home
Hop - a je tu lidoop

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Docela vtipná komedie o tom jak by to dopadlo, kdyby se obyvatelům malého svérázného městečka dostala do rukou (skoro) neomezená moc. Osobně tento film nemám moc rád, ale cenit si ho musím už pro výborné narážky a rýpání si do maloměšťáků a pokřivených vztahů v socialistické společnosti.

26. dubna 2009
avatar uživatele
60 %

Dříve jsem tento film měl rád, dnes už mě ale nedokáže moc oslovit, neříkám, že se na něj nepodívám, ale působí tak nějak obyčejně tuctově. I když takový J. Vinklář nezklame ani tady. Byl to perfektní herec.

27. července 2008
avatar uživatele
70 %

Tereza Pokorná

Film jsem viděl poprvé a bavil mě dějem i svým humorem. Ale víckrát by stál za vidění snad jen kvůli mimickému výkonu Josefa Kemra, který byl jako džin úžasný.

10. února 2007
avatar uživatele
psml
...
70 %

V SOBOTU ODPOLEDNE JO

Hlavně že to není jako hlavní bomba na večer v obnovené premiéře.Ve filmu jsou vtipné scénky,herci známí a dobří.Na tu dobu kdy to natočili to jde.Pan Kemr je vynikající.V sobotu odpoledne jo.

31. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Pravda, film není nic moc a místy je o dost nudný, ale nebylo by to špatné mít takového džina u sebe. Je vidět, že film hodně naráží na závist a žárlivost, ale to se mi vůbec nelíbilo, nelíbil se mi ani ten milostný vztah, byl děsně trapný.

2. května 2006
avatar uživatele
60 %

Ušel

Není to žádný výkvět, ale na jedno podívání to šlo. Když nic jiného, tak se člověk chvílemi i zasměje. Jsou opravdu daleko horší filmy naprosto o ničem.

1. května 2006
avatar uživatele
30 %

Tohle se nedá zařadit mezi nejlepší ani mezi dobrý nebo snesitelný filmy. Hnusně bych to mohla nazvat propadákem, ale asi bude stačit jen ,nepovedenej film´.

16. dubna 2006

Tohle že má bejt film. No dobrá ale rozhodně je to jeden z nejhorších a nejnudnějších filmů, které jsem kdy viděl, a že jich bylo. Prostě to vůbec nestojí za to ho vidět.

7. března 2006