home
Indiánské léto

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Nemyslím, že se tohle dá nazvat teenage komedie nebo komedie vůbec. Co je na tom komického? Já myslím, že je spíš... ne, ani ne tragické, ale rozhodně ne komické. A dialogy jsou absolutně realistické. Řekla bych, že přesně takhle by probíhaly, kdyby skutečně probíhaly.
Mně se film líbil. A moc. Je hodně zvláštní, ale taky hodně dobrý.

22. dubna 2009
avatar uživatele
60 %

Svérázný, jednoduchý snímek. V podstatě zachycuje realisticky puberťácké lásky. Jednoduché dialogy, jednoduchý děj a začínající herečky. Jinak nic světoborného. Ale chytly mě klasický zábavovský písničky:)

3. února 2009
avatar uživatele
70 %

Tatiana Vilhelmová

Jeden z prvních filmů v devadesátých letech, který by se dal dát do té, nyní početné, skupiny teenage komedií. Je ale hodně jiný, dějem i dialogy. Ty jsou tak jednoduché, až pobavily.

6. května 2008
avatar uživatele
100 %

Podle mého názoru geniální zálažitost.Chápu,že se to nebude líbit každému,protože děj plyne velmi pomalu a vlastně se tam ani nic moc nestane.Tady jde o pocity a o náladu,kterou snímek vzbuzuje a ne o nějaké dějové zvraty.Film byl velmi krátký,což mu sluší,protože i za tu dobu stihne říct vše,co říct měl.Originální a dotažené!

23. března 2007
avatar uživatele
50 %

Hm...

Na to, že je film tak oceňovaný, čekala jsem, že to bude něco mnohem lepšího. Ale bohužel nebylo. Film mě nijak nenadchnul. Byla jsem na něj zvědavá. Nejen na samotný děj, ale především na hvězdy dnešního filmu - Táňu Vilhelmovou a i Kláru Issovou. Byly tam mladé, byly tam jiné. Ale docela dobré. Chápu, že to Gedeon natočil jako absolventský film a třeba scéna s jablky a vanou se mi dost líbila, ale jinak mě film převážně nudil a pořád jsem něco čekala a ničeho se nedočkala. Bum, najednou to prostě skončilo...

19. prosince 2006