home
Honey

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
50 %

Neprekvapivé, otrepané, ale aj tak nejakým zvláštnym spôsobom fajn. Jednorazovo prečo nie. Určite lepšie ako pokračovanie.

10. února 2016
avatar uživatele
100 %

Honey

Viděla jsem tento film nedávno. Nejdříve se mi to moc nelíbilo, ale co se film začal rozjížděl, vplula jsem do děje. Je to příběh o tom co mají lidé rádi. Konec mě velmi dojal. :)

18. července 2014
avatar uživatele
90 %

pěkný :)

film byl pěknej moc...a prosim vás?? nevíte někdo, jak se jmenuje písnička...jak "zpívají" ti kluci venku?? děkuju :)

25. listopadu 2009

Honey

Tenhle film se mi fakt dost líbí. Moc hezký taneční vystoupení,obrý sountrack,Pěkný děj a hlavní hrdinka ta se mi líbila ze všech nejvíc to je snad jasný ne?:-)

1. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Medík

Komu by se nelíbili taneční filmy, těch není nikdy dost. Dobrá hudba, dobrý rytmus, dobří herci, dobré tance a máte z toho film, který vás vtáhne do děje ani nevíte jak. Jessica Alba byla dost dobrá!

8. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

No tak od tohto filmu som čakala viacej.. Nie je to zlý film, mne sa celkom páči, ale miestami ma to hrozne nudilo.. Všetko však zachránili tie decká ako tancovali.. WoW

22. října 2008
avatar uživatele
90 %

tanec

Film se mi nezdá špatný, ale mohlo toho tam být více. Na druhou stranu ten, kdo má rád tanec a taneční filmy si určitě přijde na své!

19. dubna 2008
avatar uživatele
30 %

Film nic moc.. Od začátku do konce nuda a už sem se každou chvílí dívala na hodiny kdy bude konec. Kdybych se na něj nedívala se sestřenkou, asi bych ho vypla. A to sem se na to docela těšila protože v celku každej mi říkal dobrý... 30% a to za to vystoupení těch dětí na konci + hudbu, jinak nic moc...

19. dubna 2008
avatar uživatele
0 %

Honey

Nic. Prostě nic a jen pouhé nic. Musím říct tomuto filmu. Pořád jsem čekala, že tam něco bude. Ale zdálo se mi, že je to o ničem. Mám ráda hudbu i tanec, ale todle byl špatný pokus o něco. A já nevím ani o co. Bylo to vlastně o čem? No prostě nic. Nic nevím.

21. března 2008
avatar uživatele
80 %

super hudba... ovšem nápad na to, prosadit se tanečně... to už tu bylo několikrát....
každopádně i tak hooodně povedený film... Jessica Alba hraje hodně dobře a tahle role jí vyloženě sedla...

1. března 2008
avatar uživatele
70 %

Když jsem si tak pročítala názory na tenhle film tak v mnoha je zmíněno, že kvůli Jessice byl film až moc přeslazený. No nevím, možná je to pravda ale mě osobně tam docela seděla. Film ušel, viděla jsem teda lepší ale dalo se na něj koukat. Jak napsala Oluska tak asi nejlepší byla na konci ta benefice – ta se povedla ale to bylo tak vše, možná ještě malý Ray s afrem =o). Od samého začátku bylo hned jasné jak to celé nakonec dopadne – takže žádné velké překvapení se nekonalo.

24. února 2008
avatar uživatele
70 %

Jessicu zrovna moc nemusim,ale Missy Elliot,hudba,tanec a ty suprový děcky to vyvážili:),takže dobrej filmeček...líbilo se mi,že těm dětem chtěla pomoci:)

24. února 2008
avatar uživatele
70 %

Jessica Alba

Herci i choreografie tanců jsou zajímavé, příběh upoutá a celkově film nenudí i když samotná hudba zrovna nezaujme...

23. února 2008
avatar uživatele
50 %

Honey

Na film Honey jsem se nijak zvlášť netěšila, zapla jsem ho spíše z nouze, protože v televizi nic nedávali. Ani samotný název mě nijak nezaujal, ale protože mám celkem ráda filmy o tanci, rozhodla jsem se, že film zkouknu celý. Velice se mi zde líbila Jessica Alba, která opravdu velmi dobře tancuje. Ale je to jen další stereotypní film o tanci, kde všechno pro hlavní "hrdinku" nakonec dopadne tak dobře jak jen to je možné - měli by konečně přijít s něčím novým a mnohem nápaditějším. Chvílemi mě film docela nudil a měla jsem tendence buď to někam přepnout, a nebo telku vypnout úplně. Ale byla jsem statečná :o) a film jsem dokoukala až do konce. Na celém filmu se mi asi nejvíce líbila ta závěrečná benefice, měli fakt senza choreografii. Dávám 50% a to je podle mě až dost. :o)

23. února 2008
avatar uživatele
100 %

100%

Tak tenhle film se mi hodně líbil. Hip hop mám hodně ráda a tak perfetkně dotvářel atmosféru. Tanec byl skvělý, hlavně ty děti:D no můžu jenom doporučit.

15. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

good

jo hodně dobrej film....jessica alba se docela prevedla...ja bych se takle tancovat asi nenaucila....ale je to husty....taky super byl lil´romeo to je taky malej borec....no proste film byl fakt gd

11. října 2007
avatar uživatele
90 %

V pohodě...

Už dřív jsem o tomto filmu slyšela,ale neviděla jsem ho..Nedavno jsem si ho pujčila a koukla se na něj.Čekala jsem toho trochu víc,ale na druhou stranu se bylo na co koukat....Takže jsem celkem spokojená.. :o)

7. října 2007
avatar uživatele
70 %

Pokud tomuhle filmu odpustíte naprostou předvídatelnost a občas dost prkenný dialogy, můžete si užívat super taneční triky, dobrou hudbu a velice sympatické herecké obsazení, hlavně Raymond (Zachary Williams) byl opravdu roztomilý.

19. září 2007
avatar uživatele
70 %

Děj je sice naprosto odhadnutelný, ale mně se to líbilo. Mám ráda tanec a street dance zvlášť. Příjemná hudba i herecké obsazení. Konec je samozřejmě takový přeslazený a trochu kýčovitý, ale tanec byl promyšlenej a hezkej, takže...Jetšě se na to určo podívám, dobrý.

19. září 2007
avatar uživatele
60 %

Líbil se mi hlavně tanec a muzika. Jinak Jessica Alba byla (jak už její filmový jméno napovídá) moc sladká, ale i celej film byl moc přislazenej. Za ten tanec a za tu muziku dám 60

28. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

honey

Tento film my požičal kamoš je niako blbols ale jak chcem nech kuknem.Ked som si pustil film dosť ma oslovil no dej nebol niako naj. ale ten tanec a hudba aj Jessica Alba ma dosť vtom filme dosť zaujali.

12. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Pěkný odpočinkový film, ale hlavně se mi líbil ten tanec, který byl opravdu skvělý. Hlavní herečka mě nijak neoslnila, zato se mi strašně líbil Benny...

29. července 2007
avatar uživatele
50 %

Vůbec netuším, co si mám myslet. Kamarádky mi hustili do hlavy, jak je to úplně super film, ale teď, po zhlédnutí jsem na rozpacích. Příběh jakž takž, tancování pěkný - to musím uznat, ale nadšení se nedostavilo. Možná to bude tím, že jsem celý film viděla rozkouskovaný na youtube.com se staženými titulky. Hudba byla příjemná, té bych nic nevyčetla.
Řekla bych, že to byl o trochu slabší film než Let´s dance (styl street dance je mi bližší víc než hip hop), ale ne o moc. Takže..? 55%

22. července 2007
avatar uživatele
80 %

pekné...

ako musím zase súhlasiť s názormi ostatných...dej nie je až taký 100%-ntný, ale je pekný...obsadenie J. Alby bolo najväčšie eso a tie jej pekné pohyby boli dokonalé...ďalej pekné zapojenie a "improvizovanie" filmovej postavy, pri jej práci choreografky a tiež poukázanie na nedostatok peňazí tam, kde ich je treba...proste pekný filmík...

3. července 2007
avatar uživatele
Woow
...
70 %

Příběh nebyl až tak valnej, ale ušel. Jakožto fanoušek tance a hudby dávám 70%. Ten závěrečnej tanec byl fakt SUPER!!! Celkově hezký...

21. června 2007
avatar uživatele
40 %

I believe

Poprvé jsem viděla pouze první polovinu, takže včera jsem shlédla pouze tu druhou. Celkově mohu říct, že tenhle film není nic extra. Ničím nevybočuje mezi podobnými filmy, které se k nám valí ze všech stran. Alba sice ukázala, že umí dobře tančit, ale její herecký výkon mě vůbec neuchvátil.. Jediné, co je povedené, je závěrečný tanec, ale to je trošku málo..

17. června 2007
avatar uživatele
20 %

Fakt něco

No když jsem to viděla poprví říkala jsem si že to je super film (viděla jsem půlku ale i tak se mi to líbilo). No ale pak sesm se koukala pěkně na célé a to už mě moc nenadchlo. Některé scény zbytečné a moc dlouhé. Jediné co se mi na filmu líbilo je tanec a píseň I belive.

17. června 2007
avatar uživatele
100 %

Bezvaaaa

Tenhle film určitě patří mezi ty nej Hip-Hopový filmy na světě.Je tam daná láska k Hip-Hopu a tanci... Honey je prostě dokonalej film.Hudba a choreografie tanců jsou dokonalý... fi¨lm každýmu doporučuju

16. června 2007
avatar uživatele
70 %

Med

Honey - film, o kterém jsem se dozvěděla náhodou a který jsem také náhodou viděla. Jessica Alba a jí podobné rozhodně nepatří mezi mé herecké favority, ale je hezká a tancovat taky umí, takže do tohoto filmu bezvadně zapadla. Taneční čísla, choreografie, to vše bylo fajn. Trochu jsem postrádala nějaký titulní hit, ale písnička ze závěrečné scény kapku vylepšila reputaci. Hip hop sice nepatří mezi mé úplné favority, ale jelikož to pořád slyším doma dokola a dokola, už jsem k tomu taky trochu přičichla. Film se hodně inspiroval podobnými hity z let minulých, jen ho převedli do modernějšího kabátku, ale titulní hrdinka, tak trochu looser, který se vypracuje výš, příběh jako z pohádky o Popelce, to zůstalo. A aby to bylo správně hollywoodské, nesmí chybět srdceryvná scéna na konec, láska, problémy mladíků... No trochu mě to štvalo, hezké, ale téma dost provařené.

16. června 2007
avatar uživatele
100 %

Na tenhle film jsem narazila úplně náhodou.Miluju filmy z tanečního prostředí a k tomu ještě hip hop, prostě nádhera. Viděla jsem poměrně dost filmů s touto tématikou a žádný mě zatím nezklamal a ani tento mě nezklamal.Úžasné taneční kreace, pěkná hudba a dobré herecké obsazení.Samozřejmě děj je velice jednoduchý, ale příběh vás očaruje a vy podlehnete taneční horečce.Rozhodně doporučuji.

16. června 2007
avatar uživatele
30 %

Čekat od tohoto filmu alespoň trochu originality je naprosté bláznovství a i první skouknutí je celkem otrava. Alespoň že Jessica Alba je kost k pohledání a celkem jí to i stačí. Žádný světoborný herecký výkon nepředvedla a dle mého mínění ani nepředvede, ale Honey vlastně ani není film, který by něco podobného chtěl nabízet. Kvalitní výkon jsem očekával od Mekhi Phifera, ale jeho odsunutí až na druhou (spíš tak pátou) kolej mu naprosto nedovolovalo cokoliv předvést. Jedinou slušnou podívanou na celém filmu tak je finální taneční číslo, to bych si klidně jednou zopakoval. Ale to mi ke štěstí opravdu nestačí.
Upgrade: Tak jo, dalších 20 % dolů. Nenávidím, když se někdo něco složitýho naučí po prvním vidění. NEchápu, jak mohli udělat 10 minutovou benefici. Nechápu, jak jim ty lidi mohli 5 minut ve stoje tleskat. Nechápu, proč tomu nechávám 30 %.

16. června 2007
avatar uživatele
30 %

Tisíckrát obehrané téma bez špetky originality. Opakuje už tolik viděné, že ani není na co se dívat. Tedy snad kromě Jessicy Alby.

16. června 2007
avatar uživatele
70 %

Honey není špatný film, má pouze dost neoriginální námět a ještě k tomu končí absolutním happy-endem. Jessica Alba předvedla seriozní výkon. Snad nejlepší na celém filmu byla hudba a samozřejmě tanec.

16. června 2007
avatar uživatele
100 %

Tento film neměl chybu. Kdo ho ještě neviděl, doporučuji shlédnutí. Stojí to za to. A ten černoch tam je nádhernej

3. června 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělý

Parádní a zajímavej děj a ještě lepší taneční kousky!!...Jessica Alba je tu fakt skvělá...Celej film nemá ani jednu chybičku:)

7. května 2007

PARÁDNÍ

Miluju taneční filmy a tak mi tento film doporučila moje kámoška která taky takhle tancuje...je to moc hezký film plný nasazení a lásky k tanci a hudbě...šlo vidět že tancem žijí a že je to baví...prostě každý kdo má s tancem zkušenosti by ho měl vidět...moc se mi líbí...a jessica tam je perfektní...a to co pro děti udělala bylo nádherný a dojemný

19. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

:-)

K tomuhle filmu jsem přišla úplnou náhodou na doporučení "tety". A jsem ráda, že jsem se na něho podívala. Tyhle filmy naprosto miluju a je jen škoda, že jich není více!!! Jessica Alba byla naprosto úžasná. Absolutně mě uchvátili všechny taneční prvky. Děj je v podstatě jednoduchý, ale ukazuje, že splnit si svůj sen nemusí být tolik těžké, když má člověk kolem sebe spoustu "hodných" lidí a taky samozřejmě dře!!! Fakt můžu doporučit nejen fanouškům hip-hopu!

29. března 2007
avatar uživatele
60 %

SURE. ITS HONEYED.

Pro mě ideální kombinace. Hip Hop, New York, hudba a Jess Alba v hlavní roli. Právě na tyto "atraktivity" se Honey spoléhá. Honey je přesně jako honey, tedy med. Přeslazený, lepí se na vás a za každou cenu vám chce chutnat. Když ho ale "sníte," nezbude vlastně nic. I tak je to příjemný snímek, který vás okouzlí taneční choreografií a sympatickým cameo Missy Elliot.

6. března 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Film se mi celkem líbil. A to Hip Hop vůbec nemusím. Film měl dobrej děj, a Jessica Alba byla úžasná, možná proto se mi film líbil.

12. února 2007
avatar uživatele
Leti
...
100 %

...

Mám ráda Hip-Hop a proto jsem se na tenhle film dívala.Bylo to super a jde poznat že Jessica vážně makala na tom aby v tom filmu vypadala skvěle a taky se jí to povedlo!Jo a taky musím pochválit hudbu!

28. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Protože fakt hrozně ráda tančím tak jsem si tenhle filmík nemohla nechat ujít. Sice tam bylo pár momentů co bych tam mít nemusela a chyběl mi tam děj ale co se dá dělat. Za tanec a choreografii bych dala 100% ale ten celkový dojem bohužel nevyrovná takže 70%.

20. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Pokud máte smysl pro hudbu a tanec, tak tenhle film vám přijde dobrej tak na 70% .... ovšem pokud jste někdy opravdu tančily, soutěžily a šlo vám o to být jeden z nej dáte tomuhle filmu rovnejch 100% ..... Sice mnoha lidem z vás přijde, že se tam nic neděje, ale to je tím, že se nesnažíte a nikdy jste nebyli jedním z těch co o něco šlo .... Film mi přijde skvělej. Je to sice možná jeden z těch amerických filmů, ale líbí se mi, že je to taky film, který se nezabývá jen nějakých krádeží, přepadení atp. atp. Asi spíš film pro holky no... Ale jinak kdo rozumí tanci, věnuje se tanci - pochopí.

19. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Tento film nemá žádný exra skvěle vyšperkovaný děj,a el ej o tancování. Já sama tancuju, právě takovýto styl... Takže sem se na Honey koukala vlastně jen kvůli tanci. ALe musím říci, že je tu i moc pěkná muzika (až po tomto filmu jsem přišla černé muzice na chuť), opravdu skvělé choreografie a naprosto úžasně krásně roztomilý malý černoušek, kterému je na hlavě udělán melounek :-) Je to moc super filma všem příznivcům tance vřele doporučuji!!!!

19. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Oničem...celý film se nic neděje...hudba a tan. kreace v poho, ale to je asi tak vše...celé mi to přišlo chudě ojeté a hlavní hrdinkou odkecané.

13. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Filmy s tancem se mi většinou líbí, tak ani tento film není výjímkou. Skvělé taneční kreace a úžasná hudba se opravdu povedly. Není nic závažného, co bych měla vytknout.

13. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Jak už jsem jednou psal, hudební filmy se mi líbí. Mám rád Hip-Hop, takže film Honey byl pro mě výběr na nedělní odpoledne. V každém filmu musí být pěkná baba (Jessica Alba) v každém hudebním filmu musí být dobrá hudba (Sqelý soundtrack), takže mé požadavky pro hudební film splněny. V tomto filmu mě spíš zajímal taneční výkon než herecký. Herecký výkon je sice důležitý, ale je to přece film o tanci. Upřímně obdivuju Jessicu Albu, že se naučila ty všelijaké tannční kreace i podle toho se pozná herečka, Film mě ještě víc nadchl, když točili nějaký videoklip, byl to hudební film jak má být. Z pohledu diváka 100 %.

13. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Jůůůů

Tenhle film mi poprvý pouštěla moje kámoška (hoperka) a během půl hoďky mě fakt úplně dostal. Líbí se mi moc moc moc! Dobré je i to, že zde jde vidět, jak to chodí v šoubiznysu. Jessica Alba v hlavní roli je perfektní a skvělá je zde i Missy Elliot.

4. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Oddechová podívaná se skvělými tanečními scénami, které mě opravdu dostaly. Bylo vidět, že je to natočené v typickém amreckém stylu, a i když je takových filmu o tančení spousta, tenhle se mi opravdu líbil. Bylo fajn dát do hlavní role Jessice, protože je to talentovaná a hezká herečka.

3. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Sweet :)

Dřív jsem o tomhle filmu vůbec neslyšela, ale jsem moc ráda, že jsem se na to podívala...Super námět, herci a hlavně hudba....Opravdu zajímavej film.

1. října 2006
avatar uživatele
70 %

Kráska v hlavní roli

Film jsem viděla několikrát a hodnotím ho jako klasický taneční film o chudé talentované holce, která se snaží dosáhnout svého cíle... Tvůrci tento snímek obohatili o krásnou představitelku hlavní hrdinky Jessicu Albu, které role opravdu sedí... Pokud fandíte podobným rytmům, určitě si film nenechte ujít. Je nápaditý a choreografie rozhodně není špatná... Možná, že si u finální dojemné scény i trochu popláčete...
Film ukazuje chudinské černošské čtvrti, problémy mladých s drogami a typickou hollywoodskou lehkost dosažení svého cíle... Což je na můj vkus až moc, ale přesto... 65%!

8. září 2006
avatar uživatele
100 %

The best

Tohle je vazne suprovej filmík....líbilo se mi na nem hafo černochů:) a taky skvelej hip hop ....proste super!!!Ten hip hop bych taky chtela umět třeba jako Honey

23. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Honey

Strašně se mi líbí hip hop tanec a tak jsem uvítala film, který je přesně o tomhle. Fajn hudba, lidi, co vypadají dobře a umí se i dobře hýbat. Nejvíc jsem si tu ale oblíbila malýho kluka, který si ve filmu nechá udělat "melouna". No řekněte, není roztomilý:)))

1. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

no...

Co se týče námětu a provedení, tak takových filmů už tady bylo mnoho. Nicméně závěrečná scéna benefičního vystoupení je choreograficky zvládnuta naprosto perfektně.

18. července 2006
avatar uživatele
90 %

Mazec...

Toto byl dost hrubej film! Kamoška mě k němu přivedla a su ráda. Nejlepší je ten tanec po něm sem uplně dostala chuť dělat break dance :) no ale ta me nastesti zase presla...

15. července 2006
avatar uživatele
100 %

je to bombastickej film, kterej mi vždycky zvedne náladu... film je postavenej na skvělým stylu hudby... a ještě lepším tanci.... a se super herečkou.. prostě paráda!!!! doporučuju, kdo ještě neviděl!!! :);)

26. června 2006
avatar uživatele
40 %

Jessica Alba je pěkná, umí hezky tancovat, ale neumí hrát a v tomto filmu se to hodně projevilo. Ale to neni jediná věc, co se mi nezamlouvala... hlavně mě vadil neoriginální scénář a soundtrack, i když na tenhle druh filmu nešel zvolit jinej...

11. června 2006
avatar uživatele
100 %

Libovost

Tak tenhle film je vážně skvělý ..je zábavný jednoduchý s krásnou hlavní hrdinkou a výbornou hudbou. Pak se do toho vloží Lil Romeo a je stoho vynikájící film pro všechny prostě cool .

3. června 2006
avatar uživatele
100 %

God

Tenhle film je pecka,malej Raymond je bombovej týpek,Lil Romeo to tam taky dobře rozjíždí.Kdo tenhle film neviděl tak ať se koukne stojí to za to.Jessica to tam rozjíždí kvalitně,mekhi je frajer už v 8míli to tam kvalitně rozjel.

12. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

v pohodě

Taneční choreografie v tomhle filmu je naprosto úžasná,ale Jessica mi připadala trochu neprofesionální.Ale každý má svůj vlastní názor,že?Něco mi v tom filmu chybělo,ale co,to fakt netuším.

9. dubna 2006
avatar uživatele
rota
...
10 %

Hrozný filmeček

Toto je vážně nepříjemný film, a navíc naprosto nenávidím Jessicu Alba, vyjímka je jen v Sin city, ale to je filmem, abych pravdu řekla, tak Honey docela ujde, ale Jessica to kazí.

4. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Jessica Alba...koho si ta neziska? :) Aj ked jej herecky vykon nebol donebavolajuci, esteze je taka pekna, ze jej to vsetci radi prepacime. Pomerne dobry namet s rovnakym spracovanim. Herecke vykony deti boli uzasne, dali mi ten pocit, ze z toho ghetta naozaj su. Rezia sem tam pochybela, ale choreografii a hudbe nemozno nic vytknut. Najlepsia na celom filme ale aj tak bola Missy.

25. února 2006
avatar uživatele
100 %

Úžasný

Úžasný film, který mě pohltil hned na začátku a drželo mě to po celý film. Skvělá muzika a super tanec. Dost dobré obsazení. To musíš vidět, jinak to nejde.

17. února 2006
avatar uživatele
100 %

Parada

Tenhle filmecek me dostal je to bomba muzika,tanec to je vono tak to ma bejt,moc se mi to libilo a ty songy co tam zazneli byly super.

19. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

No, zase jeden film, který nepřináší nic nového, ohraná je jak zápletka, tak i happyend. Ale na druhou stranu, obsazení není tak hrozné, Jessice Albě ta role prostě sedla. Hudba je taky, vzhledem k příběhu filmu, povedená, ale jinak snímku škodí nepříliš velká originalita, protože tohle už tu opravdu bylo mockrát.

17. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Bomba, absolutní pecka. Hodně mě to nadchlo. Skvělá muzika, to prostředí mezi užasně tančícími černochy a opravdu krásná Jesica Alba...nemám slov, fakt bomba.

4. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Celkem dobrý filmík.. Já jsem ho viděl už asi 5X a nemohu si stěžovat i jako odpůrce Rapu, kterého tam je víc jak dost, se mi tento filmeček líbí a proto mu dávám 80%, proč jen 80%, protože to není muj žánr...

16. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

Supeeer

Právě jsem se na to koukla na DVD a musim říct: BOMBA! Bonusy jsou taky super... Jessica Alba - jedna báseň... A k tomu Missy Elliot... Jo, good movie... Hlavně pro taneční fanoušky;-) Určitě se koukněte!

8. listopadu 2005