnní a přirozené, bez nátlaku a falešných přetvářek ...

15. října 2007