home
Ichi the Killer

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Celkem zajímavej filmík, typická asijská úchylárna. Chvílemi trochu zmatek a dost samoúčelných scén, ale zábavnost se tomu upřít nedá. Rozhodně to není film pro každýho, ale kdo má rád ujetý filmy s brutálním násilím, ten nemůže bejt zklamanej.

7. července 2008
avatar uživatele
50 %

Ija na eiga desu nee

Co na to říct?Je to hnus,zvrácenost a úchylárna,ale zároveň je to originální a rozhodně zábavné.Film tomuhle podobný asi neexistuje(což je rozhodně dobře).Moc nevím,co nám tím chtěl autor vlastně zdělit(tedy kromě toho,že jsou japonci fakt divní) a ani po tom nehodlám pátrat.Jednou se to zkouknout dalo,ale podruhé už jen kdyby na tom závisel něčí život.Nebudu vás odrazovat,ale ani vám nebudu tenhle film doporučovat.Ovšem pokud do toho chcete jít,musím vás upozornit,že uvidíte uřezávání jazyka,propichování obličeje,střeva roztahaná po celém pokoji a další hezké věci.Pokud v Japonsku fakt žijí takoví zvláštní lidé,skoro se přestávám těšit,že tam v červnu jedu:-)

25. února 2008
avatar uživatele
20 %

Nuda

Kamarád mi dával tento film se slovy: nezvracej! Když jsem se na to koukala spíš jsem se musela smát a celku mě to nudilo. Jediný co mi přišlo nechutný jak si sám uřízne jazyk...

13. října 2007
avatar uživatele
80 %

Dost kontroverzní film, nasáklí krví, vnitřnostmi a semenem. Není to nic, co by mohli kdy natočit za mořem. Chybí tu kladný hrdina, morální zábrany a spoustu dalších věcí na které jsme zvyklí. A možná proto by se nám Ichi mohl líbit.
Násilí se ve filmu objevuje požehnaně, ale není to samoúčelná, nesmyslná řežba. Každý litr krve má svůj důvod a Vám se zdá, že film natočili podle skutečných scén z japonského podsvětí. Protože mafie se s nikým nemaže a tady to vidíte na plné pecky.
Samozřejmě, že je film v mnoha ohledech přehnaný a Čech (nebo kterýkoli jiný normální člověk :-) se v něm snadno ztratí, ale je to takové příjemné zpestření plné krve a zabodaných jehlic v obličeji.
100% za originálnost, 60% za smyslplnost. To je krásných 80%

16. září 2007