home
Tlumočnice

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Nicole Kidman

Tento thriller má zajímavý poutavý příběh z prostředí OSN, ale začne být napínavý až na samotném konci.

10. září 2011
avatar uživatele
70 %

Musím přiznat, že po shlédnutí Tlumočnice, jsem zklamaná. Čekala jsem úžasný politický thriller, s akcí a pořádnými dějovými zvraty... nic z toho jsem nedostala. Na scénáři mi něco nesedí (není moc věrohodný), a taky celé to zpracovnání... chvíly se vůbec nic neděje a já usínám, za pět minut se konečně něco stane, ale to chvilkové napětí je vzápětí hned přebito zbytečnými kecy hlavních hrdinů. Ale nakonec se mi to stejně líbilo, protože ty nudné momenty, většinou opravdu zachránily ty úžasné momenty. A hlavně Nicole Kidman (zde jsem si stále víc a víc uvědomovala jak nádherná je, a jak skvěle umí hrát). Ovšem Sean Penn mi zde přišel nezajímavý a nudný. Ale za ten konec prostě musim 10% přidat, protože ten se podle mě povedl

19. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

Tlumočnice

je vinikající napínavý thriller a to od začátku do konce.Tenhle film jsem si pustila jen s malým očekávání a film mě velice příjemě překvapil.Má vinikající Záruku kvality vždyt ho natočil sám Sydney Pollack a natočil ho příjmo mistrovsky.A samozřejmě tady je ještě skvělé herecké obsazení jako třeba vinikající Nicole Kidman a Sean Penn.Ve filmu vytvořily skvělou dvojci,výborně se doplnují.To je o další důvod více podívat se na tento kvalitní snímek.

12. května 2008
avatar uživatele
100 %

Krvavé příběhy Afriky

Kdo nezažije neuvěří, ale kdo zažije nezapomene!
Další z filmů kde politika neznamená nějaké bludné volební sliby a lži, ale spíš otázky typu budeme mít co jíst, kde bydlet nebo zemřeme náhodnou kulkou od 10ti letého kluka, který vlastně ANI NEVÍ A NEMŮŹE chápat co provedl. Nicol přesvědčivě zahrála bílou "Afričanku" a i když nebyla krvavou perlou, určitě tenhle film zvládla se Seannem na jedničku! Některé pasáže byly pro mně moc tajuplné a nejasné, ale snad když se na film podívám vícekrát bude TO ok a pochopím podstatu machinací v mezinárodní a africké politice...

15. srpna 2007

Ze začátku mě tento film příliš nudil, střed filmu se konečně rozjížděl...a konec stejně nudný jako začátek. Nicole Kidman je sice v této roli zajímavější než film, ale o moc lepší to není. Abych zhodnotila celý tento film tak to byl velký podprůměr.

27. března 2007
avatar uživatele
60 %

No nevím, námět fajn ale jinak celkem nuda na to, že to měl být thriller. Napětí i akce se tam objevily, ale nebylo to nějak dotažené do konce. Dalo se z toho udělat něco lepšího.

27. března 2007
avatar uživatele
60 %

Nooo...tenhle film je hlavně zdlouhavý...vůbec mě nezaujal, nechci ho vidět znovu. Myslela jsem, že to bude pecka. ALe nestalo se tak...škoda..!

20. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Je to vynikajícífilm se strhujícím dějem, avšak si myslím že byl přehnaně dlouhý. Šlo by to více shrnout a bylo by to záživnější

19. listopadu 2006
avatar uživatele
tese
...
100 %

Další ze skvělejch filmů. Za celý nešlo odejít od televize, napínavé až do konce. Film na jedničku s hvězdičkou. Ale kdo za to může - režisér a skvělí herci. Takže 100 %.

28. srpna 2006
avatar uživatele
60 %

Zvláštní je,že toto je můj oblíbený žánr,hrají v tom moji oblíbení herci,točil to můj oblíbený režisér,a stejně se mi to nelíbilo.Ani nedokážu říct proč,jenom mě to prostě nudilo.

18. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Tlumočnice

Dobrý film, který nejvíce graduje atmosféru na základě hereckého výkonu hlavních představitelů. Napínaví do poslední chvíle, i když konec je poněkuď nevěrohodný, stejně jako celkové politické vykreslení snímku.

5. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Napínavé

Napínavé to by mohlo být jedno slovo vystihující celý film. Nicol a Sean jsou výborní herci a tento film jim dal vyniknout! Film není ale naodreagování, tedy aspoň pro mě ne. Nutí k zamyšlení nad dnešním světem a bylo by fajn kdyby takové konce měly všechny diktatury. Ale film super.

21. června 2006
avatar uživatele
80 %

Filmu bych asi dala 90%, kdybych ale už poslední půlhodinu nevěděla jak to dopadne. Obsazení skvělé, mezi hlavníma postavama to jiskřilo a Nicol dobře zahrála člověka s tajemnou minulostí. To, že mohli natáčet v budově OSN - skvělí. Už proto asi ten film jen tak nezapadne. A ten konec, proč?!

22. května 2006
avatar uživatele
70 %

Koukatelné

Svůj názor bych sloučila do tohoto jednoho slova - koukatelné. Že by to byla nějaká bomba se zrovna říci nedá, ale docela napínavé to bylo a Nicole mě v roli překladatelky připadala dost přesvědčivá.

20. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Fajn podívaná

Já miluju Seana i Nicol už od mala. Takže jsem se na Tlumočnici moc a moc těšila. Námět byl zajímavý, docela jsem se i bála. Konec sice skončil trošku otevřeně, ale myslím, že tak to bylo ideální. Nekonala se žádná velká happyendová láska, která by celý film asi zkazila. Ten začátek s dětmi teroristy mě dostal, protože vím, že v těchto státech je to v dnešní době veliký problém, a tak mě to přikovalo do křesla a nepustilo. Fajn podívaná na večer.

18. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

OSN

Nicole je dle mě vynikající herečka.Námět je zajímavý a po celou dobu z filmu vyjadřovala ta správná nejistá, nebezpečná atmosféra.A celé to okolo OSN na mě zapůsobilo.

12. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Ani nevím proč, ale Nicole Kidman nemám rád. Proč to zmiňuji? Protože i přesto se mi tento film líbil opravdu moc a moc. Nápad není moc originální, konec taktéž ne, ale způsob vyšetřování a pocit nebezpečí, který film svou atmosférou dokáže vytvořit, to je opravdu silně pozitivní stránka a tak nelze hodnotit jinak než výrazně pozitivně.

18. března 2006
avatar uživatele
70 %

konečně po dlouhé době napínavý thriller, o kterém se dá říct, že i přes řadu opakovaných motivů a předvídatelností, je skutečně dobrý..

8. března 2006
avatar uživatele
70 %

...

tak po zdlouhavejch a nudnejch náhodnejch setkání si u mě sydney pollack rozhodně vylepšil reputaci.. .sice tu taky bylo pár míst, který se dost táhly a ději jsem místama dost nerozuměl, jsem měl mezi těma povstalcema prostě bordel :) ale sean penn a nicol kidman všechno vyrovnávají, jsou to prostě machři...

31. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Dobrý nápad.

Jen jsem měl pocit, že po půlce filmu to trochu ztratilo na zajímavosti, protože byl děj už hodně předvídatelný. Ani nápad s falešným atentátníkem nebyl extra originální. Je fakt, že hodně zachránila hlavní dvojka herců, Penn i Kidman obstáli dost dobře. Jen kdyby si filmaři pořád nevymýšleli ty těžko uvěřitelné africké státy.

26. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Jo-o

Film mě opravdu hodně zaujal!!!mám ráda nicol kidman a myslí že svou roli v tomdle filmu ztvárniula velice velice kvalitně!!!ráda bych film skoukla klidně ještě stokrát protože to fakt stojí za to!!!!vřele doporučuju!

20. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

presvedcive herecke vykony

Na tento film som počul dobré ohlasy tak hovorím si pozriem si ho aj ja... musím povedať mám z neho zmiešané pocity.. originálne prostredie a nápad taktiež skvelé herecké výkony ale aj tak stále neviem niečo mi tam chýbalo možno viac napätia alebo rýchlejši spád ... skrátka zmiešané pocity...

6. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

DOBRÁ TLUMOČNICE

Dobrý thriller s dobrým nápadem. Nicole Kidman i Sean Penn hrajou dobře svoje role, ale řekl bych, že tomu chybí o chlup rychlejší spád. Od poloviny filmu už mi bylo jasné o co tam přesně jde, ale i tak jsem se dobře bavil.

6. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Docela mě zklamal

Na tenhle film jsem se docela těšila, ale moc mě nenadchnul. Čekala jsem trochu rozvinutější děj, většina věcí se dá lehce předpokládat. Ale jinak to Nicole zahrála přesvědčivě.

17. října 2005
avatar uživatele
100 %

Skvělý

Naprosto úžasný film. Upoutávky mě docela navnadily a samotný film nijak nezklamal. Nicole role sedla bezvadně, stejně jako jejímu mužskému protějšku. Velice zajímavý námět a dynamický děj dělají z tohoto filmu něco víc, než jen obyčejný film. Vřele doporučuju.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super!

Skvělej film!!do půlky jsem sice pořád nechápala, o co tam pořádně jde=), ale když jsem to pochopila tak to stálo za to...Vřele doporučuji shlédnout!

Kdysi dávno