home
Hvězdná brána

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
90 %

FIlm som vzhliadla už ako dobre zažratý fanúšik seriálu Hviezdna brána a je mi ťažko ho hodnotiť, akoby to bol nejaký "obyčajný" film. Jednoducho mu musím dať také vysoké hodnotenie- veď bez neho by nevznikol môj obľúbený seriál.

11. února 2012
avatar uživatele
3ged
...
100 %

Stargate

Super nápad, kterej otevřel další bránu do světa sci-fi a zrovna do toho, kterej se mi líbí. Stargate je asi můj nejoblíbenější seriál a tenhle film ho odstartoval, takže je to jasná 100vka.

11. dubna 2011
avatar uživatele
100 %

Jsem milovník Hvězdné brány. A tento film mě nesklamal. Jinak nemám co dodat... Prostě sci-fi klasika.

17. září 2010
avatar uživatele
100 %

Nemohu neokomentovat tento film. Dle mého soudu je již kultovní, originální a co víc: podle něj vznikl i stejnojmený seriál, který ještě předčil film. Málo ktetý film přinesl něco nového. Použít starověké bohy a udělat z nich mimozemšťany, byl krok správným směrem. Jediné co musím vytknout je, že loď ve filmu se vůbec nepodobala lodi ze seriálu. Ale to je jiná věc. Tenhle film jinak neměl chybu.

13. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

Stargate

Ještě kultovnější kultovka ((; původně jsem myslel že sci-fi žáner mě nikdy bavit nebude, ale tenhle film mě chytil za srdce hlavně teleportace a taky mimozemšťani, který se jednoznačně nechovali přátelsky a proto na TO patřičně doplatili (; (fakt Nemusím seriál s Mc Gyverem, ale budíž když nemá kde jinde hrát a kam cpát prachgy když je i producentem)(; originál je originál

15. dubna 2009
avatar uživatele
MCh
...
80 %

Hudba

Tenhle film jsem shlédnul prvně někdy v roce 2000, v té době už běžel seriál, který jsem ale nesledoval. Díky původnímu filmu jsem pak začal - bohužel ne od první řady - hltat i seriál.
Mám jen malou výtku k autoru hudby panu Davidu Arnoldovi: Nedávno jsem sledoval jiný Emmerichův film, Den nezávislosti. A jak tak poslouchám tu hudbu... No ano! Vždyť to je stejný motiv jako ve Hvězdné Bráně. Také že v titulkách je i u Dne nezávislosti za hudbou podepsán David Arnold. Ač je hudební pozadí povedené, mohl do filmu přibýt nový nápad.

22. března 2008
avatar uživatele
50 %

asi ne

Pokud se něco točí podle seriálů, většinou to nedopadne dobře. Hvězdná brána není výjimkou. Válečné potíže jsou všude, smrt blízkých taky. Moc mě to nenadchlo.

1. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

sci-fi mám ráda a hvězdnou bránu obzvlášť,sice musim uznat,že seriál je lepší,ae film je taky celkem dobrej

15. října 2007
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Tenhle film bude vždycky spojován se seriálem, který byl na jeho motivy natočen. Já osobně dávám přednost filmu, protože má tajemnější a trochu i mystickou atmosféru se kterou se hlavně poslední řady seriálu nemohou rovnat.

15. srpna 2007
avatar uživatele
40 %

Seriál

Tenhle film je dobrý, ale seriálu se nevyrovná. Film je takovej slabej obcvar toho, co mužem videt v seriálu. Ani herci se moc nepovedli.Čekala bych neco lepšího i v efektech měli ješte velký rezervy. Seriál forever!!!!!!!!!

10. července 2007
avatar uživatele
50 %

Seriál je lepší

Film je dle mého skromného názoru pouze slabým odvarem seriálu. Hlavní podíl na tom má hlavní dvojka. Kam se Russell a Spader hrabou na Andersona a Shankse, Russell je hodně prkenný a z Daniela tady udělali takovýho dost nesympatickýho pitomce ( na rozdíl od seriálu). Efekty jsou samozřejmě na vyšší úrovni než v seriálu. Zápletka je také zajímavá, ale první půlka je dost nudná a děj dostává spád až po konfrontaci pozemšťanů s Raaem. Jednou větou : Film je holý průměr, na skvělý seriál ani zdaleka nemá. 50 %

5. července 2007
avatar uživatele
60 %

No tak myslím že na film Hvězdná brána se koukat pořád nemusím.Bylo tam sice několik dobrých scén ,ale řekla bych že na seriál to nemá nejen díky tomu že je to film ,ale že nemá tak dobré herecké obsazení.

24. června 2007
avatar uživatele
70 %

Noo

Docela se tenhle film dá, ovšem se seriálem se to asi nedá srovnávat. Sci-fi tohodle typu moc nemusím, ale skoukla jsem to až do konce. Na první podívání vcelku slušný, ale že bych toužila i po dalším shlídnutí...to ne. Tak moc mě zase neoslovil.

6. června 2007
avatar uživatele
100 %

SG

Film Stargate nebo chcete-li hvězdná brána je na svou dobu velice dobře promyšlený. Nejen co se týče propletení s naší historií, ale myslím i celkově. Řekl bych, že to je jeden z prvních dobrodružných filmů, který nemá jednu z hlavních postav nějakého tvrdého bojovníka, ale spíš myslitele (vědce, historika).
Také si můžeme všimnout dokonalé návaznosti seriálu. Asi se taky bude jednat o jeden z prvních pilotních filmů vůbec.
Proto dávám 100%

3. června 2007
avatar uživatele
70 %

Není to špatný film a jelikož byl natočen před seriálem, je jasné a bohužel docela dost neradostné, že charakter postavy O´Neilla v podání Russela je hodně jiný než charakter seriálové postavy v podání skvělého Andersona. Za to ale nikdo z filmových tvůrců nemůže a můžeme být rádi, že film nastartoval tak vynikající seriál. (Vynikající alespoň do sedmé řady. Ty nové, které teď dávají, jsou na ...) Kvalita efektů pro těch pár scén, jakými jsou pár davových záběrů, několik výstřelů z tyčových zbraní a přílet+odlet goualdské lodi, plně stačí. Příběh pomalejší, ale se spoustou skvělých momentů.

3. června 2007
avatar uživatele
Elik
...
70 %

tenhle film není špatný, i když není moc dobré, že násleovl sice velmi úspěšný seriál, ale stejně..i dkyž musím uznat, že tenhel film dal opravdu dobré téma na seriá...

3. června 2007
avatar uživatele
60 %

Seriál Hvězdná Brána mám celkem ráda, občas se kouknu na nějaký ten díl, ale film nemusím. Je to hlavně tím, že plukovník Jack O´neill v podání Kurta Rusella nebyl tak vtipný jako charismatický Richard Dean Andersen, který si Jacka zahrál v seriálu. Dívat se dá, některé scény jsou zajímavé, ale celkově takový průměr.

2. června 2007
avatar uživatele
100 %

Na SG jako seriál jsem nikdy nekoukala,ale když jsem náhodou přepnula na film líbilo se mi to. Dokonce ho mám nahranej:D.

23. května 2007

StarGate

Naprosto skvělý film na svou dobu naprosto převratný a co víc (snad nejduležitější) připravil půdu pro užasný seriál.

18. května 2007

SG-1

Hvězdná brána mě mile překvapila. Film jsem viděla dvakrát a i přesto, že už není nejnovější, se mi velmi líbil. Možná bych pár prvků z filmu vyřadila, ale jinak je můj dojem dobrý.

11. března 2007
avatar uživatele
100 %

nenormálny super film podľa mňa, na ňom som vyrastal...a vôbec mi to neprekážalo...treba iba vidieť a zhodnotiť...podľa mňa je to very goog film!!!

5. března 2007
avatar uživatele
konz
...
60 %

...

No film sem viděl po nějaké době co běžel seriál. Seriál se mi líbil teda o hodně víc než tenhle film. Není to špatné a jestli podle toho to filmu natočily seriál, tak teda film byl ubohej

22. února 2007
avatar uživatele
40 %

No nevim jestli je můj názor úplně na místě viděl jsem 1/3 filmu páč vesmírné fantasmagórie převážne nesnášim. A tohle je další vesmírná fantasmagórie a po té 1/3 mě usvědčila, že vesmírné filmy nejsou pro mě.

14. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Hvězdá brána připravila super půdu pro seriál,který vážně stojí za to.K tomuhle filmu se vždycky rád vrátím,Skvělý efekty i obsazení.Jeden z lepších kousků.

11. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Pilotní film úžasného seriálu...Emmerich se s těžkým tématem popral statečně a stvořil dobrý základ pro seriál...Tak kurt byl v roli plukovníka děsivý asi pro každého kdo má rád SGC...efekty byly fajn a hudba klasická...prostě začátek SG

2. září 2006
avatar uživatele
80 %

SGC

Je pravda, že nemá zdaleka, co se akčních scén, efektů a dalšího týče, na velmi úspěšný seriál, přesto mě velmi zaujal. Cestování mezi galaxiemi!! To musí nadchnout i odpůrce sci-fi. Ať si říká kdo chce, co chce, že je to blbost atd., ale já se dívám na SGC doteď a tento film mám díky tomu pořád v oblibě. Sleduji i SG Atlantis a myslím si, že i ta má něco do sebe. Už se těším na nové díly. A vám radím. Dejte tomuto filmu šanci a jeho myšlenka vás nadchne nebo aspoň zaujme.

31. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

SGC

Film Hvězdná brána má pro mě velice kultovní nádech. Po éře starých Hvězdných válek se stáhlo Sci-fi trochu do ústraní a na výsluní jej dostala až Hvězdná brána. Efekty jsou pravda trochu staršího rázu, ale to nic nemění na kouzlu a akčnosti filmu. Nejúžasnější je ovšem celý ten nápad s mezigalaktickým cestováním. Myslím si, že film byl skvělou předlohou pro ještě skvělejší seriál. SGC 4EVER
PS: Prý se uvažuje o natáčenídalšího celovečerního filmu na téma Stargate (nejde o remake). Mno uvidíme !?!

23. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Propadák....

Je škoda, že takovejdle film natočily. Narozdíl od úspěšného seriálu, který má šťávu, akčnost a styl, je tohle naprostý propadák. Filmu chybí akční scény a více jiných ras.

20. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Kurte, NE!!

Podle mě je to zbytečné potopení kvalitního seriálu. Seriál se mi líbil mnohem víc. Především proto, že má víc prostoru, pro vyjádření svého kouzla, ale tohle nemůžu filmu vyčítat žejo. Prostš je to tak, že seriál je lepší než film. Film mě ohromně zklamal především v K. Russelovi, pro něhož tato role absolutně neseděla. Byl to jeho nejhorší výkon v kariéře.

9. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Tenhle film má i po několika letech pořád svoje kouzlo. Triky už jsou na dnešní dobu trochu k smíchu, ale pořád je tam na co se dívat. Sympaťák ušmudlanej Daniel vyřeší různý šifry, naučí se cizí jazyk během pár dnů, a pak je všechny zachrání. Nemá svaly, ale mozek. Že je to ohraný klišé, jak se z outsidera stane někdo, kdo má velkou úctu mezi všema? No a? Hlavně, že je to super!

8. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Gate

I když mám film "Hvězdná brána" natočený na videokazete už pár let, vždy když ho dávají znovu v televizi, tak se na něj ráda podívám. Tenhle film i přes své "stáří" je velmi dobrý. Pěkné efekty a hudba. Herci také nejsou špatní, ale SG-1 ze seriálu mám mnohem radši.

5. července 2006

Nic moc..

Tenhle film mě moc neuchvátil, nejspíš to bude tím, že jsem si dost oblíbila seriál Hvězdná brána, ale když jsem tento celovečerní film před pár lety viděla, byla jsem dost sklamaná. Boužel R. Emmerichu, nenadchlo mě to!

5. července 2006
avatar uživatele
40 %

Seriál je mnohem lepší, i když vznikl později. Samotný nápad je prostě úžasný, ale setkání s jinou civilizací už bohužel ne. Jako kdyby se nikdo vůbec nedivil tomu, že se setkali s "mimozemšťany". V klidu to přijímají. To nemůžu prostě pochopit. Vizuální efekty skoro dokonalé. Děj je ale dost řídký. Celé je to klišovité a nudné.

3. července 2006
avatar uživatele
90 %

Přestože je tento film už dvanáct let starý, viděl jsem jej poprvé. A musím se také přiznat, že nikdy jsem neviděl žádný díl ze seriálu Hvězdná brána. Takže jaké jsou mé první dojmy a pocity z něj? Líbil se mi, ale zase ne na tolik, abych to musel sledovat jako seriál 5-krát v týdnu, jednou jako film stačilo až na hlavu :))

2. července 2006
avatar uživatele
80 %

Docela hezký film.. Mno i když se mi víc líbí seriálové spracování, ale byl dobrý.. Kurt Russel je můj tak sčásti oblíbený herec.. Jinak je to propracovaný film, je tam dobrá hudba.. Jako celek je to pěkný..

31. května 2006
avatar uživatele
70 %

Není to úplně špatný film, vlastně je dost dobrý. Ze začátku jsem se na něj dívala dost často. Je to určitě zajímavý námět i děj se mi nezdál nudný, jen hlavní hrdinové jsou trošku nemastní neslaní. Rozhodně tam byly ale skvělé efekty, zvláště létající piramida.

28. dubna 2006

NIC MOC!!

Tenhle film není zas tak hrozný jako jiné! Ale přesto se mi moc nelíbil! To seriál je skvělí! Hvězdné bráně tedy dávám 20% + 20% za obsazení herců, kteří tam dobře vynikli. Zakže 40%!!

28. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

počátek

I když jsem tento film viděla až poté co jsem si oblíbila tento seriál musím uznat,že to byl dobrý úvod do celého děje a mnohé to osvětlilo.Mám výhrady k výběru obsazení,je to ale tím,že mě seriál víc oslovil a zaujal.

28. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Oba bezvadný

I když jsem napřed viděla seriál a následně pak film, musím konstatovat - oba jsou bezvadný, naprosto perfektní. Zatím tuto sci-fi podívanou u mě nic nepředčilo. Vše nabité dějem, žádná nudnost, zkrátka pošušňáníčko, které si zaslouží plný počet bodou.Kdyby to šlo, dala bych i něco navíc jako bonus.

3. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Star

Myslím že tenhle film je skutečně skvělí, jeden z mála sci-fi filmů který nezneužívá egyptské kultury aby byl zajímavješí. Děj vžádnem okamžiku není nudný. Myslím že je to skvost mezi sci-fi.

19. března 2006
avatar uživatele
80 %

Klasika

Opravdu filmová klasika. Celkem slušný příběh a dobré herecké obsazení dělají z tohoto filmu nadprůměr. V některých částích sice ztrácí dech, ale jako celek mi vychází dobře a taky se mi moc líbil

9. března 2006
avatar uživatele
60 %

E?

Tak nevím nevím, nápad je geniální, herecké obsazení taktéž, tak co se mi na tom filmu vlastně nelíbilo? Asi ta jeho "prázdnost", která mi zůstala v mysli po jeho shlédnutí, prostě to jaksi nemá šťávu. I když se jedná o sci-fi, tak tí špinaví lidičkové v městečku na poušti mi tam jaksi nezapadli. Nebýt Kurta Russela v hlavní roli, nemyslím si, že by tento film dosáhl tak vysokého hodnocení, není to zas taková bomba.

5. března 2006
avatar uživatele
100 %

Tento začátek legendy by si neměl nechat ujít žádný opravdový fanoušek sci-fi, stejně jako seriál vzešlý z tohoto filmu. Naprostá klasika.

27. února 2006
avatar uživatele
100 %

:-)

Pokud jste si zamilovali ten seriál, který z filmu vzešel, tak jako já, nesmíte si film rozhodně nechat ujít. I když v tom seriálu je lepší herecké obsazení

7. února 2006
avatar uživatele
100 %

nejprve jsem serial moc nemusela

film mě hodně nadchl už při prvním shlédnutí. Nové téma, scifi a odkazy na historii Egypta byly prostě fajn. Obsazení je taky skvělé. seriál jsem začala sledovat až v zahraničí a naposledy jsem viděla konec sedmé řady, ale ta k nám ještě nedorazila:(

5. ledna 2006

seriál ne

Tento film se mi moc líbil, bylo to velmi zajímavé a měla jsem z něj příjemný pocit. Avšak seriál hvězdná brána se mi nelíbí.

30. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Super film ,miluji sci-fi a tohle je skvělí a seriál je taky vynikající,viděl jsem zatím 8 řad čekám na tu devátou to bude bomba

30. prosince 2005

Mol Jaffa!Tim lokeem rel molcon ai

Dnes již bezpochyby kultovní film, který si získal po celém světě bezpočet fanoušků. Kdo by neznal Goa'uldy a naše známé SG-1. Příběh, zpracování, postavy, jazyky, jako i světy a další si získaly čestné místo ve světě sci-fi. Já osobně tento film považuji za kult. Samozřejmě viděl jsem i všechny zatím natočené série seriálové podoby (SG-1 i SG-A). pokud někdo hledáte sci-fi na úrovni, neváhejte.....

15. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

14. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

jo vydařenej snímek hlavně ta přišra z ty pouště se mi líbila i když serál je pak takovej nic moc, tady nadhodily dobrý téma ale filmaři ho blbě zpracovaly

14. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

SG

Mno tak film zacal kult. A serial v nem jeste lip pokracuje. V americe to byl vyhlasen nej serialem roku. A te to fakt. Super hlasky, skvejel pribeh, pekny sceny. Ja sam mam vsechny dily na DVD a je to neco uzasneho. Proste 100%

14. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Stargate

Hvezdna brana se ukazala jako velmi dobry film na vecer.
V kine jsem na nem nebyl,ale videl sem ho nekolikrat na tv prima.Film byl skvele zpracovana sci-fi.Stejne jako pozdejsi serialova verze.

10. prosince 2005

super

Musím sa priznat ze som najskôr videla seriál a az potom film. Preto som bola dost skeptická ale ten film ma veľmi prekvapil.

4. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

STaR GaTE

Teda na ty roky docela cool, ne? :-) Je tu sice pár "kousků", které s odhalením, že jsem fanda seriálu, nechápu, ale jinak super. Možná mohli zvolit lepší herce a malinko upravit dialogy. Rozsáhlejší ukázka goaldské technoligie by taky nebyla na škodu...

29. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Ra

Velice dobrý sci-fi film! Výborná myšlenka cesty do jiné galaxie, kde jakoby se zastavil čas v době faraónů! Kurt Russell je borec, nikdy nezklame a pobaví!

27. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Super

Vynikajúci filmík, ktorý utvoril dokonalú predstavu o tom aké zaujímavé by to bolo, keby sa také niečo stalo...a taktiež aj bol predlohou dobrému seriálu :o)

15. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Předloha skvělého seriálu

Celkem dobrý film, ale mohlo být víc akce. Nicméně nebýt tohoto filmu , nevznikl by skvělý stejnojmenný seriál. Proto filmu dávám 90%

8. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

:-)

Film se mi líbí, ale co si budeme nalhávat. Seriál je milionkrát lepší!!! Myslím, že O´Neill je lepší a vtipnější v seriálu, než ve filmu.

29. října 2005
avatar uživatele
100 %

SG

Celí film je prostě dokonalost sama . . . sice seriál je mnohem lepší, ale to jen z toho důvodu, že je protáhlejší a obsahuje delší dějovou linii . . . Každýmu milovníku sci-fi vřele doporučuju . . . ono už asi neni komu co doporučovat jelikož tento film viděl snad už každý . . .

28. října 2005
avatar uživatele
90 %

Star Gate

Film, který mě zaujal a dívám se na něj snad pravidelně. Má zajímavou myšlenku, je dobře zpracován - kombinuje tajemno starého Egypta se sci-fi. Sleduju i seriál, který taky nemá chybu, ale film je o trochu lepší. Kdyby byl natočen teď, měl by lepší triky a byl by ještě lepší, ale i tak, klasika si zaslouží svých 90%.

16. října 2005

Začátek kultu

Bez filmu Hvězdná brána by jen těžko vznikl seriál, který má díky původní myšlence tolik úspěchů. Film však vypadá jako chudý příbuzný, ale jen kvůli staršímu datu natočení. Film mohl být bohužel o fous lepší.

15. října 2005
avatar uživatele
Morx
...
70 %

FILM x SERIÁL

Já jsem asi ovlivněn tím, že jsem viděl napřed seriál. Ten je lepší jednak dějově, zábavnostně, akčně, atd., ale hlavně hereckými výkony. Tomuto se nepodařilo na mě moc dobře zapůsobit... 60-70%

9. října 2005
avatar uživatele
80 %

perfect

toto se mi velmi líbilo jednak poutavým příběhem a chvílemi tam najdete docela dobrý humor takže doporučuji

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Pro jednoho kult...

... pro jiného béčkové sci-fi. Já se jednoznačně řadím do první kategorie. Nápad s hvězdnými branami, jako prostředkem pro cestování vesmíru si mě získal pro sebe. Je to opět něco nového, neprozkoumaného a zajímavého. To vše navíc podpořeno moderními technologiemi, krásnými exteriéry a hezkými triky. Fenomén Hvězdné brány (nebo chcete li SG, jak ji označují skalní fanoušci) však filmem teprve počíná. Na něj navázal dlouhý, do-dnes-trvající seriál, který rozvíjí celou problematiku hvězdných brán do monstrózních rozměrů a přináší Vám to co se do filmu nemohlo nikdy vejít. Pokud jste si tedy oblíbili film, tak doporučuji i neméně kvalitní seriál.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobry film

Musim uznat ze film bol dobry aj ked sa mi viac paci serial kde ma O´neil viac dobrych hlasok.Ako som povedal velm bol na 90% dobry

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Nic moc...

Scifi filmy nemám ráda, a ani tenhle mě nezaujal...Seriál se mi líbil 100x víc a tohle mi přišlo nějak uspěchané, přeplácané a beze smyslu....tento film se mi opravdu nelíbil...ale zpracování bylo vcelku dobý.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Star Gate

" Kdo to překládal? To nejsou dveře do nebe ... to je hvězdná brána! " Pro mě jednoznačně famózní film, který mě zaujal od prvního shlédnutí, a který si vždy rád pustím znova. Filmu bych dal 100% a hvězdičku originality navíc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

To jóóóó

Sci fi já můžu a tohle je jednoznačně skvělej film. Cectováni prostorem je možný zatím jenom ve filmu. Škoda. Písek, Egypt, tajemné symoly-prostě super.

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Hvězdná nuda...

Rozhodně miluju scífka, a i tanhle film má zajímavou myšlenku, ale z představy, že bych se na to měl podívat je mi špatně. Ten film se strašně táhne.

Kdysi dávno

Seriál vs. Film

Tohle se fakt nedá srovnat. Kdykoli běžel v televizi seriál Hvězdná brána, nenechala jsem si ho nikdy ujít, protože se mi strašně líbil a nemohla jsem z něj spustit oči. Zatímco film mě moc nezaujal. A herecké obsazení mě taky nic moc. Takže 80% dávam jen proto, že to bylo na podobné motivy jako seriál a že to byl celkem pěkný příběh. Jinak by to bylo asi na 50%...

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

+

Hvězdná brána je velice povedený film,který je dost záživný.Co je ale hlavní,je předlohou skvělého seriálu.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Brána

Myslím si , že je to fantastický film. Podle mého názoru člověka vtáhne do děje a prožívá ho až do konce filmu. I herecké obsazení si, se povedlo. Pa.

Kdysi dávno

Červí díra

Podle někoho blbost ale já si myslím své.Já vždy říkám Hvězdná brána je starej film ale film.Ve hvězdném opsazení jako je Kurt Russell a James Spader.Tomu nikdo neodolá..

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

L--o--o

no musím říct, že se mi seriál líbí daleko víc než tento film...nejhezčí je na něm asi vztah Daniela a Šarí. O´Neil je sice super, ale jinak je to průměrná sci-fi :(

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

James Spader

Je to taková milá sci-fi podívaná s pohádkovým nádechem o starém Egyptě. Ale má to i pár dobrých akčních scén, ale té akce jsem očekával víc.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jim
...
80 %

SG

No, abych pravdu řek, seriál mě bere mnohem víc. O akci je ve filmu člověk málem připraven až na těch pár scén, ale jinak dost slušný sci-fi.

Kdysi dávno
avatar uživatele
weri
...
90 %

Skvělej film

Film s velkym F, námět originální...konečně filmaři přišli s něčím novým, neokoukaným. Je pravda, že seriál je daleko zajímavější a akčnější, ale nebýt tohoto úspěšného filmu, žádný seriál by se zřejmě ani nenatočil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

hm

kedze predchadzajuci nazor mi bol zmazany...skusme este raz....

povedal by som, ze za poslednu dobu jedno s tych vydarenejsich...az na ten koniec, to si mohli skutocne odpustit..revolta ludi, zhadzujucich svoje opraty...proletariat do boja..uraaaaaaaa....no KRAVINA...ale ved to tocili amici, tak sa to dalo cakat, ale inak good napad


doporucujem

Kdysi dávno