home
Honba za klenotem Nilu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

The Jewel of the Nile

Parádička na svou dobu... sice jednička se dá koukat dookola furt dvojka už jen někdy, ale akce a Michael & Kathleen jsou fakt dvojka k pohledání ,,, mají dost společného i když jsou úplně odlišní :-D nakonec přece jen spoznali se za úplně divokých romantických okolností tak proč nepokračovat na svolené úrovni :-D super dobrodružní

15. ledna 2011
avatar uživatele
90 %

No povedl se, ale na jedničku to rozhodně nemá. Zvlášt to, co se vyklubalo z klenotu mě celkem zklamalo. Ovšem i tak jsem se u tohoto filmu bavil. Mohu jen doporučit.

8. března 2010
avatar uživatele
60 %

no platí to, čo som napísal pri "jednotke" pozriem raz a mne to úplne stačí...svet sa kvôli tomu nezrúti...

12. května 2008
avatar uživatele
70 %

Michael Douglas

Dvojice Michael Douglas a Kathleen Turner jsem nikdy nijak zvlášť nemusel. Filmový příběh je sice solidní dobrodružství, ale Indiana Jones je o úroveň výš.

4. května 2008

Zde platí to samé, co pro Honbu za diamantem. Skvělý film, který baví od začátku do konce, aniž by ztrácel dech.

16. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Po Nilu...

Když minulý týden prý dávali Honbu za diamantem, nějak mi nedocvaklo, že se jedná o první díl a tento (pro mě podle názvu teda mnohem známější) je už dvojka. No škoda, nemůžu teď srovnávat. Tento film byl takový nenáročný, pohodový a dobrodružný. Douglas a spol. byli celkem sympatičtí, ale nejsou to role, kde by se mohli vytáhnout tak, že by se jednalo o nějaké excelentní výkony. Ale je to zase docela zábavný film, to jo...

31. března 2007
avatar uživatele
80 %

Super bláznivá komedie, která má spád, spoustu akce i vtipných scén, Michael Douglas tam je také skvělý, neméně skvěle mu sekunduje Kathleen Turner. Nasmějete se.

31. března 2007
avatar uživatele
70 %

Prvni dil byl asi o trosku lepsi, ale tohle se taky povedlo. Moc se mi tady libi Danny DeVito, ten je fatk dobrej...

24. března 2007
avatar uživatele
90 %

První díl se mi líbí kapičku více, ale ani tady nechybí správná dávka humoru, napětí a všeho co k filmu patří. Herecké výkony opět výborné.

10. září 2006

Volné

pokračování jedničky je stejně úspěšné jako sama jednička. Nechybí humor, akce, romantika a trocha dobrodružství. Příjemný oddechový filmeček.

20. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

no tak samozřejmě že je to pěknej snímek velice vtipnej a líbí se mi skororo stejně jako honba za diamantem

14. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

podla

mna velmi solidne pokracovanie, aj ked natocene s dost velkym odstupom casu..ale rovnako dobre zabavne sceny, a kopec prijemneho humoru..jedna z lepsich komedii

30. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

pokračování

Je to slušně natočené pokračování ale podle mě nedosahuje kvality Honby za diamantem! Chybělo mi více hůmorných scén. Chvílemi jsem se nudil:-(

27. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Kvalitní pokračování...

... ale už to není tak nevázané jak v jedničce. Některé situace mi přijdou až moc nucené a humor dost konstruovaný. Chybí mi v tom ta lehkost Honby za diamantem. Také námět už je slabší, pořád je to ale slušný film na deštivé nedělní odpoledne.

26. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

dobrééééé

No myslela jsem si, že to bude horší, ale můžu říct, že se může rovnat jedničce. Bylo tu sice míň věcí, kterým jsem se ze srdce zasmála, ale i tak patří mezi mé oblíbené filmečky:)

26. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Opět to samé...

Přidávám se k zástupu dalších - opakuji to, co jsem psala u jedničky: skvělá zábava! I když jako většina dvojek postrádá jisté kouzlo - díky tomu, že titulní dvojice, která se v prvním dílu teprve oťukávala (a vlastně o to v jedničce především šlo), už spolu žije. Ve filmu tak chybí jejich kočkování, které je, jak víme z mnoha dalších snímků, filmařsky velice vděčné. Přesto samozřejmě nadprůměrná zábava. Už kvůli titulní dvojici. Obrovská, obrovská škoda, že Kathleen Turner dopadla, tak jak dopadla...

21. listopadu 2005
avatar uživatele
weri
...
90 %

krásná podívaná...

Krásná film, na který jsem se jako malý díval docela často. Vždy mě přitahovalo prostředí, ve kterém se film odehrával a děj byl poutavý, takže jste se u toho nenudili. Teď už ten film moc nesleduji, protože ho znám nazpaměť. Ale i tak by se dal zahrnout do kategorie "stará dobrá klasika", která vás vždy podaví. Takže zasloužených 90 %.

20. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Pohoda

Srandovny film.Musim uznat ze jednotka je lepsia ako dvojka.Skoda ze dvojka uz postradala to co povedne jednotka ziskala ale co uz nie kazde pokracovanie musi byt uspene

20. listopadu 2005
avatar uživatele
90 %

...

další super film.. jak už jsem psal u jedničky.. vždykcy mě to dokáže pobavit a moh bych se na to koukat do nekonečna... a opět musim pochválit dabing, což opravdu často nedělám (jo mylsim tu verzi s balzerovou, je ještě ejdna dabovaná verze a ta je nic moc)

20. listopadu 2005