home
Hra o dítě

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Dakota Fanning

Je to zajímavý thriller s dobrým hereckým obsazením, který dokáže upoutat i přes brzké vyjasnění zápletky a předvídatelný konec.

4. června 2012
avatar uživatele
70 %

24 hodin

Celkem dobrej film...začátek byl docela nudnej ale ke konci se to pomalu rozbíhá. Nejvíc se mi líbil Kevin Bacon a Dakota Fanning. Oba podali skvělej výkon.

10. července 2009
avatar uživatele
100 %

dobreeeej filmeček,hrozně moc se mi líbí,fakt super herci a herečky,parádní filmeček,jak já ho milujuuu:D:D:D

15. října 2007
avatar uživatele
80 %

Film mě docela bavil. Nestíhala jsem se u něho nudit, při závěrečných scénách jsem si skoro kousala nehty. Pořád jsem čekala, jestli se to hlavním hrdinům podaří, nebo ne. Konec mě sice nepřekvapil, ale i tak se mi film líbil.

29. září 2006
avatar uživatele
50 %

Kevin Bacon to zabil - totálně

Začalo to moc pěkně. Vychutnával jsem si napětí, skvělé herecké výkony, depresivní i lehce vzrušující scény. Nebyla to sice extra třída, ale působilo to zajímavě. Ovšem těch posledních 35 minut byla děs a utrpení, která film úplně shodila. Až tady se ukázalo, jak je scénář nedomyšlený, herci nepřipravení a režie úděsná. Naprosto suverénní Kevin Bacon se proměnil v klepající se trosku připomínající zombii. A to úplně bezdůvodně, pochybuju, že by taková trojice dokázala provést čtyři bezchybné únosy. Ze suveréna udělat histerku, která touží po dítěti, ale ne vlastním, ale cizím. To je vážně logika jako sviň. Kevin to svým výkonem zkrátka naprosto degradoval a vinnu na tom rozhodně nese především režisér, který ho nedokázal ukočírovat. Nedokázal ukočírovat ani Stuarta Townsenda (otec), který nechutně přehrával. Jinak ženské trio skvělé. Moje oblíbená Dakota nedokáže zklamat, Charlize Theron asi hrát umí a Courtney Love je vážně blbá, že se chce ufetovat k smrti, protože tragické ženy jí opravdu jdou. Ale jak jsem říkal, film působí dobře první hodnu, pak se změní výkon Bacona a ta scéna s letadlem na dálnici a to všechno je jak stvořené nějakým novým béčkovým týmem. Škoda, mohlo to být lepší, ale vykalkulované nelogičnosti opravdu nesnáším.

9. července 2006
avatar uživatele
80 %

Celkem normální film děj sice není nic moc, ale i tak ho ti méně nároční určitě ocení. Nejzajímavější je film asi spíš ke konci.

31. března 2006
avatar uživatele
30 %

Ani Dakota a Kevin Bacon tento film nezachránili. Jako vždy byli skvělí, ale film byla nahorázná nuda. Primitivní příběh, který se nepodařílo vůbec pěkně realizovat. Až jsem u toho málem usnul.

5. února 2006

Tento filmek jsem viděla včera a nezdál se mi zas tak hrozný. Je tam spousta známejch herců. Příběh je docela good. Samozřejmě to nejni nejlepší film, ale rozhodně neurazí.

5. února 2006