home
Žhavé výstřely

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Na tomto filme som rád vyrastal, Charlie Sheen ako keby ani o vlas nezostarel. Čo sa týka samotného filmu, je tam pár vtipných, riadne vtipných pasáží no inak je to nic moc.

10. února 2011
avatar uživatele
70 %

Tenhle film mám radši než Scary movie. Humoru je tady opravdu jako šafránu a role prezidenta v podání L. Bridgese stojí za to, jelikož co on vypotí z úst tak jsou pouze perly. Hraje zde sice Ch. Sheen, který nepatří mezi mé oblíbence, ale nijak mi zde nevadil. Je to hodně podobné stylu Bláznivé střely, která je na stejné úrovni.

4. ledna 2010
avatar uživatele
90 %

Mě se to líbilo, některé scény mě fakt dostaly :-) žhavé výstřely jsou podle mě tak trochu starší bráška Scary movie, ale naštěstí tady to mělo ještě jakousi úroveň, což se třeba o některých scénách ze SM říct nedá. Těším se, až to zas uvidím :-)

11. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Naprostá klasika, nejlepší vtípky, nezapomenutelné hlášky, tenhle film sjíždím už pěkných pár let a líbí se mi čím dál víc.

9. června 2009
avatar uživatele
80 %

Na to, že je to celkem stará parodie, měla perfektní břink. Scény byly fakt k popukání a u některých to už nešlo vydržet. Nejlepší byl bez pochyby ten pilot s rozšířenýma zornicema a taky ty scény, kde si lidi omylem sedali na psa. Mínus bych ale udělil tomu, že producenti chtěli udělat vtipnou scénu ze všech scén. Někdy už to bylo trochu trapný. Scény s Carliem Sheenem byly taky bezvadné. Mohli trochu vyladit videoefekty, ale to jim nemůžu odepřít. Je to určitě lepší parodie než ty novější, které se snaží napodobit humor z těchto starších.. Mimojiné se na ně dá koukat více než jednou.

13. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Film se mi docela líbil. Nevím čím to je, ale tyhle starší parodie jsou mnohem lepší než ty novější. Podle mě je to jedna z nejlepších parodií vůbec. Ve filmu se mi hrozně líbil Ch. Cheen, který byl fakt skvělej. Také role prezidenta neměla chybu, hlavně to s těmi částmi těla z různího materiálu. Jinak děj byl sice jednoduchej, ale v jednoduchosti je krása. Proto jsem se rozhodl dát vysoké hodnocení.

11. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

jedna z najlepsich parodii urobena vobec..skvely lahky humor,pri ktorom niekedy az rozum cloveku zastane ako to mohli vymysliet.ale len na chvilku,potom sa bavi dalej:)charlie sheen je stvoreny na komedie.

4. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Žhavé výstřely jsou a budou jednou z nejpovedenějších parodií které Hollywood stvořil. Tento film není problůém vidět znova a znova apořád se budu dobře bavit

3. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Hot Shots!

Když jsem TO viděl poprvé v kině taxem nevěřil vlastním očím, jsem myslel že si mi TO jenom zdá... tolik smíchu na tak malém prostoru a předse se mi zdálo že TOMU něco chybí....

15. května 2008
avatar uživatele
100 %

BOMBA

Ať si říká, kdo chce co chce, žhavé výstřely jsou prostě filmová klasika. Nic náročného pro mozek diváka, ale zato se smějete od začátku do konce.I když je třeba dávat stále pozor, ať vám něco neuteče. Nikdy nevíte, co vás ve filmu čeká za minutu:D Ve chvíli, kdy si člověk myslí, že už větší blbost nemůže přijít, je tvrdě přesvědčen, že může. Viděl jsem všechny díly Scare movie a ve srovnáním se Žhavými výstřely je i součet všech nejlepších hlášek a záběrů ze scare movie jen SPROSTÝ BRAK oproti Výstřelům. Na film se můžete dívat pořád dokola a pořád se budete smát. Nevěříte?? Věřte !!!

24. dubna 2008
avatar uživatele
90 %

Tato komedie se mi moc líbila...jedním slovem: SRANDA. Byly tam vtipné scénky, dobré hlášky, skvělé situace, výborní herci...a i když je to parodie, tak velice povedená:-)Musím říct, že jsem se opravdu hodně nasmála...prostě PECKA:-)

21. února 2008
avatar uživatele
90 %

Mne sa to veľmi páčilo, bolo to vtipné, hoci miestami mi to pripadalo trápne, ale dalo sa pri tom zabaviť.

4. února 2008
avatar uživatele
80 %

Klasika mezi parodiemi. Většina scén skutečně neměla chybu, vlastně jsem se smála od začátku až do konce. A tak to má být.

27. ledna 2008

Hehe:):)

Jaaaj toto bolo teda kravina:):):):)skoro som umrel od smiechu a presne o to v tomto filme išlo:):):)Charlieho Sheena mám veľmi rád už len preto že dokáže urobiť zo seba nenormálneho idiota ale na úkor nás ,,divákov":):):):)...keby že som mal udelovať oscarov tak je jeden jeho lebo za to si to skutočne zaslúži:):):):)...určite 100%:):)lebo to bola 100%zabáva:):)..

26. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Je to dost dobrá parodie a viděla jsem ji už mockrát. Kdo se nudíte, měli byste se obrátit právě na žhavé výstřely. Můžu jenom doporučit!

13. ledna 2008

hehe

Mám rád tenhle film. Moc rád. Poprvé jsem to viděl ještě jako malej parchant a asi těžko spočítám, kolikrát jsem ho od té doby znovu viděl. A čím víc přicházejí nové rádobyvtipné parodie, tím mám Žhavé výstřely radši...

23. října 2007
avatar uživatele
90 %

Výborný film. Podle mě je tohle největší role Charlieho Sheena, má sice obličej na akční filmy,ale on se do tohoto filmu fakt hodí. I když je tohle opravdu výborný film myslím si, že dvojka je ještě lepší. Také se ve filmu objevuje herec, který s parodiemi žil a kde se objevil, tak ten film stál za to Lloyd Bridges. Konec je opravdu výborný, kde se ve vzduchu střetnou s nepřítelem nebo rozpadající se letadlo. To jsou naprosto výborné a velmi vtipné scény.

18. října 2007
avatar uživatele
70 %

Charlie, do toho!

Dřív jsem se u Žhavých výstřelů volně válel po kině, dnes je pojímám trošku víc s klidem, protože už mě po několikerém zhlédnutí přece jen nedokáží tolik přidusit smíchem... Po letech si říkám, že něco se podařilo parádně, něco byl trochu výstřelem do prázdna, suma sumárum je to ale výborná parodie, jedna z prvních "plnotučných", které se u nás objevily, když jsme do té doby ze žánru znali akorát tak Limonádového Joea. Ostatně Žhavé výstřely už taky lecos pamatujou, například dobu, kdy se Amerika Saddámovi teprve smála, než se ho vydala pověsit. Mám takovou pološílenou pracovní teorii, že jsou tímto způsobem masy nenásilně připravovány na budoucí události (proč by to někdo šikovný nenatočil, když se najde produkce), a protože nedávno se zase objevila Bitva u Thermophyl, kde stateční Řekové porubali nemožného Xerxa i s jeho přesilou Peršanů, je možné, že až lidé po několika bijácích pochopí, že Peršany je třeba rubat, vyrazí se na Írán a bude pověšen pro změnu zase Ahmedínežád.. Ale to jen tak polovážně bokem, berte to také jako parodii. Vedle Bláznivé střely a jejích sestřiček jsou Žhavé výstřely parádní záležitostí a už už se těším na reprízu ještě vyvedenější dvojky.

16. září 2007
avatar uživatele
70 %

Sheen

Parodie zrovna nevyhledávám. Tenhle film jsem už kdysi viděla, ale včera jsem si jej připomněla. Byla jsem docela ráda, když jsem zjistila, že si ho ještě vcelku pamatuju. Třeba jsem věděla, co zrovna přijde za scénu. Takže to svědčí o tom, že tenkrát mě zaujal. Jak říkám, parodie nevyhledávám, ale tohle není trapné, ba navíc to má vtipné scény a hlášky, což k takovému typu filmů prostě patří. Nepřemýšlet, ale užívat si to.

16. září 2007
avatar uživatele
50 %

Já myslím, že co se týče vtipnosti Žhavých výstřelů, tak to tak žhavé opravdu není. Přišlo mně to docela slabé a celkem nudné. Označení pradědeček parodií, které tady někdo použil je podle mě nesprávné. Třeba taková parodie Připoutejte se, prosím, která je o jedenáct let starší než tohle a podle mě dvakrát lepší, si tohle označení zaslouží daleko více a považuju ho za jednu z nejlepších parodií. Není potřeba psát víc, tohle si víc jak 50% nezaslouží. Dříve se mně ten film zdál lepší. To mně bylo asi tak 13.

16. září 2007
avatar uživatele
90 %

Pradědeček všech parodií a nutno dodat hodně povedený který nenudí ani po létech. Charlie Sheen hraje Toppera s chutí a dokazuje že je typ komedianta a není na škodu ho v podobných rolích obsazovat. Myslím, že jsem ještě všechny narážky neodhalila ale vždycky se i poněkolikáté dobře bavila.

15. září 2007
avatar uživatele
90 %

Tak to vidím já...

Skvělá a nepřekonatelná komedie (kterou překonal jen druhý díl), která je opravdový vrchol žánru parodií. Snad všechny dnešní parodie od ní opisují, ale něco takového už se znovu nenatočí. Je to vážně síla. Největší plus je, že parodované filmy jste ani nemuseli vidět. To je důkaz, že jde o samostatný film, nejen o parazita snažícího se těžit ze slávy jiných (jak tomu bohužel je u dnešních parodií.) Narozdíl od dvolky tu je několik (málo) hluchých míst, ale celkový výsledek je víc než dobrý.

28. srpna 2007
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

V celku dobrej film. Ale je třeba e na něj dívat trochu s nadhledem. Ale jinak spousta vtipnejch hlášek a scén.

30. července 2007
avatar uživatele
100 %

opravdu skvělej film!!! ... spousta hlášek a vtipnejch situací,... kdo tohle neviděl o hodně přišel...:) :p

9. července 2007
avatar uživatele
100 %

Prosím...už ne. Tak nějak jsem si připadala, mávala jsem ve vzduchu polštářem s pocitem, že tohle už opravdu není možné. Nikdo v tom filmu neřekl jedinou normální větu, což ho staví na vrchol vší ujeté kinematografie. Vysvětlete mi, kde jsem žila, když se přede mnou tak dlouho ukrýval? Nikdy jsem se tak nebavila, rozhodně nehrozí že byste něco odhadli předem. Musíte dávat neustále pozor, protože existuje spousta vtípků, kterých si letmým pohledem nevšimnete. A doporučuji kolektivní sledování. Nebudete si připadat jako blázen, když se budete sami smát...

7. července 2007
avatar uživatele
100 %

Paráda

Žhavé výstřely mě doslova vtáhli do parodií, od té doby je zbožňuju.. perfektní komedie který se musim smát pořád i když sem jí viděl několikrát a už je co telekm doba, když se natáčela:)

18. května 2007
avatar uživatele
100 %

Pokud bych chtěl zas někdy vidět parádní parodii se vším všudy, tak rozhodně sáhnu po Žhavých výstřelech. Scénář je doslova nabit geniálními fórky a absurdními situacemi. Velkým kladem filmu je naprostá absence hluchých míst a trapných fórků. Žhavé výstřeli jsou vtipné, inteligentní, prostě skvělé. Nikdy bych nečekal, že má sobě Charlie Sheen tolik komediálního talentu, ale jako Topper Harley je zkrátka báječný. Jasně nejvtipnější postavou je admirál Benson v podání přesvědčivého Lloyda Bridgese. No je to zkrátka brutální útok na naše bránice, ale vyvedený.

24. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Super komedie!!! Mam ji dokonce i doma, takze kdyz se potrebuju poradne zasmat, hned sahnu po tomhle filmku....

9. února 2007
avatar uživatele
100 %

jedna z najlepších paródii na svete. sám so ju videl minimálne 100x a stále sa je na čom smiať prostooooooooo supeeeer

7. února 2007
avatar uživatele
kin
...
100 %

Jedna z nejlepších parodií co jsem viděla (a bylo jich už doopravdy hodně). Charlie Sheen je perfektní herec, ale tady se mi líbí určitě nejvíc ze všech jeho snímků. Film se nesnaží být velkolepý- je "jednoduchý" (a to je jeho hlavní kouzlo). Nezapomenutelné "ohrané žvásty" admirála Bensona a dokonalý ČERNÝ HUMOR ( třeba u "tátových očí" řvu smíchy) vás rozesmějí naprosto kdykoli. Film jsem viděla alespoň 100* a v žádném případě mě nezačíná nudit!!!

7. února 2007
avatar uživatele
90 %

Parodie rozhodně ja můžů a tahle se povedla, i když dvojka mi teda přišla lepší. Ale i tady je hodně vtipných scének. Rozhodně film pro zasmání a odreagování.

23. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Charlie Sheen

První parodie, kterou jsem viděl byla Nabitá zbraň a tento film ji nepřekonal. Ale parodování slavných filmů je i v tomto snímku zdařilé a Charlie Sheen pobaví.

5. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Charlie Sheen v roli Toppera Harleye byl nezapomenutelný. Tohle je prostě super parodie, u které jsem se smála od začátku až do konce. Lepší, než obyčejný Top Gun s nezáživným Tomem Cruisem.

18. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

:-)

Kam se hrabe Scary movie!!! Jednička i dvojka jsou super filmy, u kterých jsem se bavil. Škoda (ale nevím to 100%), že nejsou na DVD v CZ :-/

20. července 2006
avatar uživatele
90 %

Je to úžasná parodie se vším všudy. Jednička jsem měla nejraději, ale když jsem viděla dvojku, musela jsem trochu změnit názor. Ale i tak je to senzace, vždycky se skvěle nasměju, když se na to dívám. Člověk až žasne, co všechno se dá zparodizovat.

19. května 2006
avatar uživatele
90 %

Tenhle film vážně miluju,je to legrace a nikdy se mi to neokouká.Má to svý mouchy,ale nic nevyrovná tu srandu...

2. května 2006
avatar uživatele
100 %

Božské

Podle mne fakticky božská parodie. Díky za videa, protože se na tento film mohu podívat kdykoliv se chci opravdu pobavit a zasmát. A Charlie Sheen - bez
diskuzí super.

2. května 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle je prostě jeden z nejlepších "válečných" filmů, který znám. Charlie Sheen je úžasný herec a takové role mu sedí. Je to rozený komický herec. Na Žhavé výstřely se můžu dívat kdykoliv. Je to fakt skvělá bláznivina.

25. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Jedna z mých oblíbených parodií. Děj je tak šílený, že se to až nezdá možné. Když si na některé scény vzpomenu, ještě teď se směju.

11. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

..

Excelentní film. Parodie jsou skvělým druhem komedie. V tomto filmu je vidět, že i parodie může mít dostatek vtipu. Díky tomu se na ní mohu dívat denně.

23. března 2006
avatar uživatele
100 %

Parodie

Skvělá parodie vždycky když to vidím tak slzím smíchy. Navíc Charlie Sheen v hlavní roli co víc dodat

8. února 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Pro mě je to už úplně kultovní film. Pořád používám hlašky z filmu a musím se tomu smát pokaždý co to vidím( už sem to viděla tak 20x).

30. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Žhavý výstřely společně s 2, podle mě nejlepší parodie jaký kdy vznikly a podle mě nepřekonatelný páč ty parodie co vznikají sou až moc vynucený a už se u nich nezasměju... zatímco u těchto sem se válel smíchy po zemi...

30. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

:)))

Super parodie! I když si moc dobře nepamatuju co bylo v tomhle dílu tak vím, že to bylo dobrý, protože se mi libíli všechny.

18. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Nikkiki

plno úžasných parodií!!!fakt jsem se s chutí zasmála a Charlie byl dokonalý. Už se ani nepamatuju, kdy jsem se naposledy takhle řezala:-D

26. listopadu 2005

Jééé tóóó sůpér. Fakt dobrá parodie, líp to na točit nešlo. Bomba doporučuju. Dávám 90%, protože stovku si nechávám pro další díl.

21. listopadu 2005
avatar uživatele
60 %

...

Film je pro mě spíše večerní, když je nuda!je to sice vtipné, ale něják zvláště me to nezaujalo!Sranda sice je, ale něco mi tam chybí!

11. listopadu 2005
avatar uživatele
weri
...
100 %

Skvělý "Top Gun"

Jedna z nejlepších parodií, co jsem kdy viděl. Má docela zajímavý děj, výtečný hlášky a skvělý postavy. Nejlepší je Měkká Tlapička(Charlie Sheen) a šilhající pilot, který ke konci dostane na starost radar.
Jak už jsem napsal na začátku, je to super podívaná a určitě stojí za shlédnutí... už kvůli hereckýmu výkonu Charliho Scheena...

21. října 2005
avatar uživatele
60 %

Na oddech

Vypněte mozek, sedněte si do křesla a oddávejte se ztřeštěnému humoru parodovaného Top Gunu. Nic víc ani nic míň vám to nedá. Nebo alespoň mě, viděl jsem, zasmál se, vypnul jsem... víckrát to shlédnout nemusím, ale jako uvolnění to jde. Některé scénky jsou extrémně vtipné, jiné naopak dost trapné, každý si tu něco najde. Průměr

16. října 2005
avatar uživatele
100 %

Topr Harlej

Tak tohle je opravdu Šťavnatá parodie. Člvěku ani nedochází jak je děl jednoduchý, protože se neustále jen směje.

10. října 2005
avatar uživatele
90 %

...

nemá to sice takový kouzlo jako měla bláznivá střela, ale člověk se u toho nasměje stejnou měrou.. :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:)))))

tento první díl se mi velmi líbil vtipné , jednoduché a je to fakt dobrá parodie na top gun a jiné filmy viz začátek

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Perfektny

Tento film bol asi prvou parodiou ktora sa mi po dlhom case pacila nemala chybicku.Tolko gegou a vtipnych hlasok po kope som uz dlho nevidel

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

SUPER!

Skvělej Charlie Sheen,úžasný scénky....no dlouho jsem se tak nenasmála.Žhavé výstřely jsou jeden z mála filmů,na které se dokážu dívat pořád.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Má oblíbená parodie

Jednu dobu jsem hrozně prožíval Top Gun a přišlo mi to hrozně romantické. A pak se objevily Žhavé výstřely a tím to všechno skončilo. Charlie Sheen nahradil Toma Cruize a Lloyd Bridges, můj oblíbený komik, zachránil zbytek. Jak moc nemusím komedie, tak parodie, pokud je zdařilá, je pro mne to pravé ořechové. Kupodivu ani dvojka nedopadla špatně. A jak se říká, smích léčí, a pokud jsou komediální narážky vkusné, je to i dobré pro vlastní fantazii. Mám z tohoto filmu dobrý pocit.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

......

Sůůůůůper tak tohle je fakt bomba komedie. I jednnička i dvojka se libila me i manželce s dcerou.

Kdysi dávno