home
Hvězdná brána: Návrat (video film)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

The End ?

Film, ktorý musel potešiť fanúšikov seriálu Stargate, ale rozhodne aj tých fanúšikov sci-fi, ktorí obľubujú filmové časové paradoxy. Skvelý príbeh, slušné herecké výkony hlavných protagonistov, trochu pozitívnej naivity v scenári, slovom nadštandardná zábava pre viac použití.

5. ledna 2014
avatar uživatele
E Š
...
100 %

MILUJEM MILUJEM MILUJEM! Áno, Archu mám o niećo radšej, ale stále je to star gate a jeho kvalita sa nezaprie! Okrem toho... Návrat Jacka určite potešil každého fanúšika ;)

11. února 2012
avatar uživatele
80 %

Velmi dobře natočený film na téma stargate:) Opět to dobře promysleli, bylo to dobře zahrané a útok na Zemi byl krásně udělaný. Hlavně Baal byl vynikajícím padouchem. Bylo tam par dobrých hlášek a hlaběn byl atm Oneil! i když jen kratce.

27. září 2010
avatar uživatele
60 %

Amanda Tapping

Je to úvodní film k jedné sérii tohoto známého seriálu a to je na filmu znát. Příběh má svoji kvalitu, ale až moc to připomíná seriál.

26. září 2010
avatar uživatele
100 %

Jako fanoušek Star Gate nemůžu dát nic jiného než stovku. Archa pravdy byla sice o trochu lepší, ale i tak to bylo dost dobré zakončení.

23. března 2009
avatar uživatele
90 %

Předně musím říct, že Continuum je super. Ačkoli jsem si ho moc neužil. Viděl jsem verzi v originále bez titulků a angličtinou opravdu nevinikám. Přesto jsem to shlédl a musím říct, že to bylo orpavdu dobré. Příběh je zcela zřejmý pokud znáte SG. Ačkoli za to tvůrci nemůžou, dávám 90% kvůli absenci dabované verze.

19. srpna 2008
avatar uživatele
pier
...
100 %

Continuum

JE TO TADY, konečně se natočilo pokračování hodné seriálové ságy, producenti si asi uvědomili že pokud chtějí natočit něco kvalitního musí se vrátit k jeho nejpopulárnějších záporákům - Goa'uldům…Hned od začátku budete vědět že se nebude jednat o další béčkovou filmovou kravinu jakou jsme viděli v Arše pravdy…Každého fanouška musí potěšit účast všech známých herců, generála Hammonda a našeho známého Jacka O-Neilla, i když měli jen pár slov přesto potěšilo je opět vidět…Continuum měl naprosto dokonalý příběh kde se sloučilo snad všechno co jsme znali ze seriálu, efekty nebyly zase až tak perfektní ale určitě nezaostávají za filmy stejné kategorie…Je to zkrátka nejlepší SG-1 za posledních pár let…Cestování časem a skrz paralelní světy byli vždycky moje a dokážu si ho vždycky užít…Možná mě jen mrzí, že mohli film prodloužit o čtvrthodinku a trochu si pohrát s životem v "novém" světě, bylo by tam dost prostoru pro dalších pár vychytávej…Pokud jsem slyšel dobře je to poslední film této nadupané ságy, myslím si že lépe to udělat nemohli, hodnotím plným počtem protože jsem fanoušek, ale pro nezasvěceného do tohoto fantas tak maximálně 70%...Budete chybět všem Taurům kteří na vás koukali a hltali všechny vaše zážitky!

5. července 2008
avatar uživatele
100 %

Paráda...

Tak jsem to teď zkoukl, když to je na internetu měsíc před plánovanou premiérou na DVD, a musím říct "WOW"! Parádní film, Continuum se mi líbilo víc než Archa, a hlavně návrat Goauldů! Já jako fanoušek SG jsem opravdu nadšenej, že takovejhle filmík vůbec vznikl, jen je škoda, že nejde do kin, rád bych se na něj podíval i tam... Jakmile budou titulky, podívám se znova a opravdu rád, protože mi chybí Jackovi fórky... i když, tady jsme si Jacka bohužel stejně moc neužili... ale nic to nemění na tom, že dám 100%!

3. července 2008
avatar uživatele
100 %

Supéér

Hodně dobrej filmek, zvlašť pro mě jako fanouška SG =), jen bych řekl, že hodně podobný nápad se už v seriálu objevil, ale jinak super. Jo a jednomistnou F-15 jsem taky viděl poprvý =)

2. července 2008