home
V dobré společnosti

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Originální tvůrci ještě nevymřeli. Snímek mě nejvíc zaujal skvělým a výborně zahratým příběhem, kde nechybí humor i zklamání.

28. června 2008
avatar uživatele
70 %

Celkem to ušlo. Postavy byly zajímevě napsaní. Bylo to místy vtipné, nekdy smutné, ale celkový dojem je dobrej.

28. června 2008

Povedené :-D

Na tento film jsem se dlouho těšila, a štěstí že mě nezklamal. Abych shrnula děj...senzační, herci - taktéž, ale co mě nejvíce překvapilo byl konec. Čekala jsem, že ten mladíček si nakonec vezme dceru zástupce.. ale nevzal, jde vidět, že některým lidem už prostě vadí "dobré konce", i když tenhle měl svým způsobem dobrý konec, ale neodehrála se na konci snímku žádná svatba.. :-D

27. června 2008
avatar uživatele
80 %

Film se srdcem

Na začátku jsem si myslela, že to bude zase další americká komedie. Ještě že jsem se tak spletla ... :) I když je ve filmu pár komických situací, film jako celek mi spíše připadal jako film o životě - film, ve kterém se lidé chovají jako skuteční lidé kolem nás a všechno není vyumělkované. Během toho všeho jsem si hodně oblíbila Tophera Grace (svou roli podle mě zvládl na jedničku s hvězdičkou :). Akorát mi trochu neseděla pozice Scarlett, ale jinak byl film hodně dobrý. Takže jestli si chcete pustit upřímný film, nad kterým se na konci příjemně pousmějete, vřele doporučuju V dobré společnosti ...

22. června 2008
avatar uživatele
100 %

V dobré společnosti

Nejdříve jsem myslela, že u filmu usnu, ale ani ne po půl hodině se děj rozjel a pořád se tam něco dělo. Několikrát jsem se i zasmála a celou dobu jsem si připadala, jako bych sledovala skutečné lidi a jejich skutečné příběhy, bylo to vážně hodně reálné a konec byl také skvělý. Navíc jsem si hodně oblíbila postavu Cartera, kterou Topher Grace zahrál velice dobře.

22. června 2008
avatar uživatele
90 %

Nevím proč, ale celkem dlouho mně trvalo, než jsem se odhodlala na tento film podívat. A musím říct, že mě opravdu dostal. Líbí se mi, jak je to opravdu "ze života". Občas ty téměř groteskní snahy dosáhnout něčeho... varování budoucím generacím. Takové inteligentní a vtipné zamyšlení se nad životem...a film, ke kterému se budu vracet:)

13. června 2008
avatar uživatele
60 %

Zvláštní film, který bych ale nenazvala komedií, je to spíš příběh ze života, který je naservírovaný trošku jinak, než jsme zvyklí z klasických amíkovských filmů. Happyend se koná i nekoná zároveň. Fakt zvláštní film.

21. května 2008
avatar uživatele
100 %

Tento film dokonale uspokojil mé divácké oko. Děj filmu je velice zajímavý a určitě to není taková ta klasická romantická komedie. Líbilo se mi, jak jsou vtipné prvky skombinovány s vážným dějem. Herecké výkony byly taky skvělé, a to musím přiznat, že Scarllet není zrovna moje oblíbená herečka. Zkrátka a dobře je to flm, který klidně můžete vidět víckrát.

4. července 2007
avatar uživatele
80 %

:-)

Pro lidi, který mají rádi romantický, dojemný filmečk s hezkým příběhem, můžu en doporučit. Mě se to líbilo...

14. února 2006