NÁZORY K FILMU

Nebýt Natašy Gollové a Oldřicha Nového, tenhle film by za moc nestál. Děj je dost ubohý, čekala bych, že hlavní hrdinka se dá do práce a z hotelu něco udělá.

23. října 2010
avatar uživatele
80 %

Frič

Frič patřil k těm lepším režisérům té doby, a je to vidět. Vtipný film. Komedie té doby mi vůbec nepřipadají trapné, jak se dneska mnohdy stává u nových komedií. Naopak, byla to komedie podaná s grácií. I přestože byly scénáře tehdejších komedií mnohdy s krkolomnými scénami, praštěné, přesto byly fajn a dívalo se na ně krásně. Takové milé filmy, které pohladí na duši. Pro Nového nemám slabost a nezmění to ani tento film. Jeho role milovníků moc nechápu. Ovšem po tomto filmu můžu říct, že konečně rozeznám Gollovou od Mandlové (Ferbasová a Baarová, ty rozeznávám snadno :-)) a říkám, že Gollová je mi mnohem sympatičtější. Takže jsem filmu vděčná nejen za rozšíření mých obzorů, ale zároveň jsem se hodinku a půl příjemně bavila.

9. prosince 2009
avatar uživatele
80 %

Podařená komedie, ukazující že i v době války se dokázali lidi odprostit a točit zábavu. Jak děj, tak herecké výkony i obsazení sedí na míru.

17. října 2009
avatar uživatele
60 %

Nataša Gollová a Oldřich Nový excelovali v poměrně crazy komedii na tu dobu. Film je příjemný, ale Evu stejně netrumfli

25. května 2008
avatar uživatele
ja93
...
80 %

9. března 2008
avatar uživatele
100 %

Gollová + Nový

Hotel Modrá hvězda je můj nejoblíbenější film pro pamětníky, protože je nejen krásně řemeslně zpracovaný, ale hlavně má velkou dávku humoru. Je to ale humor něžný a kouzelný - jaký jiný by mohl být v podání Nataši Gollové a Oldřicha Nového... 100%, jednoznačně.

2. března 2008
avatar uživatele
100 %

Kvalita komedie

Myslím, že toto byl první černobílý folm, který jsem viděla a velice mě zaujal. Tak jsem se začala dívat i na jiné starší filmy a musím uznat, že se s mnohými dnešními nedají ani srovnat.

9. února 2008
avatar uživatele
80 %

Další film z českého zlatého fondu, který bude snad vždy kladně přivítán. Nepatří mezi mé nejoblíbenější, jako například Cesta do hlubin študákovy duše, ale i tak ho mám rád, především naprosto kouzelné herce a příjemnou, nevtíravou atmosféru předválečných filmů.

5. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

:-)

Tak jako slunečnice každým dnem, otáčí se za sluncem, tak i já hlavu svou obracím jen za tebou...
můj nejoblíbenější filmeček bez barev

17. června 2007
avatar uživatele
90 %

:)

Jeden z nejlepších prvorepublikových filmů. Je to prostě klasika, která se musí líbit každému, kdo se alespoň trochu kouká na černobílé filmy.

13. února 2007
avatar uživatele
100 %

Ano ano, tak takhle by měly vypadat komedie. Spousta gagů, humorných nedorozumění a skvělých hereckých výkonů plných grimas, to jsou hlavní devízy tohoto filmu, který asi nikdy nezestárne (byť vzhledem k roku vzniku je technická kvalita už opravdu hodně špatná). Jedním slovem: hehe

4. září 2006