home
Žhavé výstřely 2

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Velmi úspešné pokračovanie, dokonca o dosť lepšie. Rowan Atkinson sa mi do filmu moc nehodil no budiš, hral tam iba chvíľu. Vtipných scén tu bolo naozaj požehnane a ani jedna nebola prehnaná.

10. února 2011
avatar uživatele
60 %

Osamostatnělý Abrahams nemá zdaleka takovou sílu jako tenkrát podruhé v legendárním triu s bratry Zuckerovými nebo v Bláznivé střele. Na seriózní a chytrou parodii hloupé a ulítlé. Dětinsky humorné scénky ve stylu Topper narazí do sloupu, mnich přidělává loukoťové kolo k mercedesu, mnich padá do studny poté, co vidí ženu atd, mně nedovolují považovat Žhavé výstřely 2 za něco převratného nebo jakkoli zásadního. Abrahams sice umí rozjet vtipnou scénu jako třeba tu v autě, ale už pak neví, kdy přestat. To je jen jeden z mnoha možných příkladů tohoto nedostatku. Vtipy nebo jejich pokusy o ně je ovšem film tak nasycený, že minimálně jednou za dvě minuty se to povede, takže se člověk skutečně baví a jednou se dlouze hlasitě směje, ale parodický žánr už mně nabídl rozhodně víc, než jen přemrštělou smršť dobrých a špatných vtipů, a proto zůstanu s hodnocením v rozumných hladinách. I tak je to o fous lepší než jednička.

8. února 2011
avatar uživatele
90 %

Žhavé výstřely jdou klasická parodie z americké dílny. Dá se na ně dívat některé momenty jsou opravdu skvělé, ale něco je fakt síla, ale dívat se na to dá

28. března 2009

No líbilo se mi to, ale nemůžu říct, že to patří mezi filmy, na který se podívám znovu :-) Ale třeba ještě změním názor...

31. prosince 2008

fakticky žhavé :-D

Jako malá jsem tento film zbožňovala.. znám ho i doteď nazpaměť. Libí se mi ten humor... Atkinson je však v tomto filmu jakýsi divný.. takový vážnější... Mr. Bean.. mu vážně více padne. Každopádně Charlie.. je jako vždy naprosto super :-D

8. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

Nejspíš se někomu nebude líbit to co teď řeknu, ale jednička se mi líbila mnohem víc. Použili tady už ohrané scény z jedničky. V tomhle pokračování bylo mnohem víc trapných scén než jsem očekával, a to jsem si po shlédnutí jedničky sliboval, že dvojka bude trochu realističtější. Bohužel... Nadruhou stranu se mi líbilo jak zparodovali akční filmy té doby jako třeba Terminatora 2, Predatora a hlavně Ramba, u kterého sem předpokládal, že zparodují Rambovu nepřemožitelnost. Nebyl špatnej ani taxikář, kterej se zde taky oběvil. Ale jak jsem řikal na začátku.. jednička byla z mého pohledu lepší.

13. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Tak tenhle film naprosto miluju. První díl byl naprosto průlomový, senzační, vtipný, ale tohle... to se s tim vůbec nedá srovnávat, je to ještě lepší a to jsem si myslel, že to není možné. Tolik vtipu na jednom místě, to i na mojí bránici bylo moc, vůbec jsem nestíhal vstřebávat všechny ty perfektní vtipy a u těch co jsem to stihl jsem dostával záchvaty smíchu, u kterých jsem naprosto paralyzová a to myslím opravdu vážně, takhle dobře, už jsem se nopobavil hezkých pár let. Všechyn ty zparodované věci z Ramba 3 a podobných akčních pecek prostě neměli chybu, ten zápas v aréně, to se nedalo vydržet, to byla snad nejvtipnější scéna (ještě gumový medvídky :-D). Taky musím smeknout před Charlie Sheenem, to je opravdový pan komik, ve všech ohledech předčí snad každého kromě Jima Carryho. Když Charlie nasadí pohled ala Topper Harley, tak mu leží celý svět u nohou. Prostě nepřekonatelná parodie, kam se na ní hrabou ty novější, tohle je klasika, na kterou se nazapomíná!

11. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Lepší než 1

Tak tento díl se mi líbil víc než první. Vždy se u něj pořádně zasměju, ať se na něj podívám třeba i po desáté. Výborná parodie. :-)

6. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

Tak to vidím já...

Pokud byla jednička dokonalá, tak je Dvojka geniální... To co bylo v jedničce ukázáno je tady dotaženo k dokonalosti.... Tady neplatí pravidlo zkažených dvojek... tady se vraždí Sadam... Kdybych měl vybrat dokonalou parodii, nebudu váhat. Film doslova přeplněný vtipy. Viděl jsem ho mockrát, ale pokaždé najdu neco nového. V každé vteřině filmu je vtip nebo parodie. Někdy i více najednou. Nepřítomné pohleby a geniálně stupidní dialogy zdokonalují atmosféru. Nejlepší parodie všech dob. Neomrzí, nenudí.

15. května 2008
avatar uživatele
100 %

hot shots part deux

no tak a tohle TO jedničce chybělo hhheeh dvojka a neuvěřitelný Charlie, doslova a do písmene kopie Ramba

15. května 2008
avatar uživatele
90 %

Perfektná paródia na všetko možné aj nemožné, najlepšia je tá scéna, keď sa Sabdám po rozbití opäť spojí, naozaj geniálny trik.
Tento film je =úžasná komédia plná absurdných situáciácií, ktoré nemajú konca kraja.

11. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Žhavé výstřely 2 jsou skvělým pokračováním jedničky.Opět spousta vtipných scén a spousta utahování ze spousty filmů.

5. března 2008
avatar uživatele
70 %

Jednotka sa mi páčila viacej, toto mi pripadalo mierne trápne, ale tiež to bolo dosť dobré.... Bude pokračovanie alebo už je???

12. února 2008
avatar uživatele
80 %

Skvělej film o ničem. Tyhle komedie mám ráda proto,že sou absolutně o ničem a proto se u nich dá skvěle relaxovat a bavit se. A myslím že enhle film musí bavit každýho.

7. února 2008
avatar uživatele
90 %

Druhý díl podle mě překonal o chlup svého výborného předchůdce. Zase jsem se řezala od začátku do konce a nejlepší byl pan prezident.

3. února 2008
avatar uživatele
100 %

až já ztroskotám, potřebuju dvd a krabici nejvyšší potřeby-je plná děravejch placatejch koleček. A černý medvědy budu lovit slepicema!

13. ledna 2008

hrmf

Jde vůbec na něco takového napsat názor? Jedničku miluji a dvojka je ještě lepší. Jestli někdy ztroskotám na opuštěném ostrově bude mi to fuk (až na černou mlhu a obří medvědy), pokud tam budu mít možnost koukat na tuhle věc...

24. října 2007
avatar uživatele
90 %

Dvě je víc než jedna

Už vím, proč mám v paměti rovnítko mezi Žhavými výstřely a pořádnou srandou. Ona je ta dvojka podle mého o dost povedenější než jednička. Parodie je vůbec zvláštní žánr, mnohdy působí až drze a nevkusně, chce to však nebýt karlovarským dietním sucharem a absurdnost situací si plnými doušky vychutnávat. Charlie Sheen se do role poněkud neobratného a smolařského superakčního hrdiny perfektně hodí a vzdor tomu, že ze sebe pro účely role vydrezúroval opravdového Ramba, je jednoduše od pohledu k smíchu. Když se k tomu přidají ty zmatené monology (a dialogy), které jsme si jinak zvykli slýchat z úst Leslieho Nielsena, je dokonáno... Báječná je scéna z bagdádského paláce, kde filmový Husajn jakoby z oka vypadl skutečnému nebožtíkovi Husajnovi, budiž mu země lehká (anebo se to teď říkat nehodí?), skoro bych věřil, že si ten opravdový na chvíli odskočil do Holywoodu střihnout si scénu. Američanům připisuji k dobru jedno veliké plus - tak jako jsou často na zabití s tím svým patetickým patriotstvím a trapnými žblechty vyhřezlými ze zobecnělých společenských klišé, dokáží si stejně dobře z toho všeho udělat bezbřehou legraci a když na to přijde, v tom dobrém smyslu jim nic není svaté (v tom špatném taky ne, to už je horší).

3. října 2007
avatar uživatele
100 %

Gumový medvídky přidat!

Nejlepší americká komedie co nemá chybu. Líbí se mi to víc než jednička i když je to nejkrvavější film všech dob.

28. září 2007
avatar uživatele
80 %

Chich

Tak tohle je teda slušná dežovinka :) Prostě mazec parodie, mírně ulítlá, ale to vůbec nevadí...srandy kopec.. :)

23. září 2007
avatar uživatele
80 %

blbost, která nenudí

Na tenhle film jsem se moc těšil a při jeho sledování jsem jenom nastačil věřit vlastním očím. Taková slátanina, která ovšem pobaví a snímek není zase až tak moc dlouhý, takže jsem se u něj nenudil. Rambo 2, který Žhavé výstřely parodují, už beru samostatně jako komedii (přece jenom ty kousky co Sylvester předvádí jsou trochu moc přehnané) a v tomhle filmu se ty kousky ještě minimálně 2x vylepšili...

23. září 2007
avatar uživatele
70 %

Na stejné úrovni jako jednička

Na tenhle film jsem se naopak těšila, protože jednička se mi líbila a podle vzpomínek jsem věděla, že i dvojka je fajn. Žhavé výstřely jsou takový světlý bod parodií. Například spolu s Bláznivými střelami. Baví vás to a ani mi to nepřijde trapné, což se u parodií docela běžně stává. Tenhle film má švih, spád, humor, možná i nějakou hlubší myšlenku :-). Připadá mi na stejné úrovni kvality jako jednička. Možná ještě o malinký stupínek výše...

23. září 2007
avatar uživatele
80 %

Dvojce přiznávám kvality přestože se úplně netrefila do mého vkusu hlavně co se týče výběru parodovaných filmů. Jinak určitě nadčasová zábava.

22. září 2007
avatar uživatele
100 %

Srandaaaa

Žhavý výstřely 2 je nejvíc vtipnej film, ty parodie se fakt povedly!!!! :)))) No maz(an)ec jak kráááva :D

28. srpna 2007
avatar uživatele
konz
...
60 %

...

No dvojka byla teda o dost ujetější než jednička. Ale zase má něco do sebe. Scénky opět vtipné a nějakej ten děj by se tam taky našel

30. července 2007
avatar uživatele
100 %

ještě lepší než první díl!!! ten filmik má fakt grády:) , ... zparodovali tam snad všechno co šlo...:D ,na tohle se vždycky ráda kouknu:)

9. července 2007
avatar uživatele
100 %

Nejlepsi

Podle me je to si nejlepsi parodie co kdy byla na tocena opravdu bezvadny humor ale i skvele opsazeni herecke tak ze bez vahani 100%

20. června 2007
avatar uživatele
90 %

Skvělá komedie/parodie ... u toho se nejde nesmát prostě...nechci říct že to nemá chybu ale je to výbornej film

20. května 2007
avatar uživatele
100 %

Jestli tohle jedničku nepřekonává, tak se jí to minimálně vyrovnává. Jestli se vám Rambo zdál zábavný, tak z tohohle se musí šílet. Herci si tu s chutí zopakovali své role a byli do jednoho skvělí. Vše to podtrhl Richard Crenna, který parodoval svou vlastní roli z Ramba, což bylo odvážné a netradiční, nicméně dobrý tah. Fóry jsou perfektně načasované a tvůrci sypou z rukávu stále další a další. Například bych vyzdvihl scénku parodující Coppolovu Apokalypsu a zároveň to funguje jako narážka na Wall Street, do které se povedlo tvůrcům získat Martina Sheena (kdo neviděl Apokalypsu nepochopí). Prostě simply cleaver.

24. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Dávám 100 !

Mám ráda skutečně vtipný humor a toho je ve Žhavých výstřelech velké množství. Charlie Sheen byl jednoduše k pomilování. Nemůžu jinak než ho doporučit všem.

22. dubna 2007
avatar uživatele
kin
...
100 %

Málokdy se to stane, ale je to tak- JEŠTĚ LEPŠÍ NEŽ JEDNIČKA!!! Netušila jsem, že to vůbec jde, ale po
"střílení slepicí"... jsem změnila názor!!! Všechny + z jedničky "zůstaly" a 50% jich ještě "přibylo"!!! No a Sadám navíc... Nemám co dodat- prostě BOMBA!!!

7. února 2007
avatar uživatele
90 %

I po tolika letech, když se na to dívám, se tomu musím pořát smát. Je to vážně dobrej a vtipnej film. :)

29. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Přišla mi jednoduše lepší než jednička, víc vtipných scén apod. Urcčitě stojí za skouknutí, Charlie Sheen zahrál dobře takže se i na toho komika hodil :)

23. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Komedie století

Žhavé výstřeli 2 je nejlepší komedie kterou jsem kdy viděl.Je to sice trochu parodie,ale to nevadí,spestřuje to film.A oproti jedničce je o moc lepší než tvrdí ostatní.

23. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Charlie Sheen

Žhavé výstřely jsem nikdy nepovažoval za něco super jako moji kamarádi, ale i tak mě pár vtipů ve filmu hodně pobavilo.

5. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

No tak taketo parodie mam naozaj rad. Super hlasky, gagy. Najlepsie komedie ake maju amici. Najviac sa mi paci prezident Benson ten proste nema chybu. Ked som to videl prvykrat tak som plakal od smiechu. Neuveritelne, z coho vsetkeho si amici vedia urobit srandu. Jednoznacne davam 100 percent

6. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Tak tohle je jedna z nejlepsich parodii. Opravdu se to skvele povedlo. Nejlepsi jsou ti mnisi a Sadam a samozrejme prezidet Benson, k tomu neni co dodat...

6. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Perfektní komedie,rozhodně žádný úpadek.Rozhodně se u toho i ti nejkamennější aspoň jednou zasmějí :-).Dal bych i 200%,to ale bohužel nejde,takže musí stačit.

1. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Je to můj oblíbený film.Je hodně vtipný.Já mám rád srandu taky se se přiněm hodně nasmál.
PS:dobrý film.

29. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

velmi

podarená komédia, s množstvom skvelých vtipov, hlášok, gagov, narážok. Určite patrí k tomu naj žo sa z amerických komédii dá vybrať. Navyše sa dá pozrieť aj viackrátl, čo je pri US komedialnej produkcii dosť výnimka. Takže hor sa na to....

19. července 2006
avatar uživatele
60 %

Znova???

Od pokračování jakéhokoliv filmu se nedá čekat nic moc.Tahle parodie je sama o sobě dost vtipná a zajímavá.Když si to ale dám do souvislosti s předchozím dílem moje nadšení není už nijak velké...

15. května 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle je stejná klasika jako jednička. Pořád stejný typ humoru, ale přece jen je to něco jiného. Prostě super.

25. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

o 100% lepší než první díl. Parodie, která nemá obdoby, alespoň pro mě. Vždycky když se na to podívám tak se válím smíchy. Mnoho věcí, ze kterých tvůrci dělají srandu jsou neuvěřitelné.

18. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Original!

No tak takhle já mam ráda všechny díly, ale ta jednička je prostě super, umim jí snad nazpamět. V obou dílech jsou prostě nezapomenutelný hlody a hlášky. Charlie Sheen je tam bezkonkurenční. Koukněte se ale na original v angličtině, pokud to zvladnete přeložit! Je to lepši než v čestině a vtipy tam jinak vizni! =) To jen tak pro vaše info...

24. března 2006
avatar uživatele
100 %

Jednoznačně dokonalá komedie. Velká část je parodie na Ramba. Jelikož ho znám na zpaměť, film se mi hodně líbil.

23. března 2006
avatar uživatele
100 %

bezva a jednička je sice o něco slapší , ale taky je uplně bezva ! doporučuju jak prvni dil tak i druhy dil

12. února 2006
avatar uživatele
90 %

Řekla bych, že 2 už není tak dobrá jako 1 díl, ale pořád je tam čemu se smát a taky je tam Charlie Sheen. Tak na rozdíl od jiných druhých pokračování se na to dá dívat i víckrát.

8. února 2006
avatar uživatele
100 %

Suplllll :)

Dvojka je ještě ujetejší než první díl. Ale za to je stejně vtipnej a taky kultovní. Docela na sebe ty filmy navazujou.

30. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

...

jedna z dalších skvělých parodií.. .a taky jeden z prvních filmů ve kterých jsem slyšel rowana atkinsona pořádně mluvit:) .btw. tuhle dávali jakýsi film s kevinem costnerem,náhodou jsem ho zapnul a co nevidim.. on se na zadnim sedadle v limuzíně muchluje s nějakou ženskou a pozoruje je řidič,takže jsem objevil další parodujícíscénu ve žhavejch výstřelech - jak jsem řikal tohlemě na parodiích baví:)

25. prosince 2005
avatar uživatele
70 %

lol

no určitě horší než jednička....:-( ani sem nečekala, že by se tohle povedlo. zase se dalo smát, ale už to nebylo nic úžasného....charlie opět úžasný :-8

26. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Myslel jsem že jedničku už nedokážou překonat, ale dvojka se mi líbila ještě víc než jednička, prostě super.

21. listopadu 2005
avatar uživatele
weri
...
100 %

Skvělá podívaná

Většina filmů při dalším pokračování ztrácí na kvalitě.. ale to není případ Žhavých výstřelů. Ty si drží svoji úroveň, jsou stejně zajímavé a zábavné. Tentokrát parodie na Top Gun vystřídal Rambo a další filmy. Dvojka si bere na mušku hned několik postav i filmů, tak se můžete dočkat i překvapení v podobě parodie na Hvězdné války nebo obsazení Ro Atkinsona(Mr. Bean) do jedné z vedlejších rolí. Krátké doporučení závěrem: mrkněte se na to a určitě neprohloupíte...

21. října 2005
avatar uživatele
50 %

Zhoršení...

...a to bohužel docela velké zhoršení oproti prvnímu dílu, humor je nucený a některé scénky už jsou vážně moc. Sice je u toho pořád sranda, ale jednička byla přeci jen lepší a hlavně tehdy ještě celkem originální, tohle bylo jako její kopie v jiném prostředí.

16. října 2005
avatar uživatele
60 %

No žádná bomba

Možná tím naštvu zapřísáhlé hotshotsfily, ale dvojka (kterou jsem viděla víckrát než jedničku, kterou si moc nepamatuji, a proto ani nehodnotím) hluboce zaostává nad tím, co osobně považuji za vrchol žánru, tedy Bláznivou střelu a všechny její díly. Je tady sice pár povedených vtípků, ale je jich ukrutně málo, nejsou až tak dobré a navíc mi nijak neučaroval Charlie Sheen ani jeho dámské protějšky, takže ani po herecké stránce mi film nepřipadá nijak zajímavý. Právě narozdíl od BS - Na Franka Drebina v podání Leslieho Nielsena nikdo nemá!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

:)

najdete tu pár vtipných scén a hlášek ale už sem se nad tím nesmála tak jako při 1.dílu , který byl vynikající

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Perfektny film

Tento film bol o 100x lepsi ako jednotka take supy co som chytal.Charly Sheen tu nemal chybu.Fakt bombasticky filmos

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

:)

Je to velice vtipná parodie na různé filmy. Mě osobně se tento film líbí už hodně dlouho a vždycky se na něj rád dívám. Dvojka je určitě mnohem lepší, než jednička. V současnosti je už mnoho parodií na všechno, a tak se tato mezi nimi ztrácí, ale přesto má něco do sebe.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jim
...
100 %

Bezva

Musim uznat, že dvojka mě fakt dostala. U jedničky sem se dost nasmál, ale dvojka je supr. Je daleko vtipnější než její předchůdce. Asi se mi líbila víc taky proto, že to bylo jakoby z válečného prostředí naproti prvnímu dílu, který se odehrával převážně na základně. Myslim, že tvůrci udělali dobře, když ve dvojce udělali parodie na více filmů. Naprosto dokonalej je začátek, kde Topr bojuje coby kickboxer proti tomu nadupanýmu asiatovi. Tenhle film je prostě zábava od začátku do konce.

Kdysi dávno

Super bomba!!!

Už pri jednotke sa smial od začiatku do konca. Ale tu u dvojky som sa priam rehotal to nebol smiech, pretože mi tiekli od smiechu aj slzy. Super film.

Kdysi dávno