home
Honba za diamantem

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Romancing The Stone

Svého času jsem to viděl v kině a musím uznat šel by sjem na to zase... takových filmů je už dne s málo a není jim co vytýkat.. akce, napětí, dobrodružství, humor, přestřelky, výbuchy a i trochu romantiky :-D všechno co na jeden film potřebuji ... Michael & Kathleen tady předvedli všechny své kvality v plném rozsahu a Danny jim dělá perfektní doprovod, můžu se na to koukat kdykoliv nikdy se nenudím... film je klasický kultovní snímek...:-D

15. ledna 2011
avatar uživatele
100 %

Už kultovní film. Jsem se u něj bavil každou minutu, co jsem ho sledoval. Možná tam byly místy nudné scény,ale jinak byl film dobrý. Děj byl originální, napínavý a akční. Přesně takové filmy mám rád.

8. března 2010

Joan Wilderová? Ta spisovatelka?

Filmek, který jsem si hodně v dětsví oblíbil. Viděl jsem ho mockrát! Dobrodružství v pralese Kolumbie a mapa, která skrývá vyznačené místo X. A neustálé pronásledování. Krásný zeleně lesknoucí se diamant. Známa herecká dvojíce Michael Douglas a Kathleen Turner, která pokaždé potěší. A poprvé se zde ujímá režie, dnes už zkušený Robert Zemeckis. Potěšil mě i svoji přítomností D. Devito. Průměrný, často zvratný děj s trochou dobrodružství a malou kapkou humoru. Se šťastným koncem samozřejmě! V hlavě mi utkvěla i příjemná hudba a dostatečné množství scén. Jako když krokodýl ukousne ruku, která svírá diamant, nebo honička v parádním džípu jménem Malý Pepé a přecházení přes šíleně rozpadlý most uprostřed džungle. Mám tenhle film rád! A pokaždé si u něj perfektně odpočinu.

25. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

čo na toto povedať...pozrel som si raz...bol som ako tak uchvátený, ale to je všetko...druhý krát som to už radšej vypol...stačí jeden krát a dosť...

12. května 2008
avatar uživatele
70 %

Michael Douglas

Jednotlivé filmy dvojice Michael Douglas a Kathleen Turner nedokážu od sebe moc rozlišit, ale vim že v dětství jsem viděl jejich příběhy jako velké dobrodružství. I když Indy je Indy.

4. května 2008
avatar uživatele
80 %

Zase jedna klasika. Je tady snad všechno - romantika, akce, dobrodružství a ústřední dvojka je výborná. Vážně dobrej film.

19. srpna 2007

Pro deštivé podzimní večery není nic lepšího. Na tenhle film se vždy rád podívám, jak jednička, tak i dvojka jsou super.

16. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Honba za diamantem

Spisovatelka píšící romány, která pak nakonec prožije sama neuvěřitelné dobrodružství, plné nebezpečí.A nakonec toho všeho se zamiluje...:)

20. července 2007
avatar uživatele
100 %

jj

Tak tohle je super film u kterýho se vždycky hoodně nasměju.I se skvělým hereckým obsazením.Doporučuju na zlepšení nálady..

28. března 2007
avatar uživatele
90 %

Tenhle film miluju, mam ho doma i nahranej! Moc se mi libi dej a je to fatk hezky udelany. Je to takovej fajn rodinny film, a povedla se i dvojka, uz se na ni tesim!

24. března 2007
avatar uživatele
90 %

Teď sem na to dokoukala v televizy a je to fakt super film.Podle toho začátku sem si říkala že to bude nějká blbost ale pak už to bylo super.Fakt doporučuju.

24. března 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle film fakt mám ráda. Pěkný děj, film o něčem je a dokonce se u něho i zasměju!! Vážně povedené!

10. září 2006

Dobrý

Dost dobře udělaný film, člověk se zasměje, má to spád, děj taky ujde a oba dva hlavní představitelé mě vždycky dostanou. Fakt dobrý.

17. dubna 2006

Něco

málo ze života úspěšné spisovatelky. Dvojce Douglas a Turner je téměř nesrmtelná. Splu tvoří nerozlučitelný pár. Nechybí akce, romantika, humor a spoustu dalšího. I když jsem ten film viděl několikrát tak si pustím znovu.

20. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

.....

Tak když to dávají v televizi, tak se na to ráda podívám, ale že bych se na to podívala sama od sebe, to se asi říci nedá. Je to typický dobrodružný snímek plný vtipů, bláznivých scének atd., ale pouze na odreagování, když nic jiného není po ruce. Ale dost mě překvapil velmi kvalitní český dabing.

18. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

líbí se mi a všichni taky říkaj že to je vydařená komedie, nejvíc se mi líbí ty jejich hlášky super!!!! líbi se mi to moc!!!!!!!!!!!!!

14. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

tento

film som videl prvykrat na amfiku, v ramci filmoveho festivalu pracujucich..ako inak, amfik vtedy praskal vo svikoch, ved vtedy bola obrovksa nudza o zahranicne filmy. a tato komedia patrila k jednym z najlepsich...vynikajuca zmas dobrodruzstva, humoru a akcie....

fakt chutovka, aj po tych rokoch

30. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Klasický...

... dobrodružný film s jistou dávkou romantiky, okořeněný správnou špetkou humoru. Kvalitní herecké výkony, zajímavý příběh, poutavé scenérie. Klasika svého žánru na který se rád kouknu když ho zrovna dávají.

26. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Nikkiki

Tohle nemělo absolutně žádnou chybu!!!! Taky se mi velmi líbila dvojice Douglas a Kathleen. Akčnost rozhodně převážila nad romantikou a příběh dokonalý. Škoda, že toho zajíčka museli rozbít:-D

26. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Good Dobrodružství

Skvělá dobrodružná komedie z prostředí Džungle..Pokaždý když jí vidím tak mě zase pobaví.Skvělá záporná rolička v podání Dannyho Devita..

23. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Bezva film!

Film, který můžu vidět pokaždé, když mám špatnou náladu! Perfektní výkony herců, které mám rád. Danny je šoumen a umí prodat každý okamžik který ve filmu dostane! Dávám 100%

21. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Klasika

Honba za diamantem je film, který znám snad nazpaměť. A nejvíc se mi líbí asi ti krokodýli a boty z krokodýlí kůže ;)

21. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Hodně vtipná oddechovka

Něco jako Indiana Jones. Pobaví vtípky, hláškami a gagy, skvělými hereckými výkony a jiskřením mezi titulní dvojicí, zajímavou napínavou zápletkou... Skvělý film, na který se moc ráda vždycky kouknu. To samé platí pro druhý díl, i když ten samozřejmě postrádá kouzlo prvního.

21. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Pohoda

Srandovny film.Musim uznat ze jednotka je lepsia ako dvojka.Skvele herecke vykony,dej,hlasky a ktomu Danny De Vito ktory tento film dost ze obohatil

20. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

...

konečeně se tu objevil jeden z mejch nejoblíbenějších filmů... .vždycky se uněj skvěle pobavim a odreaguju... .a zazmínku stojí taky výbornej českej dabing pana preisse a paní balzerový.. poklona...

20. listopadu 2005