home
Human Traffic

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Nicola Reynolds

Film má výborný námět ze "současnosti", ale jeho zpracování mě vůbec nezaujalo a děj nijak nestrhl. Pár scén i rozhovorů je dobrých, ale na film je málo, mít jen rychlou hudbu.

4. května 2008
avatar uživatele
70 %

Film sice nedosahuje takové kvality jako například Trainspotting...ale i přesto se na něj dá dívat...jsou zde některé zajímavé situace...v některých částech jsem se i zasmál...tohleto dílko jsem viděl docela dávno...takže tento názor po dalším shlédnutí radši aktualizuji=))...jinak drogová scéna...každopádně je zajímavé se podívat...pro ty, kteří netuší jak to chodí...a kdo tuší...jistě ocení....

25. října 2007
avatar uživatele
100 %

Human Traffic

Fantastický film o tom jaxe "paří" a co TO obnáší situace dialogy před počas a po - a hlavně důsledky ... heheh

15. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Výbornej film. Vážně jeden z mých nejoblíbenějších. Žádný přehnanosti. Líbí se mi, že drogy neodsuzujou, ale přesto říkaj dejte si bacha. A neni to jen o drogách. Je to i o přátelství, o lásce, oživotě. Tak jak to prostě chodí.

16. června 2007
avatar uživatele
80 %

Celkem drsný, ale realistický film o bandě přátel, hospodách, sexu, pařbách, drogách... Fajn vybraní herci, nedovedu si představit v některé z rolí někoho známého. film se mi líbil, mám ráda nezávislé filmy. Jo, hold i takhle to na světě chodí, tak proč se na to nepodívat, když to všechno nechcete zažít(jako že nechci:))

21. srpna 2006