home
Absurdistán

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
30 %

Ako to točili tí z budúcnosti

Ako nevravím - námet skvelý. Na začiatku to vypadalo sľubne. Bohužiaľ je to celé cielené na ten najnižší humor a pôsobí to, akoby to bolo točené pre tú zaostalú populáciu budúcnosti ako pre ľudí súčasnosti. Toľko premrhaného potenciálu.

15. března 2020
avatar uživatele
50 %

Připravit, pozor-oddech

Většinou se snažím sledovat poněkud hlubší filmy, ale když se mi občas dostane do rukou něco podobného, kouknu se. Tady jsem těch 90-ti minut nelitoval, i když vám film v hlavě nestojí další tři dny, tak se u něho parádně uvolníte a všechny starosti na chvíli hodíte za hlavu. Troufám si tvrdit, že právě tohle byl záměr tvůrců.

9. února 2011
avatar uživatele
80 %

Idiocracy

Mě se to líbilo právě kvůli tomu, že to bylo tak trapné. Prostě jsem se na to ráda koukla, nevím sice jestli ještě někdy v budoucnu to budu chtít vidět, ale rozhodně se tomu nebudu vyhýbat. Prostě taková kravina až mě to baví.

1. prosince 2010
avatar uživatele
60 %

Nejlepší na Absurdistánu je, že se odehrává v budoucnosti. To mám totiž ráda. Taky je dobré, že hlavní roli hraje Luke Wilson. Toho mám totiž taky ráda. A pak je bezva, že to není komedie bez vtipů. A dokonce má pár dobrých i když pitomých. Hned úvodní scéna, kde se vysvětluje proč jsou všichni v budoucnu idioti, je bezva. Taky stroj času se povedl. Pro mě lehce nadprůměrná komedie, takže 60 %.

13. října 2010
avatar uživatele
30 %

Luke Wilson

Tato sci-fi komedie ukazuje budoucnost, která sice Ameriku potkat může, ale jako film to nebyla zábavná ani zajímavá podívaná.

26. července 2010
avatar uživatele
50 %

Proč Luke Wilson hrá vždy v takových kravinách. První pulhodina byla v pohode, ale pak to bylo fakt ze trápne.

29. prosince 2009
avatar uživatele
40 %

Na tento film sa da v pohode pozerat ale nie s moc velkym nadsenim. Je to taka stupidna blbost ale aspon ze dej to ma normalny. Stacilo pozrieť raz, viac uz netúžim.

7. listopadu 2009
avatar uživatele
70 %

pohodička

Nemyslím si, že by šlo zase o tak špatné dílo, jaké jsou tady reakce. Bylo to podle mě něco na způsob rrr, akorát z nové doby a určitě o něco lepší. Je jasné, že tam nenajdete nic moc duchaplného, ale na odreagování je to ideální. Takže i když se asi 70% bude někomu zdát až moc. Já si myslím, že se určitě u filmu nebudete nudit. Doporučuji.

21. září 2008
avatar uživatele
Atex
...
40 %

hm..

Tak nerikam ze je to zrovna nejhorsi film co jsem kdy videl, jak tady nekteri nastinili, ovsem i tak me trochu zarazi tenhle napad natocit film o 500 let vzdalene budoucnosti, coz absolutne neni v lidskych silach. Ale tvurci to riskli a pouzili jednu z teorii jak lidstvo "zkonci", jak? to se kouknete sami :-) Jinak abych to shrnul, mne osobne snimek nijak nenatchl, prival sprostaren od sexualnich uchylu, kteri ovladaji budoci svet a to vse okoreneno nekvalitnim prostredim, ktere z tohoto filmu delaji nekvalitni film.

21. září 2008
avatar uživatele
20 %

Ach jaj...

Fakt veľmi zlý film. Absolútne premrhaný dobrý nápad. Jediné, na čom som sa zasmiala bola úvodná desaťminútovka. Potom to už šlo s dejom a vlastne s celým filmom dole vodou. Luke Wilson je celkom podarený filmový lúzer (aj keď to asi nebol jeho zámer zahrať to tak mizerne, ale čo už), ale jedna lastovička ešte jar nerobí.

26. ledna 2008
avatar uživatele
joda
...
0 %

Hrůza

Tak tohle byl snad nejhorší film, co jsem viděla. Žádná sranda, a když už se člověk uchechtl, tak jedině z důvodu, že to bylo trapné. No, myslím, že kdyby tyhle filmy netočili, udělají líp.

28. července 2007
avatar uživatele
50 %

Nápad tady rozhodně byl a byl v něm i potenciál. Chápu to tak, že to mělo být takové sarkastické, vtipně podané varování o budoucnosti. Škoda že to tak zazdili tím, že je to naprosto nevtipné. Nevím kdo na tom má největší podíl viny - režisér, scénárista, herci ?? Možná to bude kombinace všech těchle faktorů. Celkem se mi i líbilo, jak to bylo podané vizuálně, ale obsahově už ne. Ještě že to mělo jen něco kolem hodiny a čtvrt. Ale rozhodně se mi potvrdilo, že u Wilsonů je jen jeden kvalitní komik a tím je Owen, nikoli Luke. Měl by zůstat tam, kde mu to sedí nejlíp, v roli přicmrndavače v romantických komediích.

1. července 2007

Skoro stejný jako Praktiky pozemšťanů, tam taky provází vypravěč.A navíc už tolikrát obehraný téma jako zmrazení a stroj času. Ale dívat se na to dalo. Sem tam to bylo i vtipný. Třeba když Joeho tetovali.

25. března 2007