home
Hřbitov domácích zvířátek

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

Neskutočne pútavý film. Nie som fanúšikom hororov, ale tento je jeden z mála, na ktoré nenechám dopustiť. Zaujímavý dej a skvelé prevedenie. Niečo medzi starou klasikou a novými... blbosťami.

5. května 2012
avatar uživatele
50 %

Knihu jsem si přečetla asi před rokem, a zařadila bych ji k tom nejlepšímu od Kinga. Film už byl o něco slabší, nic se nevyrovná tomu jak King všechno dopodrobna popisuje, až se vám z toho kolikrát dělá zle. Ve filmu byla spousta scén, které si zasloužily více prostoru. Například smrt Pascowa, při které se i Louisovi měl zvednout žaludek, Spot, nebo když Louis kope na hřbitově.
Nejzdařilejší byla podle mě scéna se Zeldou, která mi připadala nejděsivější jak v knížce, tak ve filmu.
Těšila jsem se i na Churche, bohužel to nedopadlo tak dobře jak jsem čekala. Ale zase je pravda, že mu nemohli něco píchnout, aby zmizely jeho kočičí pohyby a aby byl celkově takový nemotorný. Ale docela mi to zkazilo zážitek z filmu.
Co musím hlavně je pochválit, je malý Gage, kolikrát mě až napadalo jak ho donutili, aby zahrál to co zahrál.
Na film se podívejte, ale určitě si i přečtěte knihu, která je dle mého asi o polovinu lepší. Ale nedoporučuju film s českým dabingem, je příšerný.

20. ledna 2011
avatar uživatele
100 %

Po přečtení knihy (a o rok později) jsem se rozhodla, že se podívám na film. Už v úvodních titulcích mě potěšilo, že se S. King ujal scénáře, sice se objvilo pár zvlštních dialogů, alo co mělo být řečeno, řečeno bylo a navíc zůstali i detaily, kterých bysme se od jiných scénáristů nedočkali (hroby v kruzích). Film děsil, Pascow na sedadle letadla se usmíval, kamióny jezdili sem a tam, Church prskal a skvělý zážitek z klasického hororu jak má být přetrvává i nadále :)

8. července 2010
avatar uživatele
90 %

No..Po přečtení knížky jsem byla poměrně hodně nadšená. Hned jsem si stáhla film a nějak mě to nepřekvapilo - neříkám, že je to přímo "shit" - zpracovaný na svojí dobu velmi dobře, i mě to vyděsilo - ale - zazdil to dabing. Nadabovaný je to tak šíleně, že veškerej požitek z filmu mi to vzalo. Takže - pokud koukat, tak jedině v originále.

5. dubna 2010
avatar uživatele
70 %

film som videl uz davno, ale pamatam si nan aky mi bol hnusny a neprijemny,teda aky horor ma byt. no ale urcite to nie je jeden z najlepsich.

20. března 2008
avatar uživatele
30 %

Hřbitov domácích zvířatek

Strašné...vetší pytomost snad ani neexistuje odporúčam pozerať jenom za trest...víc to už zbabrat nešlo

31. října 2007

Dokonalé

Kdyby v televizi dávali raději takové filmy, místo těch ptákovin. Vzorový film pro novodobé filmaře. Hororová klasika!

16. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Miluju Kinga. Píše skvělé knihy!! Jeho knihy jsou bezvadné. Proto se ráda kouknu i na filmy ale kniha vás vtáhne do děje víc! Ale tento film byl opravdu natočen velice dobře. Skoro přesně podle knihy. Skvělá hudba a efekty!! Chválím!

10. září 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Jako milovnice Stephena Kinga musím říct, že mě film nezklamal. Stejně jako v knize, i tady je příběh vyprávěný zajímavě a hodně stašidelně, film se víceméně drží předlohy a všechno důležité zde je, takže je to zajímavé i pro ty, kteří knihu nečetli. Musím opravdu pochválit režiséra, málokterý Kingův román je tak dobře zfilmován.

15. června 2006
avatar uživatele
100 %

Ještě před tím, než jsem si půjčila film, musela jsem si přečíst knihu, abych byla v obraze. Nikdy bych o tomhle filmu nic nevěděla, kdyby mě na něj neupozornila kamarádka a říkala, že to musím vidět. A skutečně byla jsem nadšená. Děj se až na pár drobnosti skvěle drží knihy a je tu zachována ta skvělá atmosféra, která je v knize. Bylo tu spoustu skvělých hororových scén, u kterých mi běhal mráz po zádech. Hlavně sestra od Rachel, kocour Church a Gage vypadaly skvěle. Nemluvně o úžasném konci.

23. května 2006
avatar uživatele
60 %

tohle je pro mě horor první třídy...naprosto nemožné...celý ten film..jak to tak vidím king má strašně zajímavé nápady...na konci filmu jsem nadávala na blbost toho chlapa...ale jinak bych dala tak 60%

11. května 2006
avatar uživatele
100 %

Kámoš mi doporučil, ať se na to určitě nedívám, ale já jsem ho neposlechla a podívala se na to. Když jsem to viděla poprvé, tak jsem zavírala oči, podruhé to bylo v klidu, protože sem se na to dívala ve dne, ale když sem se na to podívala ještě 2x, tak jsem se cítila stejně, jako kdybych to viděla poprvé. Je to opravdu jeden z nejlepších hororů. Moc se mi líbí, ale kdyby to bylo přesně podle knížky, tak bych se na to asi dívat nevydržela...

14. dubna 2006