home
Hudson Hawk

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
20 %

Bruce Willis, herec kterého mám ráda. Hudson Hawk, film který je ztrátou času, přihlouplý a je v něm škoda Willisova talentu. Přemlouvala jsem se, abych to vůbec dokoukala.

16. srpna 2012
avatar uživatele
konz
...
80 %

...

O ilmu jsem popravdě vůbec nic nevěděl a že jsem k ěmu přišel jak slepý k houslím bylo asi štěstí. U filmu jsem si opravdu dobře oddychl. V klidu děj, akce a Bruce. Taková oddychovka

16. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Film se mi moc líbil.Když jsem ho viděla před lety, brala jsem ho moc vážně. Až ted, s odstupem času jsem si ho pěkně a dokonale užila.Výborní herci, nápad, super........ Taková příjemná oddychovka. Když k tomu připočtu fakt, že Bruce byl spoluautorem scénáře... Co na tom, že za něj dostali Zlatou malinu? Nic to nemění na tom, že tento film pobaví. Já osobně se k němu ráda vracím , a mohu ho jen vřele doporučit.

23. října 2008
avatar uživatele
60 %

Moc ma to nebavilo, prevažne nudné, ale niekedy to pripomínalo aj celkom dobrý film. Aj keď celé to bolo nejaké čudné...

24. února 2008
avatar uživatele
70 %

Když jsem zabrousila na obsah Hudsona, usoudila jsem, že to bude další ztřeštěná tuctová nic-moc komedie ale jelikož měl hrát hlavní roli Bruce Willise, který je známý především akčňáky, nedalo mi to a film jsem zkoukla. Velice mě překvapilo jak se postavy zlodějíčka Eddieho nakonec zhostil. Nečekejte od tohoto filmu, že se budete válet smíchy - já osobně bych ho přirovnala ke komedii, ke které se časem budete chtít vrátit a která vám zpříjemní náladu. Mě se film líbil a ráda ho zase někdy uvidím.

13. února 2008
avatar uživatele
40 %

Hudson Hawk

Na tenhle film jsem se dívala hlavně kvůli tomu, že tam měl hrát Bruce Willis a nijak zvlášť se mi to nelíbilo, sice to nebylo úplně špatný, byly tam fakt skvělý momenty, ale jako celek se mi to prostě nezdálo.

13. února 2008
avatar uživatele
90 %

Bruce Willis

Je to příjemný odpočinový film, který mě hlavně díky Willisovi bavil a na komedii měl i slušnou akční stránku.

3. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

hustý

jtendle filmik jhe do cela mazec...tydle vtipný ulítlosti mam moc ráda...byla to skvělá zábava;) všem doporučuju

29. července 2007
avatar uživatele
20 %

nic moc film noo.. takovej chaotickej a moc mě nebavil..bruse willis už hrál i lepší role..řekla bych ,ž e to byla ztráta času dívat se na toto..

27. července 2007
avatar uživatele
30 %

A to je co? :-O

Neuvěřitelně trapný film, ve kterém hrají trapní herci (až na Willise), jenž vidíme v trapném ději. Postavami a jejich chováním mi to spíše připadá jako nějaká pohádka pro malé děti. Je to absolutní ztráta času, při které se snad nejde ani bavit, pokud si teda nenajdete k filmu nějakou druhou činnost, můžete si třeba číst v TV programu, jaké blbosti hodí Nova příště. Jediné co film alespoň trochu zvedá od naprostého dna je už zminěný Bruce Willis, které ve filmu oproti ostatním krásně vyniká a přavážně jeho hlášky.

27. července 2007
avatar uživatele
60 %

není to sice Willisův nejlepší film, ale koukat se na to dá:p...občas docela vtipný situace a hlášky,ale jinak průměr

27. července 2007
avatar uživatele
70 %

Ale co, ono to nebylo špatné. Sice bylo v ději až moc zvratů a kliček, ale aslepoň se člověk nenudí a nekouká na hodinky, kdy už bude konec. Pár akčních scén bylo fajn (jízda po dálnici na lehátku) a našlo se i pár skvělých vtipů. Bruce Willis byl opět nad věcí a Andie McDowell byla krásná až do chvíle, kdy dělal delfína, to bych ji nejradši sklapoval. Jinak James Coburn a další ve vedlejších rolích byli fajn. Pohoda.

27. července 2007
avatar uživatele
90 %

Hudson

Čítala som aj knihu, ale film je lepší.
Páči sa mi. Má osobitnú atmosféru, ktorá je tak trochu detinská.
Veď prečo nie?

13. listopadu 2006